Ból zęba leczonego kanałowo. Przyczyny bólu. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Zdrowie ogólnie

Notka

Zdrowie ogólnie W tym miejscu rozmawiamy o zdrowiu: od profilaktyki po sposoby leczenia. Porada uzyskana na forum nie zastępuje wizyty u lekarza, ma funkcję informacyjną!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-07-01, 15:28   #1
uniperfect
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 738

Ból zęba leczonego kanałowo. Przyczyny bólu.


Miałam leczonego zęba kanałowo 3 razy Dwa razy leczyła mi go jedna Pani doktor, ale ząb bolał dalej. Poszłam z tym zębem do innego gabinetu. Pan doktor znalazł dodatkowy kanał wyleczył go, Trzeci raz leczył mi go dwa tyg temu. Od dziś ząb boli od nowa. Ból jest samoistny oraz przy stukaniu w niego. Co może powodować ten ból Pan doktor mówi, ze ząb ma dobrze kanały wypełnione. Zrobił zdjęcie po leczeniu. 2 tys dałam już za tego zęba. To jest połowa implanta. Czy ból ustąpi. ?
uniperfect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-01, 12:58   #2
MiszelWizaz
Raczkowanie
 
Avatar MiszelWizaz
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 70
Dot.: Ból zęba leczonego kanałowo. Przyczyny bólu.

idz jeszcze do innego dentysty, bo jezeli boli to jakis nerw musi tam byc ;/// ewentualnie moze ci ten zab peka. ja np. mam, taka sytuacje z nim... wydałam juz 2,5 klocka
__________________
: roza:
MiszelWizaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-03, 08:16   #3
Mimiko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 4 421
Dot.: Ból zęba leczonego kanałowo. Przyczyny bólu.

Post sprzed miesiąca, więc mam nadzieję, że problem rozwiązany, ale jeśli nie to polecam dentystę, który leczy kanały pod mikroskopem. Podobno tylko tak może mieć całkowitą pewność, że wszystko jest dokładnie wyczyszczone. Sama miałam przeboje z zębem, który leczyłam u zaufanej dentystki. A po leczeniu jakiś czas ząb bolał i ona jedyne co potrafiła to przepisywać antybiotyki i mówić, że "ząb reaguje na pogodę". Dopiero potem okazało się jak spaprała robotę, a od innego lekarza usłyszałam, że robienie kanałów "na ślepo" bez mikroskopu o zbrodnia. Szukaj do skutku dobrego lekarza.
Mimiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zdrowie ogólnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-03 09:16:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:54.