Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. V - Strona 125 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-09-10, 12:19   #3721
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. V

Cytat:
Napisane przez invi_08 Pokaż wiadomość
Po prostu większość ludzi chce byc kulturalnym i nie robi jakichs aluzji, tylko znosi te zaczepki dziecka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dokladnie. I dlatego to jest rzyganie tecza. Ci ludzie maja swoich czytelnikow z dziecmi wiec pewnie im się udziela takie myslenie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-10, 12:24   #3722
201803120844
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 4 053
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. V

Cytat:
Napisane przez Bananalama Pokaż wiadomość
Nie przepadam za tym, że dzieci mnie zaczepiają.
A ja np. nie przepadam za tym, że jakiś pies na mnie szczeka Dziwi mnie powszechna tolerancja na przetrzymywanie DUŻYCH psów w blokach. Za chwilę się dowiem, że nie lubię zwierząt.
Kompletnie nie rozumiem krytyki tekstu z zalinkowanego bloga. Zwykłe czepianie się.
W wielu miejscach pierwszeństwo wstępu mają ludzie z dziećmi i to wcale nie maleńkimi (np. w kolejce do Musee D'Orsay obsługa wyławia z tłumu takich ludzi i zaprasza bez kolejki).
Takich osób uprawnionych na świecie jest mnóstwo. Np. na lotnisku w Colombo, bez kolejki poproszono mnichów buddyjskich. Na całym świecie z szacunkiem traktuje się wiele grup, które są uprzywilejowane. W Polsce prawo dżungli.

Edytowane przez 201803120844
Czas edycji: 2017-09-10 o 12:34
201803120844 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-10, 12:24   #3723
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. V

Cytat:
Napisane przez liselotta Pokaż wiadomość
Lubaaa, a tak z ciekawości, to po xxx jako dumna matka dwójki śledzisz wątek: "BEZDZIETNE z wyboru" i jeszcze dodatkowo wywlekasz stamtąd posty bez związku z tematem tutaj?
mało ci całego forum przeznaczonego TYLKO dla matek?
nie można mieć JEDNEGO wątku na inny temat?
już pomijam to, że generalizowanie, że klimat na wizażu jest taki jak na JEDNYM wątku jest zwyczajnie śmieszne, bo jest dokładnie odwrotnie - vide -> calusieńskie forum wyłącznie dla matek i o dzieciach.
więc może zluzuj z tymi histerycznymi sensacjami jak to wszyscy na wizażu nienawidzo matek!!1on
Ale na jaki inny temat? Tam sie rozmawia o dzieciach (znaczy: gownach i gowniakach) wiecej niz na MzK.
A zagladam tam po to, zeby sprawdzic kiedy WRESZCIE przestanie sie tam rozmawiac o dzieciach, z ciekawosci po prostu.
To, ze taki watek istnieje nie znaczy od razu, ze trzeba obrazac na nim obrazac innych ludzi, jakos na calymforum MzK nie czytam, ze bezdzietne to takie i owakie i maja cos tam w glowach.
Dlaczego uwazasz, ze watku bezdzietnych nie obowiazuja zasady kulturalnego pisania? Ze tylko dlatego, ze taki watek istnieje, to mozna tam napisac wszystko?
Dlatego go zacytowalam, bo niektorzy jak widac nie bardzo wiedza na jakim wizazu pisza


To tyle o moim wpisie, nie mam nic wiecej do dodania, oczywisice mozna tamten moj post zglosic i po problemie.
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2017-09-10 o 17:12 Powód: Słownictwo w cytacie.
Luba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-10, 12:38   #3724
xXBlankaXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXBlankaXx
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 14 694
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. V

Dziwi mnie że na bezdzietnych z wyboru mówi się o dzieciach. Jak mnie jakis temat nie interesuje to o nim nie mówię

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xXBlankaXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-10, 12:39   #3725
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. V

