Panny Młode 2020 cz. II - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-01-19, 21:40   #1141
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Ja nie mam żadnych podziękowań dla rodziców. Bo też nie mam za co dziękować. Myślę, że gdybym miała szczęśliwe dzieciństwo, a mama wyprawiłaby mi huczne weselicho, to tak, ale nie w sytuacji, kiedy po pierwsze za dzieciaka miałam co miałam, a po drugie moja mama stwierdziła, że może mi dać max 5 tys i ani grosza więcej, bo nie ma.
Nie zrozumcie, że ja od niej wymagam więcej. Ale po prostu mogła nie mówić tego, a nie "mogę Ci dać 5 tysięcy maksymalnie, ani grosza więcej". Miło z jej strony, że w ogóle coś mi chce dać, ale jak tak patrzę na znajome pary, którym rodzice funduja wesela na 150 osób, to robi mi się przykro.
Moja mama od 4 lat ma na utrzymaniu tylko i wyłącznie siebie, i prawie 4 tys na rękę, przy czym nic nie odkłada, nie ma żadnych oszczędności.
I serio, mogłaby mi dać i 500 zł bez żadnych tekstów "ani grosza więcej"...

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-19, 21:47   #1142
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Swoją drogą, mama tz ma nam pożyczyć pudełeczko na obrączki, mniej więcej coś jak na zdjęciu. Problem w tym, że to pudełeczko jest dość głębokie, i nie chce żeby obrączki leżały na dnie. Macie pomysł czym wypełnić? Gąbka będzie trudno, bo ma dość nieregularny kształt. Piankowe różyczki a już nie daj buk mech nie wchodzą w grę. szkatulka-na-bizuterie-srebrna-platerowana-puzderko-metalowe.jpg

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-19, 21:48   #1143
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez calore Pokaż wiadomość
byłyście kiedyś na weselu bez oczepin z powodu braku osób do łapania? u nas chyba będzie taka sytuacja, a przeczuwam, że i tak będzie gadanie
Tak, znajomi w tym roku odpuścili oczepiny. Z panien byłam ja (z wyznaczoną datą ślubu), jakaś ciotka w prawie piętnastoletnim związku (którego po prostu nie planuję formalizować) i szesnastoletnia chrześnica pana młodego. Za to kawalerów aż nadto xD


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
theali jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-19, 21:53   #1144
kalinka_91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 163
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Swoją drogą, mama tz ma nam pożyczyć pudełeczko na obrączki, mniej więcej coś jak na zdjęciu. Problem w tym, że to pudełeczko jest dość głębokie, i nie chce żeby obrączki leżały na dnie. Macie pomysł czym wypełnić? Gąbka będzie trudno, bo ma dość nieregularny kształt. Piankowe różyczki a już nie daj buk mech nie wchodzą w grę. Załącznik 7704585

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
Gąbka florystyczna powinna dać się dociąć na dowolny kształt nożykiem i na wierzch tylko podkleić jakimś materiałem żeby było estetycznie .
kalinka_91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-19, 21:56   #1145
olalaczynska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 221
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez kalinka_91 Pokaż wiadomość
ja bym chciała walca ale mój narzeczony nie jest zbyt przekonany. No ale jeszcze może coś nam wpadnie w ucho.

ej a robicie podziękowania dla rodziców- bo moi powiedzieli, że oni nie chcą no i na siłę robić nie chcę no ale są jeszcze drudzy rodzice nie wiem jakie mają oni zdanie w tym temacie. Myślałam żeby ewentualnie po weselu albo przed zaprosić rodziców na jakąś kolację i podziękować bez gości
My chcemy im zrobic film w formie sklejek z ich wesel, nas jak byliśmy dziećmi itp ale zobaczymy co z tego będzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olalaczynska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-19, 21:59   #1146
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez kalinka_91 Pokaż wiadomość
Gąbka florystyczna powinna dać się dociąć na dowolny kształt nożykiem i na wierzch tylko podkleić jakimś materiałem żeby było estetycznie .
Ooo!

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-20, 07:05   #1147
SorbetMalinowy
Zakorzenienie
 
Avatar SorbetMalinowy
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Birmingham//Białystok
Wiadomości: 4 958
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez kalinka_91 Pokaż wiadomość
ja bym chciała walca ale mój narzeczony nie jest zbyt przekonany. No ale jeszcze może coś nam wpadnie w ucho.

