Panny Młode 2020 cz. II - Strona 62 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-02-11, 08:23   #1831
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez Mademoiselle Bernadette Pokaż wiadomość
Ja planuję skrzypka. Ale nie wiem czy organista wyrazi zdanie, bo to on dyktuje warunki w kościele. Już nam ksiądz powiedział, że jakbyśmy chcieli innego organistę, to i tak trzeba zapłacić organiście z kościoła bo się obrazi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nam tylko zasugerował że bez organów całkowicie może być trochę słabo a tak to nie ma problemu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-11, 08:35   #1832
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Też chciałam skrzypka na ślub, ale tz się nie zgadza, bo mu się nie podoba.
I strasznie mnie wkurza, że właściwie wszystko jest na mojej głowie, bo tz się w nic nie angażuje, bo on się nie zna, on nie wie co ma zrobić. Nawet jak mu kazałam wybrać DJ, to stwierdził, że ja nie pracuje (mam jeszcze wolne) to co mi szkodzi wybrać i zadzwonić.

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-11, 08:40   #1833
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Ja chyba będę miała zespół. 4 dziewczyny które śpiewają plus gitara i skrzypce. Ale zobaczymy. Muszę przeliczyć kase

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-11, 08:51   #1834
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Z dwóch ślubów, na których byłam w tym roku - na jednym był sam kościelny organista (jeden z lepszych, których słyszałam), na drugim organista grał, nazwijmy to, "stałe elementy mszy", a pieśni (na wejście, podczas komunii itp.) przygotowali znajomi muzycy pary młodej.
theali jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-11, 09:05   #1835
Ashya_
Zakorzenienie
 
Avatar Ashya_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 4 242
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Też chciałam skrzypka na ślub, ale tz się nie zgadza, bo mu się nie podoba.
I strasznie mnie wkurza, że właściwie wszystko jest na mojej głowie, bo tz się w nic nie angażuje, bo on się nie zna, on nie wie co ma zrobić. Nawet jak mu kazałam wybrać DJ, to stwierdził, że ja nie pracuje (mam jeszcze wolne) to co mi szkodzi wybrać i zadzwonić.

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
Dlatego powiedziałam tż że jak jie załatwi sam auta to ja biorę czerwonego busika a że mu się nie podoba to od razu dzwonić po dodga

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
`Jedyna niesłuszna w niej rzecz to to, że zapomina ile jest warta..`
Ashya_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-11, 09:31   #1836
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Faceci tak mają, u nas jest to samo u nas ogólnie tak to wygląda, że ja jestem organizatorem różnych przedsięwzięć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-11, 09:44   #1837
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

A mnie to wkurza, bo jak ja nie załatwię to będzie niezałatwione. I mój tz nie rozumie, że są sprawy które mogą czekać, a są takie, które nie mogą. Dla niego to wszystko załatwić na ostatnią chwilę i spoko.

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-02-11, 09:46   #1838
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Przeglądałam właśnie listę tematów na forum i trochę mnie zdziwiło, że nie znalazłam jeszcze wątku pm2021

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-11, 09:53   #1839
Ashya_
Zakorzenienie
 
Avatar Ashya_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 4 242
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez angeegna Pokaż wiadomość
Faceci tak mają, u nas jest to samo u nas ogólnie tak to wygląda, że ja jestem organizatorem różnych przedsięwzięć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dokładnie czy to wyjazdy tu gdzieś w okolice, czy wakacje, czy jakiekolwiek plany to wszystko na mojej głowie. Wybór wakacji? Co nie wybierzesz mi będzie odpowiadać ważne że z tobą więc ja sobie wybieram co mi pasuje i jak wybrane to pokazuje i jest ze super

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:53 ---------- Poprzedni post napisano o 10:50 ----------

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
A mnie to wkurza, bo jak ja nie załatwię to będzie niezałatwione. I mój tz nie rozumie, że są sprawy które mogą czekać, a są takie, które nie mogą. Dla niego to wszystko załatwić na ostatnią chwilę i spoko.

