Uniwersytet Przyrodniczy Poznań - WĄTEK ZBIORCZY - Strona 61 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-07-15, 11:06   #1801
290666817ef061c6eab318255a68fe06a2c0fdd9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 20
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy Poznań - WĄTEK ZBIORCZY

Cóż, stało się, nie dostałam się na dzienne na dietetykę. W sumie to było do przewidzenia bez zdanej chemii czy bioli. Czy ktoś z Was może studiuje zaocznie ten kierunek albo był wybierany w czasie 2 naboru? Jak wyglądają studia w takim trybie?
290666817ef061c6eab318255a68fe06a2c0fdd9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-16, 18:48   #1802
Asiaa36
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 12
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy Poznań - WĄTEK ZBIORCZY

Ja studiuję dietetykę stacjonarnie. Z tego co się orientuję to zjazdy są co 2 tygodnie na trybie niestacjonarnym. Nie wiem jak jest z II turą rekrutacji, bo kiedy ja szłam to było dość dużo chętnych na jedno miejsce i nie wiem czy nawet była II tura. W razie jakichkolwiek pytań związanych z kierunkiem śmiało pisz i trzymam kciuki
Asiaa36 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-16, 23:10   #1803
Viselle
Raczkowanie
 
Avatar Viselle
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 377
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy Poznań - WĄTEK ZBIORCZY

[1=290666817ef061c6eab3182 55a68fe06a2c0fdd9;5208844 8]Cóż, stało się, nie dostałam się na dzienne na dietetykę. W sumie to było do przewidzenia bez zdanej chemii czy bioli. Czy ktoś z Was może studiuje zaocznie ten kierunek albo był wybierany w czasie 2 naboru? Jak wyglądają studia w takim trybie?[/QUOTE]
Ja studiuję dietetykę zaocznie, teraz będę na trzecim roku. Też nie dostałam się w pierwszym naborze na dzienne, a drugiego już nie było, bo było bardzo dużo chętnych.
Jak masz jakieś konkretne pytania to pisz
Viselle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-17, 09:47   #1804
290666817ef061c6eab318255a68fe06a2c0fdd9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 20
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy Poznań - WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Viselle Pokaż wiadomość
Ja studiuję dietetykę zaocznie, teraz będę na trzecim roku. Też nie dostałam się w pierwszym naborze na dzienne, a drugiego już nie było, bo było bardzo dużo chętnych.
Jak masz jakieś konkretne pytania to pisz
W tym roku chętnych też było bardzo dużo, a że jestem na liście oczekujących to raczej nie mam się co łudzić, że się dostane na dzienne :P. Co prawda dietetyka jest taką alternatywą, bo początkowo byłam przekonana do innego kierunku, ale z czasem coraz bardziej zaczęłam interesować się tą tematyką. Skoro studiujesz zaocznie to ciekawa jestem, jak wyglądają mniej więcej wykłady, czy dużo materiału trzeba 'ogarniać' samemu i w końcu jak jest z tą chemią czy biologią. Czy ktoś, kto był w LO bardziej humanistą poradzi sobie. Zaznaczam, że przedmioty przyrodnicze lubię, ale nie uczyłam się ich na rozszerzeniu
290666817ef061c6eab318255a68fe06a2c0fdd9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-17, 14:26   #1805
jus101
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy Poznań - WĄTEK ZBIORCZY

Cześć!
Wiecie coś na temat kierunku finanse i rachunkowość? Jaka dokładnie jest to specjalizacja? Dużo jest do nauki na pamięć, czy raczej większość ćwiczeń i praktyka? Jak potem wygląda znajdywanie pracy, ciężko o nią?
jus101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-18, 11:18   #1806
funsomeone
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1
Question Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy Poznań - WĄTEK ZBIORCZY

Hej, dostałam się na Technologie Żywności i Żywienia Człowieka, chociaż nie zdawałam chemii, ani biologii. Byłam w klasie językowej, a jak wiadomo z nową podstawą programową chemię, fizykę i biologie miałam ostatnio w pierwszej klasie licealnej i to nie na jakimś super wysokim poziomie. Myślicie że dam radę zaczynając praktycznie od 0 jeśli chodzi o chemie czy biologie na tym kierunku ? Postanowiłam już że pójdę kilka razy na korepetycję, chociaż z chemii przed studiami, ale i tak się boję że to nie wystarczy.
funsomeone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-19, 11:08   #1807
Martiza3346
Raczkowanie
 
