Zmniejszenie piersi cz.2 - Strona 146 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-09-14, 09:18   #4351
Alerka
Raczkowanie
 
Avatar Alerka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 78
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Dziewczyny, jestem 4 dni po operacji . Robiłam prywatnie w klinice dr Szczyta, lekarz operacyjny dr Michał Charytonowicz. Jestem mega zadowolona. Chciałam rozmiar najmniejszy z możliwych na szypule. I taki mam. Rozmiar biustonosza pooperacyjnego 80B. Rozmiar wyjściowy 75 G/H. Doktor wykonał kawał świetnej roboty, w dodatku jest mega przystojny . Na żywo znacznie lepiej niż na zdjęciach. Wszystko się pięknie goi. Zdjęcie szwów za 2 tygodnie. Dzisiaj byłam na kontroli i nie mam pytań . Narkoza przeszła bez problemów wybudzanie tak samo, żadnych sensacji, wymiotów. Przemiła pani anestezjolog, opiekuńczy zespół. No czego chcieć więcej? . Jak macie pytanie chętnie odpowiem.
Alerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-15, 09:18   #4352
AnnPr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 25
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cześć Dziewczyny, chwile mnie tu nie było, bo rok temu podczas wizyty u dr Mądrego mój termin został ustalony na 11.04.2022. Pomyślałam, ze jeszcze tyle czasu, ze bez sensu jest zadawać pytania itp, wiec śledziłam sobie Wasze wypowiedzi... ALE, udało mi się przerzucić termin i już 17.02.2020 będę mieć operacje. W czwartek (19.09) jestem umówiona na konsultacje, z racji tego, ze pół roku wcześniej miałam się zgłosić w celu wypisania skierowania i dowieźć badania, których nie miałam na pierwszej wizycie. Jutro mam wizytę u neurologa, w celu wypisania zaświadczenia i muszę mieć jeszcze USG. W tej chwili mój rozmiar to 65M, ale niestety biustonosz kupię 70K, z racji tego, ze ta 60 jest niedostępna. Przyznam, ze na chwile obecna chciałabym mieć nawet miseczkę A... ale żeby nie wpaść ze skrajności w skrajność muszę to mądrze przemyśleć... moje pytanie do Was jest takie, czy orientujecie się co decyduje o zrobieniu jak najmniejszej miseczki. Widziałam, ze niektóre z Was chciały jakiś rozmiar, a lekarz odradził... Dziewczyny czy jest ktoś operowany prze dr Mądrego w Łecznej i może mi coś więcej o tym powiedzieć?
AnnPr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-15, 21:20   #4353
AnnPr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 25
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Alerka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jestem 4 dni po operacji . Robiłam prywatnie w klinice dr Szczyta, lekarz operacyjny dr Michał Charytonowicz. Jestem mega zadowolona. Chciałam rozmiar najmniejszy z możliwych na szypule. I taki mam. Rozmiar biustonosza pooperacyjnego 80B. Rozmiar wyjściowy 75 G/H. Doktor wykonał kawał świetnej roboty, w dodatku jest mega przystojny . Na żywo znacznie lepiej niż na zdjęciach. Wszystko się pięknie goi. Zdjęcie szwów za 2 tygodnie. Dzisiaj byłam na kontroli i nie mam pytań . Narkoza przeszła bez problemów wybudzanie tak samo, żadnych sensacji, wymiotów. Przemiła pani anestezjolog, opiekuńczy zespół. No czego chcieć więcej? . Jak macie pytanie chętnie odpowiem.
Alerka, Napisz proszę na czym polega operacja na szypule? Dlaczego akurat ten rodzaj i czy jest lepszy?
AnnPr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-16, 09:48   #4354
Alerka
Raczkowanie
 
Avatar Alerka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 78
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez AnnPr Pokaż wiadomość
Alerka, Napisz proszę na czym polega operacja na szypule? Dlaczego akurat ten rodzaj i czy jest lepszy?
Na szypule oznacza przeniesienie otoczki wraz z sutkiem w nowe miejsce bez odcinania tkane, nerwów itd. Inną metodą jest przeszczep, który oznacza odcięcie otoczki i sutka i po prostu przyszycie w nowym miejscu. Nie masz wtedy czucia w sutku. Choć i tu zdarzają się cuda i dziewczyny trochę czucia mają. Niemniej jednak doktor powiedział, że nie okalecza się już tak kobiet i odchodzi od tej metody chyba, że jest naprawdę ogromny przerost gruczołu, co też podobno wcale nie jest takie częste aby tę metodę stosować.

