Mamy grudniowe 2019 ❤ - część 3. - Strona 76 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-09-20, 20:15   #2251
midusia86
Zakorzenienie
 
Avatar midusia86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: kk
Wiadomości: 4 863
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Dziecko jej zmarło w brzuchu, nie ruszalo sie, pojechala na ktg i już nie było tętna...
No niestety taka cukrzyca moze prowadzic nawet do śmierci wewnątrzmacicznej.
Ona miala takie badanie jak kazda kobieta w De. Jada sie normalnie posilek jedzie sie do lekarza tam pije sie slodki soczek, smakuje to jak przecukrzony sok porzeczkowy i po godzine z palca badaja cukier, ale moim zdaniem to lipa straszna jest.... bo np mozna miec wysoki na czczo lub ten trzeci i co? :/ niby to jest 50g glukozy ,ale to jest inna glukoza niz ta polska.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz





Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
You are so much stronger than you think
midusia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-20, 20:15   #2252
Ivi56
Rozeznanie
 
Avatar Ivi56
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 636
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Midusia a z drugiej znow strony cukrzyca ciążowa jest bardzo niebiezpieczna, jednej mojej koleżanki znajomej dziecko zmarło w 39 tyg. Okazało sie,ze miala ona niezdiagnozowana cukrzycę ciążową. Kojarze ta dziewczynę, miala tp ze 3 mce po mnie. Widuje ja teraz z bobasem ale dramat

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Straszne aż będę się bardziej pilnowała, miko ze wyniki powtórzonej krzywej były w normie

Jeżeli chodzi o oddychające ochraniacze na materac do łóżeczka to ja coś takiego będę zamawiała
https://motherhood.pl/sklep/bawelnia...o-120x65cm-34/


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ivi56 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-20, 20:19   #2253
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Cytat:
Napisane przez midusia86 Pokaż wiadomość
Fizjo uroginekologiczny

---------- Dopisano o 20:19 ---------- Poprzedni post napisano o 20:06 ----------





No właśnie... jak to ze wszystkim. Wszystko takie super hiper do czasu, aż się okazuje, ze jednak nie jest bez znaczenia dla naszego organizmu :/

---------- Dopisano o 20:24 ---------- Poprzedni post napisano o 20:19 ----------





A powiedz mi, jak go zawiesić na rączce od wózka? Są tam jakieś uniwersalne uchwyty czy co?

---------- Dopisano o 20:30 ---------- Poprzedni post napisano o 20:24 ----------








Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Właśnie o tym myślałam, ale bez diagnozy mi coś pomogą ?Czy fizjo sam jest w stanie to zdiagnozować ?

Cytat:
Napisane przez midusia86 Pokaż wiadomość
No waśnie wiem
Ka nie wiem jak to jest w UK na przykład, ale kojarzę łaski, które odmówiły takiego badania w ciąży w PL (bo np od dawna są na diecie bez cukru i taka jego ilość naprawdę byłaby dla nich bardzo niebezpieczna) i w zamian badały przez jakiś czas cukier paskami i robiły hemoglobinę glikowana. Ja to się nie znam, ale takie coś nie wykryje ewentualnej cukrzycy?
A ta dziewczyna miała niewykryta, bo nie robiła żadnych badań czy nie wyszła ona w badaniach?
Szczerze to ja nawet nie do końca mam pojęcie jakie skutki może mieć cukrzyca ciążowa poza wyższa waga dziecka


Hemoglobina glikowana wskazuje średni poziom glukozy z ostatnich 3 miesięcy, więc w zasadzie chyba może być pomocne to badanie jeśli by nie było krzywej, żeby wykryć problemy z glikemią.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-20, 20:32   #2254
midusia86
Zakorzenienie
 
Avatar midusia86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: kk
Wiadomości: 4 863
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Cytat:
Napisane przez Ivi56 Pokaż wiadomość
Straszne aż będę się bardziej pilnowała, miko ze wyniki powtórzonej krzywej były w normie

Jeżeli chodzi o oddychające ochraniacze na materac do łóżeczka to ja coś takiego będę zamawiała
https://motherhood.pl/sklep/bawelnia...o-120x65cm-34/


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Ooo fajnie wyglada z opisu

---------- Dopisano o 21:32 ---------- Poprzedni post napisano o 21:26 ----------

Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość
Właśnie o tym myślałam, ale bez diagnozy mi coś pomogą ?Czy fizjo sam jest w stanie to zdiagnozować ?





