Mężczyzna i depilacja - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-31, 20:20   #1
DudiBoy
Zakorzenienie
 
Avatar DudiBoy
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: [x]Śląsk / Małopolska[ ]
Wiadomości: 5 640
GG do DudiBoy

Mężczyzna i depilacja


Sprawa jest prosta,czy według Was mężczyźni powinni się depilować czy nie?Jeżeli tak to jakie sposoby będą najlepsze do pozbycia się męskiego owłosienia?

Edytowane przez DudiBoy
Czas edycji: 2011-08-02 o 16:26
DudiBoy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-31, 20:23   #2
jojoanna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 82
Dot.: Mężczyzna i depilacja

ja najbardziej ale nie lydki hehe
poza tym zalezy jak bardzo dany mezczyzna jest owlosiony

czasem wystarczy przystrzyc kszaczory na przyrodzeniu
__________________
"Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach"
jojoanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-31, 21:48   #3
DudiBoy
Zakorzenienie
 
Avatar DudiBoy
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: [x]Śląsk / Małopolska[ ]
Wiadomości: 5 640
GG do DudiBoy
Dot.: Mężczyzna i depilacja

Dzięki serdeczne,a krzaczory to temat na osobny wątek
DudiBoy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-01, 11:56   #4
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Mężczyzna i depilacja

Moim zdaniem mężczyźni powinni depilować klatę, pachy i miejsca intymne.
Nogi i ręce powinny zostać jak je natura stworzyła.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-01, 16:48   #5
xblackxshadowx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 887
Dot.: Mężczyzna i depilacja

Mój facet depiluje klatę, brzuch, pachy, plecy i miejsca intymne. Czasem ja go woskiem potraktuję ;D, nie miałabym nic przeciwko goleniu nóg, ale on jakoś nieszczególnie chce.
xblackxshadowx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-01, 18:17   #6
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Mężczyzna i depilacja

Cytat:
Napisane przez karolynka90 Pokaż wiadomość
Moim zdaniem mężczyźni powinni depilować klatę, pachy i miejsca intymne.
Nogi i ręce powinny zostać jak je natura stworzyła.
Tez tak myślę A dobra metoda to wosk w plastrach na zimno
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-01, 21:56   #7
Almariel
Zakorzenienie
 
Avatar Almariel
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 8 992
Dot.: Mężczyzna i depilacja

Mi nie przeszkadza, kiedy mężczyzna jest owłosiony. W końcu jest mężczyzną. Za właściwe uważam depilowanie miejsc intymnych i pach. Depilowanie nóg przez mężczyznę jest dla mnie z deczka niezrozumiałe, ale co kto lubi.
Almariel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-03, 13:55   #8
Hosz
Raczkowanie
 
Avatar Hosz
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 187
Dot.: Mężczyzna i depilacja

Mój czasem goli pachy i miejsca intymne. To by wystarczyło, ale nurtuje mnie jedna rzecz. Jak go zachęcić do ogolenia przestrzeni między pośladkami? błagam, pomóżcie, bo to jest obrzydliwe. Prosiłam go już w zimie, ale on mówi, że mu wtedy ciepło. Prosiłam w lecie, on mówi, że go będzie kłuć przy odrastaniu. No po prostu się uparł, a mnie to tak zniechęca...
__________________
Zapraszam na hoszi.blogspot.com - zdjęcia, grafika, sztuka, projektowanie graficzne
Hosz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-03, 14:24   #9
DudiBoy
Zakorzenienie
 
Avatar DudiBoy
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: [x]Śląsk / Małopolska[ ]
Wiadomości: 5 640
GG do DudiBoy
Dot.: Mężczyzna i depilacja

Cytat:
Napisane przez Hosz Pokaż wiadomość
Mój czasem goli pachy i miejsca intymne. To by wystarczyło, ale nurtuje mnie jedna rzecz. Jak go zachęcić do ogolenia przestrzeni między pośladkami? błagam, pomóżcie, bo to jest obrzydliwe. Prosiłam go już w zimie, ale on mówi, że mu wtedy ciepło. Prosiłam w lecie, on mówi, że go będzie kłuć przy odrastaniu. No po prostu się uparł, a mnie to tak zniechęca...
Wiesz wydaje mi się że raczej go nie namówisz.Nawet bardzo nowoczesnemu i tolerancyjnemu facetowi,który goli się w innych miejscach,może się to poprostu kojarzyć z jednym,a mianowicie z praktykami jakie stosują geje
I nie latwo będzie Ci go przekonać że to wcale nie będzie wyglądało jakby robił sobie przygotówke przed męskim analem.On napewno boi się co by było gdyby któryś z kolegów, w pracy, czy na basenie zobaczył pod prysznicem że ma wygolone pośladki i co zaczęliby o nim rozpowiadać.

Pozatym fakt,odrastające i ostre włoski akurat w tym miejscu mogą być szczególnie uciążliwe.
Lepiej poradź mu żeby przyciął te kłaki nożyczkami.
DudiBoy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-03, 14:41   #10
xblackxshadowx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 887
Dot.: Mężczyzna i depilacja

Cytat:
Napisane przez DudiBoy Pokaż wiadomość
Wiesz wydaje mi się że raczej go nie namówisz.Nawet bardzo nowoczesnemu i tolerancyjnemu facetowi,który goli się w innych miejscach,może się to poprostu kojarzyć z jednym,a mianowicie z praktykami jakie stosują geje
I nie latwo będzie Ci go przekonać że to wcale nie będzie wyglądało jakby robił sobie przygotówke przed męskim analem.On napewno boi się co by było gdyby któryś z kolegów, w pracy, czy na basenie zobaczył pod prysznicem że ma wygolone pośladki i co zaczęliby o nim rozpowiadać.

