Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2005-07-15, 07:57   #61
AgulaN
Raczkowanie
 
Avatar AgulaN
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 55
Dot.: Właśnie znalazłam jakieś cenniki- przepraszam!!

Jeden zabieg nie wystarczy aby pozbyc sie włosów. W tym roku zrobiłam piąty i widze ze jeszcze jeden będzie potrzebny a dodam ze włosy mam ciemne i skórę dość jasną. Pozdrawiam
AgulaN jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-15, 08:21   #62
ludvine
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6
Dot.: Właśnie znalazłam jakieś cenniki- przepraszam!!

Cześć Marigold19. Zastanów się dobrze nad depilacją laserową. Ja w zeszłym roku też uzbierałam, jednak strasznie zawiodły mnie efekty. Efekty?? Wcale ich nie było. Może rzeczywiscie trochę włosów mniej ale jakie to ma znaczenie. Poza tym u mnie zostało kilka śladów do tej pory. Niestety jeszcze nie wymyślono nic długotrwale skutecznego w tym zakresie :-( Pozdrawiam serdecznie.
ludvine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-15, 09:28   #63
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Właśnie znalazłam jakieś cenniki- przepraszam!!

No ja wiem, że trzeba jakieś 4-5 zabiegów- biorę to pod uwagę. Ale najbardziej interesują mnie ew. ślady... Ludvine, ile zrobiłaś tych zabiegów? I jakieś blizny Ci zostały? Bardzo widoczne??
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-15, 10:37   #64
ludvine
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6
Dot.: Właśnie znalazłam jakieś cenniki- przepraszam!!

Szczerze mówiąc to ja właśnie byłam na 5 zabiegach i naprawdę słabo. Zrezygnowałam bo uznałam, że szkoda pieniędzy. Nie wiadomo ile ich jeszcze by musiało być. Co do tych śladów to mam kilka (ze trzy) takich małych, czerwonych śladów jak przy wrastających włoskach. Także naprawdę dobrze się zastanów.
ludvine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-25, 10:26   #65
Beata 66
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8
Dot.: laserowa depilacja

Dlatego że laser na którym robiłaś zabieg daje efekt czasowy....Do trwałego usówania włosów nadaje się tylko laser diodowy albo rubinowy, z tym że tymi ostatnimi są jakieś problemy sprzętowe. Polecam diodowy Lightshire-jest tylko do tego
Beata 66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-25, 10:31   #66
Beata 66
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8
Dot.: Właśnie znalazłam jakieś cenniki- przepraszam!!

laser laserowi nierówny, są różne sprzety.Spróbuj laser diodowy.Działa.
Beata 66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-25, 10:38   #67
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Właśnie znalazłam jakieś cenniki- przepraszam!!

Kurczę, to się boję, bo ja mam tendecję do wrastania i takich różniastych podrażnień i blizn. A to droga impreza... niestety. I tak- zanim uzbieram na pierwsze zabiegi to będę miała czas na poważne przemyślenia...
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-07-25, 13:34   #68
Energia
Raczkowanie
 
Avatar Energia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Czeladź
Wiadomości: 124
Dot.: laserowa depilacja

A ja wiem, że żadna metoda nie da gwarancji całkowitego, trwałego usunięcia owłosienia. Wiele czytałam na ten temat, bardzo róźnorodnych publikacji. Generalnie, w zależności od predyspozycji genetycznych włos potrafi się zregenerować i odrosnąć.
Energia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-26, 12:53   #69
margop
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Miasto Warsa i Sawy
Wiadomości: 629
GG do margop
Dot.: laserowa depilacja

Nawet niedawno na ten temat sporo czytałam i popieram ostatnią odpowiedź. Żaden laser nie daje gwarancji. To niepotrzebne topienie pieniędzy.
margop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-26, 15:51   #70
destiny666
Wtajemniczenie
 
Avatar destiny666
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 325
GG do destiny666
Dot.: laserowa depilacja

