Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V. - Strona 164 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2022-04-13, 13:19   #4891
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Mentha religiosa ma w teorii same uwielbiane przeze mnie nuty - poza wanilia

Padam na twarz, musze jeszcze dokonczyc jeden dodatkowy projekt do szkoly, wezme jutro chyba laptopa do pracy i dokoncze w pracy bo po powrocie do domu w ogole nie mam na nic energii.

Bowie ma jakas infekcje oka, powieka mu spuchla, jutro z rana bedzie wycieczka do weta znowu
Ja się obawiam, że to wychodzi jakiś dziwny twór, bo najpierw miętowe otwarcie a potem jakieś kadzidła...

Soso, a Ty byś próbki nie opylilła?
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-13, 13:55   #4892
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Kadzidlo
Moja ulubiona swieca zapachowa pachnie takim koscielnym kadzidlem, kocham
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-13, 14:01   #4893
KathyLeonia
Kathy Leonia
 
Avatar KathyLeonia
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Polska Centralna
Wiadomości: 1 291
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

mnie dziś od rana nosi.
obudziłam się bladym świtem i spać nie mogłam.
zrobiłam więc przegląd biżuterii, ciuchów i zaraz za kosmetyki się zabieram xd
dużo tego uffff
__________________
Kathy Leonia - wejdź do świata magii kosmetyków!

http://kathyleonia88.blogspot.com
KathyLeonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-13, 14:27   #4894
Efkakam
Zadomowienie
 
Avatar Efkakam
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 288
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Też dzisiaj zaczęłam przeglądać i myśleć, co tak naprawdę noszę, a czego nie. Coś tam powędrowało już na vinted

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Efkakam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-13, 15:52   #4895
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Kasztanka to się nazywa motywacja U mnie karta przetargową są długie spacery/marsze, mój partner nie rozumie tego, że można chcieć przejść pieszo np. 20-25 kilometrów

Finlora Le Couvent Des Minimes, z tego co kojarzę, są crulety free. Jeśli lubisz klimat ogródków Hermesa to polecam, ten sam nos za nimi stoi. Ja mam w zapasie kilka flakoników Minimes, latem nie ma lepszego zapachu do orzeźwienia siebie i otoczenia Oni teraz zmieniali nazwę, więc flakony pod starszym brandem są bardzo tanie.

Marigold19 no właśnie, a ja zignorowałam trochę tę menthę, a bardziej liczyłam na religiosę. Mogę Ci wysłać próbkę, tylko nie mam żadnych atomizerów.

magbeth znam Norwegię od strony fiordów, na Preikestolen też byłam i wszystko to chętnie powielę. Ale pomyślałam, że może kojarzysz jakieś ładne/ciekawe miejsca noclegowe, bardziej jakieś mocno w naturze, z klimatem. Jeśli tak, to chętnie skorzystam z rekomendacji

---------- Dopisano o 15:52 ---------- Poprzedni post napisano o 15:29 ----------

Ale z udanych zakupów perfum to kupiłam partnerowi Aventusa Creed i cały czas mu podbieram, takie to ładne
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-13, 16:18   #4896
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Ja za to zastanawiam się nad historią chorób w rodzinie
Mój ojciec był otyły 120kg przy 172cm wzrostu, a jadł normalnie, niezdrowo, po polsku według starej kuchni - smażone na masełku, mocno zabielane zupy. Ale nie widziałam jak go odwiedzałam, by się objadał, tak jak ja np potrafię zeżreć 3 dania na raz, za to po każdym posiłku szedł na obowiązkową drzemkę, podobnie jego, również otyła żona.

Udało mi się w tym roku sprzedać ze 16 wpadek kosmetycznych za spokojnie 600-700zł. Głównie jakieś impulsywne zakupy z Black Friday... dobrze, że daty były i po dwa lata w przód. Nie liczę jaka na nich była strata, ale ważne, że cokolwiek wróciło. Chciałabym, żeby jeszcze się znalazł klient na Pink Molecule Zarkoperfume, bo kupiłam je w super cenie, zużyłam z 5-10ml i znudziłam. Niestety to nie woda za 150zł, bo flakon setka, więc pewnie trochę powisi. Nikt też póki co nie uwolnił mnie od Roomby. Brava poszła na pniu, a Roomba wisi. Muszę chyba ją ładnie wyczyścić i dodać dokładne zdjęcia. I wstawić biżuterię na Allegro.