---------- Dopisano o 09:48 ---------- Poprzedni post napisano o 09:40 ----------

Cytat:
Napisane przez AnnPr Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny, chwile mnie tu nie było, bo rok temu podczas wizyty u dr Mądrego mój termin został ustalony na 11.04.2022. Pomyślałam, ze jeszcze tyle czasu, ze bez sensu jest zadawać pytania itp, wiec śledziłam sobie Wasze wypowiedzi... ALE, udało mi się przerzucić termin i już 17.02.2020 będę mieć operacje. W czwartek (19.09) jestem umówiona na konsultacje, z racji tego, ze pół roku wcześniej miałam się zgłosić w celu wypisania skierowania i dowieźć badania, których nie miałam na pierwszej wizycie. Jutro mam wizytę u neurologa, w celu wypisania zaświadczenia i muszę mieć jeszcze USG. W tej chwili mój rozmiar to 65M, ale niestety biustonosz kupię 70K, z racji tego, ze ta 60 jest niedostępna. Przyznam, ze na chwile obecna chciałabym mieć nawet miseczkę A... ale żeby nie wpaść ze skrajności w skrajność muszę to mądrze przemyśleć... moje pytanie do Was jest takie, czy orientujecie się co decyduje o zrobieniu jak najmniejszej miseczki. Widziałam, ze niektóre z Was chciały jakiś rozmiar, a lekarz odradził... Dziewczyny czy jest ktoś operowany prze dr Mądrego w Łecznej i może mi coś więcej o tym powiedzieć?

Jaką masz wagę i wzrost? jaką masz szerokość klatki piersiowej? Czy rodziłaś/ karmiłaś? To jedne z podstawowych pytań na które lekarz i Ty odpowiadacie. Jeśli będzie możliwość zrobienia Ci małej miseczki to zrobi (przynajmniej prywatnie, nie wiem jak w szpitalach na NFZ). Nie sądzę aby byłą możliwość redukcji z miseczki M do A. Myślę, że B/C to fajny rozmiar
Alerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-16, 13:34   #4355
asgo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 7
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez AnnPr Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny, chwile mnie tu nie było, bo rok temu podczas wizyty u dr Mądrego mój termin został ustalony na 11.04.2022. Pomyślałam, ze jeszcze tyle czasu, ze bez sensu jest zadawać pytania itp, wiec śledziłam sobie Wasze wypowiedzi... ALE, udało mi się przerzucić termin i już 17.02.2020 będę mieć operacje. W czwartek (19.09) jestem umówiona na konsultacje, z racji tego, ze pół roku wcześniej miałam się zgłosić w celu wypisania skierowania i dowieźć badania, których nie miałam na pierwszej wizycie. Jutro mam wizytę u neurologa, w celu wypisania zaświadczenia i muszę mieć jeszcze USG. W tej chwili mój rozmiar to 65M, ale niestety biustonosz kupię 70K, z racji tego, ze ta 60 jest niedostępna. Przyznam, ze na chwile obecna chciałabym mieć nawet miseczkę A... ale żeby nie wpaść ze skrajności w skrajność muszę to mądrze przemyśleć... moje pytanie do Was jest takie, czy orientujecie się co decyduje o zrobieniu jak najmniejszej miseczki. Widziałam, ze niektóre z Was chciały jakiś rozmiar, a lekarz odradził... Dziewczyny czy jest ktoś operowany prze dr Mądrego w Łecznej i może mi coś więcej o tym powiedzieć?

AnnPr

ooooo a jak udało Ci się przerzucić termin. Ja mam w Łęcznej na koniec 2023 r i jestem przerażona tak długim czekaniem.
asgo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-17, 13:24   #4356
Agga1977
Przyczajenie
 
Avatar Agga1977
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 5
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez shay87 Pokaż wiadomość
Ja mam termin w Łęcznej na maj 2020, co prawda to nie po wakacjach, ale jakby Ci czasem pasowało to pisz��
Już zamienione - nieaktualne
Agga1977 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-17, 15:50   #4357
aganieszka179
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 36
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez asgo Pokaż wiadomość
AnnPr

ooooo a jak udało Ci się przerzucić termin. Ja mam w Łęcznej na koniec 2023 r i jestem przerażona tak długim czekaniem.
Dołącz na facebooku do grupy spełniamy nasze marzenia w Krakowie i tam dowiesz się jak się dostać do Krakowa. Terminy są dużo krótsze. Ale działaj już bo kolejka się wydłuża.Pozdrawiam

