Zajmuje mi to całe ranki i wieczory :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Zostań ambasadorką Garnier

Notka

Zostań ambasadorką Garnier Jedyna, niepowtarzalna okazja aby zostać ambasadorką Garnier. Weź udział w naszej akcji i wygraj wspaniałe nagrody.

 
 
Narzędzia
Stary 2009-02-12, 13:09   #1
201612191106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 396

Zajmuje mi to całe ranki i wieczory :)


Nie zapomnijcie ocenić wątku

Imię: Magdalena

Cera: mieszana
Nos: tłusty, rozszerzone i pozatykane pory
Czoło: tłuste, błyszczące, z dziurą (wklęsłe)
Policzki: suche
Broda: błyszczy się

Skłonność do wyprysków: niewielka
Zdjęcie ryjka traktowanego poniższymi kosmetykami:


Nałogi: kupowanie kosmetyków

Edytowane przez 201612191106
Czas edycji: 2009-02-12 o 14:28
201612191106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 13:37   #2
201612191106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 396
Dot.: Zajmuje mi to całe ranki i wieczory :)

RANO:
  • Płyn micelarny Vichy

    Aby zmyć to, co nagromadziło się na twarzy nocą. Koniecznie przed wypiciem herbaty lub kawy! Nie powoduje u mnie podrażnień, oczyszcza bardzo dokładnie. Kiedyś zrobiłam test i umyłam twarz żelem, a kiedy później przetarłam wackiem nasączonym płynem micelarnym, okazało się, że był jeszcze cały pomarańczowy. Dlatego już się z nim nie rozstaję
    Nie wysusza mojej skóry, nie łzawią mi po nim oczy (a mam wrażliwe i noszę soczewki kontaktwe)

  • Tonik L'Oreal odnawiający

    Odpowiada mi jego żelowa konsystencja. Jest bardzo wydajny. Wygładza skórę i sprawia, że jest świetlista. Nie szczypie jak większość toników, które miałam.

  • Krem GARNIER Skóra muśnięta słońcem

    Jest lekki i świetnie nadaje się pod makijaż. O dziwo nie zapycha mnie Nadaje fajny promienny wygląd, używany regularnie poprawia kolor buzi. Zapach? Hmmm samoopalaczowo-morelowy. Mam wersję do cery śnieadej (chociaż takiej nie posiadam) i nie robi żadnych plam.


201612191106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 13:56   #3
201612191106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 396
Dot.: Zajmuje mi to całe ranki i wieczory :)

WIECZOREM:
  • Płyn micelarny VICHY

    Patrz: pielęgnacja poranna

  • Clinique Clarifying Lotion 3

    Killer. Wyczyści WSZYSTKO. Dzięki niemu moje biedne pory są w coraz lepszej kondycji. Wymiata z nich najmniejsze nieczystości. Niestety wysusza, więc stosuję raz dziennie. Aha i trzeba pamiętać, że to nie jest tonik i w żadnym wypadku go nie zastępuje.

  • Tonik L'Oreal odnawiający

    Patrz: pielęgnacja poranna.

  • Krem na noc IRIS Weleda

    Ulubiony Zimowy, tłusty, rano po przebudzeniu skóra gładka jak u dziecka. Ponieważ jest to krem na noc to nawet wiosną nie przeszkadza mi jego tłustość. Tylko koniecznie trzeba nałożyć co najmniej godzinę przed snem. Inaczej poduszka nadaje się do prania

  • HYDRAPHASE pod oczy La Roche Posay
    Przyzwoity nawilżacz, w przyjemnej formie żelu. Jak dotąd lepszego nie znalazłam ale nadal poszukuję, gdyż nie jest to ideał. Fajnie, że jest oparty na wodzie termalnej i zawiera kofeinę. Nie polecam na dzień, ponieważ strasznie wałkują się na nim cienie.




201612191106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 14:12   #4
201612191106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 396
Dot.: Zajmuje mi to całe ranki i wieczory :)

Oprócz tego:
  • Oriflame Radiance energy powder scrub

    Peeling enzymatyczny. Używam co drugi dzień, żeby złuszczyć naskórek. Ma bardzo delikatny zapach, jest w formie proszku: żeby go użyć, trzeba połączyć go z wodą, dzięki czemu jest bardzo wydajny. Czuję jak wygładza moją twarz

  • GARNIER Czysta skóra 3 w 1

    Niby 3 w 1 ale ja używam tylko jako maseczki. W roli peelingu nie sprawdził się, ponieważ najmniejsze niespodzianki roznosił mi po całej twarzy Nie wyobrażam sobie też używania go jako żelu i katowania skóry codziennym peelingiem. Jako maseczka jest ekstra. Nakładam głównie na strefę T, czekam ze 3 minuty i po zmyciu mam pięknie matową skórę

  • Avene Maseczka kojąco-nawilżająca
    Cud! Uwielbiam ten produkt. Stosuję co kilka dni, nakładając na twarz i nie zmywając, ponieważ wchłania się sama. Używam też zawsze jako ratunku na podrażnioną skórę. Działanie kojące ma rewelacyjne. Pomaga też na moją łuszczącą się czasem skórę na nosie.