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
Dlatego ja mu nie zostawiam nic do załatwienia, podstawy muszę mieć a jemu dać konkretne zadanie. Np tu auto masz zadzwoń i załatw jak nie ja załatwię, jedziemy na majówkę, znalazłam hotele ogarnęłam jaka trasa co chcemy zobaczyć itp i jemu tylko mówię policz trasę ile paliwa punkty to to i to znajdź tam parkingi koniec xd za to nad wyraz ogarnięty jest jeśli chodzi o podliczanie i budżet w Excelu to to nie może czekać wszystko szczegółowa wykresy, tabelki byle wszystko się zgadzało

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
`Jedyna niesłuszna w niej rzecz to to, że zapomina ile jest warta..`
Ashya_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-11, 09:59   #1840
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

A co do wakacji, to już go nie stawiam przed faktem dokonanym jak na początku, tylko razem wybieramy. A przed ostatnimi wczasami to nawet sam szukał ale wszelakie kwestie formalne to są na mojej głowie. Teraz czekam na ofertę Zima 2020/21 żeby podróż poślubną kupić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-11, 10:01   #1841
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez Ashya_ Pokaż wiadomość
Dokładnie czy to wyjazdy tu gdzieś w okolice, czy wakacje, czy jakiekolwiek plany to wszystko na mojej głowie. Wybór wakacji? Co nie wybierzesz mi będzie odpowiadać ważne że z tobą więc ja sobie wybieram co mi pasuje i jak wybrane to pokazuje i jest ze super

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:53 ---------- Poprzedni post napisano o 10:50 ----------

Dlatego ja mu nie zostawiam nic do załatwienia, podstawy muszę mieć a jemu dać konkretne zadanie. Np tu auto masz zadzwoń i załatw jak nie ja załatwię, jedziemy na majówkę, znalazłam hotele ogarnęłam jaka trasa co chcemy zobaczyć itp i jemu tylko mówię policz trasę ile paliwa punkty to to i to znajdź tam parkingi koniec xd za to nad wyraz ogarnięty jest jeśli chodzi o podliczanie i budżet w Excelu to to nie może czekać wszystko szczegółowa wykresy, tabelki byle wszystko się zgadzało

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No właśnie mój nawet na konkretne zadanie nie pójdzie, bo jest "zaraz, później, nie mam teraz czasu, mamy czas żeby to załatwić, później się tym zajmę, teraz mi się nie chce". Np - mówię mu znajdź DJ. Jeden dzień nic. Drugi nic. Trzeci - pytam, rozglądałeś się za DJ? Nie, później się tym zajmę. No to czekam, mówię stary, miałeś DJ poszukac. Na co słysze, że przecież siedzę w domu, to co za problem, żebym poszukała. No to ok, szukam, znalazłam 3. Mówię ej, znalazłem 3, zdecyduj który. Wybierz, ja będę zadowolony z tego co wybierzesz. No to dzwonie do tych wybranych, mówię, że ok, porozmawiam z narzeczonym i dam znać we wtorek. Mówię tz, że wybrałam, czy może zadzwonić do DJ i potwierdzic. No to najpierw mi powiedział, że spoko, zadzwoni jak będzie jechać do pracy, a potem, że w sumie to ja wszystko załatwiałam, to ja powinnam zadzwonić.
No okropnie jestem wściekła. Bo to nie jest tak, że on pracuje 12 h i nie może wykonać jednego telefonu.

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-02-11, 10:25   #1842
PaniAuto
Rozeznanie
 
Avatar PaniAuto
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 885
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Ja w kościele zamiast organisty będę mieć zespół. Moja Chrzestna ma znajomych którzy śpiewają i mi ich załatwiła w ramach prezentu.


Na szczęście nie mam takich problemów z moim Tż. Staramy się sensownie dzielić rzeczami do załatwienia. Ze ślubem umówiliśmy się że ja załatwiam ślub a on ogarnia remont. Sprawdziło się to nam w miarę, Tż się interesuje ogląda ze mną oferty i decyduje ale to ja szukam wykonawców, dzwonie z zapytaniami itd. W remoncie było tak samo, razem jeździliśmy i szukaliśmy ale to on większość rzeczy załatwiał.