Hemoglobina glikowana wskazuje średni poziom glukozy z ostatnich 3 miesięcy, więc w zasadzie chyba może być pomocne to badanie jeśli by nie było krzywej, żeby wykryć problemy z glikemią.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Pomogą

No ja to absolutnie się na tym nie znam, ale podobno właśnie to badanie jest całkiem miarodajne. Ja ją miałam zlecana na przykład we wczesnej ciąży, jak kilkakrotnie pod rząd wyszły mi wysokie ketony w ciąży
__________________
You are so much stronger than you think
midusia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-20, 20:39   #2255
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Dziecko jej zmarło w brzuchu, nie ruszalo sie, pojechala na ktg i już nie było tętna...
No niestety taka cukrzyca moze prowadzic nawet do śmierci wewnątrzmacicznej.
Ona miala takie badanie jak kazda kobieta w De. Jada sie normalnie posilek jedzie sie do lekarza tam pije sie slodki soczek, smakuje to jak przecukrzony sok porzeczkowy i po godzine z palca badaja cukier, ale moim zdaniem to lipa straszna jest.... bo np mozna miec wysoki na czczo lub ten trzeci i co? :/ niby to jest 50g glukozy ,ale to jest inna glukoza niz ta polska.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Nie wiem czy dobrze zrozumiałam, ale jeśli po takiej glukozie jak w DE komuś wyjdzie przekroczenie to chyba już wiadomo, że ma cukrzyce ciążową


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 21:39 ---------- Poprzedni post napisano o 21:37 ----------

Cytat:
Napisane przez midusia86 Pokaż wiadomość
Ooo fajnie wyglada z opisu

---------- Dopisano o 21:32 ---------- Poprzedni post napisano o 21:26 ----------





Pomogą

No ja to absolutnie się na tym nie znam, ale podobno właśnie to badanie jest całkiem miarodajne. Ja ją miałam zlecana na przykład we wczesnej ciąży, jak kilkakrotnie pod rząd wyszły mi wysokie ketony w ciąży


O to super dziękuje Poszukam kogoś w okolicy, bo nie wyrobię jeszcze dwa miechy z takim bólem.


No tak ketony często idą w parze z cukrzycą i wskazują na niedożywienie organizmu.
Mi raz wyszły jak faktycznie zapomniałam o kolacji i była za duża przerwa w jedzeniu


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-20, 20:43   #2256
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Nie Arya, wtedy robi sie takie badanie jak w Polsce dopiero. 3pkt z zyly w specjalnej klinice diabetologicznej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-20, 20:48   #2257
rzeczozn
Rozeznanie
 
Avatar rzeczozn
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 793
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Dziewczyny, myślę, że jeśli buda od wózka zacznie płowieć, to się odsyła są na reklamacje, tym bardziej, że te budki cybexa mają ochrone do 50st C
Ja mam spacerówke ciemny granat, nie nagrzewa się na słońcu, pod nią nie robi się szklarnia A teraz dla Ani kupię gondole czerwono różową. Jestem w niej zakochana poczekam na black friday może będą jakieś promki i cena spadnie poniżej 500 zł

Na weekend mam teściów, ledwo ogarnęłam obiad dla 5 osób 🤨 plecy mnie na.. bolą, masakra.. ale cóż oni zawsze lubią być obsłużeni 🤦♀️🤷♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edit; gondola ma ochronę uvp +50, cokolwiek to znaczy

Edytowane przez rzeczozn
Czas edycji: 2019-09-20 o 20:51
rzeczozn jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-09-20, 21:40   #2258
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Często piszecie o pozycji podczas snu. A ja ciagle budze sie na plecach. Kazdej nocy budze sie w tej pozycji, czy jak idę siku czy rano wiem ze to nie jest zdrowe... ale co zrobić?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-20, 21:55   #2259
Smarfetka
Zakorzenienie
 
Avatar Smarfetka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 14 099
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Często piszecie o pozycji podczas snu. A ja ciagle budze sie na plecach. Kazdej nocy budze sie w tej pozycji, czy jak idę siku czy rano wiem ze to nie jest zdrowe... ale co zrobić?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam tak samo, mimo że zasypiam na którymś z boków, to zawsze budzę się na plecach ..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Smarfetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-20, 21:55   #2260
midusia86
Zakorzenienie
 
