Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32 - Strona 103 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-08-17, 06:39   #3061
serena001
Raczkowanie
 
Avatar serena001
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 188
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Już po! zaraz zmiana opatrunku już się nie mogę doczekać aż je zobaczę xd no i nic mnie nie boli, oprócz bandaża, który mnie ściska bardzo mocno

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
serena001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-17, 12:31   #3062
kasiateacher
Raczkowanie
 
Avatar kasiateacher
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 391
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez serena001 Pokaż wiadomość
Już po! zaraz zmiana opatrunku już się nie mogę doczekać aż je zobaczę xd no i nic mnie nie boli, oprócz bandaża, który mnie ściska bardzo mocno

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super! Gratuluję, niech się wszystko ładnie goi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kasiateacher jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-17, 19:49   #3063
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez serena001 Pokaż wiadomość
Już po! zaraz zmiana opatrunku już się nie mogę doczekać aż je zobaczę xd no i nic mnie nie boli, oprócz bandaża, który mnie ściska bardzo mocno

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To mnie pociesza, że się da żeby nie bolało
A jak sobie radzisz z normalnym funkcjonowaniem? Mycie zębów, włosów, otwarcie drzwi
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-17, 20:47   #3064
elmowski
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 24
GG do elmowski
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Powiedzcie mi jakie są zalecenia po. Właśnie skończyłam karmić i wiem ze 4-6 miesięcy trzeba odczekac.

Mam pytanie jak długo po zabiegu nie wolno dźwigać? Chodzi mi o podnoszenie Ok 10 kg?

Chcę zaplanować operacje jak najlepiej 😌
elmowski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-17, 21:21   #3065
serena001
Raczkowanie
 
Avatar serena001
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 188
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez asiulkaa Pokaż wiadomość
To mnie pociesza, że się da żeby nie bolało
A jak sobie radzisz z normalnym funkcjonowaniem? Mycie zębów, włosów, otwarcie drzwi
Włosów jeszcze nie myłam i chyba sama nie będę się za to zabierać ze względu na to, że nie można podnosić rąk tak wysoko. Zęby bez problemu, drzwi jak są ciężkie to tylko naciskam klamkę, a popycham nogą właściwie nie mam problemów z takimi normalnymi czynnościami, poza wstawaniem z pozycji siedzącej jeszcze jest ok, ale z leżącej już ciężko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
serena001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-18, 02:23   #3066
Nemi89
Raczkowanie
 
Avatar Nemi89
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 452
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez elmowski Pokaż wiadomość
Mam pytanie jak długo po zabiegu nie wolno dźwigać? Chodzi mi o podnoszenie Ok 10 kg?
U mnie trwało to jakieś 3 miesiące.
__________________
Operacja 04.02.2019, Poznań.
Poprawka 18.11.2019
Motiva round 265cc demi - podmięśniowo.
Z dechy do 65E

Edytowane przez Nemi89
Czas edycji: 2019-08-18 o 02:25
Nemi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-18, 07:12   #3067
elmowski
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 24
GG do elmowski
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

będę musiała w takim razie trochę dłużej poczekać. Ciężko będzie nie dźwigać niechodzące dziecko
elmowski jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-08-18, 21:01   #3068
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez serena001 Pokaż wiadomość
Włosów jeszcze nie myłam i chyba sama nie będę się za to zabierać ze względu na to, że nie można podnosić rąk tak wysoko. Zęby bez problemu, drzwi jak są ciężkie to tylko naciskam klamkę, a popycham nogą właściwie nie mam problemów z takimi normalnymi czynnościami, poza wstawaniem z pozycji siedzącej jeszcze jest ok, ale z leżącej już ciężko
Ja będę musiała wszystko sama ogarnąć, ale pewnie nie ja pierwsza, nie ostatnia, więc liczę że dam radę , już tak myślałam, że jak się głowę schyli ręce przy ciele i tylko zgiąć całkowicie w łokciu, to w barku prawie podnosić nie trzeba, a czubka głowy się sięgnie, pewnie do czesania wyżej się rękę podnosi, a raczej większość się czesała
Z drzwiami o tyle problem gdy trzeba ciągnąć, przynajmniej na tyle, żeby noga się w szparę zmieściła, a tak mam przy wejściu do bloku, w dodatku automat zamykający, więc pewien opór jest.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-18, 22:31   #3069
mindless
Zakorzenienie
 