Jeszcze a propos slowa "guwniak". Ja je bardzo lubie i nie ma dla mnie samo w sobie wydzwieku negatywnego. Moze byc glupi guwniak, fajny guwniak, czasem nawet kochany guwniak. Nazywam tak i dzieci i swoje psy i czasem nawet siostre.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-10, 12:43   #3726
xXBlankaXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXBlankaXx
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 14 694
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. V

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Jeszcze a propos slowa "guwniak". Ja je bardzo lubie i nie ma dla mnie samo w sobie wydzwieku negatywnego. Moze byc glupi guwniak, fajny guwniak, czasem nawet kochany guwniak. Nazywam tak i dzieci i swoje psy i czasem nawet siostre.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja go nie toleruje. Jak ktoś tak mówi w moim towarzystwie to zaczyna się wojna.
Kojarzy mi się to tylko z gównem, a porównywanie kogoś do gówna jest nie na miejscu brak kultury po prostu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xXBlankaXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-10, 12:44   #3727
invi_08
Zakorzenienie
 
Avatar invi_08
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 5 935
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. V

Cytat:
Napisane przez xXBlankaXx Pokaż wiadomość
Dziwi mnie że na bezdzietnych z wyboru mówi się o dzieciach. Jak mnie jakis temat nie interesuje to o nim nie mówię

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie no, to, ze nie chca mieć dzieci, to nie znaczy, ze nie moga o nich rozmawiac. Wymieniać sie spostrzeżeniami na temat czyichs dzieci, pozalic sie, ze ktoś je próbuje nawrocic na rodzicielstwo itp lub po prostu miec swoj watek i miejsce gdzie ot tak poplotkuja my matki mamy swoje watki a i o bezdzietnych tez czasem rozmawiamy, o trudnych tematach jak aborcja adopcja itp. Takze rozumiem i takie osoby, mimo, ze nie naleze do ich grupy. W koncu to tacy sami ludzie jak my, tylko z innymi priorytetami i potrzebami.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invi_08 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-09-10, 12:46   #3728
Vectraa
Rozeznanie
 
Avatar Vectraa
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Pyrlandia
Wiadomości: 595
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. V

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
Dlatego go zacytowalam, bo niektorzy jak widac nie bardzo wiedza na jakim wizazu pisza
skończ już bo wykopałaś skądś post i teraz bedziesz wszystkim wmawiać jakie to matki i ich dzieciątka na wizażu są poszkodowane
__________________
'Odwaga, to nie brak strachu lecz świadomość, że w pewnych sytuacjach potrafisz nad nim zapanować. Odważni nie żyją wiecznie, za to ostrożni nie żyją wcale."






Vectraa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-10, 12:53   #3729
201803120844
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 4 053
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. V

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Jeszcze a propos slowa "guwniak". Ja je bardzo lubie i nie ma dla mnie samo w sobie wydzwieku negatywnego. Moze byc glupi guwniak, fajny guwniak, czasem nawet kochany guwniak. Nazywam tak i dzieci i swoje psy i czasem nawet siostre.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja tez w gronie osób znajomych posługuje się różnymi słowami, które dla mnie i dla nich nie mają pejoratywnego wydzwięku. Jednak z używanie ich na publicznym forum uważałabym. Nie zakładam, że każdy ma mieć IDENTYCZNE poczucie humoru jak ja, moi znajomi i rodzina.
201803120844 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-10, 12:59   #3730
0235a76bf37a0c9e786a33d682e03cfb1aa33c8b_653ef22455ebf
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7 615
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. V

Cytat:
Napisane przez Bananalama Pokaż wiadomość
Dokładnie. Ja w takim przypadku się uprzejmie uśmiecham i wracam do czytania/słuchania muzyki/kontemplowania widoku za oknem. Nie przepadam za tym, że dzieci mnie zaczepiają, ale dziecko nie jest winne temu, że rodzice są przekonani, iż ich dziecina jest cudem natury i wyczekiwanym urozmaiceniem życia każdej osoby
Ja podobnie. A czasami sie nawet nie uśmiecham tylko zwyczajnie ignoruje. Burak ze mnie, co poradzę. Ale jak jestem zła, zmęczona czy wkurzona to nie mam siły nawet udawać, ze mi takie zaczepianie nie przeszkadza.
0235a76bf37a0c9e786a33d682e03cfb1aa33c8b_653ef22455ebf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-10, 13:00   #3731
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. V

