powiekszanie piersi - dr Potocki Warszawa - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-16, 16:31   #301
xrosi2004
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5
Dot.: powiekszanie piersi - dr Potocki Warszawa

HEj,

Jestem już po zabiegu powiększania piersi, odbył sie 08/04, ostatecznie zdecydowalam się na dr Krzysztofa Potockiego i na dzień dzisiejszy mogę powiedziec że to był bardzo dobry wybór. Wszystkim niezdecydowanym bardzo polecam, doktor nie koloryzuje, nie opowiada bajek, przestrzega, nie mówi, że będzie wszystko super, że wszystko można zrobić itp...jednym słowem rzeczowo poddchodzi do tematu. Dla niektórych moze przy pierwszym zetknięciu sprawiać wrażenie osoby nieco zamkniętej bo nie jest to raczej typem marketingowca, ale to też mi bardzo odpowiada. Warto przed wizytą trochę przygotować się w temacie, zapisać ewentualne pytania itp.
Z wyboru impalntów, jakiego dr Potocki dokanał też jestem bardzo zadowolona, choć nie od razu byłam przekonana.. Trzy razy byłam u doktora przed zabiegiem, żeby upewnić się, ze to ten właśnie implant powinnam mieć, dr Potocki bardzo cierpliwie mnie za każdym razem obmierzał, po raz kolejny sprawdzał i potwierdzał swoją pierwotną wesję. Absolutnie nie chciał wypowiadać się na ten temat przez telefon, chciał mnie zobaczyć co wg mnie też świadczy o profesjonaliźmie. Bardzo mi zaimponował, bo nie zmieniał zdania, tylko rzeczowo argumentując obstawał przy swoim. I teraz wiem, że dobrze, ze mu zaufałam...
Wczoraj byłam u niego na zdjęciu szwów, robił to osobiście, cięcia mam zgrabne, dobrze się goją. Acha, zapomniałam napisać, że doktor przed narkozą trzymał mnie za rękę... To naprawdę wspanialy człowiek, szczerze polecam!
xrosi2004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-03, 11:33   #302
karola111285
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4
Dot.: powiekszanie piersi - dr Potocki Warszawa

witam czy ktoras z was ma zrobione piersi wkladka mentor 300 M(+),bardz bym chciała zobaczyc jak wygladaja , poniewaz dr szczyt mi takie dobrał a nie jestem pewna co do wielkosci mam 170 cm wzrostu , waze 55 kg a moj terazniejszy rozmiar to male 75b. bardzo prosze o odpowiedz.

Edytowane przez karola111285
Czas edycji: 2008-08-03 o 12:06
karola111285 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-04, 21:02   #303
karina333
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1
Dot.: powiekszanie piersi - dr Potocki Warszawa

Ja również powiększyłam biust u dr Potockiego.
Bardzo chciałabym porozmawiać prywatnie z dziewczynami, których biust jest efektem
chirurgii pana doktora. Prosiłabym o odpowiedź na pytanie o wygląd biustu kilkanaście dni po operacji i wygląd po kilku miesiącach.

Pozdrawiam serdecznie wszystkie zadowolone z zabiegu oraz niezadowolone również.
Bardzo proszę o kontakt na mail.
karina333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-13, 17:40   #304
basia27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2
Dot.: powiekszanie piersi - dr Potocki Warszawa

wittam bende miała pierwszo wizyte u doktora krzysztofa potockiego . chciałam sie dowiedziec czy jest dobrym chirurgiem i czy dobrze dobiera implanty. slyszalam ze doktora doktor potocki udziela rabatu na zabiegi chirurgiczne prosiła bym o szybko odpowiedz z gory dziekuje
basia27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-13, 18:29   #305
basia27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2
Dot.: powiekszanie piersi - dr Potocki Warszawa

hej dziewczyny prosze dajcie mi znac czy moze doktor potockiego mozna zroboc jakosna raty no nie wiem zeby odrazu nie płacic całe gotowki słyszałam ze istnieje taka mozliwosc prosze o szybko odpowiedz na meila z gory dziekuje pozdrawiam pa
basia27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-13, 18:46   #306
Malgosia0123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 74
GG do Malgosia0123
Dot.: powiekszanie piersi - dr Potocki Warszawa

