Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Eucerin - podejmij wyzwanie!

Notka

Eucerin - podejmij wyzwanie! Jeśli borykasz się z trądzikiem, bądź masz sukcesy w walce z tą przypadłością, dołącz do nas i koniecznie podziel się z nami swoimi doświadczeniami. Co dwa - trzy dni będzie pojawiać się na forum nowy temat związany z niedoskonałościami skóry.

 
 
Narzędzia
Stary 2013-09-25, 11:32   #31
pat89n
Raczkowanie
 
Avatar pat89n
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 71
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Cytat:
Napisane przez kar0lina4 Pokaż wiadomość
U mnie problem pojawił się po pierwszym roku studiów. Stres, zmiana wody spowodowały, że moja twarz cała była usiana grudkami... Od roku czasu w ogóle nie używam wody z kranu do mycia twarzy. Wiem, że dla niektórych osób może wydawać się to idiotyczne, ale cera wygląda zdecydowanie lepiej i nie muszę wydawać fortuny na drogie kuracje i wizyty u lekarzy.
Przez pewien czas myłam twarz przegotowaną wodą, ale zbyt uciążliwe było to dla mnie, przegotować, czekać aż wystygnie, a tu trzeba się spieszyć na zajęcia albo położyć się spać. Chociaż może było trochę lepiej kiedy się do tego stosowałam.
pat89n jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 11:32   #32
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Cytat:
Napisane przez theMonique Pokaż wiadomość
mam juz paczke od dzis rozpoczynam testy
a jak u Was?
Ja jeszcze czekam, pewnie dziś będzie

Cytat:
Napisane przez roksi252989 Pokaż wiadomość
To bardzo mądra rzecz wycierając twarz ręcznikiem zostają na nim bakterie później wycierając kolejny raz te bakterie wracają na twarz, powiększając problem. To jest świetna rada
To prawda, ja też już od lat używam ręcznika papierowego i nie wyobrażam sobie powrotu do zwykłego ręcznika Chyba, żeby zawsze brać świeżo wyprany i używać go tylko raz, to też jest jakieś wyjście.
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 11:33   #33
magdalenka4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 20
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Wygląda na to, że również mam trądzik kosmetyczny, bo kiedyś nie miałam takich problemów... Dokładnie od 3 lat problem trądziku mnie dotyczy. A do tej pory nie miałam pojęcia o istnieniu trądziku kosmetycznego Jak wiele się można z wizażu dowiedzieć
Pędzle staram się myć przynajmniej 4 razy w tygodniu, zazwyczaj po 2 użyciach. Myję je w mydle antybakteryjnym, normalnym Protexie w kostce. Kiedyś się częściej malowałam i wtedy pędzle myłam codziennie i jedna kostka wystarczała mi na bardzo bardzo długo. Mydło jest tanie i nie pieni się tak jak szampon, co nie stanowi problemu wypłukania pędzli.
Zdarza mi się stosować również mydło do mycia twarzy, kiedy mam mnóstwo ropnych zaognionych problemów na twarzy, myję twarz mydłem, które delikatnie przysusza.
Czasem zdarzało się, że po podkładzie miałam zapachaną twarz, ale nigdy nie podejrzewałam, że bronzery czy róże mogą coś takiego powodować.. Muszę się swoim przyjrzeć, bo rzeczywiście odkąd stosuję bronzery i róże na moich policzkach pojawiły się zaskórniki, jak byłam nastolatką takiego problemu nie miałam...
Podobnie jak jedna jedna z was, wycieram twarz jedynie papierowym ręcznikiem, no i staram się przynajmniej 2 razy w tygodniu prać poszewkę na poduszkę, oczywiście też w mydle antybakteryjnym
__________________
[eucerin][/eucerin]
magdalenka4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 11:34   #34
KasiaMaRysia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Czy któraś z Was używa w codziennej pielęgnacji, szczoteczki do mycia twarzy?
Chętnie zakupiłabym taką, jednak mam obawy co do higieny - takie akcesoria powinny być chyba bardzo często dezynfekowane?
__________________
[eucerin][/eucerin]
KasiaMaRysia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 11:35   #35
Prodomostra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: KRK
Wiadomości: 240
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Do mnie paczka jeszcze nie dotarła Mam nadzieję, że dziś ją dostanę i będę już mogła zacząć testować, bo akurat coś mnie wysypało
Prodomostra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 11:35   #36
dota82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 10
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Ja walczę już parę ładnych lat miejmy nadzieje,że zawartość dzisiejszej przesyłki pomoże mi na zawsze o tym problemie zapomnieć
__________________
[eucerin][/eucerin]
dota82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 11:35   #37
201708250935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 597
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Cytat:
Napisane przez Aredhel125 Pokaż wiadomość
Ja myję w Babydreamie i jest w porządku, pędzle są zawsze czyste.
Też kiedyś mylam babydream'em ale wkurzało mnie ze tak długo się wypłukiwało ze środka i ciągle pienilo więc zmieniłam na mydło
201708250935 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-25, 11:36   #38
pat89n
Raczkowanie
 
