Plamy po zabiegu oczyszczania? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-12, 15:48   #1
Titinka2806
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 5
Question

Plamy po zabiegu oczyszczania?


Witam!

Mam taki problem, ostatnio wykonywałam zabieg mikrodermabrazji z delikatnym oczyszczaniem skóry, użyłam przy tym łyżeczki unny w trudno dostępnych miejscach. Czy mogły przez to pojawić się jakieś plamki pigmentacyjne? Przyszedł do mnie klient i stwierdził, że mu wyszły na pewno po zabiegu oczyszczania. Wiem, że łyżeczką można wyrządzić małą krzywdę, jakieś blizny czy coś, ale o plamkach czy przebarwieniach nie słyszałam, łyżeczką staram się operować rzadko i ewentualnie w ciężko dostępnych miejscach. Nie wiem co mogłabym zaproponować temu klientowi na przyszły raz gdy się pojawi. Proszę o pomoc.
Titinka2806 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-13, 09:24   #2
Fisiasia
Rozeznanie
 
Avatar Fisiasia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 846
Dot.: Plamy po zabiegu oczyszczania?

ja bym mu powiedziala, ze to dosc normalne w zaleznosci od typu skory i jej tendencji i polecilabym krem rozjasniajacy przebarwienia... ale dziwne, a moze on sam dlubal pozniej jeszcze cos... bo przebarwienia nie powstaja odrazu... kiedy on u Ciebie w ogole byl ostatnim razem?

http://allegro.pl/ava-white-skin-kre...029174301.html

tu jest dosc tani i dobry z filrem na dzien krem, sama testowalam, bo mi powstaja przebarwienia ale to w procesie pozniejszego gojenia sie skory po "wyciskaniu mechanicznym"

tez inna kwestia, czy nie byl czasem na solarium... i czy w ogole jakies kremy chociazby nawilzajace uzywa...

Edytowane przez Fisiasia
Czas edycji: 2012-01-13 o 09:25
Fisiasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-13, 12:09   #3
Mantisa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 267
Dot.: Plamy po zabiegu oczyszczania?

przebarwienia po mechanicznym usuwaniu syfkow to u mnie norma. Natychmiast po wycisneiciu powstaje czerwona plama, ktora schodzi klika dni....
__________________
nie poznaje wizazu
Mantisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-15, 21:29   #4
Titinka2806
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 5
Dot.: Plamy po zabiegu oczyszczania?

Dzięki Wam Pytałam mu się właśnie czy nie korzysta z solarium, wiem, że pali papierosy i ogólnie ma jakieś przebarwienia na twarzy, ale twierdził że tych nie miał i że to wina kosmetyczki bo mu powstały dwie kropeczki na nosie. Wytłumaczyłam mu, że mogły one się pojawić też przez zabieg mikrodermabrazji, że mógł je mieć wcześniej, a jak usunęłam mu martwy naskórek to bardziej się uwidoczniły. Facet w ogóle trochę ściemniał także rzeczywiście mógł też wszystko zwalić na mnie bo na kogo? Zaproponowałam mu krem na przebarwienia i zapisał się na kolejny zabieg, także myślę że już będzie dobrze
Titinka2806 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-17, 19:42   #5
Fisiasia
Rozeznanie
 
Avatar Fisiasia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 846
Dot.: Plamy po zabiegu oczyszczania?

no widzisz :P
Fisiasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:15.