Pat McGrath - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-05-31, 21:09   #1
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534

Pat McGrath


O dziwo, takiego wątku jeszcze nie ma a że Pat powoli staje się coraz popularniejszy, pomyślałam, że warto poświęcić mu osobny wątek
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-07, 22:27   #2
Ava_
Zakorzenienie
 
Avatar Ava_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 4 865
Dot.: Pat McGrath

Pat to jest kobieta
Bardzo lubię jej produkty, co prawda ceny trochę z kosmosu, ale często w promocji z tego co widzę.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ava_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-07, 23:13   #3
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Pat McGrath

Ja doskonale wiem ze to kobieta ale pisząc posta zastosowałam skrót myślowy pisząc o nim jako wątku per ten
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-08, 08:43   #4
Ava_
Zakorzenienie
 
Avatar Ava_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 4 865
Dot.: Pat McGrath

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja doskonale wiem ze to kobieta ale pisząc posta zastosowałam skrót myślowy pisząc o nim jako wątku per ten

Ah, ok. Nie zrozumiałam.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ava_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-08, 12:05   #5
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Pat McGrath

Ale ogólnie to ceny są wysokie głownie dużych palet cieni, nawet z rabatem, bo jeszcze cło do tego dochodzi.
Reszta, typu korektor, podklad nie kosztuje jakiejś wielkiej kasy.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-08, 12:08   #6
Ava_
Zakorzenienie
 
Avatar Ava_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 4 865
Dot.: Pat McGrath

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ale ogólnie to ceny są wysokie głownie dużych palet cieni, nawet z rabatem, bo jeszcze cło do tego dochodzi.
Reszta, typu korektor, podklad nie kosztuje jakiejś wielkiej kasy.
Kupuje stacjonarnie. Mam paletki i podkład. Nawet jak na tutejsze standardy £60 za podkład to jest dużo. Chyba najdroższy jaki kiedykolwiek miałam, a wcześniej używałam Diora, Lancome itd.
Ava_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-08, 12:43   #7
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Pat McGrath

Cytat:
Napisane przez Ava_ Pokaż wiadomość
Kupuje stacjonarnie. Mam paletki i podkład. Nawet jak na tutejsze standardy ÂŁ60 za podkład to jest dużo. Chyba najdroższy jaki kiedykolwiek miałam, a wcześniej używałam Diora, Lancome itd.
Ale i tak juz jest w tej cenie cło. Bo na Selfridges wychodzi podobnie jak na stronie Pat.
Czy ja wiem, droższe podklady Guerlain typu Gold sa w podobnej cenie. Toma Forda podklad neiktore drozsze nawet.
Ja kiedys myslalam nad podkładem Pat, ale po recenzjach i filmikach stwierdziłam, ze to nie to i odpuściłam.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-06-08, 12:50   #8
olzbig
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 546
Dot.: Pat McGrath

A ja się własnie zastanawiam nad Bronze Seduction lub Divine Rose i myslalam, że cło już jest wliczone tak jak na stronie Tarte bo ceny są w złotówkach to chyba poczekam w takim razie na jakąś promocję...
olzbig jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-08, 12:56   #9
Ava_
Zakorzenienie
 
Avatar Ava_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 4 865
Dot.: Pat McGrath

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ale i tak juz jest w tej cenie cło. Bo na Selfridges wychodzi podobnie jak na stronie Pat.
Czy ja wiem, droższe podklady Guerlain typu Gold sa w podobnej cenie. Toma Forda podklad neiktore drozsze nawet.
Ja kiedys myslalam nad podkładem Pat, ale po recenzjach i filmikach stwierdziłam, ze to nie to i odpuściłam.
Jasne, ze sa droższe podkłady. Co nie zmienia faktu, ze ta cena jest wysoka. Dla mnie podkład Pat jest okej, tzn kolor stapia sie idealnie z moja skora, natomiast trochę za mało kryje jak na mój gust. Na twarzach nastoletnich modelek z pokazów (które nawiasem mówiąc nie potrzebują podkladu) wyglada super, na mojej 30+ z przebarwieniami tu i owdzie trochę gorzej.