Pozatym fakt,odrastające i ostre włoski akurat w tym miejscu mogą być szczególnie uciążliwe.
Lepiej poradź mu żeby przyciął te kłaki nożyczkami.
Ale kobiet to nie boli i nie kłuje jak odrastają włoski? Nie rozumiem tego, jak można wydepilować jądra i łono, a dupska już nie. Tak samo jakby kobieta wydepilowała sobie bikini, ale szpary pośladkowej nie. Już lepiej jakby wcale sie nei depilować ;p.
Mój sam mnie prosił bym mu pomogła zadek wydepilować,jedyne co sam depiluje to gęba, miejsca intymne i [pachy (ale mam zamiar go namóić na cukrowanie w tym wypadku)
xblackxshadowx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-03, 14:54   #11
DudiBoy
Zakorzenienie
 
Avatar DudiBoy
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: [x]Śląsk / Małopolska[ ]
Wiadomości: 5 640
GG do DudiBoy
Dot.: Mężczyzna i depilacja

Cytat:
Napisane przez xblackxshadowx Pokaż wiadomość
Ale kobiet to nie boli i nie kłuje jak odrastają włoski? Nie rozumiem tego, jak można wydepilować jądra i łono, a dupska już nie. Tak samo jakby kobieta wydepilowała sobie bikini, ale szpary pośladkowej nie. Już lepiej jakby wcale sie nei depilować ;p.
Mój sam mnie prosił bym mu pomogła zadek wydepilować,jedyne co sam depiluje to gęba, miejsca intymne i [pachy (ale mam zamiar go namóić na cukrowanie w tym wypadku)
Na litość Boską, więc skoro boli to po co to robić?!Mąż Cię rzuci,dzieci znienawidzą,z pracy wyleją a ksiądz wyklnie z ambony jak sobie "du*ska"nie ogolisz?
A już totalnie nie rozumiem po co heteroseksualny facet ma się tam golić....no! chyba, że preferujecie jakieś perwersje związane z wprowadzaniem różnych zabawek partnerowi do odbytu-to się jeszcze zgodzę.
Jeżeli jednak nie to zapewniam że wystarczy podcinać nożyczkami.Wtedy ani nie boli, ani nie razi estetów po oczach.
DudiBoy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-03, 17:07   #12
xblackxshadowx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 887
Dot.: Mężczyzna i depilacja

Cytat:
Napisane przez DudiBoy Pokaż wiadomość
Na litość Boską, więc skoro boli to po co to robić?!Mąż Cię rzuci,dzieci znienawidzą,z pracy wyleją a ksiądz wyklnie z ambony jak sobie "du*ska"nie ogolisz?
A już totalnie nie rozumiem po co heteroseksualny facet ma się tam golić....no! chyba, że preferujecie jakieś perwersje związane z wprowadzaniem różnych zabawek partnerowi do odbytu-to się jeszcze zgodzę.
Jeżeli jednak nie to zapewniam że wystarczy podcinać nożyczkami.Wtedy ani nie boli, ani nie razi estetów po oczach.
Bo faceci to takie delikatne stworzonka i wszystko je boli, widzę to po moim...
No tak, to najlepiej w ogóle się nie golić.
Poc o golisz jaja? Żeby było świeżo i czysto, to samo powinno się tyczyć du*y.
I na kiego ciągle tu gadasz hetero/homoseksualny? A czy orientacja ma jakieś znaczenie żeby golić zad czy nie? Czy to tylko domena gejów?
Ja nie wiem czy homoseksualiści golą tam czy nie przed swoimi zabawami, może Ty masz jakieś pojęcie (nie wnikam).
I co mają do tego jakieś perwersyjne zabawy? No proszę ja Ciebie?
A jakby Ci laska wyskoczyła z nieogolonym rowkiem, ale całe bikini wygolone to nie wydawałoby się to Tobie całkiem dziwne?
Wybacz, wredna jestem.

I spytałam się mojego całkowicie heteroseksualnego faceta czy golenie rowka kojarzy mu się z gejem to się spytał "dlaczego to ma się mu z gejem kojarzyć?", więc nie rozumiem Twojego toku myślenia.
xblackxshadowx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-03, 20:27   #13
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Mężczyzna i depilacja

Hej. Moj facet sie nie goli... i nie bedzie golił, bo nie chce ale miby nie przeszkadzalo jakby np ogolił sie pod pacami, na nogach facet ma miec wlosy tak samo jak na rekach czy na klacie, strefy intymne bez wlosów by byly tez niefajne jak dla mnie, raz sobie podciał włosy i kuł mnie niemiłosiernie podczas stosunku więc nie nie!. ale oczywiscie gusta są różne i każy ma inne zdanie. ja uzwazam ze facet ma byc włochaty
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-08, 10:59   #14
Hosz
Raczkowanie
 
Avatar Hosz
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 187
Dot.: Mężczyzna i depilacja

Właśnie, nie chodzi o pośladki, tylko MIĘDZY pośladkami, tego nikt nie zobaczy oprócz mnie, a jemu by było wygodniej. Czyli mówicie, że za każdym razem będę musiała na to patrzeć i nie da się go przekonać? ): to tylko włosy... A on ma bardziej gęste TAM niż na pośladkach, odrzuca mnie to okrutnie
__________________
Zapraszam na hoszi.blogspot.com - zdjęcia, grafika, sztuka, projektowanie graficzne
Hosz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:41.