Avatar mindless
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Sweet Home Alabama
Wiadomości: 16 257
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez asiulkaa Pokaż wiadomość
Ja będę musiała wszystko sama ogarnąć, ale pewnie nie ja pierwsza, nie ostatnia, więc liczę że dam radę , już tak myślałam, że jak się głowę schyli ręce przy ciele i tylko zgiąć całkowicie w łokciu, to w barku prawie podnosić nie trzeba, a czubka głowy się sięgnie, pewnie do czesania wyżej się rękę podnosi, a raczej większość się czesała
Z drzwiami o tyle problem gdy trzeba ciągnąć, przynajmniej na tyle, żeby noga się w szparę zmieściła, a tak mam przy wejściu do bloku, w dodatku automat zamykający, więc pewien opór jest.
Ja tez bylam sama! Pomalu sobie poradzisz ze wszystkim.


Sent from my iPhone using Tapatalk
mindless jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-18, 23:44   #3070
deadlycookie
Przyczajenie
 
Avatar deadlycookie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 14
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez tamaradok Pokaż wiadomość
deadlycookie
Drenów nie miałam, lekarz stosuje ich tylko w razie potrzeby. Na zdejmowanie szwów po dwóch tygodniach. W klinice super opieka, dodatkowo konsultacja fizjoterapeuty.

---------- Dopisano o 11:12 ---------- Poprzedni post napisano o 10:44 ----------



M.Ch - Michał Charytonowicz

Jej, tez wlasnie Michal Charytonowicz! Slyszalam same dobre opinie o nim, nie wiedzialam nawet ze wystepowal rowniez w telewizji u boku dr. Szczyta

Ze wszystkich lekarzy jakie widzialam jego wyniki najbardziej mi sie podobaly - naturalne, fajnie piersi. Jeszcze tylko dwa miesiace i wizyta u niego

Czy Twoja blizna jest umiejscowiona pod piersia? Jak duza wyszla?
__________________
Just because everything's changing doesn't mean it's never
Been this way before
All you can do is try to know who your friends are
As you head off to the war
deadlycookie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-20, 10:08   #3071
serena001
Raczkowanie
 
Avatar serena001
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 188
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Hej dziewczyny, dzisiaj 5 dzień z nowymi piersiami Myślałam, że będę mega cierpieć przez te pierwsze dni, a poza dyskomfortem, uczuciem rozpierania nic mi nie jest co prawda przez pierwsze 2 dni po wyjściu z kliniki brałam ketonal 2 razy dziennie tak profilaktycznie, żeby ból się nie rozchulał jestem jeszcze mega spuchnięta, zwłaszcza lewa pierś, doktor mówił że przy niej miał więcej "roboty" i właśnie w tej piersi od góry mam takie dziwne uczucie jakby tam było powietrze czasem jak sobie nacisne ją od góry to słychać jakieś dziwne odgłosy ze środka
Dziewczyny po, miałyście coś takiego? Czy to w ogóle możliwe żeby w piersi zostało trochę powietrza?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
serena001 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-20, 14:56   #3072
Nemi89
Raczkowanie
 
Avatar Nemi89
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 452
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez serena001 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, dzisiaj 5 dzień z nowymi piersiami Myślałam, że będę mega cierpieć przez te pierwsze dni, a poza dyskomfortem, uczuciem rozpierania nic mi nie jest co prawda przez pierwsze 2 dni po wyjściu z kliniki brałam ketonal 2 razy dziennie tak profilaktycznie, żeby ból się nie rozchulał jestem jeszcze mega spuchnięta, zwłaszcza lewa pierś, doktor mówił że przy niej miał więcej "roboty" i właśnie w tej piersi od góry mam takie dziwne uczucie jakby tam było powietrze czasem jak sobie nacisne ją od góry to słychać jakieś dziwne odgłosy ze środka
Dziewczyny po, miałyście coś takiego? Czy to w ogóle możliwe żeby w piersi zostało trochę powietrza?
No to super, że tak dobrze to znosisz
A miałaś dreny? Bo przyszło mi na myśl, że jeśli nie miałaś to mogą to być jakieś nieodprowadzone płyny i stąd ten "hałas" w piersi.
__________________
Operacja 04.02.2019, Poznań.
Poprawka 18.11.2019
Motiva round 265cc demi - podmięśniowo.
Z dechy do 65E
Nemi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-20, 16:22   #3073
serena001
Raczkowanie
 
Avatar serena001
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 188
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Tak, miałam dreny. W piątek mam kontrolę to na pewno zapytam o to lekarza

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
serena001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-20, 20:24   #3074
Nemi89
Raczkowanie
 