Avatar pat89n
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 71
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Cytat:
Napisane przez Aziddee Pokaż wiadomość
Do mnie też dziś doszła Będę testować na połowie twarzy

Do mnie też właśnie doszła. Testować na połowie twarzy? Ciekawy pomysł
pat89n jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 11:36   #39
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Cytat:
Napisane przez pat89n Pokaż wiadomość
Przez pewien czas myłam twarz przegotowaną wodą, ale zbyt uciążliwe było to dla mnie, przegotować, czekać aż wystygnie, a tu trzeba się spieszyć na zajęcia albo położyć się spać. Chociaż może było trochę lepiej kiedy się do tego stosowałam.
Ja na szczęście mieszkam w miejscu, gdzie woda nadaje się do picia prosto z kranu. Jest smaczna i nie pogarsza stanu skóry.
Za to gdy pojadę w inne miejsce, gdzie woda jest niesmaczna i śmierdząca - murowany wysyp i przesusz Dlatego warto się zastanowić nad myciem w przegotowanej albo mineralnej, ale wydaje mi się, że jeśli woda z kranu jest dobra, to nie będzie miało to aż takiego znaczenia
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 11:37   #40
mskrzypulec
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 500
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Cytat:
Napisane przez theMonique Pokaż wiadomość
o tym wiem, ale mi chodzi o to czy taki zel, ktory nam nie sluzy i chcemy go wykorzystac do czyszczenia pedzla moze nam zrobic bubu na twarzy?
Nie jestem ekspertką w tym temacie ale moim zdaniem to czego używamy do twarzy i nam nie służy to nie powinnyśmy tego używać w ogóle nawet do mycia pędzli.
mskrzypulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 11:37   #41
Aredhel125
Zadomowienie
 
Avatar Aredhel125
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Sudety
Wiadomości: 1 759
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Ja też jeszcze czekam.

Ja akurat mam trądzik hormonalny i dbanie o cerę pomaga mi trochę wyhamować problem. Używam podkładu i pudru mineralnego, ale nie wyobrażam sobie nie zmyć makijażu tak jak to robią niektóre moje znajome. Jak mi jedna z drugą powiedzą np. wczoraj spałam u chłopaka i jakoś nie było czasu na zmycie tapety, nie chciało mi się, to mi ręce opadają. ja bym czuła, że gniję...
Aredhel125 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-25, 11:37   #42
biedron_ka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 23
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Kiedyś przeczytałam, że do mycia pędzli dobry jest szampon do włosów dla dzieci, ale czy to dobry sposób nie wiem... bo ich nie używam
W ogóle rzadko się maluję, nie trafiłam jeszcze na odpowiednie kosmetyki, te które mam powodują, że na drugi dzień moja cera jest pełna krost...
Szkoda, że nie można kupić takich malutkich próbek. Kupuję kosmetyk i okazuje się, że nie mogę go używać i ląduje w koszu. To dużo kosztuje... Wiem, że w niektórych drogeriach i aptekach można otrzymać próbki, ale nie w moim mieście...
__________________
[eucerin][/eucerin]
biedron_ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 11:38   #43
magdalenka4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 20
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Tak się rozpisałam o swoim ulubionym mydle antybakteryjnym i zapomniałam dodać, że swoją szmatkę muślinową również w nim piorę Bo zazwyczaj zmywam nią mocny makijaż, albo maseczki.