201612191106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 14:14   #5
201612191106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 396
Dot.: Zajmuje mi to całe ranki i wieczory :)

Tyle stosuję na dzień dzisiejszy. Ale najgorsze jest to, że pomysłów wciąż mi przybywa I bez przerwy kombinuję co by tu jeszcze kupić, żeby mieć ładniejszą skórę.

Na chwilę obecną nie narzekam specjalnie na jej stan i wmawiam sobie, że to wszystko dzięki tym wynalazkom

Ahhh ciężkie to nasze kobiece życie
201612191106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 14:25   #6
Arwena_
Raczkowanie
 
Avatar Arwena_
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 345
GG do Arwena_
Dot.: Zajmuje mi to całe ranki i wieczory :)

masz wspaniałą skóre ! muszę podpatrzeć coś z Twoich kosmetyków
Arwena_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 14:27   #7
201612191106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 396
Dot.: Zajmuje mi to całe ranki i wieczory :)

Arwena_ łoł, dziękuję Z tą wspaniałością to bym nie przesadzała Przy niektórych wizażankach moja jest tylko niezła
201612191106 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-12, 14:39   #8
Fmm
Raczkowanie
 
Avatar Fmm
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 156
Dot.: Zajmuje mi to całe ranki i wieczory :)

A ja chyba zainwestuję w tonik z L'oreala, bo od tych co używałam strasznie szczypie mnie twarz Masz naprawdę cudną skórę, widać, że zadbana
__________________
I już po...

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=310546 <-CIUSZKI. DODATKI. PŁYTY.


Każda kobieta to Judasz
Fmm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 14:51   #9
201612191106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 396
Dot.: Zajmuje mi to całe ranki i wieczory :)

Fmm zainwestuj, bo naprawdę warto. Cena taka do przeżycia jest, miałam też dużo tańsze i kilka droższych ale ten mi najbardziej pasuje. Nie rozlewa się "jak głupi" po waciku
W ogóle nie czuć, żeto tonik, brak efektu szczypania to dla mnie przy toniku nowość

A czy miała któraś z Was Clinique Clarifying Lotion 2? Zastanawiam się nad wypróbowaniem, bo nie wiem czy ta trójka nie za mocna dla mnie

Edytowane przez 201612191106
Czas edycji: 2009-02-12 o 15:14
201612191106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-15, 16:38   #10
fragilka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 53
Dot.: Zajmuje mi to całe ranki i wieczory :)

zaintrygowala mnie maseczka avene;D chyba jej jeszcze nigdy nie widzialam Ile kosztowala??
fragilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-16, 15:27   #11
amber2046
Zakorzenienie
 
Avatar amber2046
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: na zachód od HollyŁódź
Wiadomości: 4 399
Dot.: Zajmuje mi to całe ranki i wieczory :)

Cytat:
Napisane przez Arwena_ Pokaż wiadomość
masz wspaniałą skóre ! muszę podpatrzeć coś z Twoich kosmetyków
Zgadzam się z powyższym i też zamierzam co nieco podpatrzeć.
Wygląd Twojej skóry jest najlepszą reklamą dla wymienionych kosmetyków.

Zagłosowałam *****
__________________
"Związki partnerskie? Ja od razu na małżeństwa homoseksualne bym pozwolił. Nikt nigdzie nie powinien być zwalniany z tego koszmaru. (...)
Co to ma być - same romanse? Jakieś przyjemności? I uważam, że absolutnie powinni dostać prawo adopcji."
Janusz Głowacki

Crucify Your Mind
amber2046 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-17, 19:59   #12
201612191106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 396
Dot.: Zajmuje mi to całe ranki i wieczory :)

Maseczka kosztowała 54 zł w aptece, może na Allekro by było taniej. Kupiłam, bo dostałam kiedyś próbkę i strasznie mi się spodobała. Ale to raczej taki krem nie maseczka, nie trzeba jej zmywać. I cudnie pachnie

amber2046 oraz wszystkim, którzy głosowali oczywiście bardzo dziękuję
201612191106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-17, 21:33   #13
NaamaH6669
Rozeznanie
 
Avatar NaamaH6669
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 975
Dot.: Zajmuje mi to całe ranki i wieczory :)

Ach fanka micelków bardzo ładnie Dziś dla odmiany zakupiłam sobie micela z LRP, next time wezmę tego z Vichy, co u Ciebie podejrzałam

Clinique Clarifying Lotion 3 - tego jestem bardzo ciekawa. Naprawdę jest taki skuteczny? Nie sięgałam jeszcze po nic z półki Clinique ale chyba się skuszę...