Edytowane przez aganieszka179
Czas edycji: 2019-09-17 o 15:50 Powód: dopisek
aganieszka179 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-09-17, 20:36   #4358
suomecka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 2
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Dziewczyny, czy któraś z Was może mniej więcej wypisać szpitale, w których taką operację wykonam na nfz? Dzisiaj dostałam od ortopedy zaświadczenie i chciałabym jak najszybciej umówić się na konsultację. No i szpitale z jak najkrótszym czasem oczekiwania. Dziękuję z góry za odpowiedzi
suomecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-17, 21:35   #4359
paulina_maria1999
Raczkowanie
 
Avatar paulina_maria1999
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 188
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez suomecka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy któraś z Was może mniej więcej wypisać szpitale, w których taką operację wykonam na nfz? Dzisiaj dostałam od ortopedy zaświadczenie i chciałabym jak najszybciej umówić się na konsultację. No i szpitale z jak najkrótszym czasem oczekiwania. Dziękuję z góry za odpowiedzi
Katowice to nowy szpital i najkrótsze kolejki. Z tego co czytałam to rok-półtorej roku czekania na operację. Jeśli coś się zmieniło proszę o poprawienie mnie Byłam operowana w Katowicach w sierpniu 2018 i naprawdę super szpital i personel, a takie sale to nie jeden szpital chciałby mieć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
paulina_maria1999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-17, 22:51   #4360
Aniakra77
Raczkowanie
 
Avatar Aniakra77
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 172
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Szpital w Katowicach zawiesił swoją działalność końcem lipca tego roku. Na chwilę obecną jest całkowicie zamknięty. Większość dziewczyn będzie operowana w Krakowie w 5 Wojskowym Szpitalu i chyba w tym szpitalu są najbliższe terminy.
Aniakra77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-17, 23:04   #4361
paulina_maria1999
Raczkowanie
 
Avatar paulina_maria1999
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 188
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Aniakra77 Pokaż wiadomość
Szpital w Katowicach zawiesił swoją działalność końcem lipca tego roku. Na chwilę obecną jest całkowicie zamknięty. Większość dziewczyn będzie operowana w Krakowie w 5 Wojskowym Szpitalu i chyba w tym szpitalu są najbliższe terminy.
Nie wiedziałam o tym Byłam w maju na kontroli i zapisali mnie na dodatkowy zabieg na październik. Nie dostałam żadnej informacji, że zawieszają działalność 🤷☠♀️ A potwierdzić zabieg kazali mi pod koniec września dlatego ja też nie dzwoniłam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
paulina_maria1999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-17, 23:17   #4362
Aniakra77
Raczkowanie
 
Avatar Aniakra77
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 172
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Praktycznie z dnia na dzień zamknęli ten szpital. Poszukaj w necie bo pisali o tym.
Aniakra77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-17, 23:27   #4363
paulina_maria1999
Raczkowanie
 
Avatar paulina_maria1999
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 188
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Aniakra77 Pokaż wiadomość
Praktycznie z dnia na dzień zamknęli ten szpital. Poszukaj w necie bo pisali o tym.
No i nie wiem co teraz będzie 🤷☠♀️ Będę musiała jutro rano napisać do dr Michalskej. Dobrze, że dowiedziałam się teraz, a nie przed zabiegiem. Chyba trzeba zacząć oglądać telewizję 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
paulina_maria1999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-18, 10:51   #4364
AnnPr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 25
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez asgo Pokaż wiadomość
AnnPr

ooooo a jak udało Ci się przerzucić termin. Ja mam w Łęcznej na koniec 2023 r i jestem przerażona tak długim czekaniem.
Kochana, jeżeli zrobię w tym terminie 17 luty, to będzie wolny ten termin 11.o4.2022, który miałam ustalony jako pierwszy.
AnnPr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-18, 11:21   #4365
suomecka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 2
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Powiedzcie mi jeszcze, bo nie mam skierowania do poradni chirurgicznej, a zaświadczenie, w którym lekarz pisze o konieczności plastyki biustu. Czy to wystarczy?
suomecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-19, 15:34   #4366
asgo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 7
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez AnnPr Pokaż wiadomość
Kochana, jeżeli zrobię w tym terminie 17 luty, to będzie wolny ten termin 11.o4.2022, który miałam ustalony jako pierwszy.