Cytat:
Napisane przez monikam Pokaż wiadomość
Ja tez w gronie osób znajomych posługuje się różnymi słowami, które dla mnie i dla nich nie mają pejoratywnego wydzwięku. Jednak z używanie ich na publicznym forum uważałabym. Nie zakładam, że każdy ma mieć IDENTYCZNE poczucie humoru jak ja, moi znajomi i rodzina.
Sadze ze dziewczyny na watku o bezdzietnych maja podobne poczucie humoru zwlaszcza jesli chodzi o rozmowy o dzieciach. Nikt nikomu nie kaze tam wchodzic. Zakladam ze sa gdzies w internwtach grupy ludzi, ktorzy nie cierpia psow, wyzywaja je roznie, ale po co ja mam tam wchodzic skoro je uwielbiam? Nie rozumiem takiego masochizmu. Poza tym rozumiem jak gdzies w przestrzeni publicznej ktos nazwie nieznosne dziecko guwniakiem, gowniarzem, czy jakos inaczej. Nie bede sie z tym spierac, rozumiem ze ludzi rozne rzeczy wkurzaja.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.


Edytowane przez ciri15
Czas edycji: 2017-09-10 o 13:02
ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-10, 13:06   #3732
201803120844
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 4 053
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. V

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Poza tym rozumiem jak gdzies w przestrzeni publicznej ktos nazwie nieznosne dziecko guwniakiem, gowniarzem, czy jakos inaczej. Nie bede sie z tym spierac, rozumiem ze ludzi rozne rzeczy wkurzaja.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie są to fora zamknięte, prywatne. Tutaj jest plotkowe czyli o wszystkim i o niczym też CHYBA dla wszystkich. Najpierw myślałam, że to "madka" to błąd niespecjalny. Przeraża mnie pogarda, nienawiść do drugiego człowieka. Żenujące jest wyciąganie bloga młodego małżeństwa z dzieckiem i wyszydzanie ich pierwszej wspólnej długiej podróży. Nazywanie tego "rzyg..em tęczą".

Chyba jednak jest coś w tym, że Polak nie lubi jak ktoś obok jest szczęśliwy. Nikt nikomu nie każe wchodzić na prywatne blogi.

Edytowane przez 201803120844
Czas edycji: 2017-09-10 o 13:18
201803120844 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-10, 13:13   #3733
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. V

Stara gwardia obronna jak zwykle na baczności i na posterunku

---------- Dopisano o 14:13 ---------- Poprzedni post napisano o 14:11 ----------

Cytat:
Napisane przez xXBlankaXx Pokaż wiadomość
Dziwi mnie że na bezdzietnych z wyboru mówi się o dzieciach. Jak mnie jakis temat nie interesuje to o nim nie mówię

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziwi mnie, że dzietne siedzą na tematach dla bezdzietnych, czytają posty bezdzietnych i przeklejają je na inne tematy dla bezdzietnych
__________________
Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las.
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-10, 13:15   #3734
xXBlankaXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXBlankaXx
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 14 694
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. V

Cytat:
Napisane przez olenkasz Pokaż wiadomość
Stara gwardia obronna jak zwykle na baczności i na posterunku

---------- Dopisano o 14:13 ---------- Poprzedni post napisano o 14:11 ----------



Dziwi mnie, że dzietne siedzą na tematach dla bezdzietnych, czytają posty bezdzietnych i przeklejają je na inne tematy dla bezdzietnych
Mnie też, dlatego tam nie wchodzę i nie czytam.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xXBlankaXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-10, 13:16   #3735
201803120844
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 4 053
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. V