Naszym problemem często jest to, że nie oczyszczamy skóry dokładnie na szyji, w okolicach uszu czy przy linii włosów... Uświadomiła mi to kosmetyczka i od tamtej pory dokładnie oczyszczam te partie, tonizuję i kremuję
Kiedyś smarując twarz kremem omijałam czoło, bo byłam pewna, że od tego przetłuszczają mi się włosy, dlatego na czole zrobiła mi się jedna wielka zmarszczka, staram się naprawić swoje błędy młodości
__________________
[eucerin][/eucerin]
magdalenka4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 11:39   #44
theMonique
Zakorzenienie
 
Avatar theMonique
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Nibyland
Wiadomości: 5 550
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Cytat:
Napisane przez Prodomostra Pokaż wiadomość
Do mnie paczka jeszcze nie dotarła Mam nadzieję, że dziś ją dostanę i będę już mogła zacząć testować, bo akurat coś mnie wysypało
mnie tez wysypalo na czole i juz mialam kupic Aleppo, ale dowiedzialam sie o Eucerinie wiec sie wstrzymam, zeby nie namieszac

Cytat:
Napisane przez pat89n Pokaż wiadomość
Do mnie też właśnie doszła. Testować na połowie twarzy? Ciekawy pomysł
no, jestem ciekawa efektow
ja ide na cala twarz - zaraz porobie sobie zdjecia, zeby potem porownac
__________________
Nic mi się nie chce, bo mam depresję a gdy mam depresję to nic mi się nie chce

ja UMIEM
ja ROZUMIEM

BLOG http://themonique-girlsjustwant.blogspot.com/
theMonique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 11:39   #45
ewson91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 18
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Cytat:
Napisane przez pat89n Pokaż wiadomość
Przez pewien czas myłam twarz przegotowaną wodą, ale zbyt uciążliwe było to dla mnie, przegotować, czekać aż wystygnie, a tu trzeba się spieszyć na zajęcia albo położyć się spać. Chociaż może było trochę lepiej kiedy się do tego stosowałam.
może spróbuj wodą mineralną, nie jest to za bardzo czasochłonne, a przynajmniej moja skóra lepiej na to reaguje, niż na kranówkę
__________________
[eucerin][/eucerin]
ewson91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 11:40   #46
201708250935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 597
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Cytat:
Napisane przez magdalenka4 Pokaż wiadomość
Wygląda na to, że również mam trądzik kosmetyczny, bo kiedyś nie miałam takich problemów... Dokładnie od 3 lat problem trądziku mnie dotyczy. A do tej pory nie miałam pojęcia o istnieniu trądziku kosmetycznego Jak wiele się można z wizażu dowiedzieć
Pędzle staram się myć przynajmniej 4 razy w tygodniu, zazwyczaj po 2 użyciach. Myję je w mydle antybakteryjnym, normalnym Protexie w kostce. Kiedyś się częściej malowałam i wtedy pędzle myłam codziennie i jedna kostka wystarczała mi na bardzo bardzo długo. Mydło jest tanie i nie pieni się tak jak szampon, co nie stanowi problemu wypłukania pędzli.
Zdarza mi się stosować również mydło do mycia twarzy, kiedy mam mnóstwo ropnych zaognionych problemów na twarzy, myję twarz mydłem, które delikatnie przysusza.
Czasem zdarzało się, że po podkładzie miałam zapachaną twarz, ale nigdy nie podejrzewałam, że bronzery czy róże mogą coś takiego powodować.. Muszę się swoim przyjrzeć, bo rzeczywiście odkąd stosuję bronzery i róże na moich policzkach pojawiły się zaskórniki, jak byłam nastolatką takiego problemu nie miałam...
Podobnie jak jedna jedna z was, wycieram twarz jedynie papierowym ręcznikiem, no i staram się przynajmniej 2 razy w tygodniu prać poszewkę na poduszkę, oczywiście też w mydle antybakteryjnym
prawdopodobnie talk cię zapycha w kolorowce
201708250935 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 11:41   #47
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 6 006
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Do mnie jeszcze paczka nie doszła
Vinnga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 11:41   #48
magdalenka4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 20
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Cytat:
Napisane przez Aredhel125 Pokaż wiadomość
Używam podkładu i pudru mineralnego, ale nie wyobrażam sobie nie zmyć makijażu tak jak to robią niektóre moje znajome. Jak mi jedna z drugą powiedzą np. wczoraj spałam u chłopaka i jakoś nie było czasu na zmycie tapety, nie chciało mi się, to mi ręce opadają. ja bym czuła, że gniję...
Ja mam tak samo! Nie mogę zasnąć, ani nawet przyłożyć twarzy do poduszki kiedy nie zmyję makijażu! To żaden odpoczynek, kiedy wiem jak mogę sobie zaszkodzić. Podobnie mam z myciem zębów, nie zasnę, jeśli ich nie umyję
__________________
[eucerin][/eucerin]
magdalenka4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 11:41   #49
mskrzypulec
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 500
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Ja miałam idealną cerę jak jeździłam nad morze na wakacje do rodziny na całe 2 miesiące. Woda tam była dla mnie jak lekarstwo na wszystkie pryszcze itp. Szkoda, że u mnie nie ma takiej

