czekoladowa fontanna na wesele? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-22, 08:58   #1
latinka
Zadomowienie
 
Avatar latinka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Zagłębie
Wiadomości: 1 088
GG do latinka

czekoladowa fontanna na wesele?


Hej dziewczyny,

Zastanawiam się czy to dobry pomysł na wesele? Miała któraś w Was taką fontannę? Koszt to około 600zł i myślę, że byłaby to fajna atrakcja dla gości ( np. maczanie świeżych truskawek w gorącej czekoladzie brzmi mniamm) ale chciałabym poznać opinie innych.
latinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-22, 09:16   #2
izasalamon
Wtajemniczenie
 
Avatar izasalamon
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 822
Dot.: czekoladowa fontanna na wesele?

Cytat:
Napisane przez latinka Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,

Zastanawiam się czy to dobry pomysł na wesele? Miała któraś w Was taką fontannę? Koszt to około 600zł i myślę, że byłaby to fajna atrakcja dla gości ( np. maczanie świeżych truskawek w gorącej czekoladzie brzmi mniamm) ale chciałabym poznać opinie innych.
Podobno to fajna atrakcja. Ja widziałam taką fotnannę (ale nie wiem jakiej wielkości) w rossmanie. kosztowała 80 zł.
izasalamon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-22, 09:18   #3
emia1986
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 449
Dot.: czekoladowa fontanna na wesele?

Ja się za taka rozglądam, uważam to za świetną sprawę!
emia1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-22, 10:27   #4
gitmartusia
Zadomowienie
 
Avatar gitmartusia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 1 058
Dot.: czekoladowa fontanna na wesele?

U Nas na sali jest możliwość zamówienia takiej właśnie fontanny jako dodatkowej atrakcji. Wiele moich znajomych ją miało i było zadowolonych. Ja osobiście troszkę miałabym przed nią obawy, ale tylko dlatego, że u Nas na weselu będzie sporo dzieci i nie chciałabym, żeby np przytulały się do mnie z brudnymi łapkami ale generalnie uważam, że to fajna sprawa głównie dla dzieci. Większość dorosłych nie toleruje połączenia alkoholu i słodkiego (tak przynajmniej mi się wydaje). My za troszkę większą cenę wolimy sobie zamówić barmana i zrobić drink bar
__________________
Ten wymarzony dzień-> 29.10.2011.
gitmartusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-22, 10:29   #5
perelka27
Raczkowanie
 
Avatar perelka27
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 139
Dot.: czekoladowa fontanna na wesele?

Jeżeli na twoim weselu są miłośnicy gorącej czekolady to możesz im sprawić taką niespodziankę. Jeżeli natomiast ma być to na pokaz i aby zaimponować gościom, którzy nie są smakoszami czekolady to szkoda wysiłku. Po za tym jak byłam na targach ślubnych, na których wystawili taką fontannę to myślałam, że zwymiotuje. Ten smród gorącej czekolady, jakiś dziwny, inny mnie po prostu odpychał. Musiałabym moczyć te truskawki długą wykałaczką
perelka27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-22, 10:31   #6
latinka
Zadomowienie
 
Avatar latinka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Zagłębie
Wiadomości: 1 088
GG do latinka
Dot.: czekoladowa fontanna na wesele?

U nas nie będzie dzieci więc nie obawiam się brudnych łapek . Fontannę także zaproponowała nam restauracja i teraz mamy podjąć decyzję na tak lub nie.
latinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-22, 10:34   #7
perelka27
Raczkowanie
 
Avatar perelka27
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 139
Dot.: czekoladowa fontanna na wesele?

Cytat:
Napisane przez izasalamon Pokaż wiadomość
Podobno to fajna atrakcja. Ja widziałam taką fotnannę (ale nie wiem jakiej wielkości) w rossmanie. kosztowała 80 zł.
Też jestem chemiczką z wykształcenia Pozdrawiam!