O metodzie depilacji laserowej - ich podziale itd mozesz poczytac w watku Rzastin
destiny666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-06, 12:56   #71
smarcoola
Rozeznanie
 
Avatar smarcoola
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 629
Dot.: Laserowe usuwanie owłosienia!!!!

up up !ja juz sie zdecydowalam na zabieg ale mam problem z wyborem odpowiedniego gabinetu.juz wiem mniej wiecej jak wyglada zabieg.dzis ide do swojej kosmetyczki i z nia o tym porozmawiam i moze ona mi cos doradzi.jak znacie jakies dobre gabinety lub same mialyscie ten zabieg to piszcie!!!
smarcoola jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-06, 15:20   #72
**KaTe**
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 24
Dot.: Laserowe usuwanie owłosienia!!!!

Laserowe usuwanie owlosienia jest bardzo skuteczne i raz na zawsze usuwa wlosy skad tylko chcesz. Jest to kwesti od 10 do 30 minut max. Ja sama pracuje w salonie kosmetycznym w prawdzie ja tego nie mialam robionego i u nas tego nie ma, ale zastanawiamy sie nad wprowadzeniem tego zabiegu. Jest tylko jedna wada za taka przyjemnosc trzeba slono zaplacic....
**KaTe** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-06, 16:52   #73
allicjaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 059
Dot.: Laserowe usuwanie owłosienia!!!!

A czy można usuwać laserowo brwi ? Czy jest zbyt duże ryzyko (oczy w pobliżu) ? Bo jeszcze nie spotkałam się z tego typu usługą w ofercie No rzeczywiście laserowa depilacja jest dość droga, widziałam w jakimś salonie, że usuwanie włosków z górnej wargi kosztuje 300 zł... Więc pomyślcie ile całe nogi
allicjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-06, 18:13   #74
**KaTe**
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 24
Dot.: Laserowe usuwanie owłosienia!!!!

Wydaje mi sie, ze laserowe usuwanie brwi to kiepski pomysly, bo laser moze zle wplynac na oczy. Zreszta kto chce usuwac brwi...?????????????????? ???????????
**KaTe** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-13, 11:07   #75
smarcoola
Rozeznanie
 
Avatar smarcoola
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 629
Dot.: Laserowe usuwanie owłosienia!!!!

dzis mam wizyte w klinice laserowej,bede miala rozmowe z dermatologiem
smarcoola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-13, 22:55   #76
tigzi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 56
Dot.: Laserowe usuwanie owłosienia!!!!

opowiedz prosze jak to sie wszystko odbyło- chodzi mi o ta rozmowe O co pytala pani demratolog i jakie sa przeciwskazania. Ja tez nosze sie z zamiarem depilacji laserowej tylko czekam az slonko nie bedzie mnie kusilo, bo ponoc jest ono nie wskazane po takiej depilacji...
tigzi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-14, 09:57   #77
smarcoola
Rozeznanie
 
Avatar smarcoola
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 629
Dot.: Laserowe usuwanie owłosienia!!!!

no wiec tak cala wizyta odbyla sie dosc krotko.lekarz wyjasnil mi naczym caly zabieg polega i cierpliwie odpowiedal na moje pytania.
najpierw lekarz spytal sie jakie partie ciala mnie interesuja.potem wypenilismy razem ankiete aby okreslic czy sa jakies przeciwskazania.nie powinno sie podawac temu zabiegowi w czasie ciazy, w czasie okresu, o ewentualnych chorobach skornych alergiach i przyjmowanych lekach i hormonach tez trzeba powiedziec.lekarz sie tez moze zapytac o ewentulane zaburzenia np hormonalne.no i opalanie.z tym opalaniem chodzi o to ze:caly zabieg polega na wypaleniu wlosa, dzieje sie tak gdy wiazka lasera zareaguje z melationina(barwnikiem wlosa) i wypali mieszek wlosowy pod skora(jest to bezbolesne).gdy sie opalasz twoja skora staje sie "kolorowa" czyli zawira barwnik.wiec wiazka lasera reaguje nie tylko z mieszkiem wlosowym ale tez ze skora co moze spowodowac poparzenie.
smarcoola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-14, 22:16   #78
tigzi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 56
Dot.: Laserowe usuwanie owłosienia!!!!

