Typ wiosna złamana - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-21, 13:18   #1
carmen14
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 74

Typ wiosna złamana


Cześć dziewczyny,czy któraś z was słyszała może o takim typie urody,nie jestem pewna czy to właściwa nazwa:wiosna złamana ku zimie.Jestem bardzo ciekawa jakie ma cechy charakterystyczne,może ja mam z nią coś wspólnego...
carmen14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-21, 22:37   #2
sarah22
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Zduńska Wola
Wiadomości: 772
GG do sarah22
Dot.: Typ wiosna złamana

nie ma takiego typu jeśli wiosna to nie możesz być również zimą wiosna to typ ciepły natomiast zima zimny jedno wyklucza drugie...
sarah22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 10:52   #3
carmen14
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 74
Dot.: Typ wiosna złamana

Cytat:
Napisane przez sarah22 Pokaż wiadomość
nie ma takiego typu jeśli wiosna to nie możesz być również zimą wiosna to typ ciepły natomiast zima zimny jedno wyklucza drugie...
Kilka dziewczyn na wizażu stwierdziło,że właśnie kolorystka określiła je takim typem,to mnie bardzo zaciekawiło,choć osobiście sama sobie tego nie wyobrażam,bo już dużo naczytałam się o typach pór roku.

---------- Dopisano o 11:52 ---------- Poprzedni post napisano o 11:27 ----------

Cytat:
Napisane przez carmen14 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny,czy któraś z was słyszała może o takim typie urody,nie jestem pewna czy to właściwa nazwa:wiosna złamana ku zimie.Jestem bardzo ciekawa jakie ma cechy charakterystyczne,może ja mam z nią coś wspólnego...
Mam jeszcze jedno pytanie.O ile się nie mylę to jestem zimnym typem:różowe usta,blada twarz z przezroczystą skórą,pod oczami fioletowe naczynka ,prawie zero rumieńców, a jak już to delikatnie różowe,oczy niebieskie z grafitową obwódką ,białko oka białe ,lekko niebieskawe,czarna oprawa oczu,włosy ciemny blond.jest jednak coś co mnie mnie zastanawia:mam złoto-brązowe pieprzyki i kilka złotych piegów ledwo widocznych,a moja skóra jest lekko żółtawa?Więc czy na pewno jestem typem zimnym?
carmen14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 16:12   #4
sarah22
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Zduńska Wola
Wiadomości: 772
GG do sarah22
Dot.: Typ wiosna złamana

zima nie ma rumieńców w ogóle, jeśli chodzi o pieprzyki to bez różnicy bo na to się nie zwraca uwagi ani tego się nie zalicza pod typ urody..mi też coś tu nie pasuje..opisujesz troche zimę czyli chłodne kolory jakie u siebie zauważyłaś np. róż, białe białko, obwódka oka mocna ale te refleksy w ciepłej tonacji całkowicie nie pasuje itd...;/może dodaj foty w naturalnym świetle bez makijażu może to wyjaśni coś..
sarah22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 22:30   #5
carmen14
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 74
Dot.: Typ wiosna złamana

Zapomniałam dodać,że moja skóra żółknie po samoopalaczu i po kremie brązującym a normalnie to jest szaro beżowa,a włosy mam ufarbowane na czarny i podobno jest mi dobrze w tym kolorze.

---------- Dopisano o 23:30 ---------- Poprzedni post napisano o 22:40 ----------

A jeśli chodzi o opalanie,to słońce łapie mnie bardzo wolno,nawet nie używam kremów z filtrem.
carmen14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-23, 09:20   #6
dalila3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 8
Dot.: Typ wiosna złamana

odnośnie "wiosny złamanej ku zimie":
zerknij tutaj
http://trepanrr.tripod.com/color_ana...l_season_char t
( jest po angielsku).
dalila3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-23, 10:20   #7
carmen14
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 74
Dot.: Typ wiosna złamana

Mam prośbę,czy możesz mi powiedzieć,czy te cechy do mnie pasują?I czy jest to zimny typ?po angielsku to niezbyt dobrze rozumiem.Dzięki za wiadomość,bo jednak istnieje wiosna złamana ku zimie.
carmen14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:36.