Avatar midusia86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: kk
Wiadomości: 4 863
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Często piszecie o pozycji podczas snu. A ja ciagle budze sie na plecach. Kazdej nocy budze sie w tej pozycji, czy jak idę siku czy rano wiem ze to nie jest zdrowe... ale co zrobić?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Mi dosyć mocno blokuje taka możliwość poduszka ciążowa. Goc j nie uważam, ze to jakoś super niezdrowe
__________________
You are so much stronger than you think
midusia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-20, 22:24   #2261
nillka88
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 045
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Często piszecie o pozycji podczas snu. A ja ciagle budze sie na plecach. Kazdej nocy budze sie w tej pozycji, czy jak idę siku czy rano wiem ze to nie jest zdrowe... ale co zrobić?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Najwidoczniej Ci nic nie uciska jak lezysz na plecach, najwazniejsze zebys nie zasypiala na plecach, a jak bedzie przeszkadzac ta pozycja to organizm sam sie wybudzi, ja nie moge nawet lezec na plecach bo odrazu czuje ucisk na piersi i w gardle

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Powiedzieć Ci coś słodkiego?.....czekolada
nillka88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-20, 22:33   #2262
sevenofnine
Rozeznanie
 
Avatar sevenofnine
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: łdz
Wiadomości: 631
Dot.: Mamy grudniowe 2019 ❤ - część 3.

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Często piszecie o pozycji podczas snu. A ja ciagle budze sie na plecach. Kazdej nocy budze sie w tej pozycji, czy jak idę siku czy rano wiem ze to nie jest zdrowe... ale co zrobić?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

też budzę się na plecach, ale na ogół śpię na półsiedząco (albo w ogóle na siedząco w 4 miesiącu xD), więc na boku zbyt długo się nie da.
sevenofnine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-21, 00:24   #2263
purple noise
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 685
Dot.: Mamy grudniowe 2019 ❤ - część 3.

Cytat:
Napisane przez midusia86 Pokaż wiadomość
Fizjo uroginekologiczny

---------- Dopisano o 20:19 ---------- Poprzedni post napisano o 20:06 ----------





No właśnie... jak to ze wszystkim. Wszystko takie super hiper do czasu, aż się okazuje, ze jednak nie jest bez znaczenia dla naszego organizmu :/

---------- Dopisano o 20:24 ---------- Poprzedni post napisano o 20:19 ----------





A powiedz mi, jak go zawiesić na rączce od wózka? Są tam jakieś uniwersalne uchwyty czy co?

---------- Dopisano o 20:30 ---------- Poprzedni post napisano o 20:24 ----------








Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Kupiłam takie wieszaki:
IMG_2982.JPG


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
purple noise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-21, 05:45   #2264
kule_czka
Raczkowanie
 
Avatar kule_czka
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 282
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Cytat:
Napisane przez rzeczozn Pokaż wiadomość
Dziewczyny, myślę, że jeśli buda od wózka zacznie płowieć, to się odsyła są na reklamacje, tym bardziej, że te budki cybexa mają ochrone do 50st C
Ja mam spacerówke ciemny granat, nie nagrzewa się na słońcu, pod nią nie robi się szklarnia A teraz dla Ani kupię gondole czerwono różową. Jestem w niej zakochana poczekam na black friday może będą jakieś promki i cena spadnie poniżej 500 zł

Na weekend mam teściów, ledwo ogarnęłam obiad dla 5 osób 🤨 plecy mnie na.. bolą, masakra.. ale cóż oni zawsze lubią być obsłużeni 🤦♀️🤷♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edit; gondola ma ochronę uvp +50, cokolwiek to znaczy
No pewnie, że można reklamować, tylko niestety ja nie chciałabym być bez wózka kilka tygodni bo odeslę na reklamację nie mówię nie jeszcze czarnemu, za 2 tyg pojadę zamówić i zobaczymy co zamówię

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 06:45 ---------- Poprzedni post napisano o 06:43 ----------

Mylukier, dobrze, że z Antkiem wszystko w porządku, myślałam o Was ciągle! Oby szybko i Tobie ulżyli

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kule_czka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-21, 07:06   #2265
Ivi56
Rozeznanie
 
Avatar Ivi56
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 636
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Często piszecie o pozycji podczas snu. A ja ciagle budze sie na plecach. Kazdej nocy budze sie w tej pozycji, czy jak idę siku czy rano wiem ze to nie jest zdrowe... ale co zrobić?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Ja przestałam się tak przejmować pozycja, się tak jak mi w danym momencie wygodnie. Wcześniej spałam ciagle na lewym boku, ale moja babcia stwierdziła, ze to głupoty bo ona 3 dzieci urodziła i nikt wtedy nie narzucał żadnej pozycji snu. Także jeżeli nie ciśnie aucie nigdzie to myśle, ze jest dobrze.

