Jaka sieć komórkowa? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Komputery, telefony, tablety

Notka

Komputery, telefony, tablety Masz problem z komputerem, telefonem lub tabletem? Potrzebujesz fachowej porady na temat oprogramowania? Masz wiedzę i chcesz pomóc innym? Dołącz.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-12-01, 08:49   #31
Juliett_Capuletti
Raczkowanie
 
Avatar Juliett_Capuletti
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 54
Dot.: Jaka sieć komórkowa

a ja polecam NJU MOBILE - w promocji macie za 39 zł wszystko nielimitowane sms, rozmowy i chyba z 2gb neta !
__________________
Life isn't about finding yourself, life is about creating yourself!
Juliett_Capuletti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-06, 22:09   #32
bibi1234
Zadomowienie
 
Avatar bibi1234
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 634
Dot.: Jaka sieć komórkowa

Cytat:
Napisane przez bibi1234 Pokaż wiadomość
Z taryf na kartę najlepsze są obecnie:
Virgin mobile, nju mobile na kartę, Klucz mobile, Mobile Vikings.

Wszystkie mają rok ważnosći konta na wychodzace i przychodzace po jakimkolwiek doladowaniu [np. 5zł].
W Virgin mobile masz darmwoy wolny net [lejek - do przegladania stron www do czytania na Operze mini jest komfortowy],
mozna wykupic pakiety:
za 19zł/miesiac - 100 minut, nolimit sms i 2GB netu,
za 29zł/miesiac - 300 minut, nolimit sms i 4GB netu,
za 49zł/miesiac - nolimit minut, nolimit sms i 10GB netu,

W Klucz mobile masz tanie rozmowy do UE [15gr/min. chyba], atrakcyjne pakiety minut i netu, za doladowanie 50zł jest bonus pół roku rozmow i sms do sieci Klucz mobile. Adres to klucz.net
200MB za 3zł, 500MB za 5zł, 2GB za 15zł, 100minut za 10zł, 250minut za 20zł, 500minut za 30zł. Doładowania doładowaniami Plusa. Stawka podstawowa 19gr/min i 9gr/sms.


W nju na kartę mozna odpalić 99gr/dzień za nolimit minut do sieci komorkowych, placisz jak korzystasz dobre dla nieregularnie dzwoniacych. Stawka podstawowa 19gr/min i 9gr/sms.



Z abonamentów bez telefonu z miesięcznym okresem wypowiedzenia najlepsze sa obecnie:
Nju mobile z rachunkiem i Red Bull mobile No Limits II.

Red bull 29zł/miesiac nolimit na komorkowe i stacjonarne i 2GB z lejkiem.

Nju to marka orange, a Red Bull MObile to marka Play.



Aktualizacja:
Od paru dni abonament Red Bull Mobile No limits 2 został zmieniony na gorsze, ale z kolei Play odpalił nową rewelacyjna taryfę na kartę, która przebija wspomniany abonament. Taryfa ta to Red bull mobile Energy 5 na kartę, jest lepsza od nju z rachunkiem.


W Rbm Energy na kartę mozna odpalic pakiet za 20zł, który daje nielimitowane rozmowy na komórki i stacjonarne. [nju z rachunkiem daje za 19zł nolimit na same komórki]. Do tego RBM Energy to prepaid bez umowy, a nju to abonament.


W RBM energy na kartę można też alternatywnie odpalać, np. co 8 dni pakiet na wszystko za 7zł. Czyli możemy za mniej niż 30zł/miesiąc dostać nielimitowane rozmowy na komórki i stacjonarne, nielimitowane smsy i mmsy oraz 3GB z lejkiem. To przebija abonamenty.

Z kolei w internecie mobilnym, jak macie zasięg LTE Playa i sprzęt LTE, najlpesza jest starsza taryfa RBM 9, tam jest za darmo 100GB/miesiąc. [100GB z pełną prędkością, po przekroczniu tych 100GB net dalej działa, ale z predkością 2mbit/s].
bibi1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-07, 10:33   #33
wobiektywie5
Przyczajenie
 
Avatar wobiektywie5
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11
Dot.: Jaka sieć komórkowa

Moim zdaniem obecnie najlepszy jest Play Najfajniejsza i najbardziej korzystna oferta
__________________
Książki są lustrem: widzisz w nich tylko to co, już masz w sobie.
wobiektywie5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-09, 09:05   #34
arletqa467
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 83
Dot.: Jaka sieć komórkowa

Też mam Playa i raczej nie widzi mi się zmiana na inną sieć Zawsze można iść do salonu i pogadać, żeby jakieś fajne bonusy Ci dali.
Np. jak z moim tatą wybieraliśmy abonament dla niego, Pani w bonusie dała mi drugi numer za 9,99 miesięcznie, darmowe rozmowy w Play i 2GB neta Co prawda na pół roku, ale zawsze coś
arletqa467 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-09, 09:41   #35
ajasinski
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 1
Dot.: Jaka sieć komórkowa

