Skarpety w sandałach w kolejkę się pchają - Janusz z Grażyną do dyskusji zapraszają ( - Strona 62 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-07-29, 19:46   #1831
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Skarpety w sandałach w kolejkę się pchają - Janusz z Grażyną do dyskusji zapras

Cytat:
Napisane przez dacn Pokaż wiadomość
Gdybym się spotkała z taką sytuacją to bym napisała. Skąd to założenie że "truję tyłek" pracownikowi?
Bo robisz gównoburzę nawet na forum, gdzie my nawet tam nie pracujemy. Nie chcesz tak - nie jedz, proste.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-29, 19:47   #1832
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: Skarpety w sandałach w kolejkę się pchają - Janusz z Grażyną do dyskusji zapras

Cytat:
Napisane przez invi_08 Pokaż wiadomość
Pierwsze slysze. Pracuje w pizzerii i z jezorem na brodzie lata sie, by sie wyrobić z zamowieniami. w międzyczasie ciasto zrobić, rozciągnąć, poczekać az podrosnie, no i zrobić i upiec. Taka surowa pizza jak polezy dluzej to jest do wywalenia, ciasto zwyczajnie smierdzi. A mrozone, hmm, chyba ze gdzieś to praktykują, ale naprawdę w zyciu sie z tym nie spotkalam.

Co do calej dyskusji, uwazam, ze skoro lokal ma jakies zasady ustalone no to ciężko je nagiac. U nas tez ludzie czasami proszą o dodatkowy sos, lub jakis skladnik, lub cos w gratisie, np napoj, ale z gory mamy stawki i trzeba im za to doliczyc. Nieraz juz byly pretensje, ale jak takie szefostwo, ze nawet sos do malej pizzy jest zakodowany i wyliczony ile ma wyjść z calego woreczka... takze tak jak mowie, od ekspedientek czasami niewiele zależy. Nie odmawia, bo jest wredna lub jej sie nie chce, tylko raczej pilnuje, by nie musiala oddawać na koniec jakiejs kwoty.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie piszę tu o żebraniu o gratisy
dacn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-29, 19:47   #1833
201803120844
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 4 053
Dot.: Skarpety w sandałach w kolejkę się pchają - Janusz z Grażyną do dyskusji zapras

Cytat:
Napisane przez dacn Pokaż wiadomość
No właśnie zazwyczaj nie jadam na mieście a jak muszę to mam sprawdzone miejsca gdzie nie robi się problemów z preferencji klienta.
.

O ile nie chce skorzystać z promocyjnej ceny, bo w tym przypadku, albo bierzesz to, co proponują albo z karty. Proste.
201803120844 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-29, 19:48   #1834
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: Skarpety w sandałach w kolejkę się pchają - Janusz z Grażyną do dyskusji zapras

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Bo robisz gównoburzę nawet na forum, gdzie my nawet tam nie pracujemy. Nie chcesz tak - nie jedz, proste.
Nie zwykłam bywać w miejscach z niemiłą obsługą, ba nawet w "moich" fast foodach jest miło, albo tak jakoś mam to szczęście trafiać głównie na uprzejme osoby.
dacn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-29, 19:49   #1835
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Skarpety w sandałach w kolejkę się pchają - Janusz z Grażyną do dyskusji zapras

Cytat:
Napisane przez dacn Pokaż wiadomość
Nie zwykłam bywać w miejscach z niemiłą obsługą, ba nawet w "moich" fast foodach jest miło, albo tak jakoś mam to szczęście trafiać głównie na uprzejme osoby.
Niemiłą obsługą? Co ma obsługa do tego? Mają wytyczne I już.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-29, 19:50   #1836
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: Skarpety w sandałach w kolejkę się pchają - Janusz z Grażyną do dyskusji zapras

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Niemiłą obsługą? Co ma obsługa do tego? Mają wytyczne I już.
Odmówić można zarówno w sposób cywilizowany jak i hmmm prezentowany tutaj.
dacn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-29, 19:52   #1837
invi_08
Zakorzenienie
 
Avatar invi_08
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 5 935
Dot.: Skarpety w sandałach w kolejkę się pchają - Janusz z Grażyną do dyskusji zapras