ej a robicie podziękowania dla rodziców- bo moi powiedzieli, że oni nie chcą no i na siłę robić nie chcę no ale są jeszcze drudzy rodzice nie wiem jakie mają oni zdanie w tym temacie. Myślałam żeby ewentualnie po weselu albo przed zaprosić rodziców na jakąś kolację i podziękować bez gości
My nagrywamy filmik z podziękowaniami dla rodziców. Wiem, że dosyć oklepane, ale mój znajomy się zajmuje takimi rzeczami i robi nam po dobrej zniżce, a dodatkowo moi rodzice i TŻ'ta uwielbiają takie rzeczy.
Tak się tylko zastanawiam czy sam filmik to nie za mało.
SorbetMalinowy jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-01-20, 07:06   #1148
maaalinowaaa
Zadomowienie
 
Avatar maaalinowaaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 737
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Dawno tu nie zaglądałam, ale ten czas tak ucieka. Pamiętam jak mówiłam niedawno, że został nam jeszcze rok do ślubu, a teraz już praktycznie niecałe 5 miesięcy :-D
Właśnie wczoraj zastanawiałam się czy mamy już mniej więcej wszystko załatwione. Z takich ważniejszych spraw to został nam do ogarnięcia urząd stanu cywilnego i spisanie protokołu przedślubnego.
W sobotę załatwiliśmy sobie podróż poślubną ;-)
A ostatnio mam wrażenie, że nasi rodzice bardziej przeżywają nasze wesele niż my sami i nie wiem czy ja jestem taka spokojna w tym wszystkim, czy dopiero za niedługo mi się udzieli.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie mogę wprawdzie powiedzieć, czy będzie lepiej, gdy będzie inaczej, ale tyle rzec mogę, iż mysi być inaczej, o ile ma być dobrze."
maaalinowaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-20, 07:11   #1149
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez maaalinowaaa Pokaż wiadomość
Dawno tu nie zaglądałam, ale ten czas tak ucieka. Pamiętam jak mówiłam niedawno, że został nam jeszcze rok do ślubu, a teraz już praktycznie niecałe 5 miesięcy :-D
Właśnie wczoraj zastanawiałam się czy mamy już mniej więcej wszystko załatwione. Z takich ważniejszych spraw to został nam do ogarnięcia urząd stanu cywilnego i spisanie protokołu przedślubnego.
W sobotę załatwiliśmy sobie podróż poślubną ;-)
A ostatnio mam wrażenie, że nasi rodzice bardziej przeżywają nasze wesele niż my sami i nie wiem czy ja jestem taka spokojna w tym wszystkim, czy dopiero za niedługo mi się udzieli.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A kiedy macie? Bo nie ma twojej daty w pierwszym poście.

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-20, 07:42   #1150
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Orientujecie się czy jak kupię używana suknie od kogoś to w salonach też zajmują się przeróbkami? Typu skrócenie itd? Czy raczej szukać krawcowych poza salonami?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-20, 07:43   #1151
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Orientujecie się czy jak kupię używana suknie od kogoś to w salonach też zajmują się przeróbkami? Typu skrócenie itd? Czy raczej szukać krawcowych poza salonami?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zależy od salonu, w jednym robią w innym nie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-01-20, 07:55   #1152
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Orientujecie się czy jak kupię używana suknie od kogoś to w salonach też zajmują się przeróbkami? Typu skrócenie itd? Czy raczej szukać krawcowych poza salonami?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Raczej szukać poza.
Ale używane suknie też mają kosmiczne ceny... Jeszcze rozumiem takie mega wypaśne suknie, sprowadzane, typu Rara Avis, ale kurcze, nie zwykłą rusałkę za 3 tysiące

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-20, 08:00   #1153
_PinkLips
Zakorzenienie
 
Avatar _PinkLips
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 5 490
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Orientujecie się czy jak kupię używana suknie od kogoś to w salonach też zajmują się przeróbkami? Typu skrócenie itd? Czy raczej szukać krawcowych poza salonami?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pewnie zależy od salonu. Tam gdzie ja zamówiłam suknie jest tez komis i z tego co babka mówiła wszystko robią na miejscu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_PinkLips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-20, 08:07   #1154
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez _PinkLips Pokaż wiadomość
Pewnie zależy od salonu. Tam gdzie ja zamówiłam suknie jest tez komis i z tego co babka mówiła wszystko robią na miejscu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też chce się przejsc do jednego komisu. Co prawda ceny mają 1500-1800 ale jak kupię od jakiejś dziewczyny to w sumie nie wiem ile mogą kosztować przeróbki
Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Raczej szukać poza.
Ale używane suknie też mają kosmiczne ceny... Jeszcze rozumiem takie mega wypaśne suknie, sprowadzane, typu Rara Avis, ale kurcze, nie zwykłą rusałkę za 3 tysiące

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
Też widziałam takie 🤣ale znalazłam np za 600 zł suknie Oksana Mukha. Sporo jest fajnych kiecek do 1000 zł.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-20, 08:35   #1155
BlueSky14
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1 261
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
A ja właśnie sie dowiedziałam że jednak będę miała wesele zamiast obiadu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak to? Opowiadaj

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
BlueSky14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-20, 08:39   #1156
PaniAuto
Rozeznanie
 
Avatar PaniAuto
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 885
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez SorbetMalinowy Pokaż wiadomość
My nagrywamy filmik z podziękowaniami dla rodziców. Wiem, że dosyć oklepane, ale mój znajomy się zajmuje takimi rzeczami i robi nam po dobrej zniżce, a dodatkowo moi rodzice i TŻ'ta uwielbiają takie rzeczy.
Tak się tylko zastanawiam czy sam filmik to nie za mało.

