wągry - jak się pozbyć? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-08, 09:49   #1
201604301943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 7 169

wągry - jak się pozbyć?


moim problemem są wągry :/ mam cerę mieszaną, ze skłonnością do trądziku. pryszczy pozbyłam się prawie całkowicie dzięki tabletkom hormonalnym ale pozostał problem wągrów. mam masę czarnych kropek, zwłaszcza na nosie i brodzie. w tych miejscach nie są to już nawet tylko zatkane i rozszerzone pory ale jakby 'wystające' ponad skórę wągry. jak się ich pozbyć? najlepiej żeby to była pielęgnacja w domu bo do kosmetyczki nie lubię chodzić a poza tym kiedyś byłam i problem i tak wrócił...
201604301943 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-08, 10:06   #2
Agnes1906
Wtajemniczenie
 
Avatar Agnes1906
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 929
GG do Agnes1906
Dot.: wągry - jak się pozbyć?

Ja na twoim miejscu poszłabym na oczyszczanie twarzy do dobrej kosmetyczki, bo wątpię by jakies żele i toniki cos Ci pomogły.
__________________
Długość dźwięku samotności...
Agnes1906 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-08, 13:44   #3
201604301943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 7 169
Dot.: wągry - jak się pozbyć?

Cytat:
Napisane przez Agnes1906 Pokaż wiadomość
Ja na twoim miejscu poszłabym na oczyszczanie twarzy do dobrej kosmetyczki, bo wątpię by jakies żele i toniki cos Ci pomogły.
uh, do kosmetyczek nie lubię chodzić, zawsze wątpię w higienę w salonach... ale chyba nie będzie wyjścia
201604301943 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-08, 14:10   #4
platekrozy
Zakorzenienie
 
Avatar platekrozy
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: II piętro
Wiadomości: 8 496
Dot.: wągry - jak się pozbyć?

Są takie plastry na allegro po 1,50zł plaster,nakładasz na nos na 15 minut i odklejasz.Mi poznikały
platekrozy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-08, 16:08   #5
chuda89
Raczkowanie
 
Avatar chuda89
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 156
Dot.: wągry - jak się pozbyć?

Ja miałam takie plastry, niestety ale mi nie pomogły w zadowalającym stopniu, oczyszczanie u kosmetyczki + właściwa pielęgnacja nic innego nie pomoże.
chuda89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-08, 16:17   #6
RougeAddict
Raczkowanie
 
Avatar RougeAddict
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 62
Dot.: wągry - jak się pozbyć?

Mi pomogła maseczka z białej glinki.
RougeAddict jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-08, 16:49   #7
figurawoskowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 102
Dot.: wągry - jak się pozbyć?

Mi niestety plastry nie pomogły, ale manualne oczyszczanie u kosmetyczki jak najbardziej Plaster nie wyciągnie starych, głebokich wągrów.
figurawoskowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-08, 17:11   #8
201604301943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 7 169
Dot.: wągry - jak się pozbyć?

eh - no widzę że nie ma innej rady, potrzeba kosmetyczki wybiorę się, trudno - potem będę działać systematycznie plastrami i maseczkami....
201604301943 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-09, 05:33   #9
nagiAkt
Zadomowienie
 
Avatar nagiAkt
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 233
Dot.: wągry - jak się pozbyć?

Takie plasterki na nos są drogie i nie zawsze działają niestety Spróbuj może sama takie zrobic? Wystarczy żelatyna spożywcza i mleko- dostłownie 2-3 łyżki żeby rozpuścic żelatynę. Ja robię tak: podgrzewam może z 15 sek. mleko w mikrofalówce i dosypuję żelatynę, minimalnie, mieszam bardzo szybko bo gęstnieje. Pędzelkiem smaruję nosek i trzymam ok.15-20min. Potem normalnie zrywam, a jeśli za bardzo zaschnie moczę wodą. Zrobiłam to dopiero 2 razy także nie powiem czy faktycznie działają, ale wiele osób sobie chwali taką metodę
__________________
28.06

WIKTORIA

NASZ DZIUBEK
20.08.2014
15:10
nagiAkt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-09, 10:31   #10
201604301943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 7 169
Dot.: wągry - jak się pozbyć?