Avatar Nemi89
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 452
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez serena001 Pokaż wiadomość
Tak, miałam dreny. W piątek mam kontrolę to na pewno zapytam o to lekarza
A czy Maleficenta przypadkiem nie miała też takiego "objawu" po operacji?
__________________
Operacja 04.02.2019, Poznań.
Poprawka 18.11.2019
Motiva round 265cc demi - podmięśniowo.
Z dechy do 65E
Nemi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-20, 21:10   #3075
serena001
Raczkowanie
 
Avatar serena001
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 188
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Hmm nie wiem, wpisy Maleficenty kojarzę, ale jak już była jakiś czas po operacji, nie zaraz po. Próbowałam przewinąć, ale na appce mogę max do stycznia, później mi się restartuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dobra udało mi się przewinąć na komputerze u Maleficenty nic takiego nie wyczytałam, ale za to inna dziewczyna pisała, że jak była na masażu piersi takim pooperacyjnym to aż jej się wszystko przelewało... U mnie też te dźwięki było słychać jak naciskałam pierś od góry, więc może tak po prostu jest

Edytowane przez serena001
Czas edycji: 2019-08-20 o 21:49
serena001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-20, 23:34   #3076
Nemi89
Raczkowanie
 
Avatar Nemi89
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 452
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez serena001 Pokaż wiadomość
Hmm nie wiem, wpisy Maleficenty kojarzę, ale jak już była jakiś czas po operacji, nie zaraz po. Próbowałam przewinąć, ale na appce mogę max do stycznia, później mi się restartuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dobra udało mi się przewinąć na komputerze u Maleficenty nic takiego nie wyczytałam, ale za to inna dziewczyna pisała, że jak była na masażu piersi takim pooperacyjnym to aż jej się wszystko przelewało... U mnie też te dźwięki było słychać jak naciskałam pierś od góry, więc może tak po prostu jest
Hmm.. ja jestem tu od lutego dopiero, ale kojarzę, że później przy okazji opisu odczuć pooperacyjnych przez inne dziewczyny, coś wspomniała o takim bulgotaniu w piersi, że miała. Chyba, że coś pomyliłam W każdym razie nie było to nic poważnego

Właśnie dostałam maila zwrotnego od doktora i nic nie zapłacę za poprawkę Spróbuję się umówić na wrzesień.
__________________
Operacja 04.02.2019, Poznań.
Poprawka 18.11.2019
Motiva round 265cc demi - podmięśniowo.
Z dechy do 65E

Edytowane przez Nemi89
Czas edycji: 2019-08-20 o 23:36
Nemi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-21, 04:12   #3077
mindless
Zakorzenienie
 
Avatar mindless
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Sweet Home Alabama
Wiadomości: 16 257
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Nemi89 Pokaż wiadomość
Właśnie dostałam maila zwrotnego od doktora i nic nie zapłacę za poprawkę Spróbuję się umówić na wrzesień.
Super!


Sent from my iPhone using Tapatalk
mindless jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-21, 09:19   #3078
kasiapyra
Raczkowanie
 
Avatar kasiapyra
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 147
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez serena001 Pokaż wiadomość
i właśnie w tej piersi od góry mam takie dziwne uczucie jakby tam było powietrze czasem jak sobie nacisne ją od góry to słychać jakieś dziwne odgłosy ze środka
Dziewczyny po, miałyście coś takiego? Czy to w ogóle możliwe żeby w piersi zostało trochę powietrza?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hej, ja na kilku forach już spotkałam się, ze dziewczyny pisały o bulgotaniu parę dni po operacji i że to mija i to nic poważnego, więc raczej nie masz co się martwić.
Możesz przypomnieć jakie masz implanty? Zazdroszczę Ci, ze jesteś już po Niech się dobrze goi
kasiapyra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-21, 11:09   #3079
serena001
Raczkowanie
 
Avatar serena001
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 188
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez kasiapyra Pokaż wiadomość
Hej, ja na kilku forach już spotkałam się, ze dziewczyny pisały o bulgotaniu parę dni po operacji i że to mija i to nic poważnego, więc raczej nie masz co się martwić.
Możesz przypomnieć jakie masz implanty? Zazdroszczę Ci, ze jesteś już po Niech się dobrze goi
Dzięki, może faktycznie to nic takiego.
Implanty Motiva Ergonomix 550 full Też już się nie mogłam doczekać kiedy będę po, a teraz nie mogę się doczekać aż zejdzie opuchlizna i się wybiją ;p