Ja za 2 tyg. mam konsultację u dr Łonia. Osobiście wolałam u Potockiego, tyle pochlebnych słów o nim słyszałam, ale prócz powiekszenia piersi chcę wykonac jeszcze jeden zabieg, którego Potocki nie wykonuje. Może słyszałyście coś o Łoniu? Jeśli tak to napiszcie czy warty jest zaufania.
Z góry wszystkim dziękuję i pozdrawiam.
Malgosia0123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-01, 16:58   #307
KasiaUchoDuze
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1
Dot.: powiekszanie piersi - dr Potocki Warszawa

Cytat:
Napisane przez agniwszka Pokaż wiadomość
Moniko,Tez planuje powiekszenei piersi i juz jestem po konsultacji u dr. Potockiego jednak mam duzy problem poniewaz bylam tez na konsultacji w znanej londynskiej klinice i stoje przed dylematem gdzie powinnam to zrobic. Fakt ze w Londynie jest troszke drozej bedzie mnie to kosztowac okolo 22 tys zl a w polsce dr Potocki zaproponowal mi 13 tys. Jednak pieniadze nie sa najwazniejsze bardziej zalezy mi na efekcie. Przyznam tez ze dr.Potocki nie zrobil na mnie dobrego wrazenia nasze spotkanie trwalo okolo 20 min wiem ze to o niczym nie swiadczy jednak londynska klinika mnie zaskoczyla obsluga i opieka poprostu rewelacyjna lecz to tez o niczym nie swiadczy Polscy lekarze sa bardzo cenieni ale tutaj (londyn)robi sie tych operacji wiecej. I to jest wlasnie moj problem czy moglabys mi doradzic czy powinnam zaufac dr.Potockiemu czy moze lepiej zrobic to w londynie? Jak narazie znalazlam tylko Twoja wypowiedz na temat tego dr.
Czesc ,ja robilam sobie operacje powiekszania piersi u doktora Potockiego rok temu i jestem bardzo zadowolona,wiec nie musisz sie obawiac,jest malo mowny ale wie co robi,moim zdaniem powinnas zdecydowac sie na operacje u niego i dac sobie spokoj z londynem(po co przeplacac),opieka super,efekt super,bardzo troszczy sie o swoje pacjentki,ja robilam u niego w klinice szczyta,powodzenia i pozdrawiam!!
KasiaUchoDuze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-01, 19:49   #308
fatal21
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 729
Dot.: powiekszanie piersi - dr Potocki Warszawa

Ja w lutym miałam operacje powiekszenia piersi u dr łONIA i polecam go kazdemu!!!Zaufanie w 100% nie spotkałam lepszego specjalisty, lepszego i bardziej konkretnego!!!
fatal21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-12, 15:38   #309
Mena77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4
Talking Dot.: powiekszanie piersi - dr Potocki Warszawa

Cześć!
Jestem po konsultacjach w klinice u dr Szczyta, u dr Potockiego będę powiekszac biust. Jestem bardzo zadowolona z wiedzy,inteligencji dr Potockiego. Profesjonalista. Przymierzył mi moje implanty i kazał załozyc bluzkę tak abym mogła zobaczyc i poczuc efekt końcowy.Bardzo mi sie to spodobało.Wyczerpujaco odpowiadał na moje pytania.
Może to głupie ale jedyne co mi nie odpowiada w klinice dr Szczyta to pani obsługujaca - chyba sobie nie radzi z komputerem, ogólnie nie robi dobrego wrazenia. Uwazam ze powinna tam siedziec młoda kompetenta osoba wizytówka kliniki - w końcu to tez wazne.
Mena77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 15:14   #310
PorannaRosa25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4
Dot.: powiekszanie piersi - dr Potocki Warszawa

Witaj Agnieszko
Widze ż epost dodałaś 2007 roku..?to pewnie masz juz operacje za sobą ..czy mogłabys sie ze mną skontaktowac i przekazac mi swoja opinie na temat tego chirurga ktory cię operował??

pozdrawiam bardzo serdecznie
Poranna Rosa
PorannaRosa25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-17, 16:52   #311
Joanna06061980
Przyczajenie
 
