jak zmienić się ;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-14, 23:12   #1
aga065
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 58
Question

jak zmienić się ;)


Cześć wszystkim Mam na imię Agata i mam 24 lata. Proszę o pomoc, bo sama nie wiem, co z sobą zrobić. Głównie chodzi mi o fryzurę i jak się ubierać. Od jakiegoś czasu się odchudzam i chociaż sporo już zgubiłam cały czas nie podoba mi się jak wyglądam. Szczególnie nie podoba mi się kształt twarzy, moim zdaniem wyglądam jak nastolatka, co chce zmienić, może poprzez zmianę fryzury? Myślałam o zapuszczeniu dłuższych włosów i jakiś pasemkach w ciemnych kolorach jakieś bordo lub śliwka, ale nie jestem do końca do tego przekonana, co Wy o tym myślicie?

Pomóżcie proszę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF1197.jpg (111,6 KB, 331 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF1209.jpg (74,1 KB, 513 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF1224.jpg (62,2 KB, 416 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF1210.jpg (124,5 KB, 312 załadowań)
aga065 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-15, 00:51   #2
Reddishh
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 490
Dot.: jak zmienić się ;)

Witaj, nie wiele Ci pomogę, ale powiem Tobie, jak ja to widzę.
Myśle również, że mogłabyś zapuścić włosy, przynajmniej do ramion i grzywkę, tak za szyję. Dodałoby Ci to na pewno uroku.
Myślę też, że nie powinnaś psuć swojej właśnie delikatnej urody. Powinnaś właśnie ją podkreślić, bo masz ładne, łagodne rysy twarzy.
Myślę że pasemka w kolorach o których napisałaś postarzą Ciebie.
Co do koloru włosów, myślę że leciutkie przyciemnienie, ale brązowe.

I nie myśl o tym, że tu Ci się nie podoba, to..bo nigdy nie wyjdziesz z tego, skup się na rzeczach, które w swoim wyglądzie lubisz i je udoskonalaj, podkreślaj.
Mam to samo

---------- Dopisano o 00:51 ---------- Poprzedni post napisano o 00:50 ----------

Przepraszam zamyśliłam się i napisałam o przyciemnieniu włosów zamiast rozjaśnieniu w jaśniejszy brąz.

proszę o scalenie postów
Reddishh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-15, 12:35   #3
CzerwonaKokarda
Zakorzenienie
 
Avatar CzerwonaKokarda
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 117
Dot.: jak zmienić się ;)

A mnie bardzo przypominasz Magdalenę Rozczke. Moze cos w te strone?
(przepraszam, wysiadł mi 'alt' i nie mam poslkich znaków)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 06f1b681fff8f701eccf4792d5e59791,35,1.jpg (17,8 KB, 137 załadowań)
CzerwonaKokarda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-15, 13:05   #4
magda120792
Rozeznanie
 
Avatar magda120792
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: południowo-wschodnie krańce
Wiadomości: 578
Dot.: jak zmienić się ;)

Witam Ja również proponuję zapuścić włosy ,a w szczególności grzywkę. Wydaje mi się, że lepiej wyglądałabyś gdybyś zaczesywała ją na bok A jeżeli chodzi o farbowanie to tak - jaśniejsze włosy będą wyglądać korzystniej. Nie mówię oczywiście o blondzie, ale o jasnym brązie.
__________________
zapuszczamy włosy od nowa . . .

"Kobieta łatwiej przyzna, że nie ma racji, gdy ma rację, niż gdy jej nie ma"
Marilyn Monroe




magda120792 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-15, 13:12   #5
tigrinha
Zadomowienie
 
Avatar tigrinha
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 323
Dot.: jak zmienić się ;)

średnio się znam na metamorfozach, ale chyba lepiej by Ci było bez grzywki - ta na zdjęciach wygląda trochę ciężko - i we fryzurze a la Keira Knightley - tzn. takiej jak ma teraz - klasyczny krótki bob. I w ogóle jakoś tak Keira mi przyszła do głowy jak patrzyłam na Twoje zdjęcia, może spróbuj skopiować jej makijaże i fryzury i kolory ubrań?
Moim zdaniem taki dziewczęcy styl do Ciebie pasuje, bo masz delikatną urodę, ale może spróbuj unikać takich oczywistych nastolatkowych elementów jakie masz na zdjęciach (plisowana dość krótka spódniczka, różowa bluzka). Uważam, że pasowałby Ci styl albo trochę retro albo klasyczna elegancja (coś a la "młoda paryżanka" - klasycznie i bez szaleństw, ale też lekko i wdzięcznie (dopasowane żakiety, lekko rozkloszowane lub ołówkowe spódnice do kolan, buty na niedużym obcasie, kardigany, apaszki...) Ze zdjęć wynika, że masz "miękką", delikatną urodę, więc raczej unikaj głębokiej czerni czy jaskrawych kolorów - ja Cię widzę w takich romantycznych, pastelowych albo lekko przybrudzonych kolorach - brudny róż, szary, ecru, chłodny brąz). Generalnie i w stroju i w kolorze włosów i w makijażu trzymałabym się na Twoim miejscu naturalnych kolorów.
tigrinha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-15, 13:15   #6
VikiCristina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 15
Smile Dot.: jak zmienić się ;)

ja również jestem za zapuszczeniem włosów dłuższa grzywka na bok również będzie korzystna.

myślę, ę warto też pomyśleć o makijażu, jakimś różu na policzkach, podkreśleniu oczu . jeśli chodzi o ciuszki, to bucik na obcasie (ładne czółenka), prosta spódniczka, bluzeczka i żakiecik, na pewno zmienią wizerunek

buciki http://buciki.blox.pl/resource/cl2.JPG
spódniczka i bluzeczka http://www.zeberka.pl/img/a/87.jpg
VikiCristina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-15, 13:30   #7
tigrinha
Zadomowienie
 
Avatar tigrinha
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 323
Dot.: jak zmienić się ;)

średnio się znam na metamorfozach, ale chyba lepiej by Ci było bez grzywki - ta na zdjęciach wygląda trochę ciężko - i we fryzurze a la Keira Knightley - tzn. takiej jak ma teraz - klasyczny krótki bob. I w ogóle jakoś tak Keira mi przyszła do głowy jak patrzyłam na Twoje zdjęcia, może spróbuj skopiować jej makijaże i fryzury i kolory ubrań?
Moim zdaniem taki dziewczęcy styl do Ciebie pasuje, bo masz delikatną urodę, ale może spróbuj unikać takich oczywistych nastolatkowych elementów jakie masz na zdjęciach (plisowana dość krótka spódniczka, różowa bluzka). Uważam, że pasowałby Ci styl albo trochę retro albo klasyczna elegancja (coś a la "młoda paryżanka" - klasycznie i bez szaleństw, ale też lekko i wdzięcznie (dopasowane żakiety, lekko rozkloszowane lub ołówkowe spódnice do kolan, buty na niedużym obcasie, kardigany, apaszki...) Ze zdjęć wynika, że masz "miękką", delikatną urodę, więc raczej unikaj głębokiej czerni czy jaskrawych kolorów - ja Cię widzę w takich romantycznych, pastelowych albo lekko przybrudzonych kolorach - brudny róż, szary, ecru, chłodny brąz). Generalnie i w stroju i w kolorze włosów i w makijażu trzymałabym się na Twoim miejscu naturalnych kolorów.
tigrinha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-17, 12:43   #8
VikiCristina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 15
Dot.: jak zmienić się ;)

faktycznie masz rację, że coś w Agacie z Keiry Knightley
VikiCristina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-17, 17:44   #9
aga065
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 58
Dot.: jak zmienić się ;)

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi. Na pewno skorzystam z rad i zapuszczę włosy tylko teraz muszę trochę wyrównać bo się kręcą w którą stronę chcą i słuchać nie chcą . O rozjaśnieniu pomyślę, może szamponetką spróbuje.

ps. podobna do Keiry Knightley? nigdy bym nie pomyślała
aga065 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-03, 20:23   #10
wredna baba
Raczkowanie
 
Avatar wredna baba
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 205
Dot.: jak zmienić się ;)

Robisz identyczną minę jak Keira, widzę nieco podobieństwa

Włosy do zapuszczenia, co najmniej do linii brody, szyi, ta fryzurka jest dosyć nijaka, nie dodaje uroku.
I ciuchy przydałoby się zmienić, tymi niepotrzebnie dodajesz sobie masy Bluzkę bym oddała młodszej koleżance/siostrze/kuzynce i poszukała czegoś bardziej kobiecego a jednocześnie na luzie. (zabrzmiało jak porada z jakiejś taniej gazety dla pań domu, wybacz)
wredna baba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-04, 12:28   #11
shilla
Raczkowanie
 
Avatar shilla
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 406
Dot.: jak zmienić się ;)

a ja bym chciala zdjęcie samej twarzy - bez makijazu w świetle dziennym
Pomoże mi to określić Twój typ kolorystyczny - tym samym pomoże nam znaleźć odpowiedni kolor wlosów , makijażu i garderoby
shilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-06, 15:08   #12
aga065
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 58
Dot.: jak zmienić się ;)

Hej
Po namowach jednak trochę ścięłam włosy. Makijaż robię zazwyczaj ciemny, wręcz bardzo ciemny (na pierwszych zdjęciach to był nieliczny wyjątek ). Dodaje zdjęcie bez makijażu jak prosiła Shilla. Nie wyglądam na nim najlepiej ale miało być bez "upiekszaczy".
Gdzieś znalazłam jakąś ankietę pomagającą określić typ kolorystyczny to ją też dodam.

1.✂Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

2.✂Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

3.✂Piegi - jeśli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

4.✂Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

5.✂Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

6.✂Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

7.✂W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

8.✂Jaki był Twój kolor włosów w dzieciństwie?✂

Więc poza tym co widać na zdjęciu
1. Opalam się ciężko na różowo i tak zostaje dopóki skóra się nie złuszczy jak zostaje to opalenizna jest niewidoczna.
2 oczy ciemne szaro-niebieskie z brązowymi plamkami
3. piegi chyba złotawobrązowe
4 rumienie się na różowo cera jasna
5 i 6 kolor jak na zdjęciu
7 najlepiej czuje się w ciemnych kolorach taki jak czarny, ciemny brąz, bordo. Uważam, że źle wyglądam w zielonym
8 w dzieciństwie miałam trochę jaśniejszy brąz niż obecnie


Z góry dziękuje za podpowiedzi i oczywiście za dotychczasowe
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF1246.jpg (55,3 KB, 82 załadowań)
aga065 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-06, 18:08   #13
aga065
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 58
Dot.: jak zmienić się ;)

Hej
Jak chciała Shilla wstawiam zdjęcie bez "upiększaczy". znalazłam też jakąś ankietę pomagającą określić typ kolorystyczny więc ją również wstawiam

1.✂Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

2.✂Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

3.✂Piegi - jeśli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

4.✂Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

5.✂Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

6.✂Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

7.✂W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

8.✂Jaki był Twój kolor włosów w dzieciństwie?✂

1 opalam się ciężko na czerwono i później jak jakaś opalenizna zostaje to jej nie widać
2 oczy szaroniebieskie z brązowymi plamkami, raczej ciemniejsze
3 piegi złotawobrązowe
4 cera jasna, różowawa chyba, rumienie się na różowo
Kolor włosów i ust jak na zdjęciu
7 moim zdaniem źle wyglądam w zielonym, dobrze się czuje w ciemnych kolorach: czarny, ciemny brąz, ciemny fiolet, bordo