wycieranie twarzy ręcznikiem papierowym to jest świetny pomysł Muszę sama to sprawdzić i polecić siostrze męża :P
mskrzypulec jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-25, 11:41   #50
ewson91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 18
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Cytat:
Napisane przez theMonique Pokaż wiadomość
mnie tez wysypalo na czole i juz mialam kupic Aleppo, ale dowiedzialam sie o Eucerinie wiec sie wstrzymam, zeby nie namieszac
Aleppo? nigdy nie słyszałam, gdzie można dostać?
__________________
[eucerin][/eucerin]
ewson91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 11:42   #51
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 6 006
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

A co do wody, to ja osobiście zrezygnowałam z mycia twarzy wodą. Być może wyda się to niektórym radykalne, ale od tamtej pory mam o wiele mnie zaskórników.
Oczywiście są sytuacje, że muszę umyć buzię, np. po intensywnym wysiłku, ponieważ bardzo poci mi się twarz. Ale wtedy w ruch idzie woda termalna. Aktualnie używam Vichy, natomiast moim zdaniem woda Iwostin jest równie fajna, a nieco tańsza I oczywiście osuszenie twarzy ręcznikiem papierowym.
Vinnga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 11:43   #52
Aredhel125
Zadomowienie
 
Avatar Aredhel125
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Sudety
Wiadomości: 1 759
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Cytat:
Napisane przez biedron_ka Pokaż wiadomość
Kiedyś przeczytałam, że do mycia pędzli dobry jest szampon do włosów dla dzieci, ale czy to dobry sposób nie wiem... bo ich nie używam
W ogóle rzadko się maluję, nie trafiłam jeszcze na odpowiednie kosmetyki, te które mam powodują, że na drugi dzień moja cera jest pełna krost...
Szkoda, że nie można kupić takich malutkich próbek. Kupuję kosmetyk i okazuje się, że nie mogę go używać i ląduje w koszu. To dużo kosztuje... Wiem, że w niektórych drogeriach i aptekach można otrzymać próbki, ale nie w moim mieście...
ja właśnie myję w Babydreamie i nie narzekam. Tak w ogóle to ten szampon chyba będzie mi służył w ogóle do mycia pędzli tylko i wyłącznie.
Aredhel125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 11:43   #53
ewson91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 18
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Cytat:
Napisane przez magdalenka4 Pokaż wiadomość
Ja mam tak samo! Nie mogę zasnąć, ani nawet przyłożyć twarzy do poduszki kiedy nie zmyję makijażu! To żaden odpoczynek, kiedy wiem jak mogę sobie zaszkodzić. Podobnie mam z myciem zębów, nie zasnę, jeśli ich nie umyję
Też tak mam, nawet jak wrócę późno do domu i nic mi się nie chce, makijaż obowiązkowo zmywam. Jak nie zmyję, rano wysyp zaczerwienień i krost!
__________________
[eucerin][/eucerin]
ewson91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 11:44   #54
magdalenka4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 20
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Cytat:
Napisane przez nagomiko Pokaż wiadomość
prawdopodobnie talk cię zapycha w kolorowce
