Popękane naczynka na policzkach. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-12, 23:53   #1
mychaxoxo
Przyczajenie
 
Avatar mychaxoxo
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4

Popękane naczynka na policzkach.


Od dawna borykam się z problemem moich czerwonych policzków. Jak byłam mała nie przeszkadzało mi to, ale teraz wolałabym się tego pozbyć. Najbardziej są czerwone kiedy jest gorąco (w lato) oraz zimno (w zimę), wyglądam wtedy jak burak.. Byłam oczywiście u dermatologa i przepisał mi krem (Iwostin Capillin), ale nie bardzo pomógł, właśnie się skończył i zastanawiam się nad kupnem nowego. Nie będę stosować zabiegu laserowego, bo to trochę kosztuje a po za tym nie chcę. Co radzicie? Mam iść znowu do dermatologa? Pomocy!
mychaxoxo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-13, 08:32   #2
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: Popękane naczynka na policzkach.

Dermatolog nic nie da, masz cerę naczynkową to ją odpowiednio pielęgnuj, poczytaj osobne wątki o cerze naczynkowej.
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-13, 13:00   #3
mhelmin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Glasgow
Wiadomości: 92
GG do mhelmin
Dot.: Popękane naczynka na policzkach.

Polecam krem z serii kasztan Bielenda oraz AA cera naczynkowa.
Naprawde ładni lagodza zaczerwienienia i wzmacniaja naczynka, dzieki czemu nie bedziesz sie juz tak czerwienic.
mhelmin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-16, 04:09   #4
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Popękane naczynka na policzkach.

Cytat:
Napisane przez mhelmin Pokaż wiadomość
Polecam krem z serii kasztan Bielenda oraz AA cera naczynkowa.
A ja uważałabym akurat z tymi kremami. Kasztanowy z Bielendy bardzo podrażnił, po tym z AA {dla naczynkowców z SPF6} kosmetyczka przez tydzień twarz mi leczyła. Ja, oprócz płytko unaczynionej skóry, jestem wrażliwcem. Prawdą jest również, że "dla każdego coś innego".
Z powodu wycofania "mojego" kremu z produkcji, też jestem na etapie poszukiwań nowego. Jak do tej pory - bez rezultatu.
W ubiegłym tygodniu rzuciłam okiem na nowy krem Flos Leku, też dla tego rodzaju cery. Ku memu zaskoczeniu, w składzie znalazłam alk.den.

mychaxoxo - przejrzyj ten wątek : https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=194047 Wiele dobrych rad w nim znajdziesz.
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-16, 15:14   #5
blackdaisy
Rozeznanie
 
Avatar blackdaisy
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 934
Dot.: Popękane naczynka na policzkach.

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
A ja uważałabym akurat z tymi kremami. Kasztanowy z Bielendy bardzo podrażnił, po tym z AA {dla naczynkowców z SPF6} kosmetyczka przez tydzień twarz mi leczyła. Ja, oprócz płytko unaczynionej skóry, jestem wrażliwcem. Prawdą jest również, że "dla każdego coś innego".
Z powodu wycofania "mojego" kremu z produkcji, też jestem na etapie poszukiwań nowego. Jak do tej pory - bez rezultatu.
W ubiegłym tygodniu rzuciłam okiem na nowy krem Flos Leku, też dla tego rodzaju cery. Ku memu zaskoczeniu, w składzie znalazłam alk.den.

mychaxoxo - przejrzyj ten wątek : https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=194047 Wiele dobrych rad w nim znajdziesz.
Mnie Kasztnowy z Bielendy nic nie dal.
Polecam przeszukanie KWC i proby. Jest mnostwo watkow na temat cery naczynkowej...
blackdaisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-16, 17:59   #6
bonifacy34
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 340
Dot.: Popękane naczynka na policzkach.

Bielenda ma również maskę algową chłodzącą rutyna. Właśnie przeznaczona na popękane naczynka i oczyszcza z toksyn. Przed nałożeniem skóra musi być dobrze oczyszczona. Trudni mi powiedzieć czy na 100% ci pomoże. Kosmetyk był sprawdzony przez moją koleżankę, ja na szczęście nie miałam takiego problemu.
bonifacy34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-17, 18:54   #7
agata1335
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 250
Dot.: Popękane naczynka na policzkach.

Wiesz co, mam taki sam problem. Poszłam do dermatologa, ledwo na mnie dpojrzał i od razu pokazał próbki dokładnie tego samego kremu. Niby jest wydajny ale jak na swoją cenę spodziewałam się lepszych efektów. Przede wszystkim musisz mieć krem z filtrem jak ten i unikać słońca, co niestety w wakacje jest praktycznie niemożliwe. A cerę masz suchą?

