Elektroliza/ Mikroliza – Wasze opinie , ocena skuteczności - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-04, 21:21   #1
k4rin4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4
Lightbulb

Elektroliza/ Mikroliza – Wasze opinie , ocena skuteczności


Witam wszystkie wizażystki.

Na wstępie chciałam zaznaczyć ze na forum istotnie jest kilka postów na temat elektrolizy i mikrolizy ale w żadnym tak na prawdę nie ma oceny skuteczności, opinii osób które miały ten zabieg.

Czy któraś z Was używała tej metody depilacji? Jakie są efekty?
Czy tą metoda naprawdę jest możliwe usuniecie włosków na zawsze?
Szukałam na ten temat w sieci i znalazłam sprzeczne opinie :/

Mam problem z włoskami nad górna wargą , większość z nich jest jasna (no jest może z 7 ciemniejszych) wiec raczej laser odpada.
Włoski są cienkie ale baaaardzo długie.
Do tej pory je rozjaśniałam , ale i tak je widać więc szukam skutecznego sposobu na pozbycie sie ich na zawsze.

Bardzo proszę jeśli któraś z Was miała taki zabieg opiszcie swoje wrażeni.
Chciałam tez zapytać jak wygląda skora po zabiegu i czy długo goją sie ranki po igłach?

Możecie mi polecić jakiś dobry gabinet na terenie warszawy?

Czekam na Wasze opinie i pozdrawiam gorąco
k4rin4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-05, 18:17   #2
k4rin4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4
Dot.: Elektroliza/ Mikroliza – Wasze opinie , ocena skuteczności

Hej dziewczyny nie wierze ze zadna nie robiła takiego zabiegu
k4rin4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-06, 12:29   #3
MARTA301215
Raczkowanie
 
Avatar MARTA301215
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 158
GG do MARTA301215
Dot.: Elektroliza/ Mikroliza – Wasze opinie , ocena skuteczności

Miałam raz wykonywaną elektrolizę i już nigdy więcej, nawet jakby mnie siłą zaciągali nie zgodzę się na tego typu zabieg!!! Dla mnie była to dosłownie masakra- niesamowity ból!!! czułam jakby mi co chwilę przykładano żelazko do skóry- koleżanka stwierdziła że była to termoliza- zabieg był przeprowadzany w szkole w celu zdobycia zaliczenia( stiudiuję kosmetologię) Przeprowadzała ją moja koleżanka-para na pracowni- oczywiście pierwszy raz więc nie zawsze udawało się jej odpowiednio wbić igłę i powstawała ranka, która goiła się z drobną blizną, oczywiście po jakimś czasie blizna znikała, ale trochę straszyły powstałe "kropki" na moich nogach!!! Efekt nie utrzymuje się na stałe!!! nie istnieje usówanie włosów na stałe!!! Włosy mają swoje etapy rośnięcia i gdy usuniemy je w odpowiednim etapie odrosną później niż inne. Ale w końcu odrosną- coprawda moga być słabsze. Zabieg trzeba wykonywać seriami co jakiś czas by usunąć wszystkie włoski, Dla mnie jeśli chodzi o twarz to w życiu nie zdecydowała bym się na ten zabieg!!! Jeśli jednak się zdecydujesz- upewnij się że kosmetyczka umie dobrze wykonać zabieg!!!
MARTA301215 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-06, 18:26   #4
k4rin4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4
Dot.: Elektroliza/ Mikroliza – Wasze opinie , ocena skuteczności

W takim razie jak długo bedzie utrzymywał sie efekt po takim zabiegu?
a laser tez nie usuwa włosów na stałe?
k4rin4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-09, 10:26   #5
MARTA301215
Raczkowanie
 
Avatar MARTA301215
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 158
GG do MARTA301215
Dot.: Elektroliza/ Mikroliza – Wasze opinie , ocena skuteczności

Cytat:
Napisane przez k4rin4 Pokaż wiadomość
W takim razie jak długo bedzie utrzymywał sie efekt po takim zabiegu?
a laser tez nie usuwa włosów na stałe?
Laser też nie usówa włosów na stałę. A jeśli chodzi o czas to od 3mc-y do pół roku jeśli została elektroliza wykonana prawidłowo i oczywiście etapami
MARTA301215 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-25, 20:16   #6
liilii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 12
Dot.: Elektroliza/ Mikroliza – Wasze opinie , ocena skuteczności

Dziwię się opini Marty, tym bardziej,że studiuje kosmetologie. Ja miałam 4 lata temu na stałe usunięte włosy (elektroliza) z okolicy pod brzuchem a teraz po ponad roku kończę usuwać z okolicy bikini a w miedzy czasie wypaliłam kilka na twarzy. Nie wiem czemu Marta twierdzi, że nie jest metoda trwała ponieważ polega ona na zniszczeniu mieszka włosowego. Przyznam,że jest to metoda żmudna ponieważ włosy są w różnej fazie wzrostu a także dlatego, że kosmetyczka musi trafić w mieszek. Nie studiuję kosmetologi ale mogę na własnym przykładzie zapewnić, że metoda jest trwała i stara jak świat (dziesiatki lat stosowana np przez modelki) Niestety nie jest to zabieg prosty do wykonania i trzeba trafic na dobry gabinet i uzbroic sie w cierpliwość. Jezeli chodzi o wygląd skóry po zabiegu to pojawiają się małe strupki, które odpadają po ok tygodniu ( tak jest w moim przypadku, ale to zalezy chyba od cech indywidualnych i stosowanych maści przyspieszajacych gojenie)
liilii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-18, 16:43   #7
Mariposa82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 6
Dot.: Elektroliza/ Mikroliza – Wasze opinie , ocena skuteczności

ja od ponad roku stosuję elektrolizę u Pani Magdy z Izis na Marszałkowskiej. O ile na brodzie widzę postepy. to pod brodą jest znacznie gorzej. Ile w Waszym przypadku trwały te zabiegi do całkowitego pozbycia się włosków?
Mariposa82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:42.