Avatar Martiza3346
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 188
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy Poznań - WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez funsomeone Pokaż wiadomość
Hej, dostałam się na Technologie Żywności i Żywienia Człowieka, chociaż nie zdawałam chemii, ani biologii. Byłam w klasie językowej, a jak wiadomo z nową podstawą programową chemię, fizykę i biologie miałam ostatnio w pierwszej klasie licealnej i to nie na jakimś super wysokim poziomie. Myślicie że dam radę zaczynając praktycznie od 0 jeśli chodzi o chemie czy biologie na tym kierunku ? Postanowiłam już że pójdę kilka razy na korepetycję, chociaż z chemii przed studiami, ale i tak się boję że to nie wystarczy.
Cześć Myślę, że ze spokojem dasz sobie radę, jeśli chodzi o chemię. Na pierwszym roku jest zarówno chemia ogólna i organiczna na podobnym poziomie jak w LO, lekko może zahacza o poziom rozszerzony. Ja zdawałam na maturze podstawę z chemii i nie miałam jakiś wielkich problemów. Poza tym, organizowane są kursy, takie trochę "ćwiczenia wyrównawcze", na których panie prowadzące laborki omawiają materiał na kolokwia. Nie pamiętam jaka była cena tych kursów, ale na pewno wychodzi to taniej niż korki.
Bardziej daje w kość matma na pierwszym semestrze, ale też jest do przejścia
Martiza3346 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-20, 17:07   #1808
dudusiakowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Stuchowo
Wiadomości: 21
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy Poznań - WĄTEK ZBIORCZY

60 zł za semestr zajęć wyrównawczych płaciłam w 2013 roku Bodajże 1,5h raz w tygodniu.
dudusiakowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-26, 11:59   #1809
Miluniaa18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 4
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy Poznań - WĄTEK ZBIORCZY

Witam wszystkich Chciałabym dowiedzieć się jak najwięcej o BIOTECHNOLOGII na tym uniwerku.. Przede mną klasa maturalna, i już zaczynam myśleć o wyborze uczelnii Może wypowie się ktoś kto aktualnie studiuje ten kierunek ? Interesuje mnie wszystko, atmosfera, wykładowcy, poziom nauki, ogólnie jak to wszystko wygląda
Miluniaa18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-31, 12:21   #1810
Viselle
Raczkowanie
 
Avatar Viselle
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 377
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy Poznań - WĄTEK ZBIORCZY

[1=290666817ef061c6eab3182 55a68fe06a2c0fdd9;5211183 7]W tym roku chętnych też było bardzo dużo, a że jestem na liście oczekujących to raczej nie mam się co łudzić, że się dostane na dzienne . Co prawda dietetyka jest taką alternatywą, bo początkowo byłam przekonana do innego kierunku, ale z czasem coraz bardziej zaczęłam interesować się tą tematyką. Skoro studiujesz zaocznie to ciekawa jestem, jak wyglądają mniej więcej wykłady, czy dużo materiału trzeba 'ogarniać' samemu i w końcu jak jest z tą chemią czy biologią. Czy ktoś, kto był w LO bardziej humanistą poradzi sobie. Zaznaczam, że przedmioty przyrodnicze lubię, ale nie uczyłam się ich na rozszerzeniu[/QUOTE]
Na niektórych przedmiotach część materiału trzeba ogarnąć samemu, a na innych do egzaminu wystarczy tylko to co było na wykładach.
Jest dużo osób, które nie zdawały biologii i chemii na rozszerzeniu i dają sobie radę. Jeśli chodzi o chemię to trochę jej jest na pierwszym roku i na drugim. Najgorsza jest chemia żywności, trzeba naprawdę dobrze się do niej przyłożyć, bo egzamin jest bardzo trudny. Ale wszystko jest do przejścia

Edytowane przez Viselle
Czas edycji: 2015-07-31 o 12:24
Viselle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-05, 19:34   #1811
wiktorius125
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy Poznań - WĄTEK ZBIORCZY

Cześć Thisisit14 Ja też się dostałem na dietetykę zaoczną.
Viselle może powiesz które przedmioty są według Ciebie najbardziej wymagające albo na których wykładowców trzeba szczególnie uważać? :P
wiktorius125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-08, 23:39   #1812
Nerdokot
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 3
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy Poznań - WĄTEK ZBIORCZY

Witam,

Miło mi jest w końcu zacząć uczestniczyć w tworzeniu tego forum, zamiast potajemnie poszukiwać upragnionej pomocy przeglądając poszczególne wątki. Mam nadzieję, że zostanę tu na dłużej i zakorzenię się w tym cudownym miejscu bo nie ukrywam, jestem fanką tego portalu