Cytat:
Napisane przez olenkasz Pokaż wiadomość
Stara gwardia obronna jak zwykle na baczności i na posterunku

.
Uprzedzając kolejny atak na mnie pragnę zauważyć, że dziś po raz pierwszy wpisałam się w tym wątku. I to na temat, a nie z przytykiem personalnym, co już jest normą na wizażu.
201803120844 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-10, 13:16   #3736
cojarobietu_uu
Zadomowienie
 
Avatar cojarobietu_uu
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 209
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. V

[1=0235a76bf37a0c9e786a33d 682e03cfb1aa33c8b_653ef22 455ebf;77017196]Ja podobnie. A czasami sie nawet nie uśmiecham tylko zwyczajnie ignoruje. Burak ze mnie, co poradzę. Ale jak jestem zła, zmęczona czy wkurzona to nie mam siły nawet udawać, ze mi takie zaczepianie nie przeszkadza.[/QUOTE]
Ja staram się nie reagować w ogóle. Bo moje próby uśmiechu kończą się płaczem u dziecka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mój wątek wymiankowy: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1247391
cojarobietu_uu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-10, 13:16   #3737
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. V

Cytat:
Napisane przez monikam Pokaż wiadomość
Uprzedzając kolejny atak na mnie pragnę zauważyć, że dziś po raz pierwszy wpisałam się w tym wątku. I to na temat, a nie z przytykiem personalnym, co już jest normą na wizażu.
Nie wiem, kim jesteś
__________________
Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las.
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-10, 13:20   #3738
Czarna2000
Inez
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 4 349
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. V

Bezdzietne oczywiście mogą i pewnie rozmawiają o dzieciach. Ale nie mogą nikogo obrażać i wyzywać na forum publicznym. Z resztą nikt tutaj nikogo nie może obrażać. Post który zacytowała Luba był po prostu obrzydliwie chamski i nie wiem jak można czegoś takiego bronić, nawet jeśli ma się podobne poglądy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czarna2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-10, 13:20   #3739
invi_08
Zakorzenienie
 
Avatar invi_08
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 5 935
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. V

Cytat:
Napisane przez cojarobietu_uu Pokaż wiadomość
Ja staram się nie reagować w ogóle. Bo moje próby uśmiechu kończą się płaczem u dziecka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Taka straszna jesteś, ze dzieciom sie na płacz zbiera?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invi_08 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-10, 13:23   #3740
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. V

Cytat:
Napisane przez Czarna2000 Pokaż wiadomość
Bezdzietne oczywiście mogą i pewnie rozmawiają o dzieciach. Ale nie mogą nikogo obrażać i wyzywać na forum publicznym. Z resztą nikt tutaj nikogo nie może obrażać. Post który zacytowała Luba był po prostu obrzydliwie chamski i nie wiem jak można czegoś takiego bronić, nawet jeśli ma się podobne poglądy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam zupełnie inne poglądy Ale bawi mnie obserwowanie, jak wyciągacie jakieś kwiatki z najgłębszych czeluści wizaża i nazywacie to "prawdą" o tym miejscu. A jednocześnie, kiedy ktoś wyciągnie komentarze jakichś zdrowo pieprzniętych MADEK, które rozprawiają o niewartościowych kobietach, które ośmieliły się wybrać CC, to nagle jest kwik, że to są problemy tylko internetowe, że to trolling, nieprawda, matki takie nie są, matki tak nie myślą.
__________________
Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las.
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-10, 13:27   #3741
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. V

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Jeszcze a propos slowa "guwniak". Ja je bardzo lubie i nie ma dla mnie samo w sobie wydzwieku negatywnego. Moze byc glupi guwniak, fajny guwniak, czasem nawet kochany guwniak. Nazywam tak i dzieci i swoje psy i czasem nawet siostre.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja o swoim psie mówię guwniak XD

Ej, a może my zaczniemy lazic po forum dla mamusiek, staraczek i wyciągać posty o serduszkowaniu, didach, fasolkach i wszystkie żenujące teksty które można nazwać OZM? Fajnie będzie?
BTW - wyciąganie postów jest karane punktami