Avatar Joanna06061980
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 1
Talking Dot.: powiekszanie piersi - dr Potocki Warszawa

ja jestem szczęśliwą posiadaczką nowych dużych piersi od 1,5 tygodnia.
Zabiegu dokonał dr Krzysztof Potocki w klinice dr Szczyt w Warszawie.
Mimo że piersi są jescze twarde i opuchnięte jestem bardzo zadowolona.
Tak jak moja przedmówczyni pisała Dr Potocki jest bardzo cierpliwy i dzielnie znosi liczne telefony z pytaniami i wątpliwościami i zaprasza do gabinetu na kolejną konsultację. Jest małomówny ale za to jak mówi to konkretnie i jasno. Jestem bardzo zadowolona z doboru implantu przez Pana doktora. Przed operacją wspiera na duchu i przed samą narkozą dodaje otuchy. Po operacji docieka czy nic nie dolega niepokojącego. I sama opieka w klinice dostaję ode mnie 6. Polecam. Dokonałam dopbrego wyboru specjalisty.
Joanna06061980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-26, 15:01   #312
alela12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 415
Dot.: powiekszanie piersi - dr Potocki Warszawa

hej, widze, ze ostatni wpis z 2009 r. gdzie sie podzialy wszystkie dziewczyny?
__________________
9.03.2010. Dr. Potocki, klinika SzczytaAllergan
alela12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-12, 21:14   #313
sylwiawilczewska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2
Dot.: powiekszanie piersi - dr Potocki Warszawa

hey szczesliwa posiadaczko nowych piersi!
czy masz moze email adres do tego lekarza ktory ci je zrobil?
mieszkam poza granicami kraju i to byl by jednyny kontakt ktory moglabym z nim miec
prosilabym cie bardzo,
staralam sie szukac na internecie ale niestety na marne

ciesze sie z twojego szczescia!
sylwiawilczewska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-13, 15:42   #314
anne001
Raczkowanie
 
Avatar anne001
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 370
Dot.: powiekszanie piersi - dr Potocki Warszawa

Hej dziewczyny buszujecie tu jeszcze?? własnie wczoraj miałam operację piersi u dr Potockiego. jezeli macie jakies pytanie, chętnie odpowiem. Pozdrawiam. P.S. czuje się świetnie
anne001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-21, 19:21   #315
morzechowska
Przyczajenie
 
Avatar morzechowska
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2
Dot.: powiekszanie piersi - dr Potocki Warszawa

Czesc
Ja jestem umowiona na konsultacje z dr Potocki , ciekawa jestem efektu jego pracy . Bardzo sie boje zabiegu, ale juz podjelam decyzje . Mam pytanie czy bolało?? jak długo mogłas zostac w klinice?? Jaki czas powrotu do normalnego funkcjonowania?? Jaki rozmiar sobie zrobilas?? Czy dr doradził na temat wkladek?? Czy brałas jeszce jakiegos lekarza pod uwage?
Pozdrawiam
morzechowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-20, 09:21   #316
Matti
Zadomowienie
 
Avatar Matti
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 017
Dot.: powiekszanie piersi - dr Potocki Warszawa

Jestem umówiona na konsultacje do Dr Potockiego na 03.10. Nie mogę się doczekać ale jestem też pełna obaw... co dokładnie dzieję się na takiej konsultacji?
pozdrawiam
Matti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-20, 18:28   #317
morzechowska
Przyczajenie
 
Avatar morzechowska
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2
Dot.: powiekszanie piersi - dr Potocki Warszawa

Hej , jestem swiezo po operacji u dr Potockiego , jestem bardzo zadowolona. Efekt naturalny rewelacyjny. Na konsultacji dr opowie o wszytskich niebezpieczenstwach zwiazanych z zabiegiem, dobierze rozmiar implantów i oczywiscie odpowie na wszytskie Twoje pytania.
morzechowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-08, 11:38   #318
kasienkaa849
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 4
Dot.: powiekszanie piersi - dr Potocki Warszawa

Hej dziewczyny.
Byłam 3.10 na konsultacji u dr Potockiego w Warszawie i będę miała operację powiększenia piersi 23.10. Dr zaproponował mi podniesienie i powiększenie piersi implantami okrągłymi Allergan 325 i 365 (ze względu na asymetrię). Mam pytanie czy któraś z Was ma taką wielkość implantów,bo trochę się obawiam czy nie będą za małe a chciałabym uzyskać pełną miseczkę C (obecnie mam B i mam 170cm wzrostu, wgaa 65kg).
Bardzo Was proszę o pomoc i informację. Będę wdzięczna
kasienkaa849 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-10, 18:53   #319
anne001
Raczkowanie
 