---------- Dopisano o 19:54 ---------- Poprzedni post napisano o 19:50 ----------

A kremu z serii AA także nie polecam - mi wcale nie pomógł. Używałam już masę kremów i dotąd nie trafiłam na naprawdę dobry. Zadowolona byłam z kremu firmy floslek. Czasem na noc smaruję policzki maścią z wit. A, ostatnio używam też kremu wybielającego z flosleku i nie wiem czy to przypadek, ale mam mniej popękane naczynka. Może to dziwne, bo ten krem jest wybielający i kupiłam go na przebarwienia ; )
agata1335 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-18, 03:39   #8
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Popękane naczynka na policzkach.

Prawdę powiedziawszy, mnie nie chodzi o krem, który " likwidowałby" już istniejące naczynka. Nie wierzę w takie działanie . Tezę tą opieram na swoim dłuuuugim doświadczeniu. Krem może jedynie ukoić zaczerwienienia. Szukam kremu, który by nie szczypał, nie gryzł, nie czerwienił.
Obecnie testuję krem Dermiki, z serii Meritum, z ceramidami {tłusty}.
Interesują mnie też kremy z firmy Pulanna. Szczególnie ta seria z żeń-szeniem.
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-18, 08:42   #9
Martys25
Przyczajenie
 
Avatar Martys25
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 16
Dot.: Popękane naczynka na policzkach.

ja na swoją twarz z cera naczynkową, z tendencją do suchej, używam polecony przez dermatologa krem Ruboril S. Likwiduje uczucie ściągnięcia, pieczenia skóry i zaczerwienienia. Dobrze się wchłania. Używam go np. na noc a na dzień inny krem nawilżający.
Martys25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-18, 08:47   #10
gabisolis
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: TAM OD PLAŻ HELU PO Międzyzdroje:)
Wiadomości: 581
Dot.: Popękane naczynka na policzkach.

hej, ja tez mam problem z naczynkami, do tego skora sucha i wrazliwa, sklonna do alergii i podraznien, na laser tez nie chce isc, boje sie, ze mnie podrazni jeszcze bardziej, tez uzywam iwostin capillin-krem redukujacy zaczerwienienia, na razie nic lepszego nie znalazlam, dobra jest tez seria flos-lek na naczynka. czerwone opakowania ma.
http://www.floslek.pl/polska/kosmety...20NACZYNIOWYMI
gabisolis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-18, 09:07   #11
mhelmin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Glasgow
Wiadomości: 92
GG do mhelmin
Dot.: Popękane naczynka na policzkach.

A ja sie bede upierac przy kremach Bielenda-kasztan i AA-cera naczynkowa. Moja spora liczba klientek używa je i sa bardzo zadowolone. Poza tym polecam serum na naczynka z serii ksmetyko profesjonalnych Bielendy, do stosowania pod maske algowa.
mhelmin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-18, 15:36   #12
201707171043
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 9
Dot.: Popękane naczynka na policzkach.

hej, ja też mam problem z naczynkami (skóra mieszana ze skłonnością do naczynek po intensywnym opalaniu)i wiele kremów wypróbowałam z mizernym skutkiem, ale od roku stosuję Avene Diroseal na noc nakłada się go miejscowo na policzki i skrzydełka nosa. Poleciła mi go pani w aptece i muszę przyznać że od tego czasu twarz mi się nie czerwieni (mimo że ostatnio go nie stosowałam jakieś 3miesiące) i naczynka nie są już bardzo widoczne. Krem tani nie jest ale starcza na długo, jest bardzo wydajny bo nie nakładasz na całą twarz. Powinnaś też chronić skórę kremem z filtrem ja używam SPF50 cały rok, będzie chronił naczynka przed słońcem. Od roku unikam słońca a raczej solarium i teraz mam bladą ale ładną cerę, nie ma to jak mądrość po szkodzie

mam nadzieję że nikt nie posądzi mnie o reklamę

Edytowane przez 201707171043
Czas edycji: 2011-05-18 o 15:41
201707171043 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-18, 15:59   #13
nagiAkt
Zadomowienie
 
Avatar nagiAkt
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 233
Dot.: Popękane naczynka na policzkach.

Zakupiłam wczoraj kremik na noc Ziaja Med na naczynka. Mam nadzieję, że pomoże... Mam skórę bardzo płytko unaczynioną, najgorzej jest gdy przyswieci mi słońce. Wtedy wyskakują pojedyncze plamy O powiekach nie wspomnę, a przy płatkach nosa to już masakra. No to sobie ponarzekałam
__________________
28.06

WIKTORIA

NASZ DZIUBEK
20.08.2014
15:10
nagiAkt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-18, 16:59   #14
agata1335
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 250
Dot.: Popękane naczynka na policzkach.