Napisałam na priv
asgo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-20, 12:19   #4367
GacekLoki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 5
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Witam, piszę pierwszy raz, jestem świeżo po operacji, operacja w Policach, czekałam 4 miesiące. Jakby ktoś potrzebował więcej informacji to chętnie odpowiem.
GacekLoki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-20, 20:31   #4368
AnnPr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 25
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Alerka Pokaż wiadomość
Na szypule oznacza przeniesienie otoczki wraz z sutkiem w nowe miejsce bez odcinania tkane, nerwów itd. Inną metodą jest przeszczep, który oznacza odcięcie otoczki i sutka i po prostu przyszycie w nowym miejscu. Nie masz wtedy czucia w sutku. Choć i tu zdarzają się cuda i dziewczyny trochę czucia mają. Niemniej jednak doktor powiedział, że nie okalecza się już tak kobiet i odchodzi od tej metody chyba, że jest naprawdę ogromny przerost gruczołu, co też podobno wcale nie jest takie częste aby tę metodę stosować.

---------- Dopisano o 09:48 ---------- Poprzedni post napisano o 09:40 ----------




Jaką masz wagę i wzrost? jaką masz szerokość klatki piersiowej? Czy rodziłaś/ karmiłaś? To jedne z podstawowych pytań na które lekarz i Ty odpowiadacie. Jeśli będzie możliwość zrobienia Ci małej miseczki to zrobi (przynajmniej prywatnie, nie wiem jak w szpitalach na NFZ). Nie sądzę aby byłą możliwość redukcji z miseczki M do A. Myślę, że B/C to fajny rozmiar
Będę miała przeszczep. Dr Mądry stwierdził, że moje piersi są zbyt duże by zrobić na szypule. Co do rozmiaru to ustaliliśmy, miseczkę C/D. Dr stwierdził, że przy moim wzroście (170) miseczka A lub B będzie wyglądała niefajnie... także czekam z utęsknieniem na 17 lutego😀
AnnPr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-21, 20:12   #4369
paulina_maria1999
Raczkowanie
 
Avatar paulina_maria1999
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 188
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez AnnPr Pokaż wiadomość
Będę miała przeszczep. Dr Mądry stwierdził, że moje piersi są zbyt duże by zrobić na szypule. Co do rozmiaru to ustaliliśmy, miseczkę C/D. Dr stwierdził, że przy moim wzroście (170) miseczka A lub B będzie wyglądała niefajnie... także czekam z utęsknieniem na 17 lutego
A jaki masz aktualnie rozmiar? Mi dr Michalska z rozmiaru N na D zrobiła na szypule

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
paulina_maria1999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-22, 00:13   #4370
hakuna0matata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 112
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cześć. Ponawiam pytanie. Jestem 9 miesięcy po operacji, miałam robiony przeszczep. Czy Was też bolą sutki przy dotyku? Nie jest to jakiś dyskomfort w codziennym życiu, ale jak dotykam czuje delikatny ból.
hakuna0matata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-22, 13:28   #4371
Furia2010
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 26
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez hakuna0matata Pokaż wiadomość
Cześć. Ponawiam pytanie. Jestem 9 miesięcy po operacji, miałam robiony przeszczep. Czy Was też bolą sutki przy dotyku? Nie jest to jakiś dyskomfort w codziennym życiu, ale jak dotykam czuje delikatny ból.
Mnie dwa miesiące po, nic nie boli.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Furia2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-23, 10:59   #4372
Alerka
Raczkowanie
 
Avatar Alerka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 78
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez AnnPr Pokaż wiadomość
Będę miała przeszczep. Dr Mądry stwierdził, że moje piersi są zbyt duże by zrobić na szypule. Co do rozmiaru to ustaliliśmy, miseczkę C/D. Dr stwierdził, że przy moim wzroście (170) miseczka A lub B będzie wyglądała niefajnie... także czekam z utęsknieniem na 17 lutego😀



Trzeba zaufać lekarzowi . Jeśli piersi są zbyt duże i nie da się inaczej to zrobią przeszczep. Najważniejsze, że kręgosłup odpocznie a Twoja sylwetka nabierze lekkości .
Alerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-23, 13:20   #4373
Little Mia
Raczkowanie
 
