Prostownica Bosch BrilliantCare Quattro-Ion PHS5263 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Bosch Quattro-Ion

Notka

Bosch Quattro-Ion sprawdź opinię wizażanek

 
 
Narzędzia
Stary 2014-07-11, 14:38   #1
lukaszm900
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 4

Prostownica Bosch BrilliantCare Quattro-Ion PHS5263


Piękne włosy to marzenie każdej kobiety. W moim przypadku jest to włączona prostownica.
Ostatnio moim nowym nabytkiem stała się prostownica Bosch BrilliantCare Quattro-Ion PHS5263. Prostownica Bosch już na pierwszy rzut oka się wyróżnia. Czarny, wyprofilowany sprzęt doskonale wygląda i trzyma się w dłoni. Prostownica wyposażona jest w długi kabel dzięki czemu w komfortowy sposób wyprostujemy włosy w odpowiedniej odległości od lustra. Co więcej, jego obrotowa końcówka zwiększa wygodę użytkowania.
Urządzenie posiada potrójną elektroniczną regulację temperatury tym samym każda kobieta dopasuje temperaturę urządzenia do kondycji i gęstości włosa. Z racji tego, że moje włosy są gęste i falowane, korzystam z opcji ostatniej. Nie mam żadnej obawy o spalenie moich włosów.
Prostownica wyposażona jest w płytki, które są 8 razy trwalsze niż standardowe płytki ceramiczne. Warto zaznaczyć, że są przy tym niezwykle gładkie. Przekłada się to na wyjątkową trwałość prostownicy.Kolejną, ważną kwestią jest Quattro-Ion. Oznacza to wyposażenie urządzenia w 4 punkty, które emitują ujemne jony. Jest to tak zwana poczwórna jonizacja. Za jej sprawą, nasza fryzura będzie się charakteryzowała wyjątkową gładkością oraz łatwością w ułożeniu. Co więcej, możliwa jest także bezpieczna stylizacja z wysokim połyskiem .
Prostownica wyposażona jest także w blokadę zamykającą, dzięki której jej płytki nie zostaną narażone na uszkodzenia podczas nie używania sprzętu.
Ostatnią rzeczą, która mnie urzekła w prostownicy jest wyodrębnienie zawieszki na haczyk. Tym samym, po skończonej pracy prostownica nie będzie się nam plątać pod nogami. Jak dla mnie super!
Prostownica Bosch to idealny wybór dla każdej kobiety, która dba o swoje włosy. Sprawna, skuteczna i do tego elegancka. Jak do tej pory działa bez zarzutu. Mam nadzieję, że pozostanie tak jak najdłużej.
lukaszm900 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Bosch Quattro-Ion


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-11 14:38:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:25.