Ja posiadam od x lat kartę z Plusa. Teraz korzystam z taryfy PlusH. Płacę 35zł i wszystko mam za darmo

----------------------
obsługa prawna spółek warszawa - wejdź i zobacz
ajasinski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-09, 09:45   #36
_Aneta
Zakorzenienie
 
Avatar _Aneta
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 243
Dot.: Jaka sieć komórkowa

Te bonusy to czasem pic na wodę. Mam telefon w Orange, orientowalam się przed końcem umowy na jakich warunkach będę sobie mogła przedłużyć umowę przez internet. Jakiś czas później dzwoni babeczka z super ofertą. Szkoda, że w tej ofercie miałam połowę mniej bonusów niż przy przedłużeniu przez internet. Dzwoniła kilka razy, za każdym razem dokładala coś nowego, ale i tak w dalszym ciągu miałam lepszą ofertę w necie. Po którymś telefonie doszlysmy do identycznej oferty, z jednym wyjątkiem - zamawiając przez internet miałam 50 zł taniej telefon. Tego już nie mogła mi zaproponować ;P
__________________
Są rzeczy, których kupić nie jesteś w stanie - honor, szacunek, zaufanie.
_Aneta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-09, 21:16   #37
bibi1234
Zadomowienie
 
Avatar bibi1234
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 634
Dot.: Jaka sieć komórkowa

Cytat:
Napisane przez _Aneta Pokaż wiadomość
Te bonusy to czasem pic na wodę. Mam telefon w Orange, orientowalam się przed końcem umowy na jakich warunkach będę sobie mogła przedłużyć umowę przez internet. Jakiś czas później dzwoni babeczka z super ofertą. Szkoda, że w tej ofercie miałam połowę mniej bonusów niż przy przedłużeniu przez internet. Dzwoniła kilka razy, za każdym razem dokładala coś nowego, ale i tak w dalszym ciągu miałam lepszą ofertę w necie. Po którymś telefonie doszlysmy do identycznej oferty, z jednym wyjątkiem - zamawiając przez internet miałam 50 zł taniej telefon. Tego już nie mogła mi zaproponować ;P
Zasada jest taka:
1. Pisemne wypowiedzenie umowy na koniec umowy składasz np. na miesiąc przed końcem umowy.
2. Nastepnie dzwonią do ciebie z ofertą przedłużenia z warunkami dostępnymi tylko dla tych, co złozyli wypowiedzenie.
Wpisz w google:
przedłuzenie umowy orange forum
i tam znajdziesz co aktualnie ludzie dostaja po zlozeniu wypowiedzenia, ogólnie tansze fony i 30% rabatu na abo.

Ja polecam samemu kupować telefon i do tego taryfa na karte, w Red Bull Mobile Energy na karte macie pakiet nolimit rozmow na komorki i stacj. za 20zł, lub pakiety 8-dniowe na wszystko za 7zł, jak je odpalac co 8 dni to wychodzi tani pelen nolimit minut/sms/mms +3GB netu.

---------- Dopisano o 21:25 ---------- Poprzedni post napisano o 21:19 ----------

Cytat:
Napisane przez ajasinski Pokaż wiadomość
Ja posiadam od x lat kartę z Plusa. Teraz korzystam z taryfy PlusH. Płacę 35zł i wszystko mam za darmo
To bardzo słaba oferta:
Nie masz stacjonarek,
Masz mało netu.

Plush 35zł
nolimit do komorek
nolimit sms
0,5GB

Red Bull Mobile Energy okolo 30zł
nolimit do komorek i stacjonarek
nolimit sms/mms
3GB

---------- Dopisano o 21:26 ---------- Poprzedni post napisano o 21:25 ----------

Cytat:
Napisane przez arletqa467 Pokaż wiadomość
Np. jak z moim tatą wybieraliśmy abonament dla niego, Pani w bonusie dała mi drugi numer za 9,99 miesięcznie, darmowe rozmowy w Play i 2GB neta Co prawda na pół roku, ale zawsze coś
W tej ofercie jest też chyba 100GB/miesiac w LTE.




