Bipolar zaburzenia afektywne dwubiegunowe - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Zdrowie ogólnie

Notka

Zdrowie ogólnie W tym miejscu rozmawiamy o zdrowiu: od profilaktyki po sposoby leczenia. Porada uzyskana na forum nie zastępuje wizyty u lekarza, ma funkcję informacyjną!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-08-19, 04:54   #1
okar19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 8
GG do okar19 Send a message via Skype™ to okar19

Bipolar zaburzenia afektywne dwubiegunowe


Czy ktos z was wie lub slyszal o jakicha innych sposobach leczenia teh choroby. Moja dziewczyna jest na roznych lekach ale wiecie jak to jest... leki jak to leki, troche odurzaja, wywoluja inne nastroje itd. Chcialbym zapewnic jej najlepsze warunki, aby mogla byc szczesliwa a nie miec ciagle hustawki nastroju. Mysli samobojcze, pelno mysli ktore nie przestaja atakowac. Straszne to jest co ta choroba robi z czlowiekiem. Ja wierze w to ze sa jakies sposoby na walke z tym tylko trzeba dotrzec do informacji. Sam kiedys przegladajac amazona natrafilem na jakies srodki o ktorych ludzie pisali ze dzialaja i pomagaja. Moze wy cos podpowiecie.
okar19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-05, 17:41   #2
Szewane
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 6
Dot.: Bipolar zaburzenia afektywne dwubiegunowe

Podstawową metodą leczenia chad jest farmakoterapia wspomagana psychoterapią. To jest zbyt poważne zaburzenie nie dajace pola do eksperymentu. Trzymam kciuki. Da się z tego wyjść
Szewane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-05, 23:40   #3
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Bipolar zaburzenia afektywne dwubiegunowe

Cytat:
Napisane przez Szewane Pokaż wiadomość
Podstawową metodą leczenia chad jest farmakoterapia wspomagana psychoterapią. To jest zbyt poważne zaburzenie nie dajace pola do eksperymentu. Trzymam kciuki. Da się z tego wyjść

Jak ma się dać wyjść z nieuleczalnej choroby?
Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-06, 13:24   #4
Szewane
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 6
Dot.: Bipolar zaburzenia afektywne dwubiegunowe

Przepraszam Cię, użyłem chyba faktycznie nieodpowiedniego słowa. Miałem na myśli przezwyciężenie albo jeszcze bardziej opanowanie jej.
Szewane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-07, 14:05   #5
alabastrowa7
Raczkowanie
 
Avatar alabastrowa7
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 40
Dot.: Bipolar zaburzenia afektywne dwubiegunowe

Cytat:
Napisane przez okar19 Pokaż wiadomość
Czy ktos z was wie lub slyszal o jakicha innych sposobach leczenia teh choroby. Moja dziewczyna jest na roznych lekach ale wiecie jak to jest... leki jak to leki, troche odurzaja, wywoluja inne nastroje itd. Chcialbym zapewnic jej najlepsze warunki, aby mogla byc szczesliwa a nie miec ciagle hustawki nastroju. Mysli samobojcze, pelno mysli ktore nie przestaja atakowac. Straszne to jest co ta choroba robi z czlowiekiem. Ja wierze w to ze sa jakies sposoby na walke z tym tylko trzeba dotrzec do informacji. Sam kiedys przegladajac amazona natrafilem na jakies srodki o ktorych ludzie pisali ze dzialaja i pomagaja. Moze wy cos podpowiecie.

Nie ma co testować , bo można pogorszyć. Zaufajcie specjalistom. O środkach z amazona mogą wypisywać fejkowe konta.
alabastrowa7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zdrowie ogólnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-10-07 14:05:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:59.