Dlaczego jestem odrażający? - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2019-08-18, 11:26   #241
Malwinka09
Przyczajenie

Dot.: Dlaczego jestem odrażający?

Chłopak miło wyjaśnił o co mu chodzi, a wy dalej po nim jedziecie. A co w tym złego do jasnej cholery, że chłopak chce dziewczynę która jest zadbana!. No i napisał tylko o swoim guście, że nie podobają mu się grube, ale napisał to w dość nie taktyczny sposób. Ktoś lubi bardzo szczupłe ktoś inne grubsze z kształtami i na tym polega życie. Już się tak nie burzcie bo to aż śmieszne jakie jesteście przewrażliwione na swoim punkcie. Ogólnie rozumiem, że taki tekst był mega nietaktyczny i niektóre kobiety normalnie wyjaśniły, że to było bardzo nie miłe. No ale cześć na tym forum od razu z pyskiem i jedna ubliżyła nawet jego urodzie. No bez przesady. Uciekaj z tego forum jak najdalej bo większość kobiet jest tutaj tak przewrażliwiona na swoim punkcie i tak wredna. Polecam forum netkobiety tam nie jest tak źle i można dostać mądre porady.
Malwinka09 jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-18, 14:45   #242
SzafirowyRubin
Przyczajenie

stewardesa możesz mnie skreślać i uznać za kolejnego pustego lalusia i przegrywa żyjącego z mamusią, który chce tylko wygadać w internetach. Mimo to dziękuję za Twoje poprzednie pomoce i podkreślę, że kwestia gustów jest tematem wrażliwym. Przyznałem już, że brak mi nie tylko taktu, ale też nie potrafię rozmawiać z ludźmi zwłaszcza z niepoznanymi osobiście kobietami. Przyznałem też, że mam chory światopogląd na temat płci pięknej i "karków" oraz "pedałków". Wymagam jeszcze dużo pracy, ale chcę stać się lepszą, zaktualizowaną wersją siebie samego. Wybaczcie, że postanowiłem się w pełni otworzyć, mój błąd

---------- Dopisano o 14:43 ---------- Poprzedni post napisano o 14:40 ----------

Arbuzowa... już powiedziałem, że szczupła i gruba to człowiek i nie wiem, po co mi sugerujesz, że grube uznaję za jakiś żart a nie ludzi...

---------- Dopisano o 14:45 ---------- Poprzedni post napisano o 14:43 ----------

Malwinka09 dziękuję Ci za wsparcie
SzafirowyRubin jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-18, 15:38   #243
chimay
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez SzafirowyRubin Pokaż wiadomość
stewardesa możesz mnie skreślać i uznać za kolejnego pustego lalusia i przegrywa żyjącego z mamusią, który chce tylko wygadać w internetach. Mimo to dziękuję za Twoje poprzednie pomoce i podkreślę, że kwestia gustów jest tematem wrażliwym. Przyznałem już, że brak mi nie tylko taktu, ale też nie potrafię rozmawiać z ludźmi zwłaszcza z niepoznanymi osobiście kobietami. Przyznałem też, że mam chory światopogląd na temat płci pięknej i "karków" oraz "pedałków". Wymagam jeszcze dużo pracy, ale chcę stać się lepszą, zaktualizowaną wersją siebie samego. Wybaczcie, że postanowiłem się w pełni otworzyć, mój błąd
Dobrze, że dostrzegasz problem. Każdą krytykę i antypatię da się wyrazić w dyplomatyczny sposób, ale tego trzeba się nauczyć. Jak również tego, że otwieranie się przed ludźmi niekoniecznie oznacza wywalania na stół wszystkich swoich najgorszych przemyśleń i żali, bo co właściwie ta druga osoba miałaby z tym zrobić i na co to komu?