---------- Dopisano o 11:34 ---------- Poprzedni post napisano o 11:33 ----------

Cytat:
Napisane przez latinka Pokaż wiadomość
U nas nie będzie dzieci więc nie obawiam się brudnych łapek . Fontannę także zaproponowała nam restauracja i teraz mamy podjąć decyzję na tak lub nie.
Jeżeli to nie są jakieś wielkie koszty to można sobie pozwolic na taką przyjemność.
perelka27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-22, 10:41   #8
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 769
Dot.: czekoladowa fontanna na wesele?

Cytat:
Napisane przez latinka Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,

Zastanawiam się czy to dobry pomysł na wesele? Miała któraś w Was taką fontannę? Koszt to około 600zł i myślę, że byłaby to fajna atrakcja dla gości ( np. maczanie świeżych truskawek w gorącej czekoladzie brzmi mniamm) ale chciałabym poznać opinie innych.
Widziałam taką na weselu znajomej. Nie była to bliska mi osoba, ale czasem i na takie wesela się trafia.

Rzeczywiście stanowi atrakcję, choć sama bym się nie zdecydowała.
Pamiętam, że cieszyła się ogromnym obłożeniem gości - łagodnie rzecz ujmując, którzy rzucili się na nią - bardziej dosadnie rzecz ujmując, kiedy tylko została wprowadzona do sali.
Chyba nawet nie udało mi się spróbować czekolady - była zdaje się biała i ciemna/mleczna do wyboru, bo... jakoś nie poszłam za ogólnym szałem, ale myślę że po odczekaniu kilku minut dostałabym się do niej bez problemu z kawałkiem banana, czy truskawki.

Podsumowując u mnie na pewno nie , u innych jeżeli się zdecydują - jak najbardziej.
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-22, 12:12   #9
cobra115
Zakorzenienie
 
Avatar cobra115
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Śląsk cieszyński :)
Wiadomości: 3 073
Dot.: czekoladowa fontanna na wesele?

Ja też byłam na weselu gdzie była fontanna czekoladowa, a nawet dwie, i powiem wam że sprawdziło sie w 100% wszyscy byli tak zadowoleni!! chętnie sama bym taką chciała, ale musimy przeliczyć czy nam wystarczy pieniażków
__________________
Perfect Housewife
Razem
cobra115 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-22, 12:45   #10
bernadeta85
Rozeznanie
 
Avatar bernadeta85
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 969
Dot.: czekoladowa fontanna na wesele?

U nas była fontanna czekolady na weselu (u nas w cenie wesela nie musieliśmy nic dopłacać) i była bardzo oblegana zarówno i przez dzieci jak i dorosłych, nie mieliśmy żadnego problemu z zabrudzeniami a wyglądała tak...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 061.jpg (126,6 KB, 288 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg XPR_4623.jpg (85,7 KB, 270 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg XPR_4691.jpg (107,1 KB, 305 załadowań)
__________________
10.04.2010 r. Zostałam Panią S...

http://s10.suwaczek.com/20100410650113.png
bernadeta85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-22, 15:35   #11
latinka
Zadomowienie
 
Avatar latinka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Zagłębie
Wiadomości: 1 088
GG do latinka
Dot.: czekoladowa fontanna na wesele?

Cytat:
Napisane przez bernadeta85 Pokaż wiadomość
U nas była fontanna czekolady na weselu (u nas w cenie wesela nie musieliśmy nic dopłacać) i była bardzo oblegana zarówno i przez dzieci jak i dorosłych, nie mieliśmy żadnego problemu z zabrudzeniami a wyglądała tak...
Ooo dzięki za fotki. Jestem coraz bardziej na tak
latinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-22, 16:35   #12
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: czekoladowa fontanna na wesele?

Ja byłam co prawda nie na weselach ale na dwóch imprezach masowych na których były olbrzymie fontanny czekoladowe. SUPER SPRAWA! Przepyszne były winogronka i oczywiście truskawki. Nikt sie nie ubrudził bo na zimnych owocach czekolada wystarczająco szybko robiła się gęsta Sami chcieliśmy zorganizowac fontannę, ale przeraziły mnie koszta ok 1000-1500zł u nas chcą za wypożyczenie całego sprzętu z czekoladą na 100osób + owoce ;/
takaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 10:08   #13
Eve00
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 809
Dot.: czekoladowa fontanna na wesele?