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez serena001
Czas edycji: 2019-08-21 o 11:15
serena001 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-23, 00:48   #3080
mala_miii86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Walia
Wiadomości: 7
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Hej ! Bulgotanie,trzeszczenie przelewanie jest normalnym objawem nie Martw się miałam tak samo lekarz uspokoił
mala_miii86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-24, 22:43   #3081
mindless
Zakorzenienie
 
Avatar mindless
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Sweet Home Alabama
Wiadomości: 16 257
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez mala_miii86 Pokaż wiadomość
Hej ! Bulgotanie,trzeszczenie przelewanie jest normalnym objawem nie Martw się miałam tak samo lekarz uspokoił
Ja tez tak mialam. Do dzis mi cos tam trzeszczy gdy ruszam piersiami, a jestem prawie 8 miesiecy po. Dosc ruchome mam. Ktos tez tak ma?


Sent from my iPhone using Tapatalk
mindless jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-25, 09:42   #3082
kasiapyra
Raczkowanie
 
Avatar kasiapyra
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 147
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Ehh Dziewczyny ja do czasu operacji postradam zmysły, jestem tego pewna.
kasiapyra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-25, 15:31   #3083
pati3112
Raczkowanie
 
Avatar pati3112
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 163
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Kasia tak zawsze się myśli o operacji jak to będzie wszystko wyglądało. Sorki, ze piszę w odpowiedzi, właśnie po 4 latach wracam do Was i mam dużą głowę od myślenia, przejdę do rzeczy; w 2015 roku robiłam operację powiększenia piersi w Czechach u L.P miałam sporo skóry, miałam również do wyboru plastykę i umieszczenie implantów pod mięsień, wybrałam opcję wstawienia implantów pod gruczoł 565cc, mam miseczkę F ,piersi sporo opadły, w dodatku zaczęłam biegać po 10 km, przeszkadzają mi, po tym jak swoje zwisy, nie czuję w ogóle tych implantów, żadnego bólu teraz jak i po operacji, zdecydowałam ,że w przyszłym roku zrobię plastykę i wymienię implanty na mniejsze pod mięsień, napisałam do doktora L.P A on mi napisał, że nie będzie takiego zabiegu wykonywać, dowiedzenia,.Jestem w szoku, kurczę gdzieś ma swoje pacjentki, teraz szukam dobrego lekarza na pomorzu, Gdynia, Sopot, trójmiasto, czeka mnie poważna operacja, znacie jakiegoś dobrego lekarza w tych okolicach?
__________________
565 cc sebinn profil wysoki L.P
pati3112 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-25, 20:18   #3084
serena001
Raczkowanie
 
Avatar serena001
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 188
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez pati3112 Pokaż wiadomość
Kasia tak zawsze się myśli o operacji jak to będzie wszystko wyglądało. Sorki, ze piszę w odpowiedzi, właśnie po 4 latach wracam do Was i mam dużą głowę od myślenia, przejdę do rzeczy; w 2015 roku robiłam operację powiększenia piersi w Czechach u L.P miałam sporo skóry, miałam również do wyboru plastykę i umieszczenie implantów pod mięsień, wybrałam opcję wstawienia implantów pod gruczoł 565cc, mam miseczkę F ,piersi sporo opadły, w dodatku zaczęłam biegać po 10 km, przeszkadzają mi, po tym jak swoje zwisy, nie czuję w ogóle tych implantów, żadnego bólu teraz jak i po operacji, zdecydowałam ,że w przyszłym roku zrobię plastykę i wymienię implanty na mniejsze pod mięsień, napisałam do doktora L.P A on mi napisał, że nie będzie takiego zabiegu wykonywać, dowiedzenia,.Jestem w szoku, kurczę gdzieś ma swoje pacjentki, teraz szukam dobrego lekarza na pomorzu, Gdynia, Sopot, trójmiasto, czeka mnie poważna operacja, znacie jakiegoś dobrego lekarza w tych okolicach?
Hej, tak właśnie słyszałam, że słynny czeski lekarz niechętnie robi lifty
Jeśli chodzi o Pomorze to chyba sporo jest tam polecanych chirurgów, ja mogę polecić mojego profesora P.Sz. w Gdańsku przyjmuje. Pomimo wszystkich moich wątpliwości co do niego przed operacją, teraz jestem 10 dni po i póki co jestem max zadowolona, ale rozważałam też zmianę na M.P. ze Szczecina/Kamienia Pomorskiego.

