uczulenie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-10-08, 14:42   #1
bieniahe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 80
Red face

uczulenie?


Witam, mam niemały problem!
Wczoraj byłam na oczyszczaniu u kosmetyczki.Chodzę praktycznie co miesiąc i ona używa ciągle tych samych kosmetyków. Owszem twarz zawsze jest trochę podrażniona ale teraz jest znacznie gorzej. Na całej twarzy pojawiły mi sie malutkie krosteczki jak kaszka manna są one takie białawe w środku. Dodam, że ostatnio kupiłam z avonu taki żel do ciała przeciw pryszczom z 0,2% kwasem salicylowym i myłam nim twarz, czułam lekkie podrażnienie i go odstawiłam. Proszę o pomoc, myślę by wybrać się do apteki po wapno . Doradźcie coś proszę, tym bardziej ze dziś sobota i nie mogę iść do zadnego lekarza czy też kosmetyczki. Przykładałam dziś na to rumianek i mam też maść tribiotyk, ale boję się cokolwiek dawać. Proszę o pomoc
__________________
bieniahe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-10, 08:57   #2
Fisiasia
Rozeznanie
 
Avatar Fisiasia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 846
Dot.: uczulenie?

powinnas isc do kosmetyki i zapytac o porade... skoro jak widac, teraz zrobila Ci wiecej krzywdy

ewentualnie do dermatologa...

tribiotyk jest zbyt silnym antybiotykiem na taka "kaszke", mozesz pogorszyc sprawe, nic z tym nie rob sama...
Fisiasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:32.