Ogólnie bardzo fajny wątek, dobre kosmetyki super opisane... Wspaniale! *****
NaamaH6669 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-17, 22:38   #14
201612191106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 396
Dot.: Zajmuje mi to całe ranki i wieczory :)

Dziękuję NaamaH6669
I jak ten LRP? Spisuje się?
Lotion Clinique to mój pierwszy produkt tej firmy i od razu strzał w 10. Tutaj mozesz poczytać opinie. Numer 3 jest do cery tlustej i mieszanej. Efekty już po kilku zastosowaniach są rewelacyjne. Oczyszcza bardzo dogłebnie, złuszcza, skóra jest gładziutka, matowa i wydziera mi cały brud z porów
Jedyny minus to wysuszanie (ma w składzie mnóstwo alkoholu), dlatego konieczny jest mocno nawilżający krem. Z tego co wiem, w Douglasie można kupić minizestaw serii Clinique 3 kroki (mydełko, lotion i nawilżacz) chyba za ok 30 zł. Możesz spróbować, czy się sprawdzi.
Cena dość wysoka (80 zł za 200 ml) ale przy tej wydajności jest akceptowalna
Polecam, naprawdę.
201612191106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 21:15   #15
blue_apple
Zakorzenienie
 
Avatar blue_apple
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 883
Dot.: Zajmuje mi to całe ranki i wieczory :)

jeśli ten tonik clinique jest dla Ciebie za mocny spróbuj tego z serii S.O.S anti blemish solution
używałam obu, i gdybym miała teraz wybierać wzięłabym ten z serii SOS. ma chyba mniej alkoholu a więcej kwasu - przynajmniej takie sprawia wrażenie. mniej podrażnia.
ale to moje subiektywne zdanie.
zapewne można dostać zestaw próbkowy tak jak serii 3 step
blue_apple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 20:17   #16
simcha
Zakorzenienie
 
Avatar simcha
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 423
Dot.: Zajmuje mi to całe ranki i wieczory :)

hej, piękną masz cere!
co to jest ten płyn miceralny, tzn jakie on ma działanie, przy jakiej cerze go się stosuje?
__________________

zapuszczam włosy



Pomóż Bronkowi Lopez zostać w Polsce z mamą!
podpisz PETYCJĘ
simcha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 21:29   #17
201612191106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 396
Dot.: Zajmuje mi to całe ranki i wieczory :)

blue_apple dzięki, właśnie przeglądam, co dziewczyny o nim piszą i jeśli będzie wersja mini to z chęcią wypróbuję.

A płyn micelarny to taka magiczna woda, która świetnie zmywa makijaż. Są w nim micele, które wychwytują wszystkie zanieczyszczenia z powierzchni skóry, bez konieczności pocierania (ważne jeśli ma się skórę wrażliwą).
Można go używać do samego demakijażu albo do odświeżania twarzy w ciągu dnia czy doczyszczania skóry po demakijażu mleczkiem.
Ja bardzo polecam, nie lubię żeli, bo trzeba katować skórę wodą, żeby je zmyć. Mleczko z kolei się lepi. Płynem przecierasz twarz tak jak wodą, więc nie ma żadnego dyskomfortu
Tataj jest fajny artykuł, polecam.

Edytowane przez 201612191106
Czas edycji: 2009-02-19 o 21:30
201612191106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 21:56   #18
201612191106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 396
Dot.: Zajmuje mi to całe ranki i wieczory :)

Teraz będzie troche nie o pielęgnacji, ale też o tym, co robię, żeby moja skóra wyglądała jak wygląda Czyli parę kosmetyków kolorowych do twarzy
  • baza rozświetlająca Vichy Oligo 25
    Nie wiem, czy ją lubię. Ale chyba tak. Tylko w zimie się do niej zrażam, bo daje trochę tandetny efekt na bladej skórze. Ale w lecie, musze przyznać, spisuje się dobrze i przede wszystkim naprawdę rozświetla. Tylko jak nałożę za dużo to błyszczę Kwestia praktyki. Ale ogólnie na lato raczej polecam.