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez 201803111829
Czas edycji: 2017-09-10 o 13:31
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-10, 13:29   #3742
Czarna2000
Inez
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 4 349
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. V

Cytat:
Napisane przez olenkasz Pokaż wiadomość
Ja mam zupełnie inne poglądy Ale bawi mnie obserwowanie, jak wyciągacie jakieś kwiatki z najgłębszych czeluści wizaża i nazywacie to "prawdą" o tym miejscu. A jednocześnie, kiedy ktoś wyciągnie komentarze jakichś zdrowo pieprzniętych MADEK, które rozprawiają o niewartościowych kobietach, które ośmieliły się wybrać CC, to nagle jest kwik, że to są problemy tylko internetowe, że to trolling, nieprawda, matki takie nie są, matki tak nie myślą.
Wait, jakie wyciągacie? Jakie nazywacie? Kto? Jakie wy? Pragnę zauważyć, że ja turniej niczego z czeluści wizażu nie wygrzebuje, a z resztą sama Luba napisała, że jak ktoś chce to niech zglasza jej post. Chociaż takie kwiatki jest ten cytat powinna wyłapywać administracja i srogo karać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czarna2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-10, 13:34   #3743
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. V

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Jak mi sie nie podoba ta narracja. Czy oni sa glupi czy co, ze mysla ze wiedza co siedzi w glowie wszystkich wspolpasazerow samolotu? Ja bym zalozyla ze przynajmniej duza czesc ludzi jest po prostu uprzejma i nie odczuwa szczegolnie pozytywnych uczuc w zwiazku z moim dzieckiem.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
w punkt.
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-10, 13:39   #3744
liselotta
lise-kotta
 
Avatar liselotta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 219
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. V

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
A zagladam tam po to, zeby sprawdzic kiedy WRESZCIE przestanie sie tam rozmawiac o dzieciach, z ciekawosci po prostu.
.
to polecam znaleźć sobie inne zainteresowania, bo nie tobie decydować o tym, o czym bezdzietne będą rozmawiać na jedynym wątku dla nich przeznaczonym
mowa o dzieciach jest tam często owszem, gdyż bez przerwy jakieś nawiedzone mamuśki próbują nam wmawiać, że nie jesteśmy prawdziwymi kobietami, odmieni nam się, co to za życie bez dzieci itd.
to jedyny wątek, w którym można otwarcie pisać co się myśli, ale nie, musisz się tam też wpieprzyć i śledzić z wypiekami na twarzy i liczyć ile postów jest o dzieciach. "z ciekawości", of kors xDDD

wywlekanie tego posta tutaj i szerzenie jakiejś nawiedzonej histerii że "TAK WYGLĄDA CAŁY WIZAŻ!11 jest zwykłą złośliwą manipulacją przebraną (jak to zwykle u ciebie) za troskę
__________________
Cytat:
Napisane przez cukier_bialy2 Pokaż wiadomość
W skrócie: jeśli są jakieś granice desperacji, to już je przekroczyłaś i jesteś zagranico.

Edytowane przez liselotta
Czas edycji: 2017-09-10 o 13:40
liselotta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-10, 13:47   #3745
cojarobietu_uu
Zadomowienie
 
Avatar cojarobietu_uu
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 209
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. V

Cytat:
Napisane przez invi_08 Pokaż wiadomość
Taka straszna jesteś, ze dzieciom sie na płacz zbiera?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wydawało mi się że wszystko ze mną ok, ale ponoć dzieci są szczere, więc może coś w tym jest... Ale ja to twierdzę, że moja mama ma tyle w sobie talentu do zjednywania dzieci, że nie starczyło już na przekazanie mi jakiegokolwiek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mój wątek wymiankowy: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1247391
cojarobietu_uu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-10, 13:54   #3746
invi_08
Zakorzenienie
 
Avatar invi_08
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 5 935
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. V