Na ślub zleciłam mu tylko znalezienie auta którym będziemy jechać bo nasze się nie nadają. No i załatwił jakiegoś mercedesa długiego ja wiem o nim tyle że jest srebrny XD
PaniAuto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-11, 10:55   #1843
Ashya_
Zakorzenienie
 
Avatar Ashya_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 4 242
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Mój tż jest od rzeczy strikte technicznych, ja przy swoim aucie nie ro ie nic, nie pamiętam o niczym, nic nie kupuje, nie wymieniam, nie myje, tylko tankuje i Boże uchowaj by bym o niczym nie pamiętała remonty, naprawy, sprzęty to jest na jego głowie zawsze, także mi nie przeszkadza że ogólna organizacja spada na moje barki ja nawet nie wiem kiedy mam przegląd własnego samochodu ani kiedy wymieniane było filtry bądź co było robione

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
`Jedyna niesłuszna w niej rzecz to to, że zapomina ile jest warta..`
Ashya_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-11, 16:52   #1844
pandemonium4
Zadomowienie
 
Avatar pandemonium4
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 184
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

My z TŻ oboje nie przepadamy za załatwianiem i dzwonieniem, więc jakoś musimy się tym dzielić, nieraz handlujemy "Ty zrobisz to, to ja zrobię tamto", za to TŻ jest typem bardziej planującym, a ja bardziej idę na spontan. Wycieczki wybieramy razem, ale trasy zawsze planuje on. Za to auta sam nie odstawiłby do mechanika dopóki nie rozkraczyłoby się na środku drogi, zawsze ja muszę go przycisnąć.

Załatwianie takich rzeczy jak umawianie się chętnie zwaliłby na mnie, ale ja się nie daje Nieraz mu przypominam co ma do zrobienia, ale w końcu załatwi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:52 ---------- Poprzedni post napisano o 17:12 ----------

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
No właśnie mój nawet na konkretne zadanie nie pójdzie, bo jest "zaraz, później, nie mam teraz czasu, mamy czas żeby to załatwić, później się tym zajmę, teraz mi się nie chce". Np - mówię mu znajdź DJ. Jeden dzień nic. Drugi nic. Trzeci - pytam, rozglądałeś się za DJ? Nie, później się tym zajmę. No to czekam, mówię stary, miałeś DJ poszukac. Na co słysze, że przecież siedzę w domu, to co za problem, żebym poszukała. No to ok, szukam, znalazłam 3. Mówię ej, znalazłem 3, zdecyduj który. Wybierz, ja będę zadowolony z tego co wybierzesz. No to dzwonie do tych wybranych, mówię, że ok, porozmawiam z narzeczonym i dam znać we wtorek. Mówię tz, że wybrałam, czy może zadzwonić do DJ i potwierdzic. No to najpierw mi powiedział, że spoko, zadzwoni jak będzie jechać do pracy, a potem, że w sumie to ja wszystko załatwiałam, to ja powinnam zadzwonić.
No okropnie jestem wściekła. Bo to nie jest tak, że on pracuje 12 h i nie może wykonać jednego telefonu.

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
Ja bym powiedziała, że nie, ja już znalazłam i wybrałam, więc niech on zadzwoni i bym mu przypominała o tym do skutku, poprosiła aż w końcu kazała zadzwonić przy mnie.

Ja bym z nim o tym pogadała, że widzisz taki problem, że załatwianie wszystkiego zwala na Ciebie i Tobie nie odpowiada żeby wszystko było na Twojej głowie i chcesz żebyście się dzielili.
Chyba że wolisz jednak brać sprawy w swoje ręce

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez pandemonium4
Czas edycji: 2020-02-11 o 16:57
pandemonium4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-11, 18:13   #1845
SorbetMalinowy
Zakorzenienie
 
Avatar SorbetMalinowy
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Birmingham//Białystok
Wiadomości: 4 958
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Też chciałam skrzypka na ślub, ale tz się nie zgadza, bo mu się nie podoba.
I strasznie mnie wkurza, że właściwie wszystko jest na mojej głowie, bo tz się w nic nie angażuje, bo on się nie zna, on nie wie co ma zrobić. Nawet jak mu kazałam wybrać DJ, to stwierdził, że ja nie pracuje (mam jeszcze wolne) to co mi szkodzi wybrać i zadzwonić.

