Farbowanie- pierwszy raz na blond - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-02, 21:02   #1
Hannah100
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3

Farbowanie- pierwszy raz na blond


Hey,

jeszcze nigdy nie farbowałam włosów a zawsze chciałam być blondynką. Mam naturalnie jasną cerę i niebieskie oczy, więc odcień powinien pasować. Mój naturalny odcień nie jest brzydki i ogólnie mi pasuje, ale chciałabym coś w sobie zmienić. Poza tym blondynki są urocze

Wiem że farbowanie niszczy włosy a odcień niekoniecznie musi wyjść najkorzystniej. Nie podoba mi się balejaż (dobry dla dojrzałej kobiety, poza tym w ogóle mi nie odpowiada)- tylko jednolity blond.

Moje zdjęcie poniżej. Co o tym myślicie? Proszę o wypowiedź osoby, które mają już jakieś doświadczenie w temacie Mieszkam w Warszawie, myślałam o salonie Jean Louis David. Co polecacie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0059.jpg (26,0 KB, 422 załadowań)
Hannah100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-03, 11:37   #2
Talantea
Zakorzenienie
 
Avatar Talantea
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: UK/Wro
Wiadomości: 3 371
Dot.: Farbowanie- pierwszy raz na blond

Nie polecam zadnej zmiany koloru! W tym co teraz masz wygladasz bajecznie i pasuje Tobie. Serio wiele dziewczyn by sie pobiło za taki kolor jaki masz ;D Moze lepsza jakas lekka zmiana fryzury?
__________________
11.08.2016

Talantea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-03, 13:33   #3
AnnetteK
Raczkowanie
 
Avatar AnnetteK
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 354
Send a message via Skype™ to AnnetteK
Dot.: Farbowanie- pierwszy raz na blond

Jesteś przecież blondynką jeśli chcesz koniecznie to stawiałabym na jakiś średni ciepły blond, a odradzała wszelkie platynowe odcienie.
AnnetteK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-03, 19:22   #4
Phoenix2
Raczkowanie
 
Avatar Phoenix2
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 139
Dot.: Farbowanie- pierwszy raz na blond

Cytat:
Napisane przez AnnetteK Pokaż wiadomość
Jesteś przecież blondynką jeśli chcesz koniecznie to stawiałabym na jakiś średni ciepły blond, a odradzała wszelkie platynowe odcienie.
Tylko nie cieply blond przy chlodnym typie urody .
Popielate lub naturalne srednie blondy, chociaz szczerze mowiac wygladasz tak zjawiskowo na tym zdjeciu, ze nie zmienialabym nic w Twoim kolorze wlosow.
Bardzo rzadko zdarza mi sie komplementowac urode czy to kobiet czy mezczyzn ale Tobie musze przyznac nietuzinkowosc. Zostaw tak jak jest, moze pare jasniejszych refleksow we wlosach rozwiaze sprawe.
Phoenix2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-03, 20:58   #5
Hannah100
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3
Dot.: Farbowanie- pierwszy raz na blond

Cytat:
Napisane przez Talantea Pokaż wiadomość
Nie polecam zadnej zmiany koloru! W tym co teraz masz wygladasz bajecznie i pasuje Tobie. Serio wiele dziewczyn by sie pobiło za taki kolor jaki masz ;D Moze lepsza jakas lekka zmiana fryzury?
Dziękuję Wiem, że ten odcień mi pasuje jednak mam go od 26 lat i może czas na zmianę? A jaką zmianę fryzury mi doradzasz? Mam włosy w miarę podatne na kręcenie, loki uzyskuję kręcąc na piankowych papilotach. Włosów nigdy nie udało mi się wyprostować, bo kręcą się na wszystkie strony, więc prostowanie dopada- już próbowałam, efekt na 1 godzinę a pracy dużo...

Cytat:
Napisane przez AnnetteK Pokaż wiadomość
Jesteś przecież blondynką jeśli chcesz koniecznie to stawiałabym na jakiś średni ciepły blond, a odradzała wszelkie platynowe odcienie.
Jestem lekko rudą szatynką, poza tym zdjęcie nigdy nie oddaje idealnie koloru z rzeczywistości. Moja siostra jest typową słowiańską blondynką (naturalną!) i przy niej jestem naprawdę "ciemna"
Cytat:
Napisane przez Phoenix2 Pokaż wiadomość
Tylko nie cieply blond przy chlodnym typie urody .
Popielate lub naturalne srednie blondy, chociaz szczerze mowiac wygladasz tak zjawiskowo na tym zdjeciu, ze nie zmienialabym nic w Twoim kolorze wlosow.
Bardzo rzadko zdarza mi sie komplementowac urode czy to kobiet czy mezczyzn ale Tobie musze przyznac nietuzinkowosc. Zostaw tak jak jest, moze pare jasniejszych refleksow we wlosach rozwiaze sprawe.
Dziękuję za komplement Jednak chciałabym nadać swojemu wyglądowi trochę uroku słodkiej blondynki, teraz taki jest w modzie (albo zawsze był).

