I ja :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-04, 22:23   #1
Ptys_Mietowy
Raczkowanie
 
Avatar Ptys_Mietowy
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 214

I ja :)


Dziewczyny jakiś pomysł? Mam obecnie włosy w kolorze jasny brąz, faza zapuszczania więc wyglądam jak idź stąd i nie wracaj. W jakim kolorze i cięciu mnie widzicie? Z natury jestem bladolica, towarzyszą mi na facjacie przebarwienia i różowe poliki. Naturalnie mam mysie włosy, piwne oczy, ciemne brwi. Opalam się na czerwono.
Coś, ktoś? )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMAG0105.jpg (23,1 KB, 306 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SDC14176.jpg (124,7 KB, 267 załadowań)
__________________
Nie dogonisz mnie jednakże bo mam płetwy wszakże.
Ptys_Mietowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-04, 22:34   #2
cocaron
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 108
Dot.: I ja :)

ja się nie znam, ale w platynie- jasnej i bardzo zimnej- cięcie krótkie, zaczesywane na artystyczny nieład (szukam foty na necie, ale same lipy jakieś, powiedzmy mix:
http://imworld.aufeminin.com/dossier...2-151246_L.jpg i https://polki.pl/work/privateimages/...s/E/117126.jpg) bo to łatwe i przyjemne do układania, zwłaszcza jak mówisz jakie masz włosy, no, to w takim byś była lepsza od Marylin Monroe
http://i.pinger.pl/pgr129/caf729ec00...ynMonroe12.jpg
cocaron jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-04, 22:39   #3
Ptys_Mietowy
Raczkowanie
 
Avatar Ptys_Mietowy
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 214
Dot.: I ja :)

Platyna? Nie chciałabym aż tak rozjaśniać włosów bo są raczej liche, a ja jestem za leniwa żeby walczyć z żółtkiem na łbie. Jak mam dłuższe włosy to się niestety falują lekko. Mam wrażenie, że w jasnych kłakach wyglądam mdło i bezpłciowo. Całe życie nosiłam ciemne.
__________________
Nie dogonisz mnie jednakże bo mam płetwy wszakże.
Ptys_Mietowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-04, 22:49   #4
cocaron
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 108
Dot.: I ja :)

a może szary? w sensie siwy. Odrosty nie będą się rzucać w oczy. Jak się podkreślisz różem, to powinno być cacy.
cocaron jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-04, 23:16   #5
Rei
Zakorzenienie
 
Avatar Rei
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 651
GG do Rei
Dot.: I ja :)

postawiłabym na jakiś płomienny czerwony kolor I fajną grzywkę.
Piekne usta
__________________
Moje Blogowanie

Nowe na blogu
Rei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-04, 23:39   #6
malamenda2009
Zakorzenienie
 
Avatar malamenda2009
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 623
Dot.: I ja :)

przepiękne! i śliczne brwi co Ty na to?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg schwarzkopf_hair_color.jpg (99,1 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Short-Red-Hair-for-Women.jpg (71,9 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Asymmetrical-Bob-Hairstyle.jpg (46,0 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg rooney-mara.jpg (17,7 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 204570-u-s-actor-rooney-mara-poses-at-the-world-premiere-of-the-girl-with-the.jpg (63,5 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ronney-mara-3.jpg (47,1 KB, 7 załadowań)
__________________
nasz dzień
malamenda2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-05, 07:23   #7
Ptys_Mietowy
Raczkowanie
 
Avatar Ptys_Mietowy
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 214
Dot.: I ja :)

Cytat:
Napisane przez cocaron Pokaż wiadomość
a może szary? w sensie siwy. Odrosty nie będą się rzucać w oczy. Jak się podkreślisz różem, to powinno być cacy.
Teraz mam zafarbowane włosy Island z Loreala co mi dało na łbie taki kolor

http://www.sagatia.pl/allegro/dw787/10.a.jpg

Koleżanka jak mnie ostatnio zobaczyła to zapytała czy to mój naturalny kolor włosów i kiedy znowu będę miała ciemneee bo wyglądałam jak suczka cokolwiek to znaczy (mój boże). Jak byłam mała to przynajmniej według zdjęć jestem szatynką po mysiej mamie i czarnym tatusiu. Teraz jak patrzę na odrosty to widzę, że są jakieś jasne. Jaśniejsze niż to co miałam na łbie jako berbeć.

---------- Dopisano o 08:16 ---------- Poprzedni post napisano o 08:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Rei Pokaż wiadomość
postawiłabym na jakiś płomienny czerwony kolor I fajną grzywkę.
Piekne usta
Usta krzywulce, ale dzięki.

---------- Dopisano o 08:23 ---------- Poprzedni post napisano o 08:16 ----------

Cytat:
Napisane przez malamenda2009 Pokaż wiadomość
przepiękne! i śliczne brwi co Ty na to?

Brwi są akurat moją zmorą bo rosną w łuk, a ponoć nie można wyrywać ich po zewnętrznej stronie (te przy czole, jak to nazwać?) bo można uszkodzić chyba mięśnie więc pokornie cierpię i ich nie ruszam, a chciałabym łagodną linię.

No i teraz co do rudego... Wszyscy fryzjerzy świata póki co widzą mnie w jasnym rudym bądź czerwonym, łącznie z moim przyjacielem który jako fan rudych bab od kołyski chyba, ostro mnie gniecie. Mnie się wydaje, że rudy jest zarezerwowany dla alabastrowych cer bez różowych cer, przebarwień i zielonych/niebieskich oczu. Nie wyglądałabym w rudym jak karykaturalna bazarówka?
__________________
Nie dogonisz mnie jednakże bo mam płetwy wszakże.
Ptys_Mietowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-05, 10:21   #8
malamenda2009
Zakorzenienie
 
Avatar malamenda2009
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 623
Dot.: I ja :)

No widzisz, a dla mnie takie brwi to marzenie to prawda, jak się je wyrywa 'od góry' to można nawet chyba nie mięśnie dokładnie uszkodzić, ale nerwy które tam biegną, ale jak się delikatnie to robi i omija to miejsce, gdzie są to nie jest tak źle
Wg mnie kształ jet bardzo ładny a czerwień i rudy rzeczywiście podkreśla wszystkie jakieś zaczerwienia czy naczynka, ale nie uważam, że wyglądałabyś bazarowo. A co sądzisz o takiej hebanowej czerni?
__________________
nasz dzień
malamenda2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-05, 10:58   #9
trufle
Zadomowienie
 
Avatar trufle
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 152
Dot.: I ja :)

Na pierwszym zdjęciu wyglaasz bardzo ładnie, nic bym nie zmieniała A jak już, to na pewno nie na blond
trufle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-05, 20:46   #10
Ptys_Mietowy
Raczkowanie
 
Avatar Ptys_Mietowy
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 214
Dot.: I ja :)

Cytat:
Napisane przez malamenda2009 Pokaż wiadomość
No widzisz, a dla mnie takie brwi to marzenie to prawda, jak się je wyrywa 'od góry' to można nawet chyba nie mięśnie dokładnie uszkodzić, ale nerwy które tam biegną, ale jak się delikatnie to robi i omija to miejsce, gdzie są to nie jest tak źle
Wg mnie kształ jet bardzo ładny a czerwień i rudy rzeczywiście podkreśla wszystkie jakieś zaczerwienia czy naczynka, ale nie uważam, że wyglądałabyś bazarowo. A co sądzisz o takiej hebanowej czerni?
O nie, w czarnym wyglądam trupio i jak Gothka. A nie do końca o to mi chodzi.
Co do rudości to szalenie podoba mi się kolor włosów Magdaleny Walach n tym zdjęciu na przykład

http://film.interia.pl/telewizja/ser...h,1537546,3723

http://kobieta.wp.pl/kat,26397,title...wiadomosc.html

Jakaś miazga, ale chyba nie dla mnie i bez rozjaśniania się nie obejdzie. Poza tym nie bardzo wiem co ona ma za rudy na łbie.

---------- Dopisano o 21:46 ---------- Poprzedni post napisano o 21:44 ----------

Cytat:
Napisane przez trufle Pokaż wiadomość
Na pierwszym zdjęciu wyglaasz bardzo ładnie, nic bym nie zmieniała A jak już, to na pewno nie na blond
Blond nawet mi nie w głowie, spokojnie. Zdjęcie jest niestety strasznie przekłamane bo akurat miałam tutaj włosy w kolorze lisim (tak! tak!) tylko aparat tak to uchwycił i prawdę mówiąc nie bardzo wiem czym trzeba by zafarbować kudły żeby coś takiego na żywo uzyskać.
__________________
Nie dogonisz mnie jednakże bo mam płetwy wszakże.
Ptys_Mietowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-05, 21:09   #11
paddy_1
Zadomowienie
 
Avatar paddy_1
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 223
Dot.: I ja :)

Wyglądasz tak pięknie na pierwszym zdjęciu!
Przypominasz mi rockabilly girl
Nie zmieniłabym nic a nic, może odrobinę bardziej płomienny kolor
__________________
I'm better than I was yesterday but not as good as I'll be tomorrow
Runmageddon Nocny Rekrut 9.04
Runmageddon Classic 9.04
paddy_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-06, 10:14   #12
syklamen
Zakorzenienie
 