Natomiast cienie sa fantastyczne. Znowu, cena wysoka, ale przynajmniej wyrozniaja sie w moich zbiorach. Mam wiele palet różnych firm, ale jeśli chodzi o nasycenie kolorów i połysk Pat wychodzi bardzo na plus.
Ava_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-08, 13:00   #10
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Pat McGrath

Cytat:
Napisane przez Ava_ Pokaż wiadomość
Jasne, ze sa droższe podkłady. Co nie zmienia faktu, ze ta cena jest wysoka. Dla mnie podkład Pat jest okej, tzn kolor stapia sie idealnie z moja skora, natomiast trochę za mało kryje jak na mój gust. Na twarzach nastoletnich modelek z pokazów (które nawiasem mówiąc nie potrzebują podkladu) wyglada super, na mojej 30+ z przebarwieniami tu i owdzie trochę gorzej.

Natomiast cienie sa fantastyczne. Znowu, cena wysoka, ale przynajmniej wyrozniaja sie w moich zbiorach. Mam wiele palet różnych firm, ale jeśli chodzi o nasycenie kolorów i połysk Pat wychodzi bardzo na plus.
No tak, bo to jednak Pat nigdy nie była tania ... Ale i ma te opakowania dopieszczone. Chociaz jak dla mnie naprawde nie potrzebuje zeby opakowanie palety było takie ciezkie i kosztowało polowe wartosci cieni
Własnie, niezbyt mi sie poziom krycia widział w nim. No i skarzy sie duzo osób, ze wyciera sie w ciagu dnia, co u mnie dyskwalifikuje podkład.
O twarzach mlodych nie ma co mowic, bo na takich wszystko bedzie wygadac pieknie, nawet szit za 5 zł z Rosska
Wyznacznikiem jest dla mnie to, jak taki podklad wyglada na cerze powyzej 30 i wiecej i wymagajacej

A z ciekawosci, jakie masz paletki Pat?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-08, 13:05   #11
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Pat McGrath

Cytat:
Napisane przez olzbig Pokaż wiadomość
A ja się własnie zastanawiam nad Bronze Seduction lub Divine Rose i myslalam, że cło już jest wliczone tak jak na stronie Tarte bo ceny są w złotówkach to chyba poczekam w takim razie na jakąś promocję...
Ale gdzie chciałas kupic? Na stronie Pat, czy na Selfridges? Bo na Selfridges cło wliczone, a na Pat to wlicza przy pojsciu do koszyka, zaznaczasz czy za cło placisz z góry czy przy odbiorze rzeczy.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-06-08, 13:08   #12
olzbig
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 546
Dot.: Pat McGrath

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ale gdzie chciałas kupic? Na stronie Pat, czy na Selfridges? Bo na Selfridges cło wliczone, a na Pat to wlicza przy pojsciu do koszyka, zaznaczasz czy za cło placisz z góry czy przy odbiorze rzeczy.
Dzięki, patrzyłam na stronie Pat ale nie próbowałam jeszcze dodać do koszyka zaraz popatrzę jeszcze na Selfridges
olzbig jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-08, 13:13   #13
Ava_
Zakorzenienie
 
Avatar Ava_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 4 865
Dot.: Pat McGrath

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No tak, bo to jednak Pat nigdy nie była tania ... Ale i ma te opakowania dopieszczone. Chociaz jak dla mnie naprawde nie potrzebuje zeby opakowanie palety było takie ciezkie i kosztowało polowe wartosci cieni
Własnie, niezbyt mi sie poziom krycia widział w nim. No i skarzy sie duzo osób, ze wyciera sie w ciagu dnia, co u mnie dyskwalifikuje podkład.
O twarzach mlodych nie ma co mowic, bo na takich wszystko bedzie wygadac pieknie, nawet szit za 5 zł z Rosska
Wyznacznikiem jest dla mnie to, jak taki podklad wyglada na cerze powyzej 30 i wiecej i wymagajacej

A z ciekawosci, jakie masz paletki Pat?
Tez mi te bizantyjskie opakowania nie sa do niczego potrzebne, no ale miało być na bogato.

Mam poczwórne paletki Blitz Astral Nocturnal Nirvana i Ritualistic Rose. Strasznie mi sie podoba ta większa Mothership Subminal, totalnie moje ulubione chłodne kolory. Tylko problem taki, ze mam dużo podobnych cieni i tak naprawdę kupiłabym ja dla max 4 kolorów.