Te jaśniejsze refleksy to dobry pomysł. A może polecasz jakiegoś wypróbowanego fryzjera do efektu jaśniejszych refleksów? Bo zawsze boje się, idąc do fryzjera, że jeśli nie poproszę o jakąś sztampową usługę z katalogu, to fryzjer nie koniecznie musi zrozumieć o co mi chodzi i katastrofa...
Hannah100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-04, 13:55   #6
Talantea
Zakorzenienie
 
Avatar Talantea
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: UK/Wro
Wiadomości: 3 371
Dot.: Farbowanie- pierwszy raz na blond

Ja bym poradziła długa grzywke na bok z przedziałkiem z boku, teraz proporcje Twojej twarzy sa zaburzone bo rzuchwa wyglada na wieksza od czola. Musisz dac wiecej włosów na góre. Cieniowanie moze?

Propozycja nr 1.
Grzywka z boku wywinieta na zewnatrz, taka sama długosc włosów.

Propozycja nr 2.
Srednia grzywka na bok na całe czoło i cieniowanie góry, sciecie do konca szyi. ( to juz taka bardzo diametrialna zmiana.)

Dodaje jeszcze zdjecia Ciebie w róznych kolorach. Szczerze, najlepiej Tobie w Twoich naturalnych. Blond ciebie wypłukuje z kolorów a ciemniejsze przytłaczają. Strzelam, że jesteś WIOSNĄ, ale nie jestem pewna. Rozjaśnij włosy o 2-3 tony nie więcej jeśli juz tak bardzo chcesz, ale nie ryzykuj wielkich zmian z kolorem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg long_wavy_hair_style671.jpg (28,8 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg charlize_theron_hair_styles_bangs.jpg (17,4 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mi1.jpg (27,5 KB, 118 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mi2.jpg (26,7 KB, 91 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mi3.jpg (25,6 KB, 107 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mi4.jpg (25,4 KB, 61 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mi5.jpg (24,3 KB, 77 załadowań)
__________________
11.08.2016

Talantea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-04, 20:02   #7
Terrorystka77
Raczkowanie
 
Avatar Terrorystka77
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 255
Cool Dot.: Farbowanie- pierwszy raz na blond

w tych rudych całkiem fajnie wyglądasz na tej symulacji
__________________
"Całe życie czekamy na nadzwyczajnego człowieka, zamiast zwyczajnych ludzi przemieniać w nadzwyczajnych. "

Hans Urs von Balthasar

3077
Terrorystka77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-04, 20:17   #8
pastelowa22
Rozeznanie
 
Avatar pastelowa22
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 538
Dot.: Farbowanie- pierwszy raz na blond

szkoda psuć takiego ładnego i naturalnego kolorku z na symulacjach zrobionych przez Talantea faktycznie najładniej ci w rudym może nad nim warto się zastanowić?
pastelowa22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-05, 11:08   #9
Hannah100
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3
Dot.: Farbowanie- pierwszy raz na blond

Strasznie dużo czasu mija od napisania przeze mnie postu do opublikowania go przez moderatora

Cytat:
Napisane przez Talantea Pokaż wiadomość
Ja bym poradziła długa grzywke na bok z przedziałkiem z boku, teraz proporcje Twojej twarzy sa zaburzone bo rzuchwa wyglada na wieksza od czola. Musisz dac wiecej włosów na góre. Cieniowanie moze?

Propozycja nr 1.
Grzywka z boku wywinieta na zewnatrz, taka sama długosc włosów.

Propozycja nr 2.
Srednia grzywka na bok na całe czoło i cieniowanie góry, sciecie do konca szyi. ( to juz taka bardzo diametrialna zmiana.)
Fryzura nr 1 jest niezła i o niej pomyślę, nr 2 raczej nie w moim stylu.
Fakt, czoło mam wąskie.