yhmmmmm.. dzieki za info- juz mi sie troszke rozjasnilo Bede jeszczxe sledzic ten watek, moze czegos sie jeszcze dowiem zanim zaczne dzialac
tigzi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-15, 14:02   #79
AgulaN
Raczkowanie
 
Avatar AgulaN
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 55
Dot.: Laserowe usuwanie owłosienia!!!!

Cytat:
Napisane przez smarcoola
no wiec tak cala wizyta odbyla sie dosc krotko.lekarz wyjasnil mi naczym caly zabieg polega i cierpliwie odpowiedal na moje pytania.
najpierw lekarz spytal sie jakie partie ciala mnie interesuja.potem wypenilismy razem ankiete aby okreslic czy sa jakies przeciwskazania.nie powinno sie podawac temu zabiegowi w czasie ciazy, w czasie okresu, o ewentualnych chorobach skornych alergiach i przyjmowanych lekach i hormonach tez trzeba powiedziec.lekarz sie tez moze zapytac o ewentulane zaburzenia np hormonalne.no i opalanie.z tym opalaniem chodzi o to ze:caly zabieg polega na wypaleniu wlosa, dzieje sie tak gdy wiazka lasera zareaguje z melationina(barwnikiem wlosa) i wypali mieszek wlosowy pod skora(jest to bezbolesne).gdy sie opalasz twoja skora staje sie "kolorowa" czyli zawira barwnik.wiec wiazka lasera reaguje nie tylko z mieszkiem wlosowym ale tez ze skora co moze spowodowac poparzenie.
A w jakiej klinice byłaś?
AgulaN jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-19, 14:35   #80
mikulec
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 11
Dot.: laserowa depilacja

Ja też robiłam jeden zabieg w Estetice.Miałam robione całkowite bikini.Z bolu lał się ze mnie pot.Dlatego skończyłam na jednym zabiegu.Teraz chce iść jeszcze raz.Masz numer tel na Zwierzyniecką??
mikulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-19, 14:35   #81
mikulec
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 11
Dot.: laserowa depilacja

Ja też robiłam jeden zabieg w Estetice.Miałam robione całkowite bikini.Z bolu lał się ze mnie pot.Dlatego skończyłam na jednym zabiegu.Teraz chce iść jeszcze raz.Masz numer tel na Zwierzyniecką??
mikulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-19, 14:44   #82
mikulec
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 11
Dot.: depilacja laserowa - pytanie

To zależy jaką powierzchnię chcesz depilować.Całkowita razem z okolicami odbytu to tak do 700 zł za zabieg
mikulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-20, 18:50   #83
xre
BAN stały
 
Avatar xre
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 780
Thumbs down Dot.: depilacja laserowa - pytanie

Z tego co slyszalam to depilacja laserem to totalna pomylka!!!!!!!! Drogie, i nie dziala! Kazda dziewczyna z jaka rozmawialam jest wsciekla ze na to sie zdecydowala. Wlosy tak jak rosly, rosna im dalej, skore maja podrazniona i odradzaja to kazdemu... wiec i ja odradzam!
xre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-20, 23:09   #84
tigzi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 56
Dot.: depilacja laserowa - pytanie

ja slyszałam, ze kolo 400zl..(?). sama zamierzam sie zdecydowac, chociaz xsr mnie troszke wystraszyla..:/
tigzi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-22, 11:54   #85
mikulec
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 11
Dot.: depilacja laserowa - pytanie

ale to chyba zalezy od lasera.Jest ich duzo na rynku,najnowszy to jakis laser diodowy Light Sheer.Dzisiaj wieczorem ide na konsultacje przed zabiegiem na Zwierzyniecka w Krakowie.
mikulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-22, 15:35   #86
ekkklerka
Przyczajenie
 