Też nagrywamy filmik ale sami. Rodzice Tż nie chcą wychodzić na środek i nie chcą żadnych podziękowań. Za to ja bardzo chcę podziękować moim rodzicom i żeby poczuli się wyjątkowo i wyróżnieni więc puścimy film i wręczymy prezenty ale nie na środku tylko przy stoliku. Wydaje mi się że to najlepszy kompromis.



Dziewczyny chyba kończę remont w końcu ^^ prawdopodobnie w piątek odbiorę klucze do wykończonego mieszkania i będziemy mogli się wprowadzić. Nareszcie
PaniAuto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-20, 09:52   #1157
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

U nas ciągle poszukiwanie pracy, więc własne lokum się odwleka w czasie :/

Próbowaliśmy dziś załatwić sprawę ślubu w USC, ale okazało się, że musimy czekać tydzień, bo oni nie mają aktu urodzenia TŻta :/ myślałam, że już wszystko jest zdigitalizowane

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-20, 10:01   #1158
Mademoiselle Bernadette
Raczkowanie
 
Avatar Mademoiselle Bernadette
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomości: 229
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez angeegna Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wybrałyście już utwór na pierwszy taniec?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To chyba mieliśmy wybrane jako jedną z pierwszych rzeczy Będziemy mieć piosenkę, która jest związana z naszymi początkami
Cytat:
Napisane przez calore Pokaż wiadomość
ja zamówiłam ozdoby z kryształkami do włosów i najchętniej dodałabym jakiegoś kwiatka jednego. wianek czy welon odpadają u mnie raczej

pudełko na koperty weźmiemy jakieś najprostsze, ale raczej nieprzezroczyste


czekoladowoo jak to?

byłyście kiedyś na weselu bez oczepin z powodu braku osób do łapania? u nas chyba będzie taka sytuacja, a przeczuwam, że i tak będzie gadanie
U nas nie będzie oczepin, ale z innego powodu. Hmm... gadać i tak będą, wszystkim nie dogodzisz.
Cytat:
Napisane przez kalinka_91 Pokaż wiadomość
ja bym chciała walca ale mój narzeczony nie jest zbyt przekonany. No ale jeszcze może coś nam wpadnie w ucho.

ej a robicie podziękowania dla rodziców- bo moi powiedzieli, że oni nie chcą no i na siłę robić nie chcę no ale są jeszcze drudzy rodzice nie wiem jakie mają oni zdanie w tym temacie. Myślałam żeby ewentualnie po weselu albo przed zaprosić rodziców na jakąś kolację i podziękować bez gości
Podziękowań dla rodziców na weselu nie planujemy. Dla mnie to dość sztuczne i na pokaz, a moi rodzice w żaden taki sposób nie poczuliby się "wyróżnieni" tylko skrępowani i nieswojo. Wolimy z Tż zaprosić ich po weselu na obiad do wypasionej restauracji i dać im po upominku. Choć w sumie nie wiem jak rodzice Tż to zaakceptują, bo prawie wszystkie ich dzieci już miały swoje wesele i na każdym było publiczne wołanie rodziców na środek i jakieś tańce i przytulanki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mademoiselle Bernadette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-20, 10:28   #1159
maaalinowaaa
Zadomowienie
 
Avatar maaalinowaaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 737
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

My mamy 06.06.2020
Kiedyś była wpisana nasza data ślubu, ale chyba w poprzednim wątku.
Właśnie rozkminiamy gdzie kupić kołacz weselny do pracy i liczymy ile potrzebujemy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie mogę wprawdzie powiedzieć, czy będzie lepiej, gdy będzie inaczej, ale tyle rzec mogę, iż mysi być inaczej, o ile ma być dobrze."
maaalinowaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-01-20, 12:46   #1160
Mademoiselle Bernadette
Raczkowanie
 
Avatar Mademoiselle Bernadette
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomości: 229
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez maaalinowaaa Pokaż wiadomość
My mamy 06.06.2020
Kiedyś była wpisana nasza data ślubu, ale chyba w poprzednim wątku.
Właśnie rozkminiamy gdzie kupić kołacz weselny do pracy i liczymy ile potrzebujemy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ślubujemy w tym samym dniu Macie już ustaloną godzinę?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mademoiselle Bernadette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-20, 12:48   #1161
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Kupiłam pudełko na koperty

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-20, 12:54   #1162
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Kupiłam pudełko na koperty
Jakie?