Cytat:
Napisane przez dacn Pokaż wiadomość
Nie piszę tu o żebraniu o gratisy
To byl tylko taki przyklad. Bardzo podobnego kroju. Tak samo jak nie wolno nam zmieniać składników pizzy (gdzie w innych pizzeriach juz mozna).
Po prostu wszystko zalezy od "góry". Wiadomo, ze ja bym wolala zrobić tak, jak klient chce i nie sluchac jego pretensji. A tak ma pozycje "wlasna kompozycja" i tylko w taki sposob mogę mu zmodyfikowac dana pizze i taka kwotę ściągnąć wlasnie spod pozycji "własna kompozycja"..' to nic, ze zamieni jeden skladnik... tak nam nakazano i tyle. Moze tak samo bylo w tej lodziarni.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invi_08 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-07-29, 19:55   #1838
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Skarpety w sandałach w kolejkę się pchają - Janusz z Grażyną do dyskusji zapras

Cytat:
Napisane przez dacn Pokaż wiadomość
Nie zwykłam bywać w miejscach z niemiłą obsługą, ba nawet w "moich" fast foodach jest miło, albo tak jakoś mam to szczęście trafiać głównie na uprzejme osoby.
Ale tam była miła i opanowana obsługa...
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-29, 20:26   #1839
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Skarpety w sandałach w kolejkę się pchają - Janusz z Grażyną do dyskusji zapras

Cytat:
Napisane przez dacn Pokaż wiadomość
Cóż w miejscach gdzie stołuję się na mieście, zarówno w fast foodach jak i restauracjach nie robią mi problemu z zamianą składników. Nikt nie przewracał oczami i nie robił scen " bo szef tak skomponował" i nie wolno. Pewnie jestem złem wcielonym, bo mam czelność się spytać o możliwość zamiany bądź niedodania składnika.

to nie to samo co zmiana dania z karty, to kwestia nałożenia takiej samej gałki z innego pudełka.
A kto przewracał oczami i robił sceny? chyba tylko Janusz-klient.
Poza tym pracowanie u kogoś ma to do siebie, że słucha się poleceń przełożonego. A może pracownica ma powaloną kierowniczkę i nie chce się narażać? może już kiedyś jej się oberwało, bo przyjdzie jednego dnia takich 10 klientek i każda wymieni sobie składniki, ale żadna nie będzie miała ochoty płacić za ''własną kompozycję''.
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-29, 20:31   #1840
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: Skarpety w sandałach w kolejkę się pchają - Janusz z Grażyną do dyskusji zapras

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
A kto przewracał oczami i robił sceny? chyba tylko Janusz-klient.
Poza tym pracowanie u kogoś ma to do siebie, że słucha się poleceń przełożonego. A może pracownica ma powaloną kierowniczkę i nie chce się narażać? może już kiedyś jej się oberwało, bo przyjdzie jednego dnia takich 10 klientek i każda wymieni sobie składniki, ale żadna nie będzie miała ochoty płacić za ''własną kompozycję''.
W tamtej historii klient Janusz, tutaj w wątku jest bronienie za wszelka cenę zakazu zamiany smaków lodów niczym niepodległości przy braku mocnych argumentów na poparcie takiego stanowiska.
dacn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-29, 20:35   #1841
invi_08
Zakorzenienie
 
Avatar invi_08
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 5 935
Dot.: Skarpety w sandałach w kolejkę się pchają - Janusz z Grażyną do dyskusji zapras

Cytat:
Napisane przez dacn Pokaż wiadomość
W tamtej historii klient Janusz, tutaj w wątku jest bronienie za wszelka cenę zakazu zamiany smaków lodów niczym niepodległości przy braku mocnych argumentów na poparcie takiego stanowiska.
Braku argumentów? Polecenie szefostwa to dla Ciebie brak argumentów? Tak jak wyzej ktoś napisał, pracownicy zazwyczaj nie chcą sie narazac, nie robią dla nikogo wyjątkowych warunków i nie postępują z nimi inaczej, niz z resztą klientów.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invi_08 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-29, 20:38   #1842
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: Skarpety w sandałach w kolejkę się pchają - Janusz z Grażyną do dyskusji zapras

