Libido u kobiet - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-09-05, 13:08   #91
violacrd
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 15
Dot.: Libido u kobiet

Zależy. Ja brałam libido therapy przez 4 miesiące . Była poprawa. Teraz nie biorę już pół roku i również jest ok
violacrd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-20, 11:22   #92
aniela34poznan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 1
Dot.: Libido u kobiet

Ojej dziewczyny czego ja już nie brałam żeby zwiększyć sobie ochotę. Naprawdę były to już chyba wszystkie reklamowane w internecie i przez moją panią farmaceutkę z apteki specyfiki i nic zero. Coś tam czułam ale bardziej chyba jako przypływ siły niż ochoty na igraszki. Nie wiem być może jest to spowodowane że z reguły jestem raczej oziębłą kobietą. Jedyne co jakoś tam pomogły to te Feminam Libido ale i tak nie było to coś czego się spodziewałam. Po kilkunastu minutach przyszła upragniona ochota na zbliżenie z moim chłopakiem ale i tak musiałam używać lubrykantu. Po kilku razach z tymi tabletkami zauważyłam że z każdym razem jest ciut lepiej niestety nawilżenie nadal jest słabe i czuję dyskomfort zamiast przyjemności.
aniela34poznan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-20, 13:41   #93
fabregasowa
Zakorzenienie
 
Avatar fabregasowa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 793
Dot.: Libido u kobiet

A co w sytuacji gdy to facet ma niskie libido?
Ja mam ochotę kilka razy w tygodniu a potrafimy mieć przerwy po 2-3tygodnie.


Nie mieszkamy razem ale niedaleko, nie mamy dzieci, on czasami duzo pracuje ok 10h ale mi tez sie to czasem zdarza. Uwazam ze to w tych czasach norma, a fakt ze nie mamy dzieci i tak "pomaga'" bo wiadomo ze to tyle obowiazkow.


Czasami jak mnie nosi to on mnie zaspokaja jezyczkiem ( co swoja droga jest dla mnie jedyna szansa na orgazm), problemem jest tez to ze on woli rano , ja wieczorem, i swiatlo nie jest dla mnie problemem, po prostu rano mysle tylko o kawie obowiazkach itp. Ale boli mnie bo ostatnio najczesciej ja inicjuje kontakt, on jest albo zmeczny, albo przejedzony, albo musi wczesnie wstac - juz nie raz zrobilam scene, ze tez mam swoje potrzeby.


Probowalam o tym rozmawiac i twierdzil ze to przejsciowe, ze potrzdebuje wlnego, ze jak bedzie lato to bedzie lepiej, bo bede inaczej ubrana, ze spodnizki na niego bardziej dzialaja (!) ale generalnie nie zauwazylam wiekszej roznicy... Co robić?
__________________
Wymiana kosmetyczna

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post52630770
fabregasowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-27, 20:51   #94
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Libido u kobiet

Cytat:
Napisane przez fabregasowa Pokaż wiadomość
A co w sytuacji gdy to facet ma niskie libido?
Ja mam ochotę kilka razy w tygodniu a potrafimy mieć przerwy po 2-3tygodnie.


Nie mieszkamy razem ale niedaleko, nie mamy dzieci, on czasami duzo pracuje ok 10h ale mi tez sie to czasem zdarza. Uwazam ze to w tych czasach norma, a fakt ze nie mamy dzieci i tak "pomaga'" bo wiadomo ze to tyle obowiazkow.


Czasami jak mnie nosi to on mnie zaspokaja jezyczkiem ( co swoja droga jest dla mnie jedyna szansa na orgazm), problemem jest tez to ze on woli rano , ja wieczorem, i swiatlo nie jest dla mnie problemem, po prostu rano mysle tylko o kawie obowiazkach itp. Ale boli mnie bo ostatnio najczesciej ja inicjuje kontakt, on jest albo zmeczny, albo przejedzony, albo musi wczesnie wstac - juz nie raz zrobilam scene, ze tez mam swoje potrzeby.


Probowalam o tym rozmawiac i twierdzil ze to przejsciowe, ze potrzdebuje wlnego, ze jak bedzie lato to bedzie lepiej, bo bede inaczej ubrana, ze spodnizki na niego bardziej dzialaja (!) ale generalnie nie zauwazylam wiekszej roznicy... Co robić?
Albo się rozstać, albo znaleźć na miedzyczas dyskretnego pana, który jest dużo częściej dostępny i chętny.
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-07, 10:44   #95
Wirtuoz24h
Przyczajenie
 
Avatar Wirtuoz24h
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 17
Dot.: Libido u kobiet

Cytat:
Napisane przez fabregasowa Pokaż wiadomość
A co w sytuacji gdy to facet ma niskie libido?
Ja mam ochotę kilka razy w tygodniu a potrafimy mieć przerwy po 2-3tygodnie.


Nie mieszkamy razem ale niedaleko, nie mamy dzieci, on czasami duzo pracuje ok 10h ale mi tez sie to czasem zdarza. Uwazam ze to w tych czasach norma, a fakt ze nie mamy dzieci i tak "pomaga'" bo wiadomo ze to tyle obowiazkow.


Czasami jak mnie nosi to on mnie zaspokaja jezyczkiem ( co swoja droga jest dla mnie jedyna szansa na orgazm), problemem jest tez to ze on woli rano , ja wieczorem, i swiatlo nie jest dla mnie problemem, po prostu rano mysle tylko o kawie obowiazkach itp. Ale boli mnie bo ostatnio najczesciej ja inicjuje kontakt, on jest albo zmeczny, albo przejedzony, albo musi wczesnie wstac - juz nie raz zrobilam scene, ze tez mam swoje potrzeby.


Probowalam o tym rozmawiac i twierdzil ze to przejsciowe, ze potrzdebuje wlnego, ze jak bedzie lato to bedzie lepiej, bo bede inaczej ubrana, ze spodnizki na niego bardziej dzialaja (!) ale generalnie nie zauwazylam wiekszej roznicy... Co robić?

Widocznie na siebie już nie działacie tak jak kiedyś.
Jeśli chcesz nawet kilka razy dziennie to zadzwoń do mnie. ; ) Ja mam ochotę ciągle. ; D
Wirtuoz24h jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-21, 13:13   #96
monikamonia85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 3
Dot.: Libido u kobiet

jest kilka rozwiązań pierwsze to możesz spróbować pobrać te tabletki Feminam Libido są bardzo skuteczne bez żadnych skutków ubocznych wiele kobiet je zachwala prawie same pozytywne opinie w internecie, drugie rozwiązanie to specjalny wibrator do zakładania na palec w celu pobudzenia łechtaczki możecie to spróbować przed stosunkiem. Czasami bywa też tak że gumka potrafi popsuć nastrój. Można spróbować chwilę bez żeby członek nie wchodził dalej jak główką jak już będzie odpowiednia wilgotność to dalej w gumce. U mnie te wymienione sposoby podziałały
monikamonia85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-10-21 14:13:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:48.