Ciąża u psa(suki) - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Zwierzęta domowe - wiZOOż

Notka

Zwierzęta domowe - wiZOOż Forum dla miłośników zwierząt domowych. Szukasz porady w temacie psów, kotów, żółwi, chomików itp.? Forum wiZOOż to miejsce dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-04-24, 23:16   #991
_Juliette_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Juliette_
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 586
Dot.: Ciąża u psa(suki)

Cytat:
Napisane przez Nimfa20 Pokaż wiadomość
Przecież w wątku założonym przez Ciebie, odpisała Ci dziewczyna, że Twoja suka miała raka macicy, właśnie dlatego, że miała macicę.

Podczas kastracji się ją usuwa, a powiedz sama: nie mając macicy, można dostać jej raka ?
Owszem, melduje się ta dziewczyna- ja to powiedziałam.
To jest uniwersalna prawda, przynajmniej tak myślałam, ale okazuje się, że było to złudne wrażenie. Są ludzie, którzy zakładają wątki z myślą "ludzie się ze mną zgodzą", a kiedy nie znajdują się osoby, które by bezmyślnie przytakiwały, tacy ludzie piszą te brednie wszędzie, gdzie się da, czekając na aprobatę i ostro się wkurzając za jej brak.

magdus1158- nie mam dzieci, nie planuję ich mieć w przyszłości. Umrę na raka macicy?
I pytanie z innej strony- twierdzisz, że wszystkie kobiety, które umierają na raka macicy, są bezdzietne?
_Juliette_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-26, 17:39   #992
esfira
Zakorzenienie
 
Avatar esfira
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 003
Dot.: Ciąża u psa(suki)

Cytat:
Napisane przez magdus1158 Pokaż wiadomość
Masz rację moja sunia zdechła właśnie na raka macicy dlatego że nigdy nie miała szczeniąt. ;'( i tak bardzo się męczyła że nie było wyjścia trzeba było ją uśpić ;( a sterylizacja trochę kosztuje.. i są nieprzyjemne skutki dla suczki dlatego jej wczesniej nie sterylizowaliśmy ;'((((((((((( więc przeżywałam to samo .. Niestety;((
uśpienie jest tańsze od sterylizacji poza tym sterylizacja jest nieprzyjemna, ale za to rak macicy to same miody... Dajcie mi młotek, muszę się walnąć w głowę
__________________
Wiedzę o świecie czerpię z forum Wizaż

Scandinavian Sleeping & Living
esfira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-26, 17:06   #993
Asia4554
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 1
Dot.: Ciąża u psa(suki)

Raczej ciężko jest przewidzieć przyszłość. Ja też bardzo długo rozważałam sterylizację. A efekty uboczne czy nawet ryzyko śmierci jest w każdym przypadku czy to ciąża czy sterylizacja czy nie dopuszczenie do ciąży nawet bez sterylizacji. Także tutaj kwestia jest bardzo indywidualna i raczej nie można oceniać kogoś po tym na jakie kroki się zdecydował, bo każde mają jakieś logiczne i mniej lub bardziej słuszne wytłumaczenie.
Asia4554 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-27, 10:46   #994
Panna_nikogo
Przyczajenie
 
Avatar Panna_nikogo
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 14
Dot.: Ciąża u psa(suki)

Mysle, że jeżeli ktoś twierdzi, że uśpienie jest lepsze i tańsze niz sterylizacja to nie jest indywidualna kwestia.
Panna_nikogo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zwierzęta domowe - wiZOOż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-02-27 11:46:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:44.