A gdyby ktoś przyszedł i miał mnie magicznie uwolnić od rzeczy, to pewnie wyszłabym z jedną walizką, drugą butów plus trzecia ozdob, które mam na komodach i regale. Nadal na chairdrobe leży sterta do przejrzenia, na obu chairdrobe...

Bardzo mi się podoba Tomasz Włosok po tym jak obejrzałam "Jak zostałem Gangsterem" https://i.iplsc.com/-/000B17WIPCL071LV-C125.jpg
Taka ultrapozytywna, słowiańska buźka chłopaka z sąsiedztwa. I to ten typ, który genialnie wygląda z wąsami. Może dziś usiądę do "Jak pokochałam gangstera".
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55


Edytowane przez Pani_Robot
Czas edycji: 2022-04-13 o 17:04
Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-13, 18:21   #4897
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Cześć Dziewczyny.
U mnie dzisiaj ostatnia nocka, a w poątrk skoro świt ruszamy na Szkocję (7.5 h trasy mamy, trochę stres z tyloma dziećmi)
A u nas impreza: B7053438-AE8A-4923-AF85-A8CF20A4B805.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-04-13, 19:48   #4898
magbeth
Dzik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 722
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Marigold, Preikestolen jest w cholerę bezpieczne i szlak imho dość łatwy, no może niekoniecznie zima

Soso, jest w No kilka miejsc noclegowych, które są magiczne i jedyne na świecie, natomiast będzie to opcja niekoniecznie budżetowa. Są to np. Domki na drzewie w Odda w Vestlandet (trehyttene) albo Utstein Kloster hotel najstarszy i jedyny zachowany w całości średniowieczny klasztor w No na Mosterøy tuż obok Stavanger. Interesuje Cię jakiś konkretny region? Wiem tez ze oprócz hytt (domki letniskowe) można tu nocować w niektórych latarniach morskich, co musi być czadowe.
Jeśli ma być budżetowo to polecam pola campingowe i namiot albo wynajem hytty tamże. Bardzo fajny jest np. Hauen camping koło Egersund.


Sent from my iPhone using Tapatalk

---------- Dopisano o 19:48 ---------- Poprzedni post napisano o 19:47 ----------

No i na trehyttene trzeba chyba długo czekać w kolejce


Sent from my iPhone using Tapatalk
magbeth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-13, 21:22   #4899
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Magbeth bardzo dziękuję! Nie muszą być budżetowe, kojarzę norweskie ceny posprawdzam polecone przez Ciebie opcje i mam nadzieję, że uda mi się jakiś termin jeszcze złapać

Wysłane z mojego SM-F926B przy użyciu Tapatalka
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-14, 02:37   #4900
magbeth
Dzik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 722
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Magbeth bardzo dziękuję! Nie muszą być budżetowe, kojarzę norweskie ceny posprawdzam polecone przez Ciebie opcje i mam nadzieję, że uda mi się jakiś termin jeszcze złapać

Wysłane z mojego SM-F926B przy użyciu Tapatalka
Trzymam kciuki. Dawaj znaki jesli bym mogła w czymś jeszcze pomoc.
Ja mam w sumie ochotę kiedyś na hotel lodowy w Kirkenes, ale to może trzeba poczekać do kolejnej zimy.
magbeth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-14, 12:32   #4901
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Cytat:
Napisane przez gosia261282 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny.
U mnie dzisiaj ostatnia nocka, a w poątrk skoro świt ruszamy na Szkocję (7.5 h trasy mamy, trochę stres z tyloma dziećmi)
A u nas impreza: Załącznik 7770541


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Moje kocie dziecko nabawilo sie infekcji oka, dzisiaj z rana byla wizyta u weta.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 391255C1-09B6-4982-B5E0-F737C974ADB9.jpg (67,0 KB, 76 załadowań)
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-04-14, 12:36   #4902
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość


Moje kocie dziecko nabawilo sie infekcji oka, dzisiaj z rana byla wizyta u weta.