Cytat:
Napisane przez invi_08 Pokaż wiadomość
Braku argumentów? Polecenie szefostwa to dla Ciebie brak argumentów? Tak jak wyzej ktoś napisał, pracownicy zazwyczaj nie chcą sie narazac, nie robią dla nikogo wyjątkowych warunków i nie postępują z nimi inaczej, niz z resztą klientów.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak szef będzie kazał kwakać przy każdym zamówieniu kaczych udek to tez uznasz to za sensowny argument bo " szef kazał"?
Może i pracownik będzie wykonywał polecenie ale czy będzie ono sensowne?
dacn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-29, 20:42   #1843
invi_08
Zakorzenienie
 
Avatar invi_08
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 5 935
Dot.: Skarpety w sandałach w kolejkę się pchają - Janusz z Grażyną do dyskusji zapras

Cytat:
Napisane przez dacn Pokaż wiadomość
Jak szef będzie kazał kwakać przy każdym zamówieniu kaczych udek to tez uznasz to za sensowny argument bo " szef kazał"?
Może i pracownik będzie wykonywał polecenie ale czy będzie ono sensowne?
Jak sie decydujemy na prace, to chyba wiemy na co sie piszemy, jakie sa zasady, ubior, godziny pracy, system przerw itp. Wiec jeśli bym miala pracować w takim miejscu, jakims cudem sie zgodzila, to tak, musialabym to robić, nawet jakby to bylo bez sensu. A jesli mi cos nie pasuje, to sie zwalniam. O ile mam inna opcję pracy. Bo moze być tez tak, ze taka pracownica wspomnianej wcześniej lodziarni nie chce sie narazac, bo nie ma opcji zmiany pracy. Roznie bywa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invi_08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-29, 20:43   #1844
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: Skarpety w sandałach w kolejkę się pchają - Janusz z Grażyną do dyskusji zapras

Cytat:
Napisane przez invi_08 Pokaż wiadomość
Jak sie decydujemy na prace, to chyba wiemy na co sie piszemy, jakie sa zasady, ubior, godziny pracy, system przerw itp. Wiec jeśli bym miala pracować w takim miejscu, jakims cudem sie zgodzila, to tak, musialabym to robić, nawet jakby to bylo bez sensu. A jesli mi cos nie pasuje, to sie zwalniam. O ile mam inna opcję pracy. Bo moze być tez tak, ze taka pracownica wspomnianej wcześniej lodziarni nie chce sie narazac, bo nie ma opcji zmiany pracy. Roznie bywa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale ja tu o sensowności zakazu ( zakazu czyli zalecenia odgórnego ) zamiany smaków a nie o życiowych wyborach.
dacn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-29, 20:47   #1845
Gupia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 76
Dot.: Skarpety w sandałach w kolejkę się pchają - Janusz z Grażyną do dyskusji zapras

-prosze puchar czekoladowy, tylko zamiast lodów czekoladowych chce truskawkowe i prosze wymienic mus czekoladowy na polewe owocowa a zamiast wiórkow czekoladowych chce kandyzowane owoce.

To samo przeciez c'nie?


Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
Gupia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-29, 20:48   #1846
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Skarpety w sandałach w kolejkę się pchają - Janusz z Grażyną do dyskusji zapras

Cytat:
Napisane przez dacn Pokaż wiadomość
Jak szef będzie kazał kwakać przy każdym zamówieniu kaczych udek to tez uznasz to za sensowny argument bo " szef kazał"?
Może i pracownik będzie wykonywał polecenie ale czy będzie ono sensowne?
tak. niestety ale szef ma prawo wymagać od pracowników takiej obsługi jak sobie życzy. zwłaszcza jeśli chodzi o elastyczność przy realizacji punktów z menu.
że już pominę fakt, że klientów powinno się traktować tak samo. więc po kij robić w karcie własną kompozycję skoro nikt przy zdrowych zmysłach jej nie wybierze, tylko po taniości pozmienia sobie proponowany deser na coś zupełnie innego.
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-29, 20:51   #1847
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: Skarpety w sandałach w kolejkę się pchają - Janusz z Grażyną do dyskusji zapras