Właśnie byłam na stronie Selfridges, straszna bieda tam.

Edytowane przez Ava_
Czas edycji: 2020-06-08 o 13:15
Ava_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-08, 13:19   #14
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Pat McGrath

Cytat:
Napisane przez olzbig Pokaż wiadomość
Dzięki, patrzyłam na stronie Pat ale nie próbowałam jeszcze dodać do koszyka zaraz popatrzę jeszcze na Selfridges
No poolokaj sobie tam

---------- Dopisano o 14:19 ---------- Poprzedni post napisano o 14:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Ava_ Pokaż wiadomość
Tez mi te bizantyjskie opakowania nie sa do niczego potrzebne, no ale miało być na bogato.

Mam poczwórne paletki Blitz Astral Nocturnal Nirvana i Ritualistic Rose. Strasznie mi sie podoba ta większa Mothership Subminal, totalnie moje ulubione chłodne kolory. Tylko problem taki, ze mam dużo podobnych cieni i tak naprawdę kupiłabym ja dla max 4 kolorów.

Właśnie byłam na stronie Selfridges, straszna bieda tam.
Taaak, mam wrazenie ze oan sie w tym lubuje, w takim przepychu, jej filmiki ostatnie na insta tylko mi to potwierdzaja

No własnie, myslalam nad tym quadem jednym, ale jakos mi schodzi. Moze jak będzie u nich znowu jakas obnizka od 20% to się skusze. A który z nich najbardziej lubisz?
Wiesz co, ale majac jej quady wiesz ze jej cienie to zupelnie inny kosmos niz innych marek, wiec kupujac duza majac podobne kolory, nie sadze zebyś jednak zdublowała cokolwiek

A bo bylo niedawno u nich sale na Pata na wsio i przetrzebili Widzialam nawet nowa Divine niedawno.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-08, 13:58   #15
olzbig
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 546
Dot.: Pat McGrath

Z tego co widzę to na stronie Pat nawet z cłem itd. wychodzi taniej niz w Selfridges z przesyłką wiec chyba poczekam na jakąs promke tam i zamówie. Ma któraś z was Divine Rose lub Bronze Seduction? Naoglądalam się filmików na youtube ale dalej nie wiem którą chcę
olzbig jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-08, 15:58   #16
Ava_
Zakorzenienie
 
Avatar Ava_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 4 865
Dot.: Pat McGrath

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No własnie, myslalam nad tym quadem jednym, ale jakos mi schodzi. Moze jak będzie u nich znowu jakas obnizka od 20% to się skusze. A który z nich najbardziej lubisz?
Wiesz co, ale majac jej quady wiesz ze jej cienie to zupelnie inny kosmos niz innych marek, wiec kupujac duza majac podobne kolory, nie sadze zebyś jednak zdublowała cokolwiek

A bo bylo niedawno u nich sale na Pata na wsio i przetrzebili Widzialam nawet nowa Divine niedawno.
Obie paletki sa bardzo rożne. Jedna bardziej szalona, intensywna zieleń i fiolet, druga naturalna z rozem i zlotem. Te ostatnia używam częściej na codzień.

Oczywiście wsadzilam moje paluchy we wszystkie palety, żeby obczaić co i jak. Te matowe cienie nie sa az tak znowu wyjątkowe na tle innych marek.
Cytat:
Napisane przez olzbig Pokaż wiadomość
Z tego co widzę to na stronie Pat nawet z cłem itd. wychodzi taniej niz w Selfridges z przesyłką wiec chyba poczekam na jakąs promke tam i zamówie. Ma któraś z was Divine Rose lub Bronze Seduction? Naoglądalam się filmików na youtube ale dalej nie wiem którą chcę
Mysle, ze nie opłaca nie teraz kupować. Za tydzień albo dwa zaczynaja sie sale, będzie mnóstwo promocji i na jej oficjalnej stronie i na Selfridges. Chyba widziałam juz paletki -40%.
Ava_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-08, 16:06   #17
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Pat McGrath

Cytat:
Napisane przez Ava_ Pokaż wiadomość
Obie paletki sa bardzo rożne. Jedna bardziej szalona, intensywna zieleń i fiolet, druga naturalna z rozem i zlotem. Te ostatnia używam częściej na codzień.