Avatar Little Mia
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 346
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cześć
Dawno mnie nie było bo jeszcze ciut ponad pół roku do operacji, więc czas na pytania jeszcze nadejdzie. Mam jednak pytanie do kobietek operowanych w Łęcznej. Za miesiąc mam wizytę kontrolną gdzie mam mieć ze sobą usg piersi i rtg odcinka szyjno piersiowego. Żeby zrobić rtg potrzebuję skierowanir, tylko co lekarz ma napisać? Bo są różne rodzaje rtg kręgosłupa, jakieś AP + bok, PA i inne.
Z góry dziękuję
__________________
"jestem duża i silna, sama sobie wiążę sandały i w ogóle"
Little Mia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-24, 08:46   #4374
Alerka
Raczkowanie
 
Avatar Alerka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 78
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Little Mia Pokaż wiadomość
Cześć
Dawno mnie nie było bo jeszcze ciut ponad pół roku do operacji, więc czas na pytania jeszcze nadejdzie. Mam jednak pytanie do kobietek operowanych w Łęcznej. Za miesiąc mam wizytę kontrolną gdzie mam mieć ze sobą usg piersi i rtg odcinka szyjno piersiowego. Żeby zrobić rtg potrzebuję skierowanir, tylko co lekarz ma napisać? Bo są różne rodzaje rtg kręgosłupa, jakieś AP + bok, PA i inne.
Z góry dziękuję

Hej .

Ruch tutaj zamiera niestety i coraz mniej kobiet się angażuje w pomoc i doradztwo a także zwykłe wsparcie pi operacji. Jest grupa na FB aktywnie działająca w kwestii zmniejszenia piersi i tam radzę szukać pomocy i rady (na priv szczegóły).
Jeśli powiesz lekarzowi jakie masz mieć rtg (czego) to on już będzie wiedział co wypisać na skierowaniu. Pozdrawiam
Alerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-24, 22:52   #4375
AnnPr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 25
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Little Mia Pokaż wiadomość
Cześć
Dawno mnie nie było bo jeszcze ciut ponad pół roku do operacji, więc czas na pytania jeszcze nadejdzie. Mam jednak pytanie do kobietek operowanych w Łęcznej. Za miesiąc mam wizytę kontrolną gdzie mam mieć ze sobą usg piersi i rtg odcinka szyjno piersiowego. Żeby zrobić rtg potrzebuję skierowanir, tylko co lekarz ma napisać? Bo są różne rodzaje rtg kręgosłupa, jakieś AP + bok, PA i inne.
Z góry dziękuję
Witaj, ja byłam w zeszły czwartek na konsultacji u Mądrego. I miałam USG piersi, co do RTG to nawet nie patrzył, bo miałam zaświadczenie od neurologa, gdzie dr na podstawie zdjęcia wpisał mi co się dzieje z kręgosłupem. Co do skierowania od rodzinnego to na skierowaniu miałam zaznaczone, ze ma być rtg odcinka szyjnego i piersiowego.

---------- Dopisano o 21:52 ---------- Poprzedni post napisano o 21:48 ----------

Cytat:
Napisane przez paulina_maria1999 Pokaż wiadomość
A jaki masz aktualnie rozmiar? Mi dr Michalska z rozmiaru N na D zrobiła na szypule

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam 70 M. Zależy mi by wszystko było ok. Trochę z nim o tym dyskutowałem ale przedstawił sensowne argumenty, wiec przystałam na to co powiedział.
AnnPr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-25, 09:27   #4376
Little Mia
Raczkowanie
 
Avatar Little Mia
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 346
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez AnnPr Pokaż wiadomość
Będę miała przeszczep. Dr Mądry stwierdził, że moje piersi są zbyt duże by zrobić na szypule. Co do rozmiaru to ustaliliśmy, miseczkę C/D. Dr stwierdził, że przy moim wzroście (170) miseczka A lub B będzie wyglądała niefajnie... także czekam z utęsknieniem na 17 lutego😀
Stanik kupujesz wczesniej czy w sklepiku szpitalnym w dniu przyjecia? Jestem ciekawa jaki mi da rozmiar, ja mam 166cm wzrostu
__________________
"jestem duża i silna, sama sobie wiążę sandały i w ogóle"
Little Mia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-26, 17:21   #4377
hakuna0matata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 112
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Ja biustonosz kupiłam po operacji. Doktor mi powiedział jaki dokładnie rozmiar zrobił i jaki kupić biustonosz.
hakuna0matata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-28, 23:47   #4378
paulina_maria1999
Raczkowanie
 