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
tak. niestety ale szef ma prawo wymagać od pracowników takiej obsługi jak sobie życzy. zwłaszcza jeśli chodzi o elastyczność przy realizacji punktów z menu.
że już pominę fakt, że klientów powinno się traktować tak samo. więc po kij robić w karcie własną kompozycję skoro nikt przy zdrowych zmysłach jej nie wybierze, tylko po taniości pozmienia sobie proponowany deser na coś zupełnie innego.
Serio? Nie widzisz różnicy między pozmienianiem na coś zupełnie innego a zmiana na to samo?
Szef robi słaba robotę skoro nie planuje dobrze sprzedaży smaków i musi je wciskać w desery. I czy według ciebie klient nie ma prawa wyrażać się negatywnie o bezsensowności pewnych wyborów firmy?
dacn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-29, 21:06   #1848
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Skarpety w sandałach w kolejkę się pchają - Janusz z Grażyną do dyskusji zapras

Cytat:
Napisane przez dacn Pokaż wiadomość
Serio? Nie widzisz różnicy między pozmienianiem na coś zupełnie innego a zmiana na to samo?
Szef robi słaba robotę skoro nie planuje dobrze sprzedaży smaków i musi je wciskać w desery. I czy według ciebie klient nie ma prawa wyrażać się negatywnie o bezsensowności pewnych wyborów firmy?
no ale zmieńmy lody z kawowych na truskawkowe, orzeszki zamieńmy na rodzynki, co za różnica. w sumie też nie lubię owoców jakie dodajecie - dajmy jakieś inne. i już się robi inny deser. skoro wg Ciebie nie ma problemu z zamianą smaku lodów, to czemu miałaby być z zamianą owoców. albo orzechów. czy sosów.

ależ ma prawo. tylko czy koniecznie podniesionym tonem w kierunku niczemu niewinnej ekspedientki blokując jednocześnie kolejkę?
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-29, 21:06   #1849
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Dot.: Skarpety w sandałach w kolejkę się pchają - Janusz z Grażyną do dyskusji zapras

Cytat:
Napisane przez Gupia Pokaż wiadomość
-prosze puchar czekoladowy, tylko zamiast lodów czekoladowych chce truskawkowe i prosze wymienic mus czekoladowy na polewe owocowa a zamiast wiórkow czekoladowych chce kandyzowane owoce.

To samo przeciez c'nie?


Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-To tak nie można? Och, nie zwykłam obiadować w miejscach, w których obsługa klienta jest na tak niskim poziomie, to wprost oburzające, że chcąc skorzystać z promocji, która ma określone zasady, muszę się w jakiś sposób ograniczyć!
Przecież kiedy wybieram się na pizzę i w pizzerii jest aktualnie promocja na pizzę z ananasem i kurczakiem, to oczywiste, że powinnam móc wymienić ananasa na tuńczyka, a kurczaka na kapary. To przecież moje prawo, w moich ekskluzywnych fastfoodach tak można.





Graża! Graża na wątku
__________________
Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las.
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-29, 21:07   #1850
liselotta
lise-kotta
 
Avatar liselotta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 219
Dot.: Skarpety w sandałach w kolejkę się pchają - Janusz z Grażyną do dyskusji zapras

Ej ale jak ktoś ma alergie to ma możliwość skomponować sobie to co chce, więc nie wiem o co to darcie szat, że KAŻDEGO deseru nie da się całkowicie zmienić i walka jak o niepodległość xD


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Cytat:
Napisane przez cukier_bialy2 Pokaż wiadomość
W skrócie: jeśli są jakieś granice desperacji, to już je przekroczyłaś i jesteś zagranico.
liselotta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-29, 21:14   #1851
a34
Zakorzenienie
 
Avatar a34
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 539
Dot.: Skarpety w sandałach w kolejkę się pchają - Janusz z Grażyną do dyskusji zapras