8 w dzieciństwie miałam włosy trochę jaśniejsze niż obecnie brąz

Dziękuje za wszelkie podpowiedzi dotychczasowe i przyszłe
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF1246.jpg (55,3 KB, 6 załadowań)
aga065 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-06, 20:22   #14
aga065
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 58
Dot.: jak zmienić się ;)

Hej
Jak chciała Shilla wstawiam zdjęcie bez "upiększaczy". znalazłam też jakąś ankietę pomagającą określić typ kolorystyczny więc ją również wstawiam

1.✂Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

2.✂Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

3.✂Piegi - jeśli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

4.✂Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

5.✂Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

6.✂Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

7.✂W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

8.✂Jaki był Twój kolor włosów w dzieciństwie?✂

1 opalam się ciężko na czerwono i później jak jakaś opalenizna zostaje to jej nie widać
2 oczy szaroniebieskie z brązowymi plamkami, raczej ciemniejsze
3 piegi złotawobrązowe
4 cera jasna, różowawa chyba, rumienie się na różowo
Kolor włosów i ust jak na zdjęciu
7 moim zdaniem źle wyglądam w zielonym, dobrze się czuje w ciemnych kolorach: czarny, ciemny brąz, ciemny fiolet, bordo

8 w dzieciństwie miałam włosy trochę jaśniejsze niż obecnie brąz

Dziękuje za wszelkie podpowiedzi dotychczasowe i przyszłe
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF1246.jpg (46,9 KB, 9 załadowań)
aga065 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-07, 09:42   #15
emilkiway
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4
Dot.: jak zmienić się ;)

Ciemny blond jak najbardziej i oprócz tych wszystkich zmian wizualnych ruszaj na siłownie ) pozdrawiam
__________________
Zaczynam dbać o siebie. Na początek herbata zielona, czyli zdrowa dieta.
emilkiway jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 18:53   #16
karolonka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 50
Dot.: jak zmienić się ;)

jestes typem kolorystycznym lato
karolonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 19:18   #17
ZycieKoloruBlond
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 119
Dot.: jak zmienić się ;)

Ciemny blond i koniecznie długie włosy.
ZycieKoloruBlond jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 20:28   #18
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: jak zmienić się ;)

przede wszystkim zapuściłabym włosy. na początek proste przynajmniej lekko za ramiona. taka fryzura jaką masz mam wrażenie, że sprawia jakby twoja twarz wydawała się być asymetryczna - poprzez tyle cięć i nierówności w kształcie fryzury: tj niepełna grzywka, wlosy po bokach i dluzsze z tyłu.
gladkie proste włosy wyrównają te optyczne zmyłki.

na zdjęciach widzę raczej typ kolorystyczny chłodny ale trudno decydować po jednej serii zdjęć, jesli Ci się chce możesz dodać jakiś inne (chcialabym w ubraniach mocno nasyconych -czerwonym, żółtym, niebieskim, pomarańczowym i co Ci tam przyjdzie do glowy)

na dzien dzisiejszy wydaje mi się, że mogłabyś nosić o wiele bardziej nasycone kolory niż pudrowy róż. odnoszę wrażenie, że taka pastelowa kolorystyka jakoś średno Ci pasuje.
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 21:15   #19
Piramida88
Raczkowanie
 
Avatar Piramida88
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 61
GG do Piramida88
Dot.: jak zmienić się ;)

Widziałabym Cię w ciemnych włosach, tak za linie łopatek z dłuższą grzywką, którą można układać na boku. Co do kolorystyki, to włosy jak najbardziej brązowe i niezbyt ostre cienie, raczej stonowane. Może być za to bardziej wyrazistszy odcień błyszczyka.
Wszystkie kolory jesieni doskonale do Ciebie pasują. Granaty i szarości także. Unikałabym różu i fioletu w nadmiarze. Jako dodatki jak najbardziej.
Spódnice do kolana, a spodnie z lekko rozszerzaną nogawką i wysokim stanem. Tego bym się trzymała przy doborze fasonu.
Myślę, że możesz uzyskać całkiem sporo kombinacji przy tego typu figurze.
Piramida88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:08.