Hmm... może masz rację. Ale czy nie byłoby tak samo z pudrami do twarzy? Zawsze używam matujących i jakoś zmiana pudru nie wpływała nigdy na "wysyp". Jesli miałam jakieś problemy z pudrem to dotyczyło to jedynie ich odcienia (jestem bardzo blada i większość jest dla mnie za ciemna), ewentualnie wysuszały mi nos i widać mi było skórki.
__________________
[eucerin][/eucerin]
magdalenka4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 11:44   #55
mskrzypulec
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 500
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Do mnie również jeszcze paczuszka nie doszła za to otrzymałam inną a nawet nie wiedziałam, że coś wygrałam
mskrzypulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 11:44   #56
theMonique
Zakorzenienie
 
Avatar theMonique
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Nibyland
Wiadomości: 5 550
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Cytat:
Napisane przez ewson91 Pokaż wiadomość
Aleppo? nigdy nie słyszałam, gdzie można dostać?
ja swoje mydlo znalazlam w sklepiku ze zdrowa zywnoscia i naturalnymi kosmetykami
w necie poszukaj, w mydlarniach
__________________
Nic mi się nie chce, bo mam depresję a gdy mam depresję to nic mi się nie chce

ja UMIEM
ja ROZUMIEM

BLOG http://themonique-girlsjustwant.blogspot.com/
theMonique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 11:45   #57
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 6 006
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Cytat:
Napisane przez magdalenka4 Pokaż wiadomość
Ja mam tak samo! Nie mogę zasnąć, ani nawet przyłożyć twarzy do poduszki kiedy nie zmyję makijażu! To żaden odpoczynek, kiedy wiem jak mogę sobie zaszkodzić. Podobnie mam z myciem zębów, nie zasnę, jeśli ich nie umyję
Dokładnie, nawet jeśli leżę już w łóżku padnięta i nie mam nawet siły wstać, to myśl o nieoczyszczonej twarzy i ewentualnym pryszczu rano skutecznie mnie motywuje żeby pójść do łazienki

---------- Dopisano o 12:45 ---------- Poprzedni post napisano o 12:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Aredhel125 Pokaż wiadomość
ja właśnie myję w Babydreamie i nie narzekam. Tak w ogóle to ten szampon chyba będzie mi służył w ogóle do mycia pędzli tylko i wyłącznie.
U mnie się niezbyt sprawdził na włosach i też go stosuję do mycia pędzla
Vinnga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 11:46   #58
Sabriel_
Zadomowienie
 
Avatar Sabriel_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 213
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Ja mam trądzik od roku-dwóch lat. Jest to typowy trądzik młodzieńczy (przynajmniej wskazywałby na to wiek ). Stres także pogorszył stan mojej cery. Mam tylko nadzieję, że teraz na studiach nie będzie aż tylu stresujących wydarzeń. Na razie sytuacja jest jako tako opanowana- krosty nadal się pojawiają (przynajmniej wiem od czego), ale wiem co robić by szybciej je zlikwidować. W moim przypadku sprawdza się ocm wieczorem i klindacin. I wiem że mnie zapycha talk. Poza tym jestem na niego uczulona, więc omijam szerokim łukiem.