Cytat:
Napisane przez dacn Pokaż wiadomość
Serio? Nie widzisz różnicy między pozmienianiem na coś zupełnie innego a zmiana na to samo?
Szef robi słaba robotę skoro nie planuje dobrze sprzedaży smaków i musi je wciskać w desery. I czy według ciebie klient nie ma prawa wyrażać się negatywnie o bezsensowności pewnych wyborów firmy?
ty w ogóle rozumiesz zasadę istnienia menu? wg ciebie w menu powinna być rozpisana każda możliwa kombinacją 50 smaków i dodatków, tak żeby przestudiowanie go zajmowało go 20 minut na środku centrum handlowego? są knajpy "ładuj co chcesz za XXzł" - polecam.
__________________
'Cause for all we know we might be dead by tomorrow.
a34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-29, 21:18   #1852
Gupia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 76
Dot.: Skarpety w sandałach w kolejkę się pchają - Janusz z Grażyną do dyskusji zapras

Cytat:
Napisane przez olenkasz Pokaż wiadomość
-To tak nie można? Och, nie zwykłam obiadować w miejscach, w których obsługa klienta jest na tak niskim poziomie, to wprost oburzające, że chcąc skorzystać z promocji, która ma określone zasady, muszę się w jakiś sposób ograniczyć!
Przecież kiedy wybieram się na pizzę i w pizzerii jest aktualnie promocja na pizzę z ananasem i kurczakiem, to oczywiste, że powinnam móc wymienić ananasa na tuńczyka, a kurczaka na kapary. To przecież moje prawo, w moich ekskluzywnych fastfoodach tak można.





Graża! Graża na wątku
Kurde no - do niedawna moim przedmiotem zazdrosci byl indyczy outlet.
Teraz dochodzi jeszcze ekskluzywny fastfood

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
Gupia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-29, 21:20   #1853
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: Skarpety w sandałach w kolejkę się pchają - Janusz z Grażyną do dyskusji zapras

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
no ale zmieńmy lody z kawowych na truskawkowe, orzeszki zamieńmy na rodzynki, co za różnica. w sumie też nie lubię owoców jakie dodajecie - dajmy jakieś inne. i już się robi inny deser. skoro wg Ciebie nie ma problemu z zamianą smaku lodów, to czemu miałaby być z zamianą owoców. albo orzechów. czy sosów.

ależ ma prawo. tylko czy koniecznie podniesionym tonem w kierunku niczemu niewinnej ekspedientki blokując jednocześnie kolejkę?
nosz ile razu mam pisać ? Nie chodzi mi o gratisy czy zamianę czekolady na wafelka ale o zamianę jednego smaku lodów na drugi, to jakby zamienić bo ja wiem wodę gazowana na zwykła albo mleko do kawy takie 3.2 na 2% pewnie też nie wolno?

I kto tu pisze o podniesionym tonie i wyzywaniu się na ekspedientkach ?

---------- Dopisano o 22:20 ---------- Poprzedni post napisano o 22:18 ----------

Cytat:
Napisane przez a34 Pokaż wiadomość
ty w ogóle rozumiesz zasadę istnienia menu? wg ciebie w menu powinna być rozpisana każda możliwa kombinacją 50 smaków i dodatków, tak żeby przestudiowanie go zajmowało go 20 minut na środku centrum handlowego? są knajpy "ładuj co chcesz za XXzł" - polecam.
Czy rozumiesz możliwość wyboru między sosem ostrym a łagodnym? Czy też nie można bo szef i bedna ekspedientka i menu
dacn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-29, 21:23   #1854
a34
Zakorzenienie
 
Avatar a34
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 539
Dot.: Skarpety w sandałach w kolejkę się pchają - Janusz z Grażyną do dyskusji zapras

Cytat:
Napisane przez dacn Pokaż wiadomość
Czy rozumiesz możliwość wyboru między sosem ostrym a łagodnym? Czy też nie można bo szef i bedna ekspedientka i menu
to jest lodziarnia i sprzedaje różne smaki lodów w różnych kombinacjach. gdyby to była sosiarnia zapewne menu było ułożone tak samo i nie mogłabyś zamienić sosu vinegret na chilli, bo to byłaby inna pozycja w menu

ty chcesz zmienić smak lodów, ktoś polewa, ktoś posypkę a ktoś rureczkę. rozumiesz, że musi to być jakoś usystematyzowane w menu?
__________________
'Cause for all we know we might be dead by tomorrow.