No ale bez offtopu - w końcu zajrzałam tu w konkretnym celu, więc przejdźmy do rzeczy: jestem uczennicą maturalnej klasy, która zapragnęła zostać weterynarzem. Pobudki miałam różne, pomijam ten oczywisty fakt związany z moim zamiłowaniem do zwierząt i tym jak dużo czasu z nimi spędzam. Krótko mówiąc, uważam że to zawód w którym będę po prostu dobra, z pewnością dokładając wszelkich starań żeby wykonywać moje zadania najlepiej jak tylko potrafię.
Uprzedzając wizażanki, które z oburzeniem mogłyby zapytać "ale jak to <<myślisz, że będziesz w tym dobra?>> A próbowałaś kiedyś rozcinać brzuchy psom?" -> nie, nie próbowałam. Jestem na etapie poszukiwania "praktyk" w klinikach, a żeby nie konfabulować, lepiej będzie jak napiszę "proszenia weterynarzy, żeby pozwolili mi sprzątać, pomagać w drobnostkach takich jak przyniesienie czegoś, podanie a przy okazji oglądać ich podczas pracy - wykonywania operacji etc.". Po kilku takich wizytach będę mogła stwierdzić, czy jestem wystarczająco silna, bo pomimo tego że w pewnym stopniu znam własny charakter, nadal wolałabym przekonać się o tym na własnej skórze.

Jako pierwszy na mojej liście wymarzonych uczelni byłby pewnie Poznań (głównie ze względu na samo fantastyczne miasto, z wieloma kulturalnymi wydarzeniami, Pyrkonem, PDF'ami, rodziną która w nim mieszka no i znajomymi, że też nie wspomniałam jeszcze o odległości jaka mnie od niego dzieli - no bajka!) gdyby nie jeden, drobny szkopuł.

Na UP wydział Weterynarii jest dość młody, właściwie nie ma jeszcze absolwentów - przez co plasuje się najniżej w rankingach. Ponadto słyszałam dziwne plotki krążące wokół owej uczelni:
- Wykładowcy, którzy są tam tylko dlatego bo nie zostali przyjęci do innych szkół,
- Brak zajęć praktycznych, wyjazdów na wieś,
- Słaba współpraca międzynarodowa,
- Podobno w Szczecinie weterynarze mają umowę, żeby nie przyjmować na praktyki studentów z Poznania - co szczerze mówiąc wywołuje u mnie lekki chichot bo doprawdy nie chce mi się wierzyć że wszyscy lekarze wety są w zmowie przeciwko tej uczelni :')
- Brak preparatów.

Wydaje mi się, iż Wete jest tu nieco demonizowana wyłącznie przez to, że jest jeszcze świeżutka i nie ma zapierającej dech w piersiach historii, ale czy to jest tak strasznie ważne?
Czy owe plotki są dalekie od prawdy, czy jednak mają coś wspólnego z rzeczywistością?
No i generalnie, jak to jest z Wydziałem Wety w Poznaniu? Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie?

Bardzo proszę o pomoc wszystkich studentów, kandydatów, ludzi którzy chociażby słyszeli o niej nieco więcej niż ja, bo na innych forach czytałam raczej pochlebne opinie a z drugiej strony mam tak nieprzyjemne informacje..

PS No i wybaczcie za długość posta, ale uwielbiam pisać i chyba zbyt długo już nie bywałam na forach...
Nerdokot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-30, 16:13   #1813
Muszka12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 3
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy Poznań - WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Nerdokot Pokaż wiadomość
Witam,

Miło mi jest w końcu zacząć uczestniczyć w tworzeniu tego forum, zamiast potajemnie poszukiwać upragnionej pomocy przeglądając poszczególne wątki. Mam nadzieję, że zostanę tu na dłużej i zakorzenię się w tym cudownym miejscu bo nie ukrywam, jestem fanką tego portalu