Oczywiście wsadzilam moje paluchy we wszystkie palety, żeby obczaić co i jak. Te matowe cienie nie sa az tak znowu wyjątkowe na tle innych marek.

Mysle, ze nie opłaca nie teraz kupować. Za tydzień albo dwa zaczynaja sie sale, będzie mnóstwo promocji i na jej oficjalnej stronie i na Selfridges. Chyba widziałam juz paletki -40%.
Och, nie miałam na mysli matowych, tylko te lśniace, one wygladaja inaczje na oku, a maty poza tym, ze super sie blenduja to nie sa jakies inne od reszty marek.

Pat to co chwile jakies promocje ma z tego co widzę.
Chociaz wiadomo, ze zazwyczaj nowosci nie przeceni wiecej niz 10%.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-08, 17:38   #18
olzbig
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 546
Dot.: Pat McGrath

Cytat:
Napisane przez Ava_ Pokaż wiadomość
Obie paletki sa bardzo rożne. Jedna bardziej szalona, intensywna zieleń i fiolet, druga naturalna z rozem i zlotem. Te ostatnia używam częściej na codzień.

Oczywiście wsadzilam moje paluchy we wszystkie palety, żeby obczaić co i jak. Te matowe cienie nie sa az tak znowu wyjątkowe na tle innych marek.

Mysle, ze nie opłaca nie teraz kupować. Za tydzień albo dwa zaczynaja sie sale, będzie mnóstwo promocji i na jej oficjalnej stronie i na Selfridges. Chyba widziałam juz paletki -40%.
No własnie widzialam, że w kwietniu bylo na jej stronie 20% więc mam nadzieje że będzie też coś pod koniec czerwca z okazji wyprzedaży. Zapisałam się na newsletter i będę polować
olzbig jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-10, 08:08   #19
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Pat McGrath

Na stronie Pat wszyscy narzekają na obsługę i wysyłki. W Stanach czeka się do dwóch tygodni, gdzie większość firm wysyła na drugi dzień. U nas to ogólna porażka...

27.04. zamówiłam korektor. 1 maja paczka niby została nadana. DHL odebrał ją dopiero 5 maja. I tu się dopiero zaczęło... tydzień jechała przez Stany, dwa tygodnie przez Niemcy. W końcu dotarła na celny. Dodam, że DHL poinformował mnie, że opłaci za mnie cło, a ja przy odbiorze zapłacę należność, więc czekałam sobie spokojnie. Tymczasem paczkę przejęła Poczta Polska i sama muszę załatwić sprawy cła i opłat. Minęło 6 tygodni, a ja nadal nie mam korektora.

Zamawiałam na iHerb tego samego dnia co ze strony Pat i paczkę dostałam po tygodniu. Przez 10 lat jak tam zamawiam nigdy nie miałam takich problemów.

Zakupy ze strony Pat sobie daruję. Szkoda czasu i nerwów.

Oby to był dobry korektor...
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-06-10, 09:46   #20
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Pat McGrath

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Na stronie Pat wszyscy narzekają na obsługę i wysyłki. W Stanach czeka się do dwóch tygodni, gdzie większość firm wysyła na drugi dzień. U nas to ogólna porażka...

27.04. zamówiłam korektor. 1 maja paczka niby została nadana. DHL odebrał ją dopiero 5 maja. I tu się dopiero zaczęło... tydzień jechała przez Stany, dwa tygodnie przez Niemcy. W końcu dotarła na celny. Dodam, że DHL poinformował mnie, że opłaci za mnie cło, a ja przy odbiorze zapłacę należność, więc czekałam sobie spokojnie. Tymczasem paczkę przejęła Poczta Polska i sama muszę załatwić sprawy cła i opłat. Minęło 6 tygodni, a ja nadal nie mam korektora.

Zamawiałam na iHerb tego samego dnia co ze strony Pat i paczkę dostałam po tygodniu. Przez 10 lat jak tam zamawiam nigdy nie miałam takich problemów.

Zakupy ze strony Pat sobie daruję. Szkoda czasu i nerwów.