Oj Biedny… ale wygląda jakby puszczał oczko


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-14, 12:37   #4903
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Cytat:
Napisane przez gosia261282 Pokaż wiadomość
Oj Biedny… ale wygląda jakby puszczał oczko


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Nawet jak jest chory to jest niemozliwie uroczy.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-14, 12:55   #4904
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Kasztanka to się nazywa motywacja U mnie karta przetargową są długie spacery/marsze, mój partner nie rozumie tego, że można chcieć przejść pieszo np. 20-25 kilometrów

Finlora Le Couvent Des Minimes, z tego co kojarzę, są crulety free. Jeśli lubisz klimat ogródków Hermesa to polecam, ten sam nos za nimi stoi. Ja mam w zapasie kilka flakoników Minimes, latem nie ma lepszego zapachu do orzeźwienia siebie i otoczenia Oni teraz zmieniali nazwę, więc flakony pod starszym brandem są bardzo tanie.

Marigold19 no właśnie, a ja zignorowałam trochę tę menthę, a bardziej liczyłam na religiosę. Mogę Ci wysłać próbkę, tylko nie mam żadnych atomizerów.

magbeth znam Norwegię od strony fiordów, na Preikestolen też byłam i wszystko to chętnie powielę. Ale pomyślałam, że może kojarzysz jakieś ładne/ciekawe miejsca noclegowe, bardziej jakieś mocno w naturze, z klimatem. Jeśli tak, to chętnie skorzystam z rekomendacji

---------- Dopisano o 15:52 ---------- Poprzedni post napisano o 15:29 ----------

Ale z udanych zakupów perfum to kupiłam partnerowi Aventusa Creed i cały czas mu podbieram, takie to ładne



Ja Ci mogę podesłać, ale może czegoś szukasz żeby się opłacało robić "pocztę" w obie strony Bo ja strasznie dużo atomków jeszcze z czasów rozbiórkowych (ale nie bardzo mogę zrobić rozbiórkę, bo nie wiem, ile który miał ml...)
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-14, 18:05   #4905
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Heh też byłam pewna, że mam jakieś atomki z czasów rozbiórek, ale szukałam kiedyś i jak kamień w wodę. Mogę wysłać, chętnie, ale to opcja dla cierpliwych, bo wracam dopiero po majówce . Ale do tego czasu może będę miała wincy tego dobra, bo idzie do mnie discovery set z ich strony, choć nie pamiętam już co tam zamówiłam A szukam wszystkiego co zielone, albo co jest świeżą róża (w klimacie róży Diptyque)

Kasztanka prawda, słodycz niemożebna ) Miziałabym, nawet jeśli to krwawy sport

Gosia Szkocja jest przepiękna, udanej wyprawy





Wysłane z mojego SM-F926B przy użyciu Tapatalka
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-14, 18:17   #4906
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Ugh, a ja dziś jak z kamieniem u szyi. Opuściłam na chwilę gardę. Miałam urwać kontakt, ale dostałam dwa logiczne, poprawnie napisane SMSy, więc odpisałam i przyszła w odpowiedzi tak pognębiająca wiązanka, że zawinęłam się w koc i przespałam pół dnia. No jednak przemocowiec, to umie wymierzyć co do milimetra, żeby zniszczyć, tak jak pielęgniarka zawsze znajdzie żyłę

Feluś we mnie patrzy tymi swoimi wielkimi oczkami, jakby zatroskany, choć wiem, że to mina przekalkulowana na "dej jeść, zobacz jaki jestem słodki"

Znalazłam super strzykawki do podawania koktajli przy Dermapenie... insulinówki, te czerwone 1ml. W normalnej strzykawce 3ml tłok chodzi ciężko i bywa, że się strzeli w powietrze preparatem, albo sobie na kolana, a tutaj niesamowicie płynnie. Może jak wykrzesam w sobie wolę do czegokolwiek, to zrobię dziś buzię. Przedwczoraj zrobiłam Dermaheal HSR (na kwasie hialuronowym) szyję i dekolt.

Zaraz mam konsultację wstępną przed testami psychologicznymi, może po niej humor skoczy.

A z zapachów dziwnych, acz pięknych, to znam Mandragolę V Canto: https://www.fragrantica.pl/perfumy/V...ola-37746.html
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55


Edytowane przez Pani_Robot
Czas edycji: 2022-04-14 o 18:48
Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-14, 21:04   #4907
Efkakam
Zadomowienie
 
Avatar Efkakam
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 288
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Kasztanka, kot jak zwykle uroczy
Miałam dzisiaj tak zarobiony dzień, że jestem totalnie zmęczona. Zaliczyłam dziś sprzątanie, sadzenie czosnku, drobne zakupy w piekarni i aptece, umawianie wizyt lekarskich, pikowanie, gotowanie, herbatkę ze znajomymi, a z samego rana długi spacer. Dzieci puszczały wielkie bańki mydlane na ulicę, super się chodziło. Nawet przechodnie byli czasami uśmiechnięci!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Efkakam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-14, 21:32   #4908
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Jestem na koncercie, jest absolutnie cudownie, zryczałam się już jak głupia
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-15, 02:07   #4909
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Jestem nadal tak podekscytowana, że nie mogę spać
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-04-15, 10:33   #4910
Ava_
Zakorzenienie
 
Avatar Ava_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 4 865
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Dzien dobry

U Was tez dzisiaj dzien wolny?