Avatar ekkklerka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 16
Dot.: depilacja laserowa - pytanie

Ja zaplacilam 450 zl - tzw "wysokie bikini ", bylam na 2 zabiegach, robie sobie raz w roku w dniu dobroci dla siebie . Niestety zdaje sobie sprawe ze do efektu calkowitego pozbycia sie wloskow trzeba odwiedzic gabinet kilka razy wiec jeszcze ze 3-4 razy mnie czekaja . Sam zabieg boli ,nie ma sie co oszukiwac ze to bezbolesna metoda, ale w wiekszosci gabinetow mozna przyjsc wczesniej i smaruja kremem EMLA i wtedy boli mniej , po samym zbiegu prze dzien lub dwa skora jest zaczerwieniona i sa na niej czarne kropki z tych spalonych wloskow ktore znikaja jak sie skora zluszczy czyli ok po tygodniu.Wg.mnie warto bo za kazdym razem wloskow rosnie mniej i po 2 zabiegu juz to wyraznie widze, i dzieki temu latwiej je depilowac. Jesli kogos stac to polecam, w ciagu roku przy zabiegach co 1,5-2 miesiace wloski znikna, ja oszczedzam na nastepny raz
ekkklerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-25, 20:21   #87
piiotrek1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11
Laserowa depilacja...

Witam...
Słyszalem o laserowej depilacji.Jezeli poddam sie temu zabiegowi czy nie bede mogl jzu wyjsc spokojnie na slonce sie opalac ???Słyszalem ze po takim zabiegu trzeba raczje unikoac słonca. Ile tkaich zabiegow trzeba zrobic aby pozbyc sie owłosienia na zawsze ?? Laserowa depilacja czy depilacja woskiem???Chcialbym sie wszysktieg dowiedziec na ten temat???
piiotrek1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-28, 12:11   #88
smarcoola
Rozeznanie
 
Avatar smarcoola
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 629
Dot.: Laserowe usuwanie owłosienia!!!!

no dzis mialam pierwszy zabieg....bolalo ale ponoc to zalezy od osoby.sa panie ktore nic nie czuja a sa takie jak ja ze je to boli.bol nie jest jakis tam wielgachny.czuje sie takie uklucie ciepla przez laser...sam zabieg trwal ok 10-15min. dzis robilam sobie pachy,mialo byc tez bikini ale bol na bikini byl tak bardzo odczuwalny ze przelozylam wizyte na inny dzien.lekarka przepisala mi krem znieczujalacy na recepte i juz
smarcoola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-28, 15:44   #89
ewca
Zadomowienie
 
Avatar ewca
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 461
Dot.: Laserowe usuwanie owłosienia!!!!

Ja też przymierzam się do zabiegu, ale na razie bardziej teoretycznie. Chciałam wybrać się na depilację bikini, ale piszesz że to bardzo boli. Kiedyś depilowałam sobie sama te okolice woskiem i była masakra, bolało strasznie i pojawiły mi sie nawet kropelki krwi, więc podejrzewam że będę miała ten sam problem. Chciałam cie zapytać, jeśli nie masz nic przeciwko, ile płacisz za taki zabieg depilacji bikini i ile razy trzeba to powtórzyć, żeby było skutecznie?
Jestem ciekawa twoich dalszych wrażeń, niecierpliwie czekam na jakieś wieści
ewca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-28, 15:53   #90
sylwia18
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia18
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Weston-super-Mare
Wiadomości: 6 832
Dot.: Laserowe usuwanie owłosienia!!!!

smarcoola a ile zapłaciłaś za paszki? i ile razy trzeba powtórzyć zabieg?
__________________
A prayer for the wild at heart, kept in cages...
sylwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:33.