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
Mój TŻ jest taki sam, jeśli chodzi o pomoc w planowaniu i załatwianiu czegokolwiek. Twierdzi, że on się nie zna/ja na pewno lepiej wybiorę/nawet jak on coś wybierze to ja i tak wybiorę to co mi bardziej odpowiada (trochę prawdy w tym jest)/jeszcze dużo czasu, więc dlaczego się tak przejmuję.
Ostatnio w ogóle mnie rozwalił na łopatki, gdy mu powiedziałam, że wypadałoby zarezerwować loty do Tajlandii na naszą podróż poślubną, stwierdził, że myślał, że bilety kupimy zaraz po ślubie na jakieś promocji ''last minute''
SorbetMalinowy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-11, 18:18   #1846
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Mój muszę powiedzieć że mi pomaga jak może tu zadzwoni, tam zadzwoni, tam pójdzie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-11, 18:30   #1847
pandemonium4
Zadomowienie
 
Avatar pandemonium4
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 184
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

My jeszcze nie wybraliśmy gdzie się wybrać w podróż poślubną, muszę przejrzeć Internety. Mój zaproponował Rzym, ja jeszcze trochę poszukam i pogadamy.

Kupiłam dziś suknię!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez pandemonium4
Czas edycji: 2020-02-11 o 19:09
pandemonium4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-11, 20:46   #1848
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Jesteśmy po protokole! Wcale nie było tak strasznie. Ksiądz zadawał pytania tak delikatnie, że ani razu nie czułam zażenowania. Na razie do czerwca jest ten "stary" protokół. Myślałam, że już będzie ten nowy.
Cytat:
Napisane przez SorbetMalinowy Pokaż wiadomość
Mój TŻ jest taki sam, jeśli chodzi o pomoc w planowaniu i załatwianiu czegokolwiek. Twierdzi, że on się nie zna/ja na pewno lepiej wybiorę/nawet jak on coś wybierze to ja i tak wybiorę to co mi bardziej odpowiada (trochę prawdy w tym jest)/jeszcze dużo czasu, więc dlaczego się tak przejmuję.
Ostatnio w ogóle mnie rozwalił na łopatki, gdy mu powiedziałam, że wypadałoby zarezerwować loty do Tajlandii na naszą podróż poślubną, stwierdził, że myślał, że bilety kupimy zaraz po ślubie na jakieś promocji ''last minute''
No bilety lotnicze na last minute to raczej słaba promocja
Cytat:
Napisane przez pandemonium4 Pokaż wiadomość
My jeszcze nie wybraliśmy gdzie się wybrać w podróż poślubną, muszę przejrzeć Internety. Mój zaproponował Rzym, ja jeszcze trochę poszukam i pogadamy.

Kupiłam dziś suknię!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My dość sporo podróżujemy po Europie (2-3 wyjazdy rocznie) więc na podróż poślubną chcemy egzotykę. Wysłałam zapytanie do jednego biura, ale wysłali mi oferty po 17k na 10 dni No niestety, ale aż takiego budżetu nie mamy

Gratuluję sukni!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-11, 23:04   #1849
Ashya_
Zakorzenienie
 
Avatar Ashya_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 4 242
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez angeegna Pokaż wiadomość
Jesteśmy po protokole! Wcale nie było tak strasznie. Ksiądz zadawał pytania tak delikatnie, że ani razu nie czułam zażenowania. Na razie do czerwca jest ten "stary" protokół. Myślałam, że już będzie ten nowy.
No bilety lotnicze na last minute to raczej słaba promocja My dość sporo podróżujemy po Europie (2-3 wyjazdy rocznie) więc na podróż poślubną chcemy egzotykę. Wysłałam zapytanie do jednego biura, ale wysłali mi oferty po 17k na 10 dni No niestety, ale aż takiego budżetu nie mamy

Gratuluję sukni!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My protokół spisujemy w lipcu więc pewnie będzie nowy :/ i ponoć ma być osobno z kobietą i osobno z facetem te pytania prowadzone... I na co to i po co? 2 razy więcej czasu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
`Jedyna niesłuszna w niej rzecz to to, że zapomina ile jest warta..`
Ashya_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-02-12, 05:54   #1850
kalinka_91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 163
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