Zaczely mi chodzic po glowie nowe perfumy, ostatnio zaczelam uzywac te, ktore mam i jakos nie sprawiaja mi radosci. Codziennie pryskalam sie innym, czulam je na sobie siedzac w pociagu w drodze do pracy, jakies takie meh... Jedynie ostatni Cartier pozytywne wrazenia wywoluje, nawet konwaliowy Dior Diorissimo przestal na mnie dzialac. Druga opcja - moze mam covid i nie czuje zapachow

Kasztanka, Bowie przeuroczo wyglada, choc zgaduje ze czuje sie nienajlepiej

Finlora, mam nadzieje, ze nie rozdrapuje rany, ale chyba nie mialam jeszcze okazji przytulic po stracie kotki

Musze poczytac wiecej o dermapenie. Pani R, Ty robisz sobie normalne zastrzyki? To juz byloby ponad moja tolerancje na bol. Taki zwykly needle roller powoduje czerwone plamy i swedzenie przez pare godzin, mimo ze przejade tylko kilka razy.

Jakie plany na dlugi weekend?
Ava_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-15, 10:48   #4911
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Cytat:
Napisane przez Ava_ Pokaż wiadomość
Tez juz nosilam swoje skarpety do tenistowych adidasow. Look tegorocznej wiosny. Szukam jeszcze bialego szalika z looku Diany, nie kremowego, nie jasno szarego - wlasnie snieznobialego. W sklepach same boho chusty, jak znajde odpowiedni kolor, okazuje sie cienka szmatka. Kaszmiry juz ze sklepow powoli poznikaly. Im konkretniejszej rzeczy czlowiek szuka tym trudniej ja znalezc.
Podlinkujesz, które dokładnie masz? . Myśle, że super wyglądasz i pasuje Ci taki look

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Nie ma już kici...
Bardzo mi przykro

Reign, mam koleżanke, która w niektórych aspektach również ma bardzo odmienne poglądy od moich. Nigdy nie pokłóciłyśmy się, ale nie raz było gorąco i mało brakowało. Po którejś tam z kolei wymianie zdań, doszłam do wniosku, że nie będę z nią wchodzić na te tematy, bo mi szkoda wielu lat przyjaźni, a jak coś pisze, to staram się nie dać prowokować. Mam z nią mase innych wspólnych tematów gdzie rozumiemy się bez slów, omijam wchodzenie na te drażliwe. Z tego co piszesz, to bardzo ją lubisz i źle Ci z tą sytuacją. Mam nadzieje, ze ochłoniecie i się pogodzicie

Cytat:
Napisane przez Pusheen_ Pokaż wiadomość
Dlaczego nie lubię Hiszpanii? Jakoś sposób bycia Hiszpanów mi nie odpowiada.

Nie lubię Barcelony, bo kojarzy mi się z lodem, który topnieje na słońcu - najpierw ci smakuje, a pod wplywem temperatury robi się po prostu za słodki, oblepia ci palce, az w koncu struzka cieknie ci po ręce i masz tego loda tak dość, że myślisz tylko o wyrzuceniu go do śmieci. Takie skojarzenia wzbudza we mnie Barcelona .
Myslałam, że polecą jakieś konkrety, a tak to dalej wiem, że nic nie wiem

Cytat:
Napisane przez magbeth Pokaż wiadomość
Soso, jest w No kilka miejsc noclegowych, które są magiczne i jedyne na świecie, natomiast będzie to opcja niekoniecznie budżetowa. Są to np. Domki na drzewie w Odda w Vestlandet (trehyttene) albo Utstein Kloster hotel najstarszy i jedyny zachowany w całości średniowieczny klasztor w No na Mosterøy tuż obok Stavanger. Interesuje Cię jakiś konkretny region? Wiem tez ze oprócz hytt (domki letniskowe) można tu nocować w niektórych latarniach morskich, co musi być czadowe. Jeśli ma być budżetowo to polecam pola campingowe i namiot albo wynajem hytty tamże. Bardzo fajny jest np. Hauen camping koło Egersund.
Wow, ale cudownie

Pani_Robot, ale masz lokatora . Prześmieszny jest ten piesek, a jak piszesz o nim, to nie mogę się przestać smiać, chociaż wierze, że Tobie nie jest do śmiechu. Wrzuć fotke stwora .