Z kolei czytałam gdzieś, ze dziecko tez potrzebuje różnych pozycji żeby jego ciało się różnie układało i nie zdeformowało. Co jeden to mądrzejszy

Rób tak ja Ci Twoje ciało podpowiada


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ivi56 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-21, 07:08   #2266
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Cytat:
Napisane przez Ivi56 Pokaż wiadomość
Ja przestałam się tak przejmować pozycja, się tak jak mi w danym momencie wygodnie. Wcześniej spałam ciagle na lewym boku, ale moja babcia stwierdziła, ze to głupoty bo ona 3 dzieci urodziła i nikt wtedy nie narzucał żadnej pozycji snu. Także jeżeli nie ciśnie aucie nigdzie to myśle, ze jest dobrze.

Z kolei czytałam gdzieś, ze dziecko tez potrzebuje różnych pozycji żeby jego ciało się różnie układało i nie zdeformowało. Co jeden to mądrzejszy

Rób tak ja Ci Twoje ciało podpowiada


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja ostatnio i inaczej nie zasnę jak na plecach.. nic mnie nie usiska więc mi wygodniej. W nocy przekręcam się na lewy bok, na prawym w ogóle nie potrafię spać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-21, 07:13   #2267
Ivi56
Rozeznanie
 
Avatar Ivi56
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 636
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

I dzień dobry tak w ogóle ☕️

Mąż robi śniadanie i leci do pracy. Ja muszę maleńkie ciuszki poskładać i kolejne pranie nastawić

Wczoraj się trochę wystraszyłam bo nakupywalam ubranek w rozmiarze 56 i wydaje mi się teraz, ze za mało mam 62 bo w tabelach podają ze 56 jest dla wzrostu 50-56, a mój maluszek już jest większy
IMG_3289.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ivi56 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-21, 07:14   #2268
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Często piszecie o pozycji podczas snu. A ja ciagle budze sie na plecach. Kazdej nocy budze sie w tej pozycji, czy jak idę siku czy rano wiem ze to nie jest zdrowe... ale co zrobić?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Pati ostatnio położna na SR mówiła, że spanie na lewym boku w ciąży to mit. Powstał niby w latach 50-60 jak nie było usg i nie mogli badać przyczyn strat ciąż czy coś, dokładnie nie pamiętam.
Tak naprawdę można spać jak wygodnie, bo jeśli coś będzie nie tak to organizm sam da znać i albo się wybudzisz albo w śnie przekręcisz.
Ja też się często rano budzę na plecach


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 08:14 ---------- Poprzedni post napisano o 08:13 ----------

Tak w ogóle to dzień dobry ☕️


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-21, 07:22   #2269
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość
Pati ostatnio położna na SR mówiła, że spanie na lewym boku w ciąży to mit. Powstał niby w latach 50-60 jak nie było usg i nie mogli badać przyczyn strat ciąż czy coś, dokładnie nie pamiętam.
Tak naprawdę można spać jak wygodnie, bo jeśli coś będzie nie tak to organizm sam da znać i albo się wybudzisz albo w śnie przekręcisz.
Ja też się często rano budzę na plecach


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 08:14 ---------- Poprzedni post napisano o 08:13 ----------

Tak w ogóle to dzień dobry


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Dzień dobry

Jesień za oknem już konkret.

U nas wczoraj włączyli ogrzewanie i chyba sąsiedzi na maksa poodkrecali bo my mieliśmy ciepło w mieszkaniu mimo zakręconych grzejników

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-21, 07:27   #2270
gosiulam185
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3 003
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Dzień dobry ja się nie przejmuję, aż tak ta pozycja spania. Uważam, że jak coś jest nie tak to po prostu się obudzę. Często zasypiam na prawym boku, a w dzień leżę plecach. Póki nie czuje ucisku jest ok, a jak coś się dzieje nie tak to kładę się na lewy bok.