Cytat:
Napisane przez cojarobietu_uu Pokaż wiadomość
Wydawało mi się że wszystko ze mną ok, ale ponoć dzieci są szczere, więc może coś w tym jest... Ale ja to twierdzę, że moja mama ma tyle w sobie talentu do zjednywania dzieci, że nie starczyło już na przekazanie mi jakiegokolwiek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oczywiście nie chciałam Cie obrazić, zazartowalam.
Mam taka kolezanke, ktora jak sie tylko odzywala do jakichs dzieci to uciekaly, chowajac sie za matkę i trzymając nogi. A nic nie mówiła niemilego itp. Widać właśnie po prostu juz tak bylo, ze dzieci jej nie lubily.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invi_08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-10, 13:56   #3747
Shawtty
Zakorzenienie
 
Avatar Shawtty
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 10 564
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. V

Ode mnie czesto psy uciekają jak się na nie popatrze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
“Would you tell me, please, which way I ought to go from here?" "That depends a good deal on where you want to get to." "I don't much care where –" "Then it doesn't matter which way you go.”
Shawtty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-10, 13:56   #3748
cojarobietu_uu
Zadomowienie
 
Avatar cojarobietu_uu
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 209
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. V

Cytat:
Napisane przez invi_08 Pokaż wiadomość
Oczywiście nie chciałam Cie obrazić, zazartowalam.
Mam taka kolezanke, ktora jak sie tylko odzywala do jakichs dzieci to uciekaly, chowajac sie za matkę i trzymając nogi. A nic nie mówiła niemilego itp. Widać właśnie po prostu juz tak bylo, ze dzieci jej nie lubily.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Spoko, załapałam żart

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mój wątek wymiankowy: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1247391
cojarobietu_uu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-10, 13:57   #3749
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. V

Cytat:
Napisane przez monikam Pokaż wiadomość
Nie są to fora zamknięte, prywatne. Tutaj jest plotkowe czyli o wszystkim i o niczym też CHYBA dla wszystkich. Najpierw myślałam, że to "madka" to błąd niespecjalny. Przeraża mnie pogarda, nienawiść do drugiego człowieka. Żenujące jest wyciąganie bloga młodego małżeństwa z dzieckiem i wyszydzanie ich pierwszej wspólnej długiej podróży. Nazywanie tego "rzyg..em tęczą".

Chyba jednak jest coś w tym, że Polak nie lubi jak ktoś obok jest szczęśliwy. Nikt nikomu nie każe wchodzić na prywatne blogi.
Ale to jest rzyganie tecza i pisze to jako matka podrozujaca z dzieckiem. Moje dziecko to moj problem a nie calego samolotu/pociagu/autobusu. Moze pora to zrozumiec a nie propagowac puszczanie dziecka na spacer po srodkach komunikacji, zeby moglo ludzi pozaczepiac. Tak ciezko zrozumiec, ze inni pasazerowie chca miec spokoj? I niech sobie sa szczesliwi ale nie kosztem cudzego spokoju w trakcie podrozy.
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-10, 14:05   #3750
ajah
wańka wstańka
 
Avatar ajah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12 467
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. V

Cytat:
Napisane przez martynka89 Pokaż wiadomość
Ale to jest rzyganie tecza i pisze to jako matka podrozujaca z dzieckiem. Moje dziecko to moj problem a nie calego samolotu/pociagu/autobusu. Moze pora to zrozumiec a nie propagowac puszczanie dziecka na spacer po srodkach komunikacji, zeby moglo ludzi pozaczepiac. Tak ciezko zrozumiec, ze inni pasazerowie chca miec spokoj? I niech sobie sa szczesliwi ale nie kosztem cudzego spokoju w trakcie podrozy.
D0kadnie.
Niech się cieszą i będą szczęśliwi ze swojej podróży, ale niech biorą innych ludzi wokół siebie pod uwagę.
__________________
nauczycielu, zajrzyj
ajah jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-06 17:15:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:02.