Kasztanko, jak oko Bowiego? Faktycznie na zdjęciu jakby puszczał oczko

Długo nie pisałam, ale ostatnio przez prace mi czasu na wszystko brakuje. Dzisiaj mam wolne, mogę się wyluzować.

Też byłam wczoraj na Hansie, było super, ale nie płakałam . U fryzjera tydzień temu też byłam - miałam robiony tzw. kontur (pasemka z przodu) metodą airtouch. Jestem zadowolona, zrobił co chciałam, a wszystko odbyło się w serdecznej i bezpretensjonalnej atmosferze. Obiecałam Avie, że wrzuce fotki, ale aparat ma problem z oddaniem rzeczywistego koloru. Na drugim zdjęciu widać, że jak przerzuce włosy na jedną strone, to mam więcej tych pasemek wtedy, ale zrobił to tak, że wszystko się fajnie blenduje z druga stroną. Zignorujcie rozmazany make-up oka, zdjęcie robione pod koniec dnia gdzie już ledwo zipałam .

Edytowane przez eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Czas edycji: 2022-04-15 o 10:49
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-15, 12:06   #4912
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Bowie na razie bez zmian, to jednookie dziecko moje. Te krople/krem (konsystencja jakby takiego bialego zelu? na opakowaniu napisane ze to krem z antybiotykiem) mamy mu aplikowac dwa razy dziennie przez 10 dni. Mam nadzieje ze przejdzie mu sporo szybciej niz w 10 dni jednak, bo widac ze sie biedny meczy.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-15, 13:00   #4913
Efkakam
Zadomowienie
 
Avatar Efkakam
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 288
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Cinde, świetna fryzura. Aż mi się zachciało takiego muśnięcia słońcem, ale chyba mam za ciemne włosy, żeby wyszło bez większych kontrastów i żeby chłodny kolor mojego naturalnego blondu nie gryzł się z żółtawymi pasemkami, bo z takimi bym skończyła pewnie :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Efkakam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-15, 13:00   #4914
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Cinde cudnie u mnie ten zabieg fryzjerka nazywa front blond

Ava daj znać na co padło w temacie nowych perfum
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-15, 17:41   #4915
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Pojechałam do urzędu, a raczej placówki, która została oddelegowana do obsługi tych konkretnych wniosków - to już trzecie miejsce, które odwiedzam. Udało mi się wybrać właściwą lokalizację, ale nawet nie wpuszczono mnie do środka, "bo to sie trzeba umowic z konkretnym pracownikiem na godzinę". Oni w sumie nie wiedza o ktorej, to w przyszlym tygodniu mam dzwonić i sie dowiadywać... wszystko mi opadło.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-15, 19:33   #4916
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Cytat:
Napisane przez Efkakam Pokaż wiadomość
Cinde, świetna fryzura. Aż mi się zachciało takiego muśnięcia słońcem, ale chyba mam za ciemne włosy, żeby wyszło bez większych kontrastów i żeby chłodny kolor mojego naturalnego blondu nie gryzł się z żółtawymi pasemkami, bo z takimi bym skończyła pewnie :/
Dziękuję Ja też naturalne mam dość ciemne włosy - jestem naturalnie chłodną szatynką, raczej ciemną. Mnie również często żółte wychodziły, ale po tylu latach już wiem, że to nie problem z moimi włosami, a kwestia umiejętności i doświadczenia fryzjera - oceny barwy włosa, sporządzenia odpowiedniej mieszanki (to nie takie proste), i zakończenie rozjaśniania w odpowiednim momencie. U Ciebie też by się udało myśle. On jeszcze do tego, tuż po rozjaśnianiu, nałożył mi jakiś toner na całą głowe i trzymał ok. 10 minut - wydaje mi sie, ze o pół lub o ton rozjaśniło mi to lekko mój naturalny kolor, moze stąd ten jakby zblendowany efekt? Tyle tylko, że idąc do dobrego specjalisty od rozjaśniania trzeba przygotować się na wydatek ok. 400-500zł za taki front blond.