Ja wczoraj wyprałam kocyki. Dzisiaj miałam robić resztę, ale pogoda do bani i nie wiem czy się za to brać

My dziś po południu idziemy na "spotkanie integracyjne". Fajna impreza, organizowana na sali OSP. Można załapać trochę kontaktu z ludźmi, dobrze pojeść i potańczyć. Dodatkowo organizowane mnóstwo konkursów i loteria. Fajna inicjatywa w takich małych miejscowościach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gosiulam185 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-21, 07:30   #2271
Ivi56
Rozeznanie
 
Avatar Ivi56
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 636
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Cytat:
Napisane przez Ola0731 Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Jesień za oknem już konkret.

U nas wczoraj włączyli ogrzewanie i chyba sąsiedzi na maksa poodkrecali bo my mieliśmy ciepło w mieszkaniu mimo zakręconych grzejników

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Zazdroszczę, u Nas jeszcze czekają, ze może będzie cieplej, a ja tu marznę mimo dresiku, kocyka i herbatki


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ivi56 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-21, 07:33   #2272
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Cytat:
Napisane przez Ivi56 Pokaż wiadomość
Zazdroszczę, u Nas jeszcze czekają, ze może będzie cieplej, a ja tu marznę mimo dresiku, kocyka i herbatki


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Może niedługo i u Ciebie włączą u nas przez sąsiadów bardzo ciepło się zrobiło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-21, 07:44   #2273
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Dzień dobry a co tu na forum taki ruch w sobotę z rana ?

Śnił mi sie kalafior w jajku i serem w sroku zapiekany w bulce tartej w piekarniku
Kotlety z piersi kurczaka z ziemniakami i surówką 🤣
I już wiem co na obiad dzis zrobię.


Dzieki, za te odpowiedzi odnośnie pozycji snu, fajnie wiedziec. Z Leo wszyscy krzyczeli - tylko lewy bok!
A teraz więcej spie na prawym niz lewym, bo.mi.wygodniej.
A najczesciej spie na "półbrzuchu" podkladam poduszkę podwijam nogę i spie


Ivi zazdro prania, ja sie juz doczekac nie mogę, ale najpierw musze kupic komode

Gosia fajna inicjatywa rzeczywiście, sama bym poszła na taką potańcówkę, lubie takie klimaty

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-21, 07:54   #2274
Emosz
Zadomowienie
 
Avatar Emosz
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Podbeskidzie
Wiadomości: 1 082
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Dzień dobry
Cytat:
Napisane przez Ivi56 Pokaż wiadomość
I dzień dobry tak w ogóle

Mąż robi śniadanie i leci do pracy. Ja muszę maleńkie ciuszki poskładać i kolejne pranie nastawić

Wczoraj się trochę wystraszyłam bo nakupywalam ubranek w rozmiarze 56 i wydaje mi się teraz, ze za mało mam 62 bo w tabelach podają ze 56 jest dla wzrostu 50-56, a mój maluszek już jest większy
Załącznik 7691820


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Lvl moja córa miała 50 cm jak się urodziła, a ubranka na 50 cm na niej wisiały

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Emosz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-21, 07:56   #2275
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Cytat:
Napisane przez Ola0731 Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Jesień za oknem już konkret.

U nas wczoraj włączyli ogrzewanie i chyba sąsiedzi na maksa poodkrecali bo my mieliśmy ciepło w mieszkaniu mimo zakręconych grzejników

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


U nas podobno też grzeją, ale u nas gorąco w mieszkaniu to nawet jeszcze nie zamierzam sprawdzać chodzimy nadal na krótki rękaw i w sumie odkąd tu mieszkamy to mamy zwroty za ogrzewanie


Pati odnośnie tej pozycji to jeszcze nam mówili, że dziecko jeśli mu niewygodnie to tez da znać bo jeśli jest już ułożone jak do porodu, no to jak leżysz na lewym boku to mu wygodnie, bo dziecko leży wtedy na swoich pleckach, ale jeśli jest ułożone inaczej to lewy bok u Ciebie może mu przeszkadzać


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-21, 07:59   #2276
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość
U nas podobno też grzeją, ale u nas gorąco w mieszkaniu to nawet jeszcze nie zamierzam sprawdzać chodzimy nadal na krótki rękaw i w sumie odkąd tu mieszkamy to mamy zwroty za ogrzewanie