Avatar paulina_maria1999
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 188
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Czy wiadomo już coś o szpitalu Geomedical? Dzisiaj sprawdzałam i znów pokazali godziny otwarcia, a jak sprawdzałam 16 września to nie było i dlatego pytam Chciałam też zapytać czy ma ktoś może adres email do dr Karoliny, bo ja niestety nie mam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
paulina_maria1999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-29, 19:21   #4379
kasiaz13
Raczkowanie
 
Avatar kasiaz13
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 127
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez paulina_maria1999 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny dawno mnie tu nie było Przychodzę do was z małym problemem (o ile w naszym przypadku można to tak nazwać ) i pytaniem. Dnia 28 sierpnia minął równo rok od mojej operacji i ostatnio zauważyłam, że moje piersi są troszeczkę większe niż parę miesięcy temu. Czy to normalne? Czy może tak być dlatego, że piersi w środku się jeszcze goją i dopiero teraz wychodzi ich kształt i rozmiar? Wolałabym żeby już się tak nie robiło. Czy wy też tak miałyście? Chciałam przy okazji napisać wam, że panie doktor z Katowic to są naprawdę super kobiety . Mam problem z bliznami po operacji na bokach, bo strasznie mi przerosły i w październiku jadę na wycięcie i ponowne zszycie boczków, a przy okazji zostaną mi usunięte pieprzyki. Oba zabiegi oczywiście na fundusz i w dodatku zostały mi zaproponowane przez panie doktor Jestem naprawdę mega szczęśliwa Pozdrawiam was kobitki cieplutko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:36 ---------- Poprzedni post napisano o 22:33 ----------

Dodam jeszcze tylko że dzisiaj nawet moja siostra mi powiedziała, że moje piersi są większe niż wcześniej Zaczynam się bać, że znów zaczynają mi rosnąć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

paulina_maria1999 - mam to samo, za kilka dni minie rok od operacji,a piersi są większe niż tuż po. Robiłam badania i najprawdopodobniej przyczyną jest insulinooporność. Nieprawidłowo funkcjonująca insulina powoduje przyrost tkanki tłuszczowej. Teraz jestem na diecie i lekach i jest lepiej, schudłam 6 kg i piersi też są mniejsze. Wiem też, że przyczyną wzrostu piersi może być wysoki poziom prolaktyny. Jeśli Cię to martwi, skontaktuj się z doktor Kasią.

Michalską.
kasiaz13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-29, 21:47   #4380
paulina_maria1999
Raczkowanie
 
Avatar paulina_maria1999
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 188
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Ponawiam moje pytanie.
Ma ktoś może adres email do dr Karoliny? Pilnie potrzebuję
Geomedical dalej zawieszony? Czy wszystkie panie, które miały mieć w nim zabieg dostały przeniesione do Krakowa?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[COLOR="Silver"]

---------- Dopisano o 20:45 ---------- Poprzedni post napisano o 20:20 ----------

---------- Dopisano o 20:47 ---------- Poprzedni post napisano o 20:45 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiaz13 Pokaż wiadomość
paulina_maria1999 - mam to samo, za kilka dni minie rok od operacji,a piersi są większe niż tuż po. Robiłam badania i najprawdopodobniej przyczyną jest insulinooporność. Nieprawidłowo funkcjonująca insulina powoduje przyrost tkanki tłuszczowej. Teraz jestem na diecie i lekach i jest lepiej, schudłam 6 kg i piersi też są mniejsze. Wiem też, że przyczyną wzrostu piersi może być wysoki poziom prolaktyny. Jeśli Cię to martwi, skontaktuj się z doktor Kasią.

Michalską.
Oczywiście napisze do Pani doktor. Martwi mnie to ponieważ zrobiły obwisłe i tak jakby rozlały się na boki Chciałam wstawić pare fotek jak to wyglądało na początku tego roku i jak wygląda teraz ale wyświetla mi się, że nie mogę 🤷☠♀️ Oprócz tego co napisałam zauważyłam teraz na zdjęciach, że blizny mi się strasznie porozciągały i nie wiem czy może to od tego, że są większe? Mój stanik pooperacyjny miał rozmiar 85D w tej chwili noszę 80DD/F 🤷☠♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez paulina_maria1999
Czas edycji: 2019-09-29 o 21:47
paulina_maria1999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-12-16 21:04:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:44.