Cytat:
Napisane przez latinka Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,

Zastanawiam się czy to dobry pomysł na wesele? Miała któraś w Was taką fontannę? Koszt to około 600zł i myślę, że byłaby to fajna atrakcja dla gości ( np. maczanie świeżych truskawek w gorącej czekoladzie brzmi mniamm) ale chciałabym poznać opinie innych.
ja właśnie bede mieć taką fontannę, na swoim ślubie..u mnie jest możliwośc zamówienia jej w lokalu w którym organizujemy wesele.... wstepnie się dowiedziałam ze 100zł, zdziwiła mnie ta cena, gdyż slyszałam ze to jest koszt ok500-600 zł, nie wiem może to zależy od wielkości samej fontanny, albo od czekolady?? a powiedzcie mi jak udekorujecie ta fontanne? czy jakieś owoce obok niej? słodycze?????? kompletnie nie mam wizji na to

---------- Dopisano o 11:08 ---------- Poprzedni post napisano o 11:04 ----------

Cytat:
Napisane przez bernadeta85 Pokaż wiadomość
U nas była fontanna czekolady na weselu (u nas w cenie wesela nie musieliśmy nic dopłacać) i była bardzo oblegana zarówno i przez dzieci jak i dorosłych, nie mieliśmy żadnego problemu z zabrudzeniami a wyglądała tak...
super to wyglądało to juz wiem mniej więcej jak to zaaranżować owocki jednak górują widze ze w tle mialaś też stół wiejski..i fajnie to wyglądało...bo bałam się ze stól wiejski + czekolada to za dużo ale da się to pogodzić jak widac
__________________
APARATKA
góra kryształ -16.06.2015 dół mieszany - 12.10.2015

DBAM O WŁOSY
Eve00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 10:19   #14
booziaczek
Zadomowienie
 
Avatar booziaczek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 605
Dot.: czekoladowa fontanna na wesele?

tez bym chciała ale boje sie o moja suknie zeby nie była w ciapki jak krówka
__________________
You must have known that I was lonely
Because you came to my rescue
And though I know that this is heaven
How could so much love be inside of you






booziaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 12:39   #15
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Dot.: czekoladowa fontanna na wesele?

Fontanna tak, ale najlepiej sprawdzi się na weselu, gdzie będzie dużo dzieci. W przeciwnym wypadku to słaba atrakcja. Ktoś umoczy dwie truskawki i kawałek banana i będzie miał dość. Byłam na weselu gdzie była fontanna i była to tylko chwilowa uciecha. U mnie na ślubie też jej nie będzie mimo, że jestm fanką czkolady
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...

magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 14:09   #16
latinka
Zadomowienie
 
Avatar latinka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Zagłębie
Wiadomości: 1 088
GG do latinka
Dot.: czekoladowa fontanna na wesele?

Cytat:
Napisane przez magdziaS Pokaż wiadomość
Fontanna tak, ale najlepiej sprawdzi się na weselu, gdzie będzie dużo dzieci. W przeciwnym wypadku to słaba atrakcja. Ktoś umoczy dwie truskawki i kawałek banana i będzie miał dość. Byłam na weselu gdzie była fontanna i była to tylko chwilowa uciecha. U mnie na ślubie też jej nie będzie mimo, że jestm fanką czkolady
My robimy przyjęcie weselne tak do ok 24.00 godziny i zrezygnowaliśmy w deseru po obiedzie na poczet tortu wiec pomyślałam, iż jak komuś tort nie wystarczy to mógłby umoczyć nawet i te dwie truskawki Ale nadal rozważam bo lista wydatków mknie w górę...
latinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 18:52   #17
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Dot.: czekoladowa fontanna na wesele?