Pati odnośnie tej pozycji to jeszcze nam mówili, że dziecko jeśli mu niewygodnie to tez da znać bo jeśli jest już ułożone jak do porodu, no to jak leżysz na lewym boku to mu wygodnie, bo dziecko leży wtedy na swoich pleckach, ale jeśli jest ułożone inaczej to lewy bok u Ciebie może mu przeszkadzać


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ciekawe to jest, ja ruchy czuje ciagle po prawej, więc mozliwe ze jest ulozony w ten sposob. Dzięki za info jak leze na prawym to czuje tam ruchy , śmieszne to jest. No mam nadzieje ze da znac

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-21, 08:01   #2277
Ivi56
Rozeznanie
 
Avatar Ivi56
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 636
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Cytat:
Napisane przez Emosz Pokaż wiadomość
Dzień dobry Lvl moja córa miała 50 cm jak się urodziła, a ubranka na 50 cm na niej wisiały

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Uff no to mi ulżyło

A powiedzcie mi macie pełne zestawy z dwóch rozmiarówkę? 56 i 62? Ja mam wszystko na 56 ale na 62 cześć, bo wiem, ze jak znajomi przychodzą po porodzie to zwykle coś przynoszą i nie chciałam zbierać ubranek, z których maluszek szybko wyrasta.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ivi56 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-21, 08:07   #2278
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Cytat:
Napisane przez Ivi56 Pokaż wiadomość
Uff no to mi ulżyło

A powiedzcie mi macie pełne zestawy z dwóch rozmiarówkę? 56 i 62? Ja mam wszystko na 56 ale na 62 cześć, bo wiem, ze jak znajomi przychodzą po porodzie to zwykle coś przynoszą i nie chciałam zbierać ubranek, z których maluszek szybko wyrasta.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Mam pełne komplety na 56 i 62 teraz jak ju coś kupowałam to tylko 62. Muszę chyba się ograniczyć i zacząć kupować na 68
Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Ciekawe to jest, ja ruchy czuje ciagle po prawej, więc mozliwe ze jest ulozony w ten sposob. Dzięki za info jak leze na prawym to czuje tam ruchy , śmieszne to jest. No mam nadzieje ze da znac

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

U mnie to samo i o dziwo na dole rączkami i główką wali bardziej niż nóżkami wczoraj dostałam w pęcherz kilka razy. No i nie powiem niektóre ruchy już bolą, no ale jak klocek ma 1,5 kg to w sumie nie dziwne



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-21, 08:11   #2279
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Cytat:
Napisane przez Ivi56 Pokaż wiadomość
Uff no to mi ulżyło

A powiedzcie mi macie pełne zestawy z dwóch rozmiarówkę? 56 i 62? Ja mam wszystko na 56 ale na 62 cześć, bo wiem, ze jak znajomi przychodzą po porodzie to zwykle coś przynoszą i nie chciałam zbierać ubranek, z których maluszek szybko wyrasta.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja mam na 56:
3zestwy body plus spodenki,
Kilka pajacow do spania bawełnianych
Kilka pajacow welurowych na pierwsze doby
12 body na krótki pod pajace
Ze 3 sweterki

Resztę mam juz na 62, takie zestawy body plus spodnie z różnymi myszkami, kubusiami itd, pajace itd itp. Kojarzę po fotkach ze te 56 ubieralam z miesiac. Mial 53cm jak sie urodzil

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-21, 08:23   #2280
Alicjazkrainyczaroww
Rozeznanie
 
Avatar Alicjazkrainyczaroww
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 864
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość
Mam pełne komplety na 56 i 62 teraz jak ju coś kupowałam to tylko 62. Muszę chyba się ograniczyć i zacząć kupować na 68



U mnie to samo i o dziwo na dole rączkami i główką wali bardziej niż nóżkami wczoraj dostałam w pęcherz kilka razy. No i nie powiem niektóre ruchy już bolą, no ale jak klocek ma 1,5 kg to w sumie nie dziwne



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Wiem, że może to głupie pytanie, ale ile tych zestawów potrzeba? I co wchodzi w taki zestaw? Mam trochę ciuszków, ale pojęcia nie mam, czy to wystarczająca ilość..

Wysłane z mojego F8331 przy użyciu Tapatalka
Alicjazkrainyczaroww jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-10-12 22:41:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:30.