Cytat:
Napisane przez nagiAkt Pokaż wiadomość
Takie plasterki na nos są drogie i nie zawsze działają niestety Spróbuj może sama takie zrobic? Wystarczy żelatyna spożywcza i mleko- dostłownie 2-3 łyżki żeby rozpuścic żelatynę. Ja robię tak: podgrzewam może z 15 sek. mleko w mikrofalówce i dosypuję żelatynę, minimalnie, mieszam bardzo szybko bo gęstnieje. Pędzelkiem smaruję nosek i trzymam ok.15-20min. Potem normalnie zrywam, a jeśli za bardzo zaschnie moczę wodą. Zrobiłam to dopiero 2 razy także nie powiem czy faktycznie działają, ale wiele osób sobie chwali taką metodę
nie takie drogie te plastry - 1zł/sztuka (na nos) na allegro a przesyłka jak za list więc przy większej ilości się opłaca
ale twoja propozycja też brzmi ciekawie tylko jeszcze mam pytanie ile tej żelatyny? na oko?
201604301943 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-09, 11:12   #11
znasz_mnie
Matka na full etat
 
Avatar znasz_mnie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 315
Dot.: wągry - jak się pozbyć?

Eh, olać przypudrować pudrem, przykryć podkładem. naprawdę wągrów nie widać zbytnio, trzeba by było z lupą chyba podejść ja kiedyś kombinowałam z plastrami na wągry i innymi cudami, ostatecznie poddałam i już nawet zapomniałam o ich istnieniu
znasz_mnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-09, 11:58   #12
nagiAkt
Zadomowienie
 
Avatar nagiAkt
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 233
Dot.: wągry - jak się pozbyć?

Cytat:
Napisane przez metal_fish Pokaż wiadomość
nie takie drogie te plastry - 1zł/sztuka (na nos) na allegro a przesyłka jak za list więc przy większej ilości się opłaca
ale twoja propozycja też brzmi ciekawie tylko jeszcze mam pytanie ile tej żelatyny? na oko?
wiesz, dosupujesz do mleka powoli ciągle mieszając i zobaczysz po jakiej ilości zgęstnieje myśle, ze 2, góra 3 łyżki.
__________________
28.06

WIKTORIA

NASZ DZIUBEK
20.08.2014
15:10
nagiAkt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-11, 13:32   #13
*KoCiCa*
Raczkowanie
 
Avatar *KoCiCa*
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Sochaczew
Wiadomości: 38
Dot.: wągry - jak się pozbyć?

A ja polecam dodatkowo do tego co dziewczyny pisały codzienne, dobre oczyszczanie szczoteczką do twarzy i żelem. Ważne aby żel nie był na bazie alkoholu, bo to wysuszy skórę, która w odwecie będzie produkowała więcej sebum...Przy wągrach najważniejsze jest utrzymanie porów w nieskazitelnej czystości bez ich wysuszania
__________________
Aneta


64 kg
Będzie 59-60 kg

Hula- hop

Pilates Buns & legs
Walcze z cellu
*KoCiCa* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-11, 13:43   #14
Wardruna
Raczkowanie
 
Avatar Wardruna
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: subcarpathia
Wiadomości: 386
Dot.: wągry - jak się pozbyć?

Polecam regularne stosowanie maseczki Vulcanic mat z Dax Cosmetics, albo Tołpa 4 w 1. Naprawdę wymiata całe syfki Po innych kuracjach zawsze wracało, wzięłam się na sposób regularnego traktowania twarzy maskami głęboko oczyszczającymi.
__________________
http://fundacjaczarnykot.pl/
Wardruna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-11, 16:16   #15
201604301943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 7 169
Dot.: wągry - jak się pozbyć?

Cytat:
Napisane przez znasz_mnie Pokaż wiadomość
Eh, olać przypudrować pudrem, przykryć podkładem. naprawdę wągrów nie widać zbytnio, trzeba by było z lupą chyba podejść ja kiedyś kombinowałam z plastrami na wągry i innymi cudami, ostatecznie poddałam i już nawet zapomniałam o ich istnieniu
nie takie niewidoczne niestety... niektóre wystają ponad powierzchnię skóry więc nos wygląda jak jeż nawet po użyciu podkładu i pudru widać że skóra jest chropowata, nierówna...