Oby to był dobry korektor...
Bo źle zrobiłas, jakbys opłaciła cło z góry to nie byłoby az tyle cyrków, dostarczyłby dpd do 15 dni.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-10, 11:29   #21
Ava_
Zakorzenienie
 
Avatar Ava_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 4 865
Dot.: Pat McGrath

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Oby to był dobry korektor...
Napiszesz jak wrazenia? Tez sie zastanawiam nad tym korektorem.

Z ciekawosci, ile Was wychodzi clo?
Ava_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-12, 15:16   #22
-mimbla-
🐛🐈 🦄 🐾
 
Avatar -mimbla-
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 852
Dot.: Pat McGrath

Cytat:
Napisane przez olzbig Pokaż wiadomość
Z tego co widzę to na stronie Pat nawet z cłem itd. wychodzi taniej niz w Selfridges z przesyłką wiec chyba poczekam na jakąs promke tam i zamówie. Ma któraś z was Divine Rose lub Bronze Seduction? Naoglądalam się filmików na youtube ale dalej nie wiem którą chcę
Ja mam Bronze Seduction, Sublime, Subliminal, Subversive, Divine Rose. A Divine Rose II do mnie leci. Jak masz jakieś pytania to pisz.

Dla mnie ceny Pat są adekwatne do jakości.
Ok. 500 zł za paletkę, to wychodzi ok. 50 zł za jeden duży cien.
A odkąd odkrylam Pat to właściwie tylko te cienie kupuję.
Za Divine Rose II zapłaciłam 570 zl z przesylką, i wszystkimi opłatami (był rabat 10%).

W Selfridges warto sobie kupić pakiet dostaw na cały rok. Płaci się raz, a cały rok jest za darmo. No i jak coś Ci się nie spodoba, rozczaruje to zawsze możesz zwrócić gratis.
-mimbla- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-12, 22:53   #23
olzbig
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 546
Dot.: Pat McGrath

Cytat:
Napisane przez -mimbla- Pokaż wiadomość
Ja mam Bronze Seduction, Sublime, Subliminal, Subversive, Divine Rose. A Divine Rose II do mnie leci. Jak masz jakieś pytania to pisz.



Dla mnie ceny Pat są adekwatne do jakości.

Ok. 500 zł za paletkę, to wychodzi ok. 50 zł za jeden duży cien.

A odkąd odkrylam Pat to właściwie tylko te cienie kupuję.

Za Divine Rose II zapłaciłam 570 zl z przesylką, i wszystkimi opłatami (był rabat 10%).



W Selfridges warto sobie kupić pakiet dostaw na cały rok. Płaci się raz, a cały rok jest za darmo. No i jak coś Ci się nie spodoba, rozczaruje to zawsze możesz zwrócić gratis.

Dzięki za odpowiedz! Polecasz Bronze Seduction? Albo może napisz która lubisz najbardziej ja ją na pewno kupię ale poczekam na promke u Pat albo w Selfridges, widziałam właśnie ta opcje z pakietem dostaw i całkiem się opłaca. A przed chwila zamówiłam jednak Divine Rose 2, tez wyszło mi 570 z kodem 10%. Jedynka mi się podoba bo ma takie dzienne kolory ale w sumie mam podobne w innych paletach. Jeśli jakość 2 mi się bardzo spodoba to może zdecyduje się na 1 i pozbędę się kilku innych palet bo kiedy ja to zużyje...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:53 ---------- Poprzedni post napisano o 22:35 ----------

A swoją droga to wczoraj jak patrzyłam duże palety były jeszcze po 505 a dziś już 515. Ciekawa jestem czy to przez to ze był restock divine rose 2 czy po prostu z powodu kursu dolara


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olzbig jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-13, 05:39   #24
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Pat McGrath

Tak zachwalacie palety, a pojedyncze cienie tez sa takie dobre? Bo dosc mocno kusi mnie Celestial:
https://www.sephora.com.au/products/...ow/v/celestial
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-13, 08:59   #25
-mimbla-
🐛🐈 🦄 🐾
 
Avatar -mimbla-
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 852
Dot.: Pat McGrath