  • korektor Helena Rubinstein
    A to polecam z czystym sumieniem. Dosłownie "wymazuje" cienie pod oczami, z zaczerwienieniami i niedoskonałościami tez nieźle sobie radzi. Mam odcień 02 i na zimę jest w sam raz, w lecie był bardzo jasniutki ale też do przezycia

  • podkład Avene
    Odcień naturalny beż, idealnie stapia się z moją raczej bladą skórą. Najlepszy ze wszystkich podkładów jakie miałam. Po ostatniej fascynacji mineralnymi skruszona muszę powiedzieć, że do pięt mu nie dorastają, jeśli chodzi o naturalność. To podkład, którego na twarzy po prostu nie widać, a przy tym ładnie wyrownuje koloryt skóry i jest średnio kryjący. I bardzo ważne: nie wysusza i nie podrażnia skóry!

  • puder Bourjois
    Odcień 65 Sable, dokładnie ten, co na zdjęciu. Puder jak puder, kupiłam ze względu na w miarę niską cenę, fajny zapach i za "satynowość" w dotyku. Kolor też ładny, taki jasny i bardzo naturalny. Używam, żeby utrwalić podkład i nadać skórze odrobinę matu. Ale naprawdę odrobinę, bo jak nałoży się go za dużo to wygląda nieciekawie. Lekkie muśnięcie jest ok. Póki co nie potrzebuję droższych i na pewno lepszych pudrów, jako wykończenie ten w zupełności wystarcza.

  • Lancome Bamboo Powder
    Ahhhhh... No bez tego się nie ruszam z domu. Nakładam pod kości policzkowe jako brązer, do modelowania twarzy, czasem na dekolt, ramiona... Gdzie popadnie Ponieważ opakowanie jest naprawdę OGROMNE to jakoś tak mniej żal. Z drugiej strony to edycja limitowana i ciężko będzie później kupić. Póki co beztrosko się mażę Co do efektów: nie ma absolutnie żadnych błyszczących drobinek, kolor idealny praktycznie do każdej w miarę jasnej karnacji. Nadaje twarzy takiego hmmm szlachetnego wyglądu Uwielbiam!

  • Estee Lauder Platinum Illuminator
    Moje najnowsze odkrycie i nowy ulubiony kosmetyk. Kupiłam wcześniej rozświetlacz z essence, zachwalany na KWC. Zawiodłam się strasznie, bo dawał efekt jak na Remiza Party. Zaryzykowałam i wypróbowałam coś droższego i był to strzał w 10. Używam do wykończenia makijażu, podkreślam nim kości policzkowe, które wyglądają wtedy jak z okładki Vouge'a. Taki efekt delikatnie wilgotnej skóry. Kolor neutralny, taki platynowy, raczej chłodny ale każdemu powinien pasować. Dodatkowy atut to ogromne lusterko i to, że lepiej nakłada mi się go palcami niż pędzlem. Pędzlem trochę się kruszy. Ale dzięki temu mogę w każdej chwili poprawić makijaż.
    Takiego efektu świeżej twarzy nie miałam jeszcze po żadnym kosmetyku.



    No i to chyba wszystko, co pakuję na twarz Oczywiście nie za każdym razem cały kompet, zimą np. nie używam tej bazy i daję mniej bambusa. Latem prawie nie używam pudru i korektora.
    Ale rozświetlacz od niedawna noszę zawsze przy sobie.



Edytowane przez 201612191106
Czas edycji: 2009-02-23 o 22:08
201612191106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-08, 20:30   #19
psitulanka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6
Dot.: Zajmuje mi to całe ranki i wieczory :)

troszkę drogie kosmetyki jak dla mnie
psitulanka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-09, 06:08   #20
Ciarra
Raczkowanie
 
Avatar Ciarra
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 340
Dot.: Zajmuje mi to całe ranki i wieczory :)

masz piekna skore! bede musiala skorzystac z Twoich rad...

a co do maseczki avene: ja ostatnio przypadkowo odkrylam nowe zastosowanie pewnego produktu avene; a mianowicie masci na szybsze gojenie sie ran, podraznien (czesto stosuje sie go po operacjach plastycznych, jest bardzo tlusty, dlugo sie wchlania, film na twarzy zostaje ok godziny); masc ta nazywa sie Cicalfate...pewnego pieknego ranka po imprezie obudzilam sie z pobojowiskiem na twarzy...glupia zaczelam drapac powstale strupki przez pare dni; wszystko puchlo...po posmarowaniu sie ta mascia, rano moja twarz byla prawie calkowicie gladka! takie uzycie nie jest do konca zgodne z zastosowaniem produku, ale moja ciocia (chirurgia plastyczna) potwierdzila, ze nie narobi on szkod (nie biorac pod uwage uczulenia na jakis ze skladnikow masci)
__________________
All you need in this life is ignorance and confidence; then success is sure.

Ciarra jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Zostań ambasadorką Garnier


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:11.