Cytat:
Napisane przez latinka Pokaż wiadomość
My robimy przyjęcie weselne tak do ok 24.00 godziny i zrezygnowaliśmy w deseru po obiedzie na poczet tortu wiec pomyślałam, iż jak komuś tort nie wystarczy to mógłby umoczyć nawet i te dwie truskawki Ale nadal rozważam bo lista wydatków mknie w górę...
Jeśli zrezygnowaliście z deseru (czy też ciast) to fontanna byłaby urozmaiceniem. Jednak mimo wszystko ja bym się głęboko zastanowiła...
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...

magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 00:33   #18
betterw
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 352
Dot.: czekoladowa fontanna na wesele?

No nie wiem, czy to takie potrzebne? Jest przecież deser po obiedzie, potem ciasta, słodycze (cukierki), owoce, tort i jeszcze fontanna? No chyba, że zamiast czegoś z tych wcześniej wymienionych, no i myślę, że jedynie w jakieś chłodniejsze miesiące, bo owoce muszą być zimne, żeby czekolada szyba zastygała i żeby się nie pobrudzić.
Moim zdaniem zbędny wydatek, których i tak przy okazji slubu i wesela jest sporo. No chyba, że ktoś to ma w cenie sali.
betterw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 12:16   #19
ardillka
Zadomowienie
 
Avatar ardillka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: granica śląsk/małopolska
Wiadomości: 1 285
Dot.: czekoladowa fontanna na wesele?

A my mamy fontannę w domu -moja mama nam kupiła fajna sprawa A na wesele zamówiliśmy z obsługą - z racji tego, że nie mamy tego w ofercie sali. Wybraliśmy z obsługą, bo jednak lepiej jak ktoś będzie się tym zajmować profesjonalnie.
Dzieci nie mamy za bardzo ( dokładnie 2je ). Wybraliśmy małą fontannę. W sumie wybraliśmy to dla siebie, a nie dla gości :P Owoce, stół, talerzyki papierowa daję, obiadu nie trzeba kupować panu z obsługi. Więc nic nas nie interesuje :P:P A ładnie wygląda. Poza tym jak czekolada zostanie, to przeleją nam do słoika i będzie do lodów w domu już
__________________
NASZ WIELKI DZIEŃ 20 sierpnia 2011r

http://pannymlode2011.blogspot.com/2.../ardillka.html
ardillka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-25, 02:23   #20
niezapomniane
Raczkowanie
 
Avatar niezapomniane
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 98
Dot.: czekoladowa fontanna na wesele?

Polecam Wam takie fontanny, byłam na kilku weselach z taką atrakcją i jest to świetna sprawa.
Druga rzecz jak goście ją oblegają, zapominając czasem na jakiej uroczystości są
Rozwiązaniem są 2 małe.
Polecam Wam także spróbować jaką czekoladę zaserwuje Wam firma, aby nie okazało się ze jest fatalna w smaku ( a płaciliście jak za belgijską
__________________
Wiara w piękno pozostanie niezmienna...
niezapomniane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-25, 08:52   #21
ardillka
Zadomowienie
 
Avatar ardillka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: granica śląsk/małopolska
Wiadomości: 1 285
Dot.: czekoladowa fontanna na wesele?

Firma którą wybraliśmy zrobiła nam małą degustację :P I spotkałam ich na targach gastronomicznych potem ,więc wiem jak będzie wyglądać fontanna i jak smakuje
__________________
NASZ WIELKI DZIEŃ 20 sierpnia 2011r

http://pannymlode2011.blogspot.com/2.../ardillka.html
ardillka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-25, 09:15   #22
Jastinkaa
Zadomowienie
 
Avatar Jastinkaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 153
Dot.: czekoladowa fontanna na wesele?