No ale bez offtopu - w końcu zajrzałam tu w konkretnym celu, więc przejdźmy do rzeczy: jestem uczennicą maturalnej klasy, która zapragnęła zostać weterynarzem. Pobudki miałam różne, pomijam ten oczywisty fakt związany z moim zamiłowaniem do zwierząt i tym jak dużo czasu z nimi spędzam. Krótko mówiąc, uważam że to zawód w którym będę po prostu dobra, z pewnością dokładając wszelkich starań żeby wykonywać moje zadania najlepiej jak tylko potrafię.
Uprzedzając wizażanki, które z oburzeniem mogłyby zapytać "ale jak to <<myślisz, że będziesz w tym dobra?>> A próbowałaś kiedyś rozcinać brzuchy psom?" -> nie, nie próbowałam. Jestem na etapie poszukiwania "praktyk" w klinikach, a żeby nie konfabulować, lepiej będzie jak napiszę "proszenia weterynarzy, żeby pozwolili mi sprzątać, pomagać w drobnostkach takich jak przyniesienie czegoś, podanie a przy okazji oglądać ich podczas pracy - wykonywania operacji etc.". Po kilku takich wizytach będę mogła stwierdzić, czy jestem wystarczająco silna, bo pomimo tego że w pewnym stopniu znam własny charakter, nadal wolałabym przekonać się o tym na własnej skórze.

Jako pierwszy na mojej liście wymarzonych uczelni byłby pewnie Poznań (głównie ze względu na samo fantastyczne miasto, z wieloma kulturalnymi wydarzeniami, Pyrkonem, PDF'ami, rodziną która w nim mieszka no i znajomymi, że też nie wspomniałam jeszcze o odległości jaka mnie od niego dzieli - no bajka!) gdyby nie jeden, drobny szkopuł.

Na UP wydział Weterynarii jest dość młody, właściwie nie ma jeszcze absolwentów - przez co plasuje się najniżej w rankingach. Ponadto słyszałam dziwne plotki krążące wokół owej uczelni:
- Wykładowcy, którzy są tam tylko dlatego bo nie zostali przyjęci do innych szkół,
- Brak zajęć praktycznych, wyjazdów na wieś,
- Słaba współpraca międzynarodowa,
- Podobno w Szczecinie weterynarze mają umowę, żeby nie przyjmować na praktyki studentów z Poznania - co szczerze mówiąc wywołuje u mnie lekki chichot bo doprawdy nie chce mi się wierzyć że wszyscy lekarze wety są w zmowie przeciwko tej uczelni :')
- Brak preparatów.

Wydaje mi się, iż Wete jest tu nieco demonizowana wyłącznie przez to, że jest jeszcze świeżutka i nie ma zapierającej dech w piersiach historii, ale czy to jest tak strasznie ważne?
Czy owe plotki są dalekie od prawdy, czy jednak mają coś wspólnego z rzeczywistością?
No i generalnie, jak to jest z Wydziałem Wety w Poznaniu? Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie?

Bardzo proszę o pomoc wszystkich studentów, kandydatów, ludzi którzy chociażby słyszeli o niej nieco więcej niż ja, bo na innych forach czytałam raczej pochlebne opinie a z drugiej strony mam tak nieprzyjemne informacje..

PS No i wybaczcie za długość posta, ale uwielbiam pisać i chyba zbyt długo już nie bywałam na forach...
Ja też właśnie planuję się wybrać na Weterynarię w Poznaniu, ale w przyszłym roku jak poprawię wyniki z matury z biologii i chemii zdałam maturę w tym roku, ale szczerze mówiąc nawet nie próbowałam składać na ten kierunek... z racji tego że też właśnie się zastanawiałam czy to w ogóle dobry wybór skoro od niedawna dopiero jest, a od nikogo na razie się nie dowiedziałam jak to jest z tą weterynarią na UP :/ no i też z racji wyników matury z którymi na wetę to raczej nie miałam co się pchać akurat od jutra zaczynam Zootechnikę też na UP, więc może czegoś się też dowiem na temat tej niewiadomej Weterynarii
Muszka12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-08, 11:32   #1814
ZawszeJestemSoba
Zakorzenienie
 
Avatar ZawszeJestemSoba
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: bordowe krzesło z zielonym posłaniem
Wiadomości: 7 540
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy Poznań - WĄTEK ZBIORCZY

hej pisał ktoś z Was pracę inżynierską/magisterską/licencjat u prof Murat-Błażejewskiej?
__________________
moje pazury





"A kiedy wredny los daje w kość,
ciągły pech, mamy dość,
pora by powiedzieć już STOP."
ZawszeJestemSoba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-05, 13:17   #1815
Aila21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy Poznań - WĄTEK ZBIORCZY