a wiecie może gdzie znajdę buty z okrągłym noskiem, pełne i na szpilce rozmiar 40 ? Ja nie mogę nigdzie trafić wszędzie są w czub co przy moim 40 wygląda średnio.
kalinka_91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-12, 06:21   #1851
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez kalinka_91 Pokaż wiadomość
a wiecie może gdzie znajdę buty z okrągłym noskiem, pełne i na szpilce rozmiar 40 ? Ja nie mogę nigdzie trafić wszędzie są w czub co przy moim 40 wygląda średnio.
Też mam 39/40, tylko moje nie są na szpilce, tylko słupku - w deichmanie. W ślubnym robią buty za ok. 200zl I wtedy są z okrągłym noskiem też.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-12, 07:36   #1852
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez Ashya_ Pokaż wiadomość
My protokół spisujemy w lipcu więc pewnie będzie nowy :/ i ponoć ma być osobno z kobietą i osobno z facetem te pytania prowadzone... I na co to i po co? 2 razy więcej czasu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, to będziecie mieli nowy.
To niby po to, żeby tylu rozwodów/unieważnień nie było. Ale przecież każdy mówi to, co ksiądz chce usłyszeć nie zawsze zgodnie z prawdą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez angeegna
Czas edycji: 2020-02-12 o 07:37
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-12, 07:44   #1853
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

My idziemy pod koniec czerwca spisać i ksiądz nam nic nie wspominał żebyśmy mieli być osobno kazał tylko przyjść razem i zarezerwować sobie 40 minut do godziny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-12, 07:47   #1854
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
My idziemy pod koniec czerwca spisać i ksiądz nam nic nie wspominał żebyśmy mieli być osobno kazał tylko przyjść razem i zarezerwować sobie 40 minut do godziny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak ma to wyglądać. Może nie jest jeszcze zorientowany do końca, albo po prostu Wam o tym nie wspomniał.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-12, 07:56   #1855
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez angeegna Pokaż wiadomość
Tak ma to wyglądać. Może nie jest jeszcze zorientowany do końca, albo po prostu Wam o tym nie wspomniał.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Raczej po prostu nie każdy ksiądz się będzie do tego stosował.

Nie wiem ja się tym nie stresuję mamy spoko proboszcza więc wiem że zrobi wszystko żeby nie było skrępowania przy protokole.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-12, 08:10   #1856
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Pogadaliśmy z tz, stwierdził, że rozumie, że wszystko zrzuca na mnie, ale "jak on coś wymyśli to ja jestem na nie". A póki co wymyślił tyle, że chce jakieś żenujące, wiejskie zabawy. No to jasne, że ja się nie zgadzam na żadne przetaczanie jajka przez nogawki...
Koniec końców zadzwonił do tego DJ, zaklepaliśmy termin, jeszcze tylko zostało nam wysłać jego mamę na salę celem negocjacji ceny, zadzwonić, żeby było jednak 100 babeczek, a nie 80,i wszystko załatwione.
W tym tygodniu odsyłam suknię ślubną na poprawki.

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-12, 08:10   #1857
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Raczej po prostu nie każdy ksiądz się będzie do tego stosował.

Nie wiem ja się tym nie stresuję mamy spoko proboszcza więc wiem że zrobi wszystko żeby nie było skrępowania przy protokole.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No to już jego sprawa. My tylko wspominamy, jak POWINNO to wyglądać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-12, 08:33   #1858
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez angeegna Pokaż wiadomość
No to już jego sprawa. My tylko wspominamy, jak POWINNO to wyglądać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie no jasne mi tylko chodzi o to ze nie ma się co martwić na zapas bo nie musi być tak strasznie jak myślimy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-12, 08:39   #1859
PaniAuto
Rozeznanie
 
Avatar PaniAuto
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 885
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Nie no jasne mi tylko chodzi o to ze nie ma się co martwić na zapas bo nie musi być tak strasznie jak myślimy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

No dokładnie. Już bez przesady z tym straszeniem protokołem. Jak się jest wierzącym to raczej problemu z tym nie ma. Kompletnie nie rozumiem tej nagonki która się wokół tego zrobiła i straszenia pytaniami. Ani tym bardziej przerażenia że rozmowy będą osobno. Bo jaka różnica czy zapyta czy nie jesteś chora przy Tż czy na osobności.
PaniAuto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-12, 08:48   #1860
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Może po prostu pary które nie są do końca wierzące a chcą mieć ładny ślub trochę bardziej się nad tym zastanowią.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-09-22 14:44:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:24.