Edytowane przez bibi1234
Czas edycji: 2014-12-10 o 20:40
bibi1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-28, 20:20   #38
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 25 752
Dot.: Jaka sieć komórkowa

Ja mam T-Mobile i polecam
Telefon zhandlowałam taniej o całe 100 zł, do tego mam sporo minut i internet.
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-02, 17:41   #39
Shiva1988
Raczkowanie
 
Avatar Shiva1988
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 115
Dot.: Jaka sieć komórkowa

pół życia spędziłam w Idei potem wiadomo Orange ;P obecnie przerzuciłam się na Virgin Mobile
Shiva1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-02, 18:00   #40
Madzka166
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Lodz
Wiadomości: 32
Dot.: Jaka sieć komórkowa

Play Jak dla mnie mi pasuje
Madzka166 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-04, 19:50   #41
serwissat
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 3
Dot.: Jaka sieć komórkowa

Od wielu lat używam Orange więc proponuję Play
__________________
Blog o nowych technologiach.
http://instalacje--teletechniczne.blogspot.com
serwissat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-02, 08:19   #42
lovecrush
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 13
Dot.: zmiana sieci komórkowej T-mobile czy Play

Cytat:
Napisane przez sobe100 Pokaż wiadomość
Zasięg w Playu to jakaś kpina jest. Ja bym nie wybierała Playa, ze względu na zasięg właśnie.
czy wiesz, że będąc w Play możesz sobie w telefonie ręcznie ustawić sieć T-mobile ? Wtedy masz zasięg tej drugiej sieci a nie Play, czyli tak jakbyś była w T-mobile. Jest to bezpłatne (roaming krajowy)

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-08-27 o 12:11 Powód: Link.
lovecrush jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-03, 13:00   #43
SylkaEs
Raczkowanie
 
Avatar SylkaEs
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Tarnowo Podgórne
Wiadomości: 63
Dot.: zmiana sieci komórkowej T-mobile czy Play

która sieć ma teraz najkorzystniejsza ofertę na kartę?
SylkaEs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-03, 14:34   #44
ANiwka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1
Dot.: zmiana sieci komórkowej T-mobile czy Play

Mi się wydaje, że korzystniejsze oferty dla klientów indywidualnych ma play, jeśli T-Mobile to tylko dla biznesu
__________________
budowa basenu ogrodowego
ANiwka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-15, 10:57   #45
SylkaEs
Raczkowanie
 
Avatar SylkaEs
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Tarnowo Podgórne
Wiadomości: 63
Dot.: zmiana sieci komórkowej T-mobile czy Play

zastanawiałam się też nad ofertą firm tych nieco mniej znanych, ale nie wiem,jak tam jest z ich zasięgami
SylkaEs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-03, 15:41   #46
Szreat4
Przyczajenie
 
Avatar Szreat4
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 20
Dot.: zmiana sieci komórkowej T-mobile czy Play

Wydaje mi się, że Play ma genialne oferty dla nowych klientów, dla przedłużających już nie tak dobre. Na Twoim miejscu wybrałabym Play.
__________________
Doświadczenie składa się z nieskończonych dwuznaczności – motywów, uczuć, przyczyny i skutku
Szreat4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-04, 15:30   #47
Joka26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6
Dot.: zmiana sieci komórkowej T-mobile czy Play

Jeżeli chodzi o Play to uciekłam od nich właśnie do T mobile bo mają zasięg maskaryczny, niby się reklamują że mają zasięg 4 sieci ale tak naprawdę nie mają nawet jednej, moim zdaniem zasięg mają masakryczny, internet działa wolno i się zacina, głuche telefony itp. Miałam ich szczerze dosyć po pół roku. Przeniosłam się do T mobile, i wymienione wyżej problemy mineły, teraz nawet w podróży normalnie mogę internet przeglądać co wcześniej nie było możliwe. Dlatego według mnie to włąsnie oni mają najlepszy zasięg, w sieciach które korzystają z zasięgu innych sieci wydaje mi sie że jednak ich klienci nie mają pierwszeństwa jezeli chodzi o dostęp do sieci tylko klienci danej sieci je mają.
Joka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-07, 13:13   #48
mackiewiczada
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 4
Dot.: zmiana sieci komórkowej T-mobile czy Play

Ja mam unlimited w Play i jestem bardzo zadowolona. Jedynie za miastem zdarzają się lekkie problemy z zasięgiem.
mackiewiczada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-27, 08:54   #49
soniam90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 13
jaką sieć wybrać?

hej, do tej pory miałam telefon na karte w różnych sieciach a teraz chcialabym wziac sobie abonament z nowym telefonem. w jakiej sieci najlepiej? doradzcie plis ))
soniam90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-08, 23:53   #50
BornToAmaze
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 11
Dot.: Jaka sieć komórkowa

Jestem w Play od siedmiu lat i polecam i będę go polecać zawsze i wszędzie wszyscy u mnie w rodzinie też mają Playa, wśród znajomych też jest pełno ich zwolenników, mają nieustannie fajne ofery za dobry pieniądz, warto z nich korzystać
BornToAmaze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-09, 00:01   #51
BornToAmaze
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 11
Dot.: zmiana sieci komórkowej T-mobile czy Play