Dopadł mnie dzisiaj okres. Ledwie żyję, ale cieszę się jak głupia, bo daje mi to niemal pewność, że nie będę mieć okresu w dniu ślubu A miesiąc temu wydawało się dobijająco prawdopodobne, że jednak będę.
theali jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-20, 12:58   #1163
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez theali Pokaż wiadomość
Jakie?



Dopadł mnie dzisiaj okres. Ledwie żyję, ale cieszę się jak głupia, bo daje mi to niemal pewność, że nie będę mieć okresu w dniu ślubu A miesiąc temu wydawało się dobijająco prawdopodobne, że jednak będę.
Że stresu się zawsze może przesunąć, dlatego ja jestem na tabletkach i nie zrezygnuje z tego za żadne skarby.
Miałam robić przerwę, ale akurat będę w delegacji, po prostu łączę opakowania i żyje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-20, 13:03   #1164
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez Lottie69 Pokaż wiadomość
Że stresu się zawsze może przesunąć, dlatego ja jestem na tabletkach i nie zrezygnuje z tego za żadne skarby.
Miałam robić przerwę, ale akurat będę w delegacji, po prostu łączę opakowania i żyje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mi chyba przerwa nie wypada na ślub, ale jeśli tak, to po prostu wezmę nowe opakowanie bez odstępu
Już widzę tę czerwoną plamę na mojej brzoskwiniowej sukni
Właśnie się wzięłam za szukanie samochodu do ślubu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-20, 13:04   #1165
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez Lottie69 Pokaż wiadomość
Że stresu się zawsze może przesunąć, dlatego ja jestem na tabletkach i nie zrezygnuje z tego za żadne skarby.
Miałam robić przerwę, ale akurat będę w delegacji, po prostu łączę opakowania i żyje
Ja tabletki odstawiłam dwa lata temu i na razie powrotu nie planuję.

Ogólnie to poprzedni wypadł mi 68 dni przed ślubem, przy ostatnich cyklach w granicach 33-34 dni, więc matematyka mi nie sprzyjała. No ale teraz wyszło 28 , do ślubu zostaje 40 dni. Aż takiego przesunięcia w stronę dłuższych się nie spodziewam.
theali jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-20, 13:04   #1166
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez theali Pokaż wiadomość
Jakie?







Dopadł mnie dzisiaj okres. Ledwie żyję, ale cieszę się jak głupia, bo daje mi to niemal pewność, że nie będę mieć okresu w dniu ślubu A miesiąc temu wydawało się dobijająco prawdopodobne, że jednak będę.
Powiedz mi, jak będziecie świętować rocznice? Xd

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-20, 13:17   #1167
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Powiedz mi, jak będziecie świętować rocznice? Xd

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
W latach nieprzestępnych dwa dni, 28 lutego i 1 marca

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
theali jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-20, 14:12   #1168
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez theali Pokaż wiadomość
W latach nieprzestępnych dwa dni, 28 lutego i 1 marca

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak jak świętują osoby urodzone w dzień Waszego ślubu
Dla mnie super data!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-20, 16:11   #1169
maaalinowaaa
Zadomowienie
 
Avatar maaalinowaaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 737
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Mamy już ustaloną godzinę na 13

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie mogę wprawdzie powiedzieć, czy będzie lepiej, gdy będzie inaczej, ale tyle rzec mogę, iż mysi być inaczej, o ile ma być dobrze."
maaalinowaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-20, 16:21   #1170
calore
Raczkowanie
 
Avatar calore
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 251
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez theali Pokaż wiadomość
Tak, znajomi w tym roku odpuścili oczepiny. Z panien byłam ja (z wyznaczoną datą ślubu), jakaś ciotka w prawie piętnastoletnim związku (którego po prostu nie planuję formalizować) i szesnastoletnia chrześnica pana młodego. Za to kawalerów aż nadto xD


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
to u nas podobnie, jedna nastolatka i dwie osoby bez partnera
teraz byłam na weselu, gdzie młodzi wcisnęli komuś tylko muszkę i welon, nie było rzucania.

co do podziękowań, to na pewno nie będziemy przemawiać na środku, raczej chciałabym, żeby w tle leciała muzyka, my coś tam z rodzicami pogadamy, a potem jakiś przebój z lat ich młodości do tańca, a nie jakieś smęty i tyle. u szwagierki na weselu były życzenia czytane z kartki i jako prezent zdjęcie młodych wielkości chyba a3, trochę przesada moim zdaniem.
calore jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-09-22 14:44:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:48.