Moje włosy

Linki w przypadkowych słowach w moich postach nie pochodzą ode mnie, jest to niechciana reklama wstawiana przez Wizaż. Linki pochodzące ode mnie wstawiam pod słowem KLIK.
chimay jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Wczoraj, 16:10   #244
Holly85
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Malwinka09 Pokaż wiadomość
Chłopak miło wyjaśnił o co mu chodzi, a wy dalej po nim jedziecie. A co w tym złego do jasnej cholery, że chłopak chce dziewczynę która jest zadbana!. No i napisał tylko o swoim guście, że nie podobają mu się grube, ale napisał to w dość nie taktyczny sposób. Ktoś lubi bardzo szczupłe ktoś inne grubsze z kształtami i na tym polega życie. Już się tak nie burzcie bo to aż śmieszne jakie jesteście przewrażliwione na swoim punkcie. Ogólnie rozumiem, że taki tekst był mega nietaktyczny i niektóre kobiety normalnie wyjaśniły, że to było bardzo nie miłe. No ale cześć na tym forum od razu z pyskiem i jedna ubliżyła nawet jego urodzie. No bez przesady. Uciekaj z tego forum jak najdalej bo większość kobiet jest tutaj tak przewrażliwiona na swoim punkcie i tak wredna. Polecam forum netkobiety tam nie jest tak źle i można dostać mądre porady.
Dokładnie, może nie ujął tego dyplomatycznie, jak to teraz trzeba, ale każdy ma prawo do swoich marzeń i pragnień, a życie jest po prostu zweryfikuje. I tyle. Dla niektórych dziewczyny z 20kg na plusie są nieatrakcyjne choćby na rzęsach stanęły i niewazne czy pan jest ładny czy nieładny. Tak samo jak moim grubym koleżankom podobają się tylko supermeni, a na grubego chłopaka żadna z nich by uwagi nie zwróciła!!!! <sic>
Trudno też, żeby 26 latek z radością pchał się w związek z kobietą z dzieckiem. Za 15 lat może tak, teraz niekoniecznie i ma do tego prawo. Skoro on dał radę dopilnować swojej bezdzietnosci, jakkolwiek to się stało, to i dziewczyna, w dobie takiego wyboru antykoncepcji też mogła life is brutal.
A Ty autorze pisz dalej i coś wymyślimy.
Holly85 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Wczoraj, 16:26   #245
stewardesa
płateczkośniegowa obsesja

Cytat:
Napisane przez Holly85 Pokaż wiadomość
Dokładnie, może nie ujął tego dyplomatycznie, jak to teraz trzeba, ale każdy ma prawo do swoich marzeń i pragnień, a życie jest po prostu zweryfikuje. I tyle. Dla niektórych dziewczyny z 20kg na plusie są nieatrakcyjne choćby na rzęsach stanęły i niewazne czy pan jest ładny czy nieładny. Tak samo jak moim grubym koleżankom podobają się tylko supermeni, a na grubego chłopaka żadna z nich by uwagi nie zwróciła!!!! <sic>
Trudno też, żeby 26 latek z radością pchał się w związek z kobietą z dzieckiem. Za 15 lat może tak, teraz niekoniecznie i ma do tego prawo. Skoro on dał radę dopilnować swojej bezdzietnosci, jakkolwiek to się stało, to i dziewczyna, w dobie takiego wyboru antykoncepcji też mogła life is brutal.
A Ty autorze pisz dalej i coś wymyślimy.
Nikt nawet nie zasugerował, że powinien się spotykać z kobietami, które mu nie odpowiadają.
stewardesa jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary Wczoraj, 21:40   #246
MissScully
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Celestine_M Pokaż wiadomość
A ty autorze popracuj nad taktem i inteligencja emocjonalna, takich tekstów prosto z mostu o kobietach nie sadzi się na kobiecym forum. Na randce tez nie chciałbyś czegoś takiego palnac.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Całkiem możliwe, że powyższe powoduje nieprzekraczanie granicy kolega-koleżanka...

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości