CAŁKOWITA METAMORFOZA - potrzebuje rad! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-06, 00:23   #31
ka_sieenka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 37
Dot.: CAŁKOWITA METAMORFOZA - potrzebuje rad!

Jeśli chodzi o oczy to myślę że bardzo pasują ci brązy. Podkreśl górną linię rzęs czarna kredką dobrze wytuszuj rzęsy a powieka na brąz. Ja bym troche pokombinowała z brwiami nadała im bardziej załamany kształt i lekko podkreśliła cieniem
Nie wiem które zdjecie jest najaktualniejsze ale jeśli to ostatnie to myślę że lekkie cieniowanie włosów zwłaszcza grzywki to dobry pomysł
ka_sieenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-06, 13:13   #32
Anormalna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Inna Bajka xD
Wiadomości: 293
Dot.: CAŁKOWITA METAMORFOZA - potrzebuje rad!

Dziękuje dziewczyny, kurcze patrze, a tu moje wątki sprzed prawie 5 lat
Faktycznie kolor włosów zmienie napewno na jakiś brązik, a macie może jakieś propozycje fryzur, włosy chciałabym stanowczo skrócić ( chodzi mi o długość do ramion) co Wy na to?
A co do stylu? Mam 3 letniego synka, więc nie wypada mi się też we wszystko ubierac. Chciałabym wyglądac stylowo, oryginalnie, ale także stonowanie.
Czekam na dalsze propozycje
Anormalna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-06, 16:01   #33
Konwalia11
Zadomowienie
 
Avatar Konwalia11
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 238
Dot.: CAŁKOWITA METAMORFOZA - potrzebuje rad!

I dobrze, ze pojawil sie watek sprzed 5 lat, bo widac na nim jednoznacznie, jak dobrze Ci w naturalnym kolorze wlosow. Wybacz, ale ta czern przy Twojej delikatnej buzce prezentuje sie po prostu... okropnie. Wracaj do natury!
__________________


Be the change you want to see in the world!
Konwalia11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-07, 08:31   #34
Anormalna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Inna Bajka xD
Wiadomości: 293
Dot.: CAŁKOWITA METAMORFOZA - potrzebuje rad!

Kolor zmienie na pewno, nie sądzę by był to mój naturalny, ale na pewno pójdę w stronę brązów
Anormalna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-07, 15:29   #35
brownayes
Raczkowanie
 
Avatar brownayes
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 491
Dot.: CAŁKOWITA METAMORFOZA - potrzebuje rad!

Cytat:
Napisane przez Anormalna Pokaż wiadomość
Dziękuje dziewczyny, kurcze patrze, a tu moje wątki sprzed prawie 5 lat
Faktycznie kolor włosów zmienie napewno na jakiś brązik, a macie może jakieś propozycje fryzur, włosy chciałabym stanowczo skrócić ( chodzi mi o długość do ramion) co Wy na to?
A co do stylu? Mam 3 letniego synka, więc nie wypada mi się też we wszystko ubierac. Chciałabym wyglądac stylowo, oryginalnie, ale także stonowanie.
Czekam na dalsze propozycje
Ja uwielbiam długie włosy dlatego proponowałabym Ci jedynie je trochę wycieniować... albo tak jak mówisz obciąć do ramion, ale nie krócej. Hym... masz synka to nic, ale nie rób z siebie typowej "mamuśki" ubieraj się trochę elegancko a trochę sportowo, natomiast jaki rodzaj ubrań by pasował do Ciebie to najpierw trzebaby określić jakim jesteś typem jeśli chodzi o figurę. Ja ostanio dowiedziałam się, że jestem rożkiem... kurcze i faktycznie jak poczytałam czego nie powinnam nosić to nawet zdałam sobie sprawę, że ja takich ubrań nie lubię
brownayes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-08, 17:06   #36
Anormalna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Inna Bajka xD
Wiadomości: 293
Dot.: CAŁKOWITA METAMORFOZA - potrzebuje rad!

Brownayes kurcze, w takim razie musze poszukać czegoś na temat mojej figury ;D
Anormalna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-08, 20:09   #37
brownayes
Raczkowanie
 
Avatar brownayes
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 491
Dot.: CAŁKOWITA METAMORFOZA - potrzebuje rad!

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=240554 luknij tutaj
brownayes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-08, 20:15   #38
Anormalna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Inna Bajka xD
Wiadomości: 293
Dot.: CAŁKOWITA METAMORFOZA - potrzebuje rad!

Dziękuje, świetny wątek, zaraz biorę się za przestudiowanie ;D
Anormalna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-12, 11:45   #39
6291cc2e5cca5cd6ab177e5efe4c5e0758342977
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 235
Dot.: CAŁKOWITA METAMORFOZA - potrzebuje rad!

Cytat:
Napisane przez veron1988 Pokaż wiadomość
Bardzo ładna z Ciebie dziewczyna. Oglądając fotki wyciągam wniosek, że ładnie Ci we fryzurkach zaczesanych do góry, jakiś tapirek albo tak trochę punkowo i w takim stylu bym Cię widziała. Ale delikatnie.
Tylko nie wiem czy Ci się on podoba i czy dobrze byś się czuła w takich rzeczach.

A włoski zapuszczaj, nie farbuj, bo jeszcze zdążysz się w to wplątać, a po co je juz niszczyć... Kolor ładny.

A makeupik na co dzień to jakis delikatny, bo jeszcze młodziutka z Ciebie dziewczyna, a na wyjścia może być mocnijszy, podkreślaj oczy kredką, masz bardzo ładne i myślę, że masz ku temu predyspozycje.
Ten zestaw ubrań z rózowym który zaproponowałaś jest po prostu okropny, bez urazy. No chyba, że dziewczyna chce zostac plastikiem.
6291cc2e5cca5cd6ab177e5efe4c5e0758342977 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-14, 14:41   #40
bellafantasma
Raczkowanie
 
Avatar bellafantasma
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 128
Dot.: Zmieniamy Anormalną. ;D

Cytat:
Napisane przez veron1988 Pokaż wiadomość
Bardzo ładna z Ciebie dziewczyna.

A włoski zapuszczaj, nie farbuj, bo jeszcze zdążysz się w to wplątać, a po co je juz niszczyć... Kolor ładny.

A makeupik na co dzień to jakis delikatny, bo jeszcze młodziutka z Ciebie dziewczyna, a na wyjścia może być mocnijszy, podkreślaj oczy kredką, masz bardzo ładne i myślę, że masz ku temu predyspozycje.
Plus - jeśli mogę dodać - po obejrzeniu zdjęć mam wrażenie, że za bardzo się postarzasz makijażem i kolorem włosów. Bez obrazy, ale po prostu Ci to nie pasuje, zwłaszcza ten bardzo ciemny kolor włosów - robisz się przy nim w połączeniu z mocnym makijażem trochę plastikowa, a chyba nie o to chodzi Ja bym użyła trochę mniej pudru, rozświetliła buźkę jakimś brzoskwiniowym rozświetlaczem, dała delikatnie różowy błyszczyk na usta, włosy przywróciła do naturalnego koloru, a jeśli męczysz je prostownicą, to przestań.
Jeśli chodzi o ubiór, to mi wręcz przeciwnie - pasowałyby do Ciebie stylizacje basicowe, zwiewne, romantyczne. Przejrzyj sobie trochę blogów modowych albo stylistki.pl, znajdziesz coś, co by było odpowiednie
__________________
"Nikt kto tego sam nie doświadczył, nie potrafi sobie wyobrazić, jak smutna i długa jest noc, którą spędza się bez zmrużenia oka z myślą utkwioną w przyszłości wyzutej całkowicie z nadziei."

Gustaw Herling-Grudziński - "Wieża"


***

włosy: 45 -> ...
waga: 61 -> 60 -> 59 -> czas pokaże!
bellafantasma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:52.