Cytat:
Napisane przez Talantea Pokaż wiadomość

Dodaje jeszcze zdjecia Ciebie w róznych kolorach. Szczerze, najlepiej Tobie w Twoich naturalnych. Blond ciebie wypłukuje z kolorów a ciemniejsze przytłaczają. Strzelam, że jesteś WIOSNĄ, ale nie jestem pewna. Rozjaśnij włosy o 2-3 tony nie więcej jeśli juz tak bardzo chcesz, ale nie ryzykuj wielkich zmian z kolorem
Bardzo dziękuję za symulację kolorów Jakiego programu używasz, tak z ciekawości zapytam?

Chyba jednak rzeczywiście na radykalna zmiana koloru nie zdecyduję się, może kilka jaśniejszych lub lekko rudych pasemek, żeby jakaś zmiana jednak na wiosnę była...

Cytat:
Napisane przez Terrorystka77 Pokaż wiadomość
w tych rudych całkiem fajnie wyglądasz na tej symulacji

Cytat:
Napisane przez pastelowa22 Pokaż wiadomość
szkoda psuć takiego ładnego i naturalnego kolorku z na symulacje ach zrobionych przez Talantea faktycznie najładniej ci w rudym może nad nim warto się zastanowić?
mój kolor w realu jest trochę mniej efektowny niż na zdjeciu które wrzuciłam w pierwszym poscie, aparat nadal mu trochę uroku. Ale fakt, może też być gorzej po farbowaniu i zamiast zyskać ciekawy efekt to jeszcze na tym stracę ...
Hannah100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-05, 17:53   #10
Talantea
Zakorzenienie
 
Avatar Talantea
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: UK/Wro
Wiadomości: 3 371
Dot.: Farbowanie- pierwszy raz na blond

Uzywam internetowego programu, nie ma za wiele tam kolorów, ale jednak cos.

http://www.taaz.com/makeover/virtual-makeover.html

Musisz po prostu zrównoważyc proporcje twarzy, abys nie wyglądała za cieżko z dołu twarzy. Upiecia włosów na wieksze u góry tez mogłyby pomóc.

Proponuje równiez skośna grzywkę i kilka innych propozycji.

Ah jakbym ja chciała mieć kręcone ładne włosy ;o
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Curly-Hair-Bangs1.jpg (10,9 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg women-long-wavy-hair-styles-2011.jpg (45,1 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg medium-wavy-hair-with-bangs.jpg (42,1 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 136.jpg (23,4 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg anne-lindfjeld.jpg (55,5 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg half-up-curly-hairstyle-for-prom-2011.jpg (69,4 KB, 10 załadowań)
__________________
11.08.2016

Talantea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-09, 15:01   #11
Phoenix2
Raczkowanie
 
Avatar Phoenix2
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 139
Dot.: Farbowanie- pierwszy raz na blond

Styl slodkiej blondynki zupelnie nie lezy w Twoim typie urody.
Slodka blondynka to taki cherubinek z lokami w kolorze platyny i niebieskimi duzymi oczami, wizerunek kreowany przez Holilodzkie wytwornie filmowe czy tez agencje reklamowe, spowszedniale i nie na topie.
Ja na zdjeciu widze, subtelna, piekna, nieprzecietna kobiete, z doza tajemniczosci. Pewna siebie i nie latwa do zdobycia dla byle jakiego mezczyzny.
Moja rada? Nie daj sie stereotypom i nie kreuj swojego wizerunku na ich podstawie, postaw na naturalnosc i pewnosc siebie, naprawde uwierz w to, ze jestes super laska i "slodkosc" sluzyc Ci nie bedzie.
Phoenix2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-14, 20:07   #12
domii04
Przyczajenie
 
Avatar domii04
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: okolice Łodzi
Wiadomości: 2
Dot.: Farbowanie- pierwszy raz na blond

hej próbowałyście farby Naturia color 210 naturalny blond z Joanny?
nie farbowałam jeszcze nigdy włosów. mam ciemny blond. jak myślicie wyjdzie mi ten naturalny blond bez rozjaśniania?
domii04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-15, 16:44   #13
martusia205
Zakorzenienie
 
Avatar martusia205
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: z krzesła :)
Wiadomości: 11 764
Dot.: Farbowanie- pierwszy raz na blond

najlepiej Ci w rudym
__________________
Wiesz co?... Nawet gdyby został Ci tylko uśmiech i mały palec,to i tak byłbyś mężczyzną mojego życia 



http://suwaczki.slub-wesele.pl/201007032438.html
martusia205 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:34.