Ja jakimś cudem trafiłam na prace tego fryzjera i od razu mnie zachwyciły. To Ukrainiec, i nawet pamiętam jak Pani_R nie raz pisała, że specjaliści ze Wschodu są naprawde bardzo dobrzy. Przyjechał 7 lat temu do Polski z niczym i dzięki ciężkiej pracy zdołał otworzyć własny salon fryzjerski w centrum Warszawy. Do tego jezdzi po całej Polsce i daje szkolenia z techniki rozjaśniania Airtouch.

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Cinde cudnie u mnie ten zabieg fryzjerka nazywa front blond
Dzięki, Soso Słyszałam też nazwe front blond Spotykam się też z "money piece".

Ava, pytałaś o plany na weekend. Jutro sprzątanie i zakupy. Będę robiła sałatke jarzynową i piekła sernik. Poza tym, słodkie lenistwo, którego bardzo potrzebuje. A Ty, i reszta grandy bandy na tym wątku? .

Edytowane przez eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Czas edycji: 2022-04-15 o 19:34
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-15, 19:53   #4917
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Pamiętacie mojego sąsiada od śmieci? Teraz wystawił swoje stare ciuchy na klatkę. Najpierw koło drzwi, więc pomyslalam, że naszykował do kontenera, ale widzę, że kilka dni pozniej leżą na parapecie na półpiętrze, czyli, że wystawił je dla sąsiadów, żebyśmy sobie wzięli

Cinde włosy piękne. Ja za zmianę koloru półtora roku temu na krótkich (do ucha) zapłaciłam 450zł w Łodzi. Ciekawe ile kosztuje kolor na długich, ze 700? Ostatnio mi mignęła warszawska klinika, gdzie pracuje jakaś kosmetolożka, której wpisy obserwuję, a tam 650zł za zabieg Dermapenem

Niestety z tym pigmentem nie jest tak rozowo... efekt koncowy zalezy przede wszystkim od naszego naturalnego włosa, dlatego Kim Kardashian miała żółte mimo kasy, jaką posiada.
https://media.glamour.com/photos/569...-tips-main.jpg

2-3 mycia po fryzjerze, toner schodzi i wybija ciepły pigment jeśli taki ma się we włosach
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-15, 20:01   #4918
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Niestety z tym pigmentem nie jest tak rozowo... efekt koncowy zalezy przede wszystkim od naszego naturalnego włosa, dlatego Kim Kardashian miała żółte mimo kasy, jaką posiada.https://media.glamour.com/photos/569...-tips-main.jpg

2-3 mycia po fryzjerze, toner schodzi i wybija ciepły pigment jeśli taki ma się we włosach
To prawda. Osoby z pigmentem Kim - brunetki, naturalnie bardzo ciemnym, prawie czarnym, faktycznie - bardzo ciężko uzyskać w miare czysty, jasny blond, a jeżeli już to zostanie guma, nie włosy. U szatynek jeszcze jest to możliwe.

I takie usługi w dobrych miejscach są bardzo drogie i ciągle idą w góre. Szkoda, że zarobki w podobny sposób nie szybują.
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-15, 20:37   #4919
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Pewnie czyjeś szybują, tylko niekoniecznie nasze
Trafiłam świetny BB - lekkie krycie, pięknie się stapia, SPF42. Częściowo z poleceń, częściowo z własnego researchu. Jedyny BB z wysoka ochrona, nad którym są zachwyty.

Tylko złapałam miniaturkę na próbę i odcień, ktory był dostepny jest raczej na lato do leciutko opalonego ciała. Będę celować w ton jaśniejszy.

IMG_3308.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-15, 21:12   #4920
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Pewnie czyjeś szybują, tylko niekoniecznie nasze
Trafiłam świetny BB - lekkie krycie, pięknie się stapia, SPF42. Częściowo z poleceń, częściowo z własnego researchu. Jedyny BB z wysoka ochrona, nad którym są zachwyty.

Tylko złapałam miniaturkę na próbę i odcień, ktory był dostepny jest raczej na lato do leciutko opalonego ciała. Będę celować w ton jaśniejszy.

Załącznik 7770613


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Jedyny pasujący do mnie odcień szarzeje na ryjku...

Ja bym mogła żyć w innym stuleciu- jak się zobaczyłam w Sephorze to jestem jak arystokratka- blada jak śmierć
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-04-19 13:30:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:18.