Kasia, coś o tym wiem co się nastresowałam to moje, ale teraz wiem, że niepotrzebnie. Ty też postaraj się wyluzować, bo Twoje nerwy nic nie zmienią, a wszystko na pewno będzie dobrze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
serena001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-25, 20:31   #3085
Nadzieja87
Zakorzenienie
 
Avatar Nadzieja87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 611
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cześć!
Wpadłam tylko powiedzieć, że żyje i razem z moimi żelkami czujemy się świetnie. Od tygodnia jeżdżę dużo na rowerze, bo młodego do przedszkola targam i stwierdzam, że już moje cialo wróciło do normy, jazda z 18kg obciążeniem pod ogromną górę nie robi na mnie i żelkach wrażenia

SERENA, jednak dałaś P. Sz szansę i dobrze, mimo utrudnionych kontaktów to wspaniały lekarz

Wysłane z mojego G8141 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 21:31 ---------- Poprzedni post napisano o 21:30 ----------

Nooo ale od operacji minęło już 5,5msc

Wysłane z mojego G8141 przy użyciu Tapatalka
__________________
Op. 11.03.2019.
Lift + Motiva Ergonomix Full 500cc
Nadzieja87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-26, 07:21   #3086
serena001
Raczkowanie
 
Avatar serena001
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 188
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Haha taak dałam szansę, stwierdziłam, że już byłam na niego zdecydowana tak długo to nie będę zmieniać w ostatniej chwili jeśli chodzi o kontakt, oczywiście sama mu powiedziałam co o tym sądzę, a oprócz tego też chyba klinika go trochę upomniała i się to poprawiło xd
To super, że jesteś w takiej dobrej formie, ja póki co mam zadyszkę jak wejdę po schodach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez serena001
Czas edycji: 2019-08-26 o 10:23
serena001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-26, 12:21   #3087
magda0157
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 7
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Pozwolę tutaj wtrącić swoje 3 grosze. Dziewczyny podziwiam was za odwagę, naprawdę. Każda operacja to ryzyko i stres. Mimo, że bardzo chciałabym takich efektów jak wy, nigdy nie będę w stanie pokonać strachu. Pozdrawiam
magda0157 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-26, 13:29   #3088
Nemi89
Raczkowanie
 
Avatar Nemi89
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 452
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez magda0157 Pokaż wiadomość
Pozwolę tutaj wtrącić swoje 3 grosze. Dziewczyny podziwiam was za odwagę, naprawdę. Każda operacja to ryzyko i stres. Mimo, że bardzo chciałabym takich efektów jak wy, nigdy nie będę w stanie pokonać strachu. Pozdrawiam
Nigdy nie mów nigdy! 10 lat temu myślałam identycznie, a teraz jestem już prawie 7 miesięcy po I to ja - ta, która panicznie boi się igieł, pobierania krwi itp.
__________________
Operacja 04.02.2019, Poznań.
Poprawka 18.11.2019
Motiva round 265cc demi - podmięśniowo.
Z dechy do 65E
Nemi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-26, 20:40   #3089
pixie088
Zakorzenienie
 
Avatar pixie088
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 12 507
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Słuchajcie dziewczyny tak się zastanawiam. Pytanie troszkę bezsensu, ale jestem mega ciekawa jak to jest. Może któraś z Was będzie coś wiedzieć. Oglądałam właśnie filmik Deyn o jej operacji biustu. I w tym filmiku powiedziała, ze operacja jest dużo łatwiejsza, gdy dziewczyna nie ma w ogóle swojego gruczołu. A z kolei gdy ma się „jakieś tam” piersi - wtedy operacja jest już dużo bardziej skomplikowana. Co o tym myślicie? Nie ukrywam, ze z całego tego filmiku była to jedyna informacja, o której nie miałam pojecia. Zawsze wydawało mi się, ze u dziewczyn, które „coś tam” maja jest łatwiej.
pixie088 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-27, 07:10   #3090
pati3112
Raczkowanie
 
Avatar pati3112
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 163
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Po kilku zapytaniach i sprawdzeniu cen, opcji i wszystkiego ,trafiłam na doktorka od "paciorka" w Czechach, inni lekarze zapraszają na konsultacje, dowiedziałam się, że moja operacja musi być rozłożona na dwa razy w odstępie minimum 3 miesiące najlepiej 6 , pierwszy zabieg usunięcie starych implantów i mastopeksja czyli lifting, a następnie po kilku miesiącach umieszczenie nowych pod mięsień, i taką podjęłam decyzję
__________________
565 cc sebinn profil wysoki L.P
pati3112 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-07 15:14:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:34.