Avatar anne001
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 370
Dot.: powiekszanie piersi - dr Potocki Warszawa

spokojnie otrzymasz taką miseczkę, myślę nawet że większą.
__________________
jakby jutra miało nie być.... /12.06.2012 K.P. Warszawa. anatom 330cc
anne001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-11, 10:03   #320
kasienkaa849
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 4
Post Dot.: powiekszanie piersi - dr Potocki Warszawa

anne001 widzę w opisie, że Ty masz 330ml anatomiczne tak? Ja bede miala okragle, czy Twoje są naprawdę takie w miarę duze?
kasienkaa849 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-14, 19:30   #321
anne001
Raczkowanie
 
Avatar anne001
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 370
Dot.: powiekszanie piersi - dr Potocki Warszawa

nie,ale okrągle są zdecydowanie inne i będą spore. moja przyjaciółka ma dokładnie te, co Ja i okrągłe, i róznica jest bardzo duza między nami.
__________________
jakby jutra miało nie być.... /12.06.2012 K.P. Warszawa. anatom 330cc
anne001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-18, 21:45   #322
kasienkaa849
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 4
Dot.: powiekszanie piersi - dr Potocki Warszawa

anne001 zmieniłam wielkość na 345 i operację mam już we wtorek. Strasznie się denerwuję jak będą wyglądały. Tak ostatnio myślałam żeby jeszcze zmienić na większe ale się trochę obawiam o wygląd...i dr Potocki powiedział żebym nie przesadzała Jak uważasz..? Pozdrawiam.
kasienkaa849 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-21, 19:55   #323
anne001
Raczkowanie
 
Avatar anne001
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 370
Dot.: powiekszanie piersi - dr Potocki Warszawa

uważam że będzie z tego spory cyc
__________________
jakby jutra miało nie być.... /12.06.2012 K.P. Warszawa. anatom 330cc
anne001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-21, 21:04   #324
Matti
Zadomowienie
 
Avatar Matti
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 017
Dot.: powiekszanie piersi - dr Potocki Warszawa

Cytat:
Napisane przez kasienkaa849 Pokaż wiadomość
anne001 zmieniłam wielkość na 345 i operację mam już we wtorek. Strasznie się denerwuję jak będą wyglądały. Tak ostatnio myślałam żeby jeszcze zmienić na większe ale się trochę obawiam o wygląd...i dr Potocki powiedział żebym nie przesadzała Jak uważasz..? Pozdrawiam.
Trzymam kciuki i czekam na wrażenia "po". Mnie czeka operacja u Dr dopiero w grudniu
__________________


25.06.13 Dr K.P. W-wa, Allergan 290ml
Matti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-22, 19:12   #325
kasienkaa849
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 4
Dot.: powiekszanie piersi - dr Potocki Warszawa

Jutro rano operacja wiec napisze pozniej jak to wszystko wyglada...mam nadzieje ze bedzie wszystko po mojej mysli. Pozdrawiam!
kasienkaa849 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-06, 11:30   #326
Lenkaeliksir
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 2
Dot.: powiekszanie piersi - dr Potocki Warszawa

Cytat:
Napisane przez monika.pl Pokaż wiadomość
Witam, planuje powiekszyc sobie piersi (pod koniec maja) u dr Potockiego w Warszawie - czy moze ktoras z was powiekszala sobie piersi u tego lekarza i moze mi cos wiecej napisac na temat tego lekarza i efektow operacji - z gory dziekuje.
Chcialabym zrobic sobie liposukcje lydek ,ud.Czy Dr.Potocki jest godny zaufania?pomozcie
Lenkaeliksir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-05, 13:24   #327
Saanndi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1
Dot.: powiekszanie piersi - dr Potocki Warszawa

Od którego roku życia można przeprowadzić operację powiększenia piersi?
Saanndi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-26, 15:28   #328
kasiateacher
Raczkowanie
 
Avatar kasiateacher
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 391
Dot.: powiekszanie piersi - dr Potocki Warszawa

Cytat:
Napisane przez fatal21 Pokaż wiadomość
przed konsultacja sie denerwujesz????nie ma czego przestan!!!!ja od 08.02 mam nowy biuscik i jest superrrrr!!!!mam go krociutko ale jak macie jakies pytania to spoko odpowiem!!!!
Jesteś jeszcze na tym forum?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kasiateacher jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-07-26 16:28:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:14.