Cytat:
Napisane przez olzbig Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedz! Polecasz Bronze Seduction? Albo może napisz która lubisz najbardziej ja ją na pewno kupię ale poczekam na promke u Pat albo w Selfridges, widziałam właśnie ta opcje z pakietem dostaw i całkiem się opłaca. A przed chwila zamówiłam jednak Divine Rose 2, tez wyszło mi 570 z kodem 10%. Jedynka mi się podoba bo ma takie dzienne kolory ale w sumie mam podobne w innych paletach. Jeśli jakość 2 mi się bardzo spodoba to może zdecyduje się na 1 i pozbędę się kilku innych palet bo kiedy ja to zużyje...
Moją ulubioną jest Bronze Seduction, bez dwóch zdań, mam nadzieję, że Divine II tez sie nia stanie




Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Tak zachwalacie palety, a pojedyncze cienie tez sa takie dobre? Bo dosc mocno kusi mnie Celestial:
https://www.sephora.com.au/products/...ow/v/celestial
Nie podpowiem Ci Ja kupuje Pat ze względu na te błyszczące cienie - ostatnia czwórka z prawej strony. Reszta jest bardzo dobrej jakości, ale te blyszczace to jest kosmos. A ten Celestial to jest chyba bardziej satyna? Chciałam go kiedyś kupić, ale był za mało szałowy
Pamietam, że lubisz Frog od CC, a miałaś kiedyś Waterdream Nabli? Jest naprawdę przepiękny i właśnie w tym stylu. Niestety, nigdzie nie znalazłam porządnych swatchy
-mimbla- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-13, 09:08   #26
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Pat McGrath

Cytat:
Napisane przez -mimbla- Pokaż wiadomość
Moją ulubioną jest Bronze Seduction, bez dwóch zdań, mam nadzieję, że Divine II tez sie nia stanie






Nie podpowiem Ci Ja kupuje Pat ze względu na te błyszczące cienie - ostatnia czwórka z prawej strony. Reszta jest bardzo dobrej jakości, ale te blyszczace to jest kosmos. A ten Celestial to jest chyba bardziej satyna? Chciałam go kiedyś kupić, ale był za mało szałowy
Pamietam, że lubisz Frog od CC, a miałaś kiedyś Waterdream Nabli? Jest naprawdę przepiękny i właśnie w tym stylu. Niestety, nigdzie nie znalazłam porządnych swatchy
No mnie by wlasnie satyna pasowala, nie uzywam ciemnych ani mocno kolorowych cieni, lubie pudrowe roze i odcienie okolo-nude z satynowym lub lekko drobinkowym wykonczeniem - sa swietnym tlem dla eyelinera.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-16, 09:48   #27
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Pat McGrath

Mam już korektor. 40zł cła i podatku, 7 tygodni i w końcu jest

Nałożyłam go dziś pierwszy raz. Kolor LM10 nie do końca mi pasuje. Odcina się lekko od podkładu. Krycie ma dobre. Jeszcze nie wszedł w zmarszczki. Mam dziś trening po pracy także będzie dobry test
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-24, 12:49   #28
-mimbla-
🐛🐈 🦄 🐾
 
Avatar -mimbla-
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 852
Dot.: Pat McGrath

Dzien dostałam DRII i jest naprawdę przepiekna. Chyba jedyna, w której podobają mi się wszystkie cienie.
Jakość bez zarzutu, bardzo, bardzo polecam
-mimbla- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-24, 13:08   #29
olzbig
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 546
Dot.: Pat McGrath

A ja dalej czekam 21 czerwca wyleciała z heathrow i teraz pokazuje mi ze jest w drodze ale już bez kodu kraju/lotniska wiec mam nadzieje ze jest w Polsce i w tym tygodniu dotrze wczoraj za to kupiłam w sephorze zestaw mini błyszczyków: Divine rose, Pale fire nectar i Dare to bare. Bardzo mi się podobają, są komfortowe na ustach i pięknie się błyszczą, szczególnie ten Pale fire 🤩


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olzbig jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-24, 13:18   #30
-mimbla-
🐛🐈 🦄 🐾
 
Avatar -mimbla-
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 852
Dot.: Pat McGrath

Ja miałam w śledzeniu DHL a dziś dostalam ją DPD
Myślę, że dostaniesz ją w tym tygodniu.
Ja już myslę o kupieniu zapasu, ona jest cudowna - oczywiscie dla miłośniczek różu, brzoskwiń, złota
-mimbla- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-07-27 21:29:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:23.