Konkurs! Napisz, za co kochasz kino i wygraj fantastyczne nagrody! - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zabawa > Konkursy Redakcyjne Wizaz.pl

Notka

Konkursy Redakcyjne Wizaz.pl Na tym forum znajdziesz wszystkie konkursy organizowane przez Redakcję.

 
 
Narzędzia
Stary 2017-06-01, 11:37   #61
aniolek-tasmanski
Administrator
 
Avatar aniolek-tasmanski
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 714
Dot.: Konkurs! Napisz, za co kochasz kino i wygraj fantastyczne nagrody!

Zbieranie zgłoszeń zostało zakończone.

czekamy na wyniki

---------- Dopisano o 12:37 ---------- Poprzedni post napisano o 10:42 ----------

Komisja konkursowa wybrała Laureatów

1. hellopanorama
2. klaudiaphelps
3. JoannaTempest


Serdecznie Gratulujemy

Dziękujemy Wszystkim za udział w konkursie

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2017-06-01 o 11:41
mikroREKLAMA
Pomoc dla córki naszego kolegi Maćka
Prośba o pomoc dla córki naszego kolegi Maćka

Ta reklama pokazywana jest pod 5 714 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
aniolek-tasmanski jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-01, 20:16   #62
Jagna1982
Przyczajenie
 
Avatar Jagna1982
 
Zarejestrowany: 2017-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1
Dot.: Konkurs! Napisz, za co kochasz kino i wygraj fantastyczne nagrody!

Powodów mej miłości do kina jest wiele....duży ekran, przenosi mnie w świat, gdzie mnie nie ma, gdzie czuje dreszczyk emocji i mogę stać się na dłuższą chwilę kimś innym. Jednocześnie kino zapewnia mi odprężenie najlepsze na świecie, oderwanie się od codzienności, zatopienie w stanie relaksu. A po wyjściu z niego zamykam oczy i wszystko wraca.....
Jagna1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-03, 19:03   #63
anekania
Zakorzenienie
 
Avatar anekania
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 247
Dot.: Konkurs! Napisz, za co kochasz kino i wygraj fantastyczne nagrody!

Kino kocham za filmy, może to banalne, ale każdy film to inna życiowa sytuacja, inna osoba towarzysząca, inne emocje.
Czasami ktoś rzuci hasło "Widziałaś 50 twarzy Greya?" hmm no tak widziałam z przyjaciółką, która go uwielbia, a ja nienawidzę! Chodzę na tą sagę tylko dla niej. Nawet nie pamiętam jak skończyła się pierwsza czy druga część, ale pamiętam uśmiech przyjaciółki, która przeżywa premierę mając dla mnie bilet tygodnie w przód.
A pamiętasz "Tylko mnie kochaj"? No jasne! Byłam z miłością mojego życia. Nie pamiętam o czym był, ale pamiętam, że byłam wtulona. Chodziliśmy na wszystkie komedie romantyczne polskie.
A byłaś na "Igrzyskach Śmierci"? O tak! Sama uwielbiałam siedzieć w napięciu uważnie śledząc losy w dystryktach.
Kino, to bodzce, to emocje, wspomnienia.
__________________
Stay Strong
Only the strong survive
anekania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-06, 10:25   #64
dragonfly46
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1
Dot.: Konkurs! Napisz, za co kochasz kino i wygraj fantastyczne nagrody!

Kocham kino za jego nieobliczalną i tajemniczą naturę. Wybierając się na seans nigdy tak naprawdę nie wiemy, co się wydarzy. Tajemnica otacza film i zakończenie często wprawia nas jako widzów w niedosyt, chcemy i pragniemy więcej. Będąc w kinie przełamywana jest czasoprzestrzeń, na seansie czas mija zupełnie inaczej, człowiek nie odczuwa umykających minut, sekund. Czasem wydarzenia ukazujące się na ekranie potrafią wbić widza w fotel, a po zakończonym seansie emocje potrafią się długo utrzymywać. Całość wspomaga zapach świeżego popcornu, ciemność panująca na sali kinowej. Cała magia kina zaczyna się w momencie, gdy gasną światła i ukazuje się nam pierwsza klatka filmu, a w głośnikach rozbrzmiewa pierwsza nuta filmowej melodii.
dragonfly46 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-06, 12:51   #65
ansilv83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 1
Dot.: Konkurs! Napisz, za co kochasz kino i wygraj fantastyczne nagrody!

Kocham kino bo gdy je odwiedzam to choć na chwilę przenoszę się w inny świat i zapominam o codziennych problemach. Duży ekran przenosi mnie w miejsca, których nigdy na żywo nie zobaczę i często pozwala mi wierzyć, że dobro jednak zatriumfuje nad złem choć poza kinem ciężko w to uwierzyć. Wiele razy myślę sobie, że życie bez kina byłoby bardzo smutne i szare, a tak, chociaż raz na jakiś czas przez dwie godziny niezwykła paleta barw i emocji wypełnia świat mój i mojej rodziny.
ansilv83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-06, 16:53   #66
monita2606
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: wałbrzych
Wiadomości: 4
GG do monita2606
Dot.: Konkurs! Napisz, za co kochasz kino i wygraj fantastyczne nagrody!

Kino kocham za to ze mozna pojsc z kims isc razem poogladac jakis nowy seans ze sa rozne filmy i na taki ktory chcemy isc jest ich wiele nieraz ciezko sie zastanowic na ktory isc a nieraz ze mozna obejzec kilka
monita2606 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-07, 08:29   #67
aniolek-tasmanski
Administrator
 
Avatar aniolek-tasmanski
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 714
Dot.: Konkurs! Napisz, za co kochasz kino i wygraj fantastyczne nagrody!

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia, konkurs został zakończony kilka postów wyżej
mikroREKLAMA
Pomoc dla córki naszego kolegi Maćka
Prośba o pomoc dla córki naszego kolegi Maćka

Ta reklama pokazywana jest pod 5 714 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
aniolek-tasmanski jest teraz online Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Konkursy Redakcyjne Wizaz.pl


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-06-07 09:29:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:52.