Polskie firmy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-05-20, 15:18   #1
nebute
Raczkowanie
 
Avatar nebute
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 44

Polskie firmy


Hej, chciałabym kupić w prezencie rodzinie za granicą polskie kosmetyki, coś jakby chluba naszej kosmetyki, najlepsze z najlepszych polskich, oryginalne składy etc. Osobiście kojarzy mi się Jantar, Farmona, Seboradin. Generalnie chodzi mi o kosmetykę "białą", odżywki, szampony, kremy, toniki. To będą prezenty dla ludzi w każdym wieku, więc czy super tonik na trądzik czy odżywka do włosów suchych się sprawdzą. Ja sama z polskich firm korzystam niewiele, szampon niemiecki, odżywka estońska, retinoidy czarnorynkowe, krem ruski lub niemiecki. Czasem z Ziaji kremik. Jak ktoś ma jakieś pomysły proszę pisać, będę wdzięczna
nebute jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-21, 13:35   #2
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Polskie firmy

Teraz w gazetce Lidla jest Tołpa i AA. To są dobre kosmetyki i tanie.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-06, 11:04   #3
juli_ppo
Przyczajenie
 
Avatar juli_ppo
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 19
Dot.: Polskie firmy

Mamy mnóstwo marek którymi warto się pochwalić, są przepięknie pakowane, mają bardzo dobre składy i z pewnością zachwycą obdarowanych) poniżej podlinkuję Ci stronkę z różnymi kosmetykami i firmami, a wspomnę o tych których używałam bądź słyszałam pozytywne opinie od znajomych

Organique- korzystam z ich oferty już długi czas, mają przepięknie pachnące peelingi cukrowe, balsamy do ciała, ogólnie szeroka gama produktów w stosunkowo dobrej cenie
Nacomi- świetne kosmetyki, zwłaszcza te masła do ciała(wymagające skóry zrozumieją) no i do tego rewelacyjna cena
Mokosh Cosmetics- po prostu idealne zapachy, pięknie zapakowane, ale zdecydowanie droższe, mimo to wydajne więc wydaje mi się że warto wypróbować
Lilla Mai- tutaj kosmetyki mają tak piękną szatę graficzną, że chyba jeszcze nigdzie nie spotkałam się z czymś podobnym! Do tego oferta jest tak rozbudowana że znajdziesz tutaj nawet pasty do zębów;p wspaniały pomysł na prezent, wyglądają naprawdę luksusowo, a ceny są można nawet powiedzieć niskie No i ostatnia przeze mnie testowana firma to Fridge By Yde ale to zdecydowanie ta najwyższa półka, kosmetyki przechowujemy w lodówce, i mają one ok. 2 miesiące ważności strasznie drogo ale są to kremybe żadnych substancji syntetycznych i alkoholu. Mam nadzieję że jakoś pomogę sama uwielbiam kosmetyki więc lubię dzielić się informacjami;P
http://www.kupujepolskieprodukty.pl/...lad-mniej.html
juli_ppo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-06, 21:54   #4
Agnieszka_Wro
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 29
Dot.: Polskie firmy

Cytat:
Napisane przez juli_ppo Pokaż wiadomość
Mamy mnóstwo marek którymi warto się pochwalić, są przepięknie pakowane, mają bardzo dobre składy i z pewnością zachwycą obdarowanych) poniżej podlinkuję Ci stronkę z różnymi kosmetykami i firmami, a wspomnę o tych których używałam bądź słyszałam pozytywne opinie od znajomych

Organique- korzystam z ich oferty już długi czas, mają przepięknie pachnące peelingi cukrowe, balsamy do ciała, ogólnie szeroka gama produktów w stosunkowo dobrej cenie
Nacomi- świetne kosmetyki, zwłaszcza te masła do ciała(wymagające skóry zrozumieją) no i do tego rewelacyjna cena
Mokosh Cosmetics- po prostu idealne zapachy, pięknie zapakowane, ale zdecydowanie droższe, mimo to wydajne więc wydaje mi się że warto wypróbować
Lilla Mai- tutaj kosmetyki mają tak piękną szatę graficzną, że chyba jeszcze nigdzie nie spotkałam się z czymś podobnym! Do tego oferta jest tak rozbudowana że znajdziesz tutaj nawet pasty do zębów;p wspaniały pomysł na prezent, wyglądają naprawdę luksusowo, a ceny są można nawet powiedzieć niskie No i ostatnia przeze mnie testowana firma to Fridge By Yde ale to zdecydowanie ta najwyższa półka, kosmetyki przechowujemy w lodówce, i mają one ok. 2 miesiące ważności strasznie drogo ale są to kremybe żadnych substancji syntetycznych i alkoholu. Mam nadzieję że jakoś pomogę sama uwielbiam kosmetyki więc lubię dzielić się informacjami;P
http://www.kupujepolskieprodukty.pl/...lad-mniej.html
Dzięki za tak wyczerpującą listę poleceń! Sama z chęcią skorzystam z pomysłów. Markę Nacomi znam i chwalę sobie niesamowicie, uwielbiam ich peelingi do twarzy i bogaty krem kokosowy.
Organique wielbię za masła do ciała, które rzeczywiście są niesamowicie bogate, a do tego mają przecudowne mgiełki do ciała, idealne szczególnie teraz - na lato.
Co do reszty marek - nie znałam żadnej, ale już trafiają na moją listę, nie tylko prezentową
Agnieszka_Wro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-08, 11:19   #5
juli_ppo
Przyczajenie
 
Avatar juli_ppo
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 19
Dot.: Polskie firmy

a właśnie co do mgiełek z organique, widziałam że mają 4 linie zapachowe z tym że nie miałam okazji ich jeszcze wypróbować. Czy któraś z nich jest orzeźwiająca? czy raczej są to słodkie zapachy? no i przede wszystkim jak trwałość bo szczerze mówiąc róznie to z tym bywa i z tego powodu od długiego czasu trzymam się tych z Victoria's Secret)
juli_ppo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-12, 19:37   #6
papercrane
Raczkowanie
 
Avatar papercrane
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 168
Dot.: Polskie firmy

Ja uwielbiam kosmetyki z sylveco i vianek są droższe ale bardzo dobre jakościowo
papercrane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-23, 16:51   #7
drzewozielone
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 15
Dot.: Polskie firmy

Jezeli chodzi o Polskie markie to naprawde mamy sie czym poszczycic, przede wszystkim coraz wiecej rodowitych marek stara sie uzywac naturalnych skladnikow- brawo my! osobiscie bardzo polecam takie firmy jak: Vianek, Tolpa i Organique, kazda z nich ma w swojej ofercie kosmetyki nie tylko dla kobiet ale i dla mezczyzn! Sa naprawde dobre, a przede wszystkim wydajne Wiem, ze Organique, jesli kupujesz kosmetyki na prezent to je specjalnie pakuja, niby nic wielkiego, a uszczesliwi osobe obdarowana
drzewozielone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-23 17:51:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:55.