Pomysł na fontannę bardzo mi się podoba, ale nie jestem przekonana czy zachwyci to moich gości, a dzieci prawie nie będzie, więc raczej ta atrakcja odpada.
Jastinkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 09:56   #23
betty0502
Wtajemniczenie
 
Avatar betty0502
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 864
GG do betty0502
Dot.: czekoladowa fontanna na wesele?

fontanna za 80 zł z rossmana nadaje się do użytku domowego i może codzić od 30-60 min i nie nadaje się na wesela. Poszukaj sobie najlepiej w googlach "wynajem fontann czekoladowych" i ewentualnie zapytaj czy twoja sala weselna nie oferuje takiej atrakcji Wg mnie jest to super atrakcja
betty0502 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-17, 12:47   #24
Anduina
Raczkowanie
 
Avatar Anduina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 287
Dot.: czekoladowa fontanna na wesele?

Ja tylko raz byłam na weselu z fontanną, ale wyglądałam na nim tak. Więc jak najbardziej myslę, że to świetna zabawa.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 9524deea7b.jpg (84,0 KB, 188 załadowań)
__________________
Była jednak za duża na złodziejkę, zbyt uczciwa na skrtyobójczynię, zbyt inteligentna na żonę i zbyt dumna, by podjąć jedyną powszechnie dostępną damską profesję.
Dlatego została wojowniczką


Wymiana książkowia
Anduina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-29, 09:48   #25
ladymakbet44
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 7
Dot.: czekoladowa fontanna na wesele?

Uważam, że fontanna czekoladowa, to bardziej niż dobry pomysł Ja miałam z czekoladerii i wyglądało to super, a smakowało jeszcze lepiej. Warto
ladymakbet44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-24, 23:17   #26
Andzia2503
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7
Dot.: czekoladowa fontanna na wesele?

Czy ktoś miał na swoim weselu fontannę czekoladowa domowa ? I się sprawdziła ?
Andzia2503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-10, 20:13   #27
SchwarzOhneZucker
Raczkowanie
 
Avatar SchwarzOhneZucker
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 116
Dot.: czekoladowa fontanna na wesele?

Byłam kiedyś na weselu, na którym była taka fontanna i szczerze mówiąc, nie cieszyła się ona powodzeniem. Ja też do niej nie podchodziłam i w sumie to nie potrafię powiedzieć dlaczego. Może po prostu samo rozgrzanie tańcem i alkoholem powoduje, że nie ma się zbyt dużej ochoty na takie rzeczy...
SchwarzOhneZucker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-14, 13:47   #28
moniamarzec85
Raczkowanie
 
Avatar moniamarzec85
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 210
Dot.: czekoladowa fontanna na wesele?

Super sprawa, a jaka pyyyszna! Z doświadczenia wiem, że sprawdza się jeszcze alkoholowa, no ale to wiadomo - kto co lubi.
moniamarzec85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-14, 18:42   #29
_Ariel_
Raczkowanie
 
Avatar _Ariel_
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 452
Dot.: czekoladowa fontanna na wesele?

Cytat:
Napisane przez magdziaS Pokaż wiadomość
Fontanna tak, ale najlepiej sprawdzi się na weselu, gdzie będzie dużo dzieci. W przeciwnym wypadku to słaba atrakcja. Ktoś umoczy dwie truskawki i kawałek banana i będzie miał dość. Byłam na weselu gdzie była fontanna i była to tylko chwilowa uciecha. U mnie na ślubie też jej nie będzie mimo, że jestm fanką czkolady
Nam z kolei właściciel restauracji odradził branie fontanny z uwagi na niemałą gromadkę dzieci. Własnie ze względów estetycznych. Dla dzieci to atrakcja ale zazwyczaj wszystko jest upaprane w czekoladzie, dzieciaki chodzą brudne. Zrezygnowaliśmy
__________________
31.12.2014
25.12.2017
11.08.2018
_Ariel_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-10, 15:26   #30
WeddingLover
Raczkowanie
 
Avatar WeddingLover
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 266
Dot.: czekoladowa fontanna na wesele?

hmm... o fontannie w połączneiu z dziećmi mało kto chyba pomyślał
WeddingLover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-07 14:41:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:55.