Cytat:
Napisane przez theMonique Pokaż wiadomość
dla mnie to za wysoka cena jak na produkt do mycia pedzla
ja swojego uzywam tylko do nakladania pudru i chyba musze pomyslec o czestszym myciu go...

a czym wycieracie twarz po oczyszczaniu? ja przez pewnien czas uzywalam recznikow papierowych, ale nie zauwazylam poprawy, wiec wrocilam do zwyklego recznika a teraz znowu papierowe...
Ręcznikami papierowymi od dawien dawna i nie wyobrażam sobie wrócić do zwykłego ręcznika.

Cytat:
Napisane przez noir_angele Pokaż wiadomość
No właśnie dziewczyny, czy czyścicie pędzle do makijażu i jak często. Ja staram się chociaż raz w tygodniu, żeby się pozbyć bakterii. Myję w płynie dla dzieci, którego też używam do mycia twarzy, bo jest delikatny i to on najlepiej służy mojej skórze.

Często o tym zapominamy
Raz w tygodniu i myję zwykłym łagodnym szamponem

Cytat:
Napisane przez pat89n Pokaż wiadomość
Jedna Pani dermatolog kiedyś mi tłumaczyła, że trądzik kosmetyczny powstaje jeśli nie oczyszczamy dobrze twarzy po całym dniu. Na pewno dobre oczyszczanie jest bardzo ważne, ale tu raczej chodzi o jakość kosmetyków, które zatykają pory. Z resztą nie wyobrażam sobie jak można wieczorem nie zmyć makijażu... Wydaje mi się, że dość ciężko jest też dojść który kosmetyk akurat nam szkodzi, gdyż zazwyczaj używamy ich wiele.
Też sobie nie wyobrażam jak ktoś może nie zmyć makijażu Sama myję twarz olejami i bardzo dobrze usuwa makijaż (w tym bb) i dzięki temu jeszcze żaden bb azjatycki mnie nie zapchał. Po każdym ocm także sparzam szmatkę bo jednak boję się żeby nie roznosić bakterii

Cytat:
Napisane przez Vinnga Pokaż wiadomość
Hm, dziękuję za polecenie, ale wolałabym coś bardziej na studencką kieszeń, tak do 40-50 zł
Lumiere można zamówić na wspólnym wizażowym i wychodzi mniej więcej 40-50zł. Meow chyba trochę drożej ale też jest go więcej. Popatrz też na annabelle minerals (PL firma)

Edytowane przez Sabriel_
Czas edycji: 2013-09-25 o 11:48
Sabriel_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 11:48   #59
magdalenka4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 20
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Czasem niestety jest tak, że dbam o swoją cerę. Regularnie oczyszczam, dokładnie tonizuję, nawilżam a rano (tak jak dziś ) wstaję z mega wielkimi, trzema pryszczami na brodzie... No i niestety do mnie również paczka nie dotarła, a przydałaby się...
__________________
[eucerin][/eucerin]

Edytowane przez magdalenka4
Czas edycji: 2013-09-25 o 11:49
magdalenka4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 11:48   #60
Aredhel125
Zadomowienie
 
Avatar Aredhel125
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Sudety
Wiadomości: 1 759
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Cytat:
Napisane przez Vinnga Pokaż wiadomość
Dokładnie, nawet jeśli leżę już w łóżku padnięta i nie mam nawet siły wstać, to myśl o nieoczyszczonej twarzy i ewentualnym pryszczu rano skutecznie mnie motywuje żeby pójść do łazienki

---------- Dopisano o 12:45 ---------- Poprzedni post napisano o 12:44 ----------



U mnie się niezbyt sprawdził na włosach i też go stosuję do mycia pędzla
Mnie nawet nie tyle wizja pryszczy przejmuje bo mam zazwyczaj tak, że jeśli są one spowodowane właśnie albo złym specyfikiem, albo jakimś innym złym ruchem w pielęgnacji to dość szybko schodzą. Mi się wydaje, ze ta skóra będzie się dusić, brudzić i że rano wstanę opuchnięta ze zmarszczkami i będę wyglądać jak potwór. Po prostu szkoda tak męczyć skórę, co ona winna...
Aredhel125 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Eucerin - podejmij wyzwanie!


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-29 12:33:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:47.