Witam

Jestem absolwentką UWM Olsztyn gdzie zdobyłam tytuł inżyniera zootechniki. Teraz chciałabym pójść na ochronę srodowiska na UP w Poznaniu ale zastanawia mnie pewna kwestia, a mianowicie jak to jest z tym egzaminem kwalifikacyjnym? Ktos wie jak to wygląda? Czy dostanę jakieś konkretne zagadnienia czy tylko to co jest na stronie internetowej (czego jest naprawdę niewiele)? Czy jest tutaj ktoś kto brał udział w takim egzaminie i mógłby mi cokolwiek o nim opowiedziec? I skąd mogę wziąć więcej informacji lub materiałów do nauki?
Aila21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-18, 15:31   #1816
armagedonowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy Poznań - WĄTEK ZBIORCZY

a kto mial zajęcia z dr ewa skotarczak?
armagedonowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-08, 15:14   #1817
sillke29
Raczkowanie
 
Avatar sillke29
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 171
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy Poznań - WĄTEK ZBIORCZY

Cześć, jest ktoś z dietetyki z kim bym mogła porozmawiać na temat studiów?

I wiecie coś czy jest możliwość przeniesienia się z AWF dietetyka na UP?
__________________
Tu es responsable pour toujours de ce que tu as apprivoisé.

57,5 -> 55 -> 52,5 -> 50
sillke29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-08, 23:58   #1818
old cookie
Zakorzenienie
 
Avatar old cookie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 952
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy Poznań - WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez sillke29 Pokaż wiadomość
Cześć, jest ktoś z dietetyki z kim bym mogła porozmawiać na temat studiów?

I wiecie coś czy jest możliwość przeniesienia się z AWF dietetyka na UP?
Ja jestem z dietetyki
__________________
Keep calm and be strong girl.


8.07.2010r. <3
old cookie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-21, 10:07   #1819
murena1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 1
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy Poznań - WĄTEK ZBIORCZY

Hej hej. Czy rekrutuje się ktoś na ekonomie w tym roku?
murena1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-20, 10:15   #1820
sillke29
Raczkowanie
 
Avatar sillke29
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 171
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy Poznań - WĄTEK ZBIORCZY

A studiujesz może zaocznie na II stopniu?

Albo jest tu ktoś taki i mógłby trochę opowiedzieć o poziomie trudności testu kwalifikacyjnego?
__________________
Tu es responsable pour toujours de ce que tu as apprivoisé.

57,5 -> 55 -> 52,5 -> 50
sillke29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-08, 09:10   #1821
shark34
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 4
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy Poznań - WĄTEK ZBIORCZY

witajcie,
czy ktoś studiował/studiuje inżynierię środowiska na UPP?

Wybieram się tam na magisterkę zaoczną.
Czeka mnie rozmowa kwalifikacyjna; 30 pytań.
Na 1/2 znam odpowiedzi już, ale chciałbym uzyskać jakieś materiały zanim zacznę szukać na internecie wiedzy spoza uniwersytetu.
shark34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-08, 11:50   #1822
Franciszka232
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 5
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy Poznań - WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez jus101 Pokaż wiadomość
Cześć!
Wiecie coś na temat kierunku finanse i rachunkowość? Jaka dokładnie jest to specjalizacja? Dużo jest do nauki na pamięć, czy raczej większość ćwiczeń i praktyka? Jak potem wygląda znajdywanie pracy, ciężko o nią?
Moja znajoma studiuje na tym kierunku i podobno jest ciężko, dużo pamieciówki no i obliczeń (ale to wiadomo). Na tym przedmiocie dużo jest praktyki, no bo jednak musisz nauczyć się księgowania a samo pokazanie ćwiczeń nie jest łatwe "na sucho" więc z tego co mi ta koleżanka mówiła, to dużo jest tej praktyki. Z pracą lekko, teraz dużo potrzebują księgowych i raczej nie patrzą na to gdzie studiowałaś, bo na juniorskie stanowiska to nawet bez doświadczenia przyjmują
Franciszka232 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-12, 12:17   #1823
Alinali
Raczkowanie
 
Avatar Alinali
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 177
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy Poznań - WĄTEK ZBIORCZY

Hejka!
Ktoś orientuje się jak wygląda mgr z gospodarki przestrzennej? Aktualnie studiuję w Białymstoku na polibudzie, ale na mgr chciałabym zmienić uczelnie. Spodobały mi się specjalizacje, spory wybór i wszystkie w miarę ciekawe. Ogólnie posłucham jak wygląda "życie" na tej uczelni, bo póki co, to jestem zielona.
Alinali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-13, 20:49   #1824
pola94
Przyczajenie
 
Avatar pola94
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 20
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy Poznań - WĄTEK ZBIORCZY

Ja studiowałam inżynierię środowiska, gdyby ktoś miał jakieś pytania
pola94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-13 20:49:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:30.