Cytat:
Napisane przez nagiAkt Pokaż wiadomość
wiesz, dosupujesz do mleka powoli ciągle mieszając i zobaczysz po jakiej ilości zgęstnieje myśle, ze 2, góra 3 łyżki.
dzięki

Cytat:
Napisane przez *KoCiCa* Pokaż wiadomość
A ja polecam dodatkowo do tego co dziewczyny pisały codzienne, dobre oczyszczanie szczoteczką do twarzy i żelem. Ważne aby żel nie był na bazie alkoholu, bo to wysuszy skórę, która w odwecie będzie produkowała więcej sebum...Przy wągrach najważniejsze jest utrzymanie porów w nieskazitelnej czystości bez ich wysuszania
myję twarz żelem właśnie z aplikatorem w postaci szczoteczki, trochę pomógł, to fakt, muszę pilnować się z regularnością bo tylko wtedy są jakiekolwiek efekty... żele i toniki mam bez alkoholu bo innych nie znoszę. do tego stosuję krem nawilżająco-matujący, wieczorem grubą warstwę i czuję że skóra jest lepiej nawilżona i mniej krostek i pryszczy jest ale wągry ciągle

Cytat:
Napisane przez Wardruna Pokaż wiadomość
Polecam regularne stosowanie maseczki Vulcanic mat z Dax Cosmetics, albo Tołpa 4 w 1. Naprawdę wymiata całe syfki Po innych kuracjach zawsze wracało, wzięłam się na sposób regularnego traktowania twarzy maskami głęboko oczyszczającymi.
dzięki za tą Tołpą 4 w 1 się rozejrzę bo lubię taką formę maseczek w saszetkach
201604301943 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-11, 17:01   #16
bonifacy34
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 340
Dot.: wągry - jak się pozbyć?

Najlepszy kosmetyk na wągry jaki znam to Lerosett Mineral deep cleanser. Przeznaczony m.in. do bardzo tłustej skóry z wągrami. Trzeba go używać dwa razy dziennie, tak by omijać okolice oczu. Po kilku tygodniach skóra powinna nabrać zupełnie innej jakości, chociaż to już zależy od ciebie. Jeśli będziesz się pilnowała, to problem może zniknąć pewnie nawet znacznie szybciej.
bonifacy34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-12, 23:41   #17
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: wągry - jak się pozbyć?

1. maseczka the face shop z korei - zamówiona na ebayu za 15 zł, na allegro kosztuje 50 The Face Shop Blackhead EX Nose Clay Mask
2. maseczka żelatynowa robiona w domu
3. dobrze oczyszcza twarz szczoteczka do twarzy for your beauty z rossmana, szusz1313 na yt reklamowała
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-12, 21:39   #18
Smerfetka 24
Raczkowanie
 
Avatar Smerfetka 24
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Creswell- Anglia
Wiadomości: 346
GG do Smerfetka 24
Czarne punkciki na nosie

Otóz mam bardzo duzy problem z nosem i okolica od niego prowadzaca az do ust. Cały nos mam w czarnych punkcikach. Stosowalam wiele roznych produktow ale zaden nie pomaga- i na wagry i na zatkane pory i na zwykle pryszcze. Bylo wszystko- pellingi, scruby, toniki, maseczki. Nic nie chce zwalczyc tych okropnych punktow. A jest coraz gorzej bo okolica od nosa do ust rowniez zaczyna byc "wysypana" tym paskudztwem. Musze ze wstydem przyznac, ze nawet probowalam je wyciskac ale po tym zostaly dziurki i po jakims czasie wracaly. Kiedy bylam w Polsce (mieszkam w Anglii) bylam u kosmetyczki ktora usunela mi kilka z okolicy ust ale one powrocily a tutaj niestety nie mam zadnej dobrej kosmetyczki, ktora moglaby sie mna zajac. Moze jest cos co mogłoby mi pomoc ;>
Smerfetka 24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-13, 09:57   #19
gasolina84
Zakorzenienie
 
Avatar gasolina84
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 983
Dot.: Czarne punkciki na nosie

niestety wągrów nie usuniesz rac na zawsze, będą powracały, ważna jest systematyczna i świadoma pielęgnacja, używanie delikatnych i niewysuszających preparatów
__________________
Pielegnacja naturalnych loków, loczków, fal-cz. VI

10 przykazań żywieniowych


"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia,otwierają się inne,ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo,że nie widzimy tych drugich"' -H.A.Keller


silikony w odżywkach, SLS, parabeny out

Edytowane przez gasolina84
Czas edycji: 2011-08-13 o 09:59
gasolina84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:08.