Jestem od siedmiu lat w Play, przeniosłam się z Orange. Nigdy nie było problemów z zasięgiem, ceny mają bardzo dobre, 70%polaków się do nich przenosi i wcale się nie dziwię że ta liczba jest tak duża
BornToAmaze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-09, 11:12   #52
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 25 752
Dot.: Jaka sieć komórkowa

Ostatnio przedłużałam umowę (abonament) i jedyne różnice jakie były np. w mojej obecnej sieci T-mobile a Play to:
ja mam 7 gb internetu, a Play dawało nielimitowany i w Playu proponowali mi ten sam telefon za 600 zł więcej niż u mojego operatora. Reszta taka sama. Więc nie powiedziałabym, że Play najlepsze W dodatku w Orange wychodziło mi wszystko prawie tak samo jak w T-mobile.
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-09, 12:47   #53
Joka26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6
Dot.: zmiana sieci komórkowej T-mobile czy Play

Polecam Play jeżeli chcesz męczyć się z zasięgiem ( oczywiście można ustawić zasięg innego operatora, ale nie każdy i nie każdego ale w praktyce to wygląda tak że to trzeba ciągle robić bo to nie robi się raz i zostaję wiec dużo bawienia się z tym jest), w Play internet chodzi strasznie wolno bo mają słabą infrastrukturę i jest na maksa przeładowany stale wiec ładowanie się aplikacji wymaga czasem dużo czasu.... ja przeniosłam się do T-Mobile własnie po takich doświadczeniach. Korzystam póki co już od kilku miesięcy z oferty na kartę ( chciałam wypróbować najpierw) akurat trafiłam na fajną promocję w której po doładowaniu za 25 zł dostaję 10gb internetu a pieniądze zostają na koncie. Jak się ona skończy to przeniosę się na abonament bo jest duża równica w jakości a ceny takie jak u innych.
Joka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 20:23   #54
fantazja__
Raczkowanie
 
Avatar fantazja__
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 116
Question Jaka sieć komórkowa najbardziej sie opłaca?

Witam
Która siec jest najbardziej atrakcyjna chodzi mi o tanie rozmowy i smsy, jakieś pakiety, promocje.

Jak narazie używałam z sieci Heyah i Orange ale nic fajnego tam nie maja
__________________
"Life is too short to wait"


fantazja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-16, 13:08   #55
me_lena
Przyczajenie
 
Avatar me_lena
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 15
Dot.: Jaka sieć komórkowa najbardziej sie opłaca?

Hej

W maju skorzystałam z promocji w t-mobile na 4 pierwsze miesiące za dyszkę. Póki co jestem mega zadowolona.

Edytowane przez me_lena
Czas edycji: 2016-06-16 o 14:06
me_lena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-21, 11:38   #56
donusiaa
wiatr we włosach
 
Avatar donusiaa
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 24
Dot.: Jaka sieć komórkowa?

ja akurat jestem wierna t-mobile. zaproponowali mi taki abonament, gdzie nie dopłacam zwyżek, czyli nie płacę np za papierową fakturę i przenoszenie nr. mam jasną umowę, a nie tak jak przy wcześniejszej sieci, gdzie do końca nie wiedziałam za co tak na prawdę muszę płacić co miesiąc. z obecnym abonamentem fajna sprawa bo nie wychodzi mnie to dużo a udało mi się też dostać przy tym świetnego htc
donusiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-22, 09:19   #57
miniamania
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Wiązowna
Wiadomości: 86
Dot.: Jaka sieć komórkowa?

dziewczyny, najprościej to chyba skorzystać z porównywarki abonamentów - jest taka strona, nazywa się xxx. sama korzystałam szukając ostatnio oferty z telefonem i dzięki niej sporo zaoszczędziłam

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-06-22 o 21:27 Powód: Reklama.
miniamania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-22, 09:43   #58
AniaWar91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 62
Dot.: Jaka sieć komórkowa?

NJU teraz wprowadza jakąś hybrydę: niby że jakis abonament bez stałej wpłaty

xxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2016-06-22 o 13:05 Powód: reklama
AniaWar91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-08, 20:16   #59
Magdalen87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1
Dot.: Jaka sieć komórkowa?

Też zmieniałam ostatnio sieć więc mocno się rozeznałam
Jest nowy operator Premium mobile, niby jest to abonament, ale umowa realnie wygląda jak oferta na kartę, jest na 1m i się odnawia.
za 19,90 zł mam 5 gb internetu i nielimitowane rozmowy. Jeśli gdzieś widziałyście lepszą ofertę to mnie zaskoczcie
Magdalen87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-09, 15:04   #60
Nikolka76
Przyczajenie
 
Avatar Nikolka76
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 3
Dot.: Jaka sieć komórkowa?

Wybierz po prostu sieć w której masz najwięcej bliskich, ponieważ rozmowy w sieci są teraz już wszędzie darmowe
Nikolka76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Komputery, telefony, tablety


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-18 13:17:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:56.