Edytowane przez a34
Czas edycji: 2017-07-29 o 21:24
a34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-29, 21:32   #1855
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Skarpety w sandałach w kolejkę się pchają - Janusz z Grażyną do dyskusji zapras

Cytat:
Napisane przez dacn Pokaż wiadomość
nosz ile razu mam pisać ? Nie chodzi mi o gratisy czy zamianę czekolady na wafelka ale o zamianę jednego smaku lodów na drugi, to jakby zamienić bo ja wiem wodę gazowana na zwykła albo mleko do kawy takie 3.2 na 2% pewnie też nie wolno?

I kto tu pisze o podniesionym tonie i wyzywaniu się na ekspedientkach ?

---------- Dopisano o 22:20 ---------- Poprzedni post napisano o 22:18 ----------



Czy rozumiesz możliwość wyboru między sosem ostrym a łagodnym? Czy też nie można bo szef i bedna ekspedientka i menu
a czemu niby smak lodów nie różni się niczym a wafelek i czekolada już tak? to że TY uważasz że niczym, to nie znaczy że tak jest. nie znasz ich systemu sprzedaży i katalogowania produktów.
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-29, 21:34   #1856
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: Skarpety w sandałach w kolejkę się pchają - Janusz z Grażyną do dyskusji zapras

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
a czemu niby smak lodów nie różni się niczym a wafelek i czekolada już tak? to że TY uważasz że niczym, to nie znaczy że tak jest. nie znasz ich systemu sprzedaży i katalogowania produktów.
Bo jak pisałam wcześniej cena za gramature jest taka sama jak również nigdy smak nie jest uwzględniany na paragonie.
dacn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-29, 21:38   #1857
a34
Zakorzenienie
 
Avatar a34
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 539
Dot.: Skarpety w sandałach w kolejkę się pchają - Janusz z Grażyną do dyskusji zapras

Cytat:
Napisane przez dacn Pokaż wiadomość
Bo jak pisałam wcześniej cena za gramature jest taka sama jak również nigdy smak nie jest uwzględniany na paragonie.
jest uwzględniana nazwa deseru, który ma konkretny skład. proszę, powiedz, że trollujesz.
__________________
'Cause for all we know we might be dead by tomorrow.
a34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-29, 21:41   #1858
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 036
Dot.: Skarpety w sandałach w kolejkę się pchają - Janusz z Grażyną do dyskusji zapras

Nigdy bym nie wpadla na to zeby deser czekoladowy zamienic np. na truskawkowy
Czesto mam tak ze deser psuje mi jakis smak loda. I ja glupia zamiast wymienic smak biore cos calkiem innego.
Teraz sie chyba zaczne klocic przy kasie

Wysłane z mojego LG-H955 przy użyciu Tapatalka
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-29, 21:42   #1859
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: Skarpety w sandałach w kolejkę się pchają - Janusz z Grażyną do dyskusji zapras

Cytat:
Napisane przez a34 Pokaż wiadomość
jest uwzględniana nazwa deseru, który ma konkretny skład. proszę, powiedz, że trollujesz.
No właśnie nie ale rozwala mnie to bronienie menu, mimo ze wiele kawiarni rozpisuje deser jak napisałam ileś postów wcześniej.
Również rozwala mnie stwierdzenie o odkupieniu przez pracownika pudełka lodów i inwentaryzacji z policzeniem ilości poszczególnych smaków, taaa
dacn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-29, 21:44   #1860
a34
Zakorzenienie
 
Avatar a34
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 539
Dot.: Skarpety w sandałach w kolejkę się pchają - Janusz z Grażyną do dyskusji zapras

Cytat:
Napisane przez dacn Pokaż wiadomość
No właśnie nie ale rozwala mnie to bronienie menu, mimo ze wiele kawiarni rozpisuje deser jak napisałam ileś postów wcześniej.
Również rozwala mnie stwierdzenie o odkupieniu przez pracownika pudełka lodów i inwentaryzacji z policzeniem ilości poszczególnych smaków, taaa
mnie rozwala tępy upór, ale co mam zrobić?

jak dobrze, że możesz korzystać z innej kawiarni i nie dezorganizować pracy bogu ducha winnym ludziom.
__________________
'Cause for all we know we might be dead by tomorrow.
a34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-11-25 21:08:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:32.