kosmetyki Jafra - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-21, 18:38   #1
elka_morelka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1

kosmetyki Jafra


Witam,
Nie wiem czy piszę w odpowiednim dziale.
Czy spotkałyście się z kosmetykami firmy Jafra?
Ja kiedyś ich używałam, byłam bardzo zadowolona ale firma się wycofała z rynku polskiego. Teraz słyszałam, że powoli powraca. Czy ich kosmetyki są obecnie równie dobre jak były kilkanaście lat temu? Czy warto je kupić?
Pozdrawiam, Elka
elka_morelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-23, 17:44   #2
Alexa 30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1
Dot.: kosmetyki Jafra

No nareszcie!!!!!!!!! ktoś wreszcie poruszył temat moich ulubionych kosmetyków Od dawna obserwuję forum i wreszcie zmotywowało mnie to do założenia konta. Nie wiem Elka skad jesteś, ale ja pochodze z Poznania i u nas te kosmetyki sa dość popularne. Problem jest jedynie w tym, że nie są one dostepne w sklepach, gdyż są to kosmetyki z bardzo "wysokiej" pólki, bardzo drogie i dostępne jedynie u konsultantek z firmy Jafra. Musisz więc w swojej okolicy zorientowac się, kto zajmuje sie dystrybucją. A odpowiadając na Twoje pytanie dotyczace ich jakości, to muszę przyznac, że bija na głowę wszystkie selektywne marki dostępne np. w Sephorze. Mam kremy na dzień, na noc i pod oczy i pomimo ich ceny nie zamienie na żadne inne, nawet troche tańsze. Skończyły mi sie problemy z alergią, popekanymi naczynkami i nadmierna suchością. Polecam.
Alexa 30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:13.