Koszmarna wizyta u kosmetyczki (zdjęcie) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-25, 18:10   #1
ememem
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1

Koszmarna wizyta u kosmetyczki (zdjęcie)


Błagam pomóżcie mi! Miałam dziś peeling kawitacyjny u kosmetyczki i została mi okropna dziura na brodzie. To chyba zdarty naskórek, ale wygląda okropnie i nie wiem co robić, a martwię sie,że zostanie mi blizna dołączam zdjęcie i będę ogromnie wdzięczna za wszelkie wskazówki!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 0.jpg (8,0 KB, 416 załadowań)
ememem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-26, 07:48   #2
Zuuuza
Raczkowanie
 
Avatar Zuuuza
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 55
Dot.: Koszmarna wizyta u kosmetyczki (zdjęcie)

saząc po twojej cerze masz tradzikową, powiedz mi czy w tym miejscu mialas jakis ubytek ( pecherz,kroste,babel) ??? jesli tak to kosmetyczka powinna go najpierw zabezpieczyć i omijać to miejsce,a jeśli mialas gładką skórę i coś takiego się stało to powiem ci ze pierwszy raz w zyciu cos takiego widzę,wygląda to jak nadżerka no ale zdjecie jest male i ciezko ocenic . opisz jak wygladal zabieg i zrob mega duze zdjecie to ci powiem co i jak !
pozdrawiam pani kosmetolog ;]
__________________
Pozdrawiam ,Zuzanna

Zuuuza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-26, 07:52   #3
dawidowskasia
Zakorzenienie
 
Avatar dawidowskasia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Gdzie indziej jestem
Wiadomości: 8 397
Dot.: Koszmarna wizyta u kosmetyczki (zdjęcie)

moze smaruj to grubą warstwą alantanu albo cicabio biodermu. Na pewno coś regenerującego, co działa jak plaster i jednoczesnie odbudowuje naskórek.
Tak mi sie wydaje.
A w ogóle to udałabym się do tej "kosmetyczki" i jej spytała co masz zrobić. Nie wiem czy tak rzeczywiście jest, ale takie usługi też odlegają pewnej gwarancji a nawet odszkodowaniu (jakas kobieta wygrała sprawe z fryzjerem, a przeciez to tylko włosy, które odrosną)

A w ogóle to Cię boli, szczypie?
Bo nie wygląda na podrażnione. Najlepiej do dermatologa i może warto pomyśleć już o czymś na bliznę.
Wydaje mi sie, że będzie ok. Troszke się podregeneruje a potem za jakiś czas jak będziesz stosować peelingi (u dermatologa!!!!) omijając to miejsce powinnaś wyrównać skórę.
__________________
Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
a dla mnie liczą się intencje. facet, który nie zdradzi tylko dlatego, że nie ma z kim jest dla mnie taką samą szmatą jak facet zdradzający
dawidowskasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-26, 10:03   #4
Zuuuza
Raczkowanie
 
Avatar Zuuuza
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 55
Dot.: Koszmarna wizyta u kosmetyczki (zdjęcie)

dokladnie to wcale nie jest zaczerwienione, takze albo to byl bąbel albo nie wiem,kolezanak dobrze mowi posmaruj to ktoryms z tych preparatow(lepszy ten z bidermu) i poczekaj najlepiej udaj sie do kosmetyczki jesli do poniedzialku sie nei polepszy !
__________________
Pozdrawiam ,Zuzanna

Zuuuza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-27, 19:34   #5
fiolkowa krolewna
Zakorzenienie
 
Avatar fiolkowa krolewna
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 774
Dot.: Koszmarna wizyta u kosmetyczki (zdjęcie)

Ojej, niezbyt fajnie wyjść od kosmetyczki po zabiegu i zobaczyć takie coś ja myślę, że powinnaś iść do tej kosmetyczki i się spytać co to jest... i w razie czego starać się o jakieś odszkodowanie... zrobiła Ci krzywdę to jest jak ubytek w skórze ...
__________________
Pamiętaj - Daj sobie czas. Efekty zawsze się pojawią.

MOTIVATION
fiolkowa krolewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-18, 19:51   #6
olena90
Zakorzenienie
 
Avatar olena90
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 146
GG do olena90
Dot.: Koszmarna wizyta u kosmetyczki (zdjęcie)

Cytat:
Napisane przez fiolkowa krolewna Pokaż wiadomość
Ojej, niezbyt fajnie wyjść od kosmetyczki po zabiegu i zobaczyć takie coś ja myślę, że powinnaś iść do tej kosmetyczki i się spytać co to jest... i w razie czego starać się o jakieś odszkodowanie... zrobiła Ci krzywdę to jest jak ubytek w skórze ...
odszkodowanie dostanie tylko jeśli ma jakikolwiek papier na to że tam była.. ale jeśli popisała kartę klienta to nic nie dostanie bo została poinformowana o zabiegu.. i jak on działa..

do autorki: skoro kosmetyczka widziała twój stan skóry to w ogóle nie powinna Ci robić peelingu kawitacyjnego.. peeling kawitacyjny nie "zdziera" naskórka tylko go oczyszcza z zanieczyszczeń..
olena90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:57.