Też dzisiaj myślałam o tym kremie. Czytałam, żeby używać go na dzień a na noc np. Ziaja Calma HLC. Chyba kupię jutro oba i zobaczymy czy będą efekty ; )
agata1335 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-18, 18:53   #15
Romanaccia
Zakorzenienie
 
Avatar Romanaccia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Buenos Aires
Wiadomości: 4 902
Dot.: Popękane naczynka na policzkach.

Ja "strasze" wszystkie wizazanki na roznych watkach Auridermem ,ma 2% witamine K na naczynka i zaczerwienienia rewelacja,polecam rowniez zel z Arniki firmy FlosLek i kremy firmy La Roche Posay z serii Rosaliac.
__________________
"Some are born to sweet delight ,Some are born to endless night ..." - William Blake
Romanaccia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-18, 19:20   #16
agata1335
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 250
Dot.: Popękane naczynka na policzkach.

Tylko niestety cena tych produktów na naczynka jest dosyć wysoka ; )
agata1335 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-18, 19:33   #17
Romanaccia
Zakorzenienie
 
Avatar Romanaccia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Buenos Aires
Wiadomości: 4 902
Dot.: Popękane naczynka na policzkach.

Cytat:
Napisane przez agata1335 Pokaż wiadomość
Tylko niestety cena tych produktów na naczynka jest dosyć wysoka ; )
No coz,tego typu produkty , "specjalistyczne" powiedzmy kosztuja,jak chcesz zeby daly jakis efekt,to trzeba w to troszke zainwestowac,prawda jest taka,ze kremikiem za 15 zl. nie bardzo sobie pomozesz,ale mozesz sprobowac ten zel Arnikowy kosztuje niewiele,a jest niezly.
Jest tez jeden kremik Lirene na naczynka,ma chyba nawet dodatek witaminy K,ale niestety nie pamietam jak sie nazywa jest w takim malym,bialym opakowaniu z dozownikiem,kosztuje cos ok. 20 zl.

No Scar tez podobno jest na naczynka dobry (tak przynajmniej czytalam kiedys na ulotce,a juz napewno zmniejsza rumien) male opakowanie kosztuje ok. 45 zl.
__________________
"Some are born to sweet delight ,Some are born to endless night ..." - William Blake
Romanaccia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-18, 20:45   #18
agata1335
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 250
Dot.: Popękane naczynka na policzkach.

Ok, dzięki ; )
Może się skuszę na ten żel ; )
agata1335 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-18, 21:29   #19
Romanaccia
Zakorzenienie
 
Avatar Romanaccia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Buenos Aires
Wiadomości: 4 902
Dot.: Popękane naczynka na policzkach.

Cytat:
Napisane przez agata1335 Pokaż wiadomość
Ok, dzięki ; )
Może się skuszę na ten żel ; )
Mozesz kupic zel lub masc arnikowa,masc ma 25g,ale jest bardzo wydajna i kosztuje kilka zl.,ta masc lekko rozjasnia skore (dlatego jest tez dobra na przebarwienia) ja jej uzywam na rany i blizny,moj kot podrapal mi rece zostaly mi czerwone blizny,juz po 2 dniach byly jasniejsze i nie "wychodza" takie brzydkie pod wplywem temperatury.
__________________
"Some are born to sweet delight ,Some are born to endless night ..." - William Blake
Romanaccia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-18, 22:03   #20
agata1335
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 250
Dot.: Popękane naczynka na policzkach.

Wypróbuję, wielkie dzięki ; )
agata1335 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-18, 22:16   #21
Romanaccia
Zakorzenienie
 
Avatar Romanaccia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Buenos Aires
Wiadomości: 4 902
Dot.: Popękane naczynka na policzkach.

Cytat:
Napisane przez agata1335 Pokaż wiadomość
Wypróbuję, wielkie dzięki ; )
nie ma za co
__________________
"Some are born to sweet delight ,Some are born to endless night ..." - William Blake
Romanaccia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-20, 14:31   #22
agata1335
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 250
Dot.: Popękane naczynka na policzkach.

Cytat:
Napisane przez nagiAkt Pokaż wiadomość
Zakupiłam wczoraj kremik na noc Ziaja Med na naczynka. Mam nadzieję, że pomoże... Mam skórę bardzo płytko unaczynioną, najgorzej jest gdy przyswieci mi słońce. Wtedy wyskakują pojedyncze plamy O powiekach nie wspomnę, a przy płatkach nosa to już masakra. No to sobie ponarzekałam
Kupiłam dzisiaj kremy Ziaja Med na dzień i na noc. Poczekamy na efekty ; P
agata1335 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:59.