Avatar syklamen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Magiczna kraina Narnia, gdzieś na Latarnianym Pustkowiu...:)
Wiadomości: 6 518
Dot.: I ja :)

Na tym pierwszym zdjęciu bardzo ładnie. Według mnie pasuje Ci ten kolor, ładnie się zgrał z kolorem Twojej cery Fajna grzywka, dodaje Ci uroku.
olor Magdy Walach rzeczywiście bardzo ładny, ale taki odcień rudego nie każdemu pasuje. Jakoś nie widzisz mi się w takim kolorze.
Ona ma inny typ urody, jasną cerę i oczy, taki delikatny. Ty za to masz bardziej wyrazistą urodę według mnie, ciemne oczy i wyraźnie zaznaczone brwi. I rudy może być ale coś z ciemnych odcieni.
Nie wiem czy Ci się coś spodoba z tych odcieni, ale ja bym proponowała, żebyś albo pogłębiła kolor ten, który jest na pierwszym zdjęciu - na taki jaki jest na zdjęciu 1 moim.
Albo zaszalała z tym kolorkiem na zdjęciu drugim, nie wiem czemu, ale jak tylko go zobaczyłam to od razu zobaczyłam w nim Ciebie.
Ewentulanie kolorek ze zdjęcia 3 taki jaki ma Drew Barrymore

Co Ty na to? Od razu mówię, że nie znam się na koloryzacji, tylko polegam na mojej intuicji
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg c3_wlosy_kolory_2009.jpg (10,7 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg hkl.jpg (9,8 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ki.jpg (12,8 KB, 18 załadowań)
__________________
47/2017 48/2016 80/2015 95/2014
syklamen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-06, 14:00   #13
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: I ja :)

Myslalam, ze to dwie rozne osoby wlosy zapuszczaj! kolor bym zostawila taki jak na zdjeciu numer 1 - wygladasz tam pieknie.
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-06, 16:23   #14
Ptys_Mietowy
Raczkowanie
 
Avatar Ptys_Mietowy
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 214
Dot.: I ja :)

Cytat:
Napisane przez syklamen Pokaż wiadomość
Na tym pierwszym zdjęciu bardzo ładnie. Według mnie pasuje Ci ten kolor, ładnie się zgrał z kolorem Twojej cery Fajna grzywka, dodaje Ci uroku.
olor Magdy Walach rzeczywiście bardzo ładny, ale taki odcień rudego nie każdemu pasuje. Jakoś nie widzisz mi się w takim kolorze.
Ona ma inny typ urody, jasną cerę i oczy, taki delikatny. Ty za to masz bardziej wyrazistą urodę według mnie, ciemne oczy i wyraźnie zaznaczone brwi. I rudy może być ale coś z ciemnych odcieni.
Nie wiem czy Ci się coś spodoba z tych odcieni, ale ja bym proponowała, żebyś albo pogłębiła kolor ten, który jest na pierwszym zdjęciu - na taki jaki jest na zdjęciu 1 moim.
Albo zaszalała z tym kolorkiem na zdjęciu drugim, nie wiem czemu, ale jak tylko go zobaczyłam to od razu zobaczyłam w nim Ciebie.
Ewentulanie kolorek ze zdjęcia 3 taki jaki ma Drew Barrymore

Co Ty na to? Od razu mówię, że nie znam się na koloryzacji, tylko polegam na mojej intuicji
Kolor Drew Barrymore - absolutnie się zakochałam. Jest fantastyczny!!! Co ona ma na łbie? Jak to osiągnąć?

---------- Dopisano o 17:23 ---------- Poprzedni post napisano o 17:20 ----------

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;35144368]Myslalam, ze to dwie rozne osoby wlosy zapuszczaj! kolor bym zostawila taki jak na zdjeciu numer 1 - wygladasz tam pieknie.[/QUOTE]

Problem w tym, jak już wyżej wspominałam, że to nie był "prawdziwy" kolor. Musicie mi uwierzyć na słowo, ale ja na tym zdjęciu byłam lisia i aparat w telefonie masakrycznie przekłamał kolor co wyszło na dobre, bo tylu komplementów na temat tego zdjęcia w życiu nie usłyszałam. Chętnie bym zafarbowała na coś takiego, ale czym?
__________________
Nie dogonisz mnie jednakże bo mam płetwy wszakże.
Ptys_Mietowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-06, 16:43   #15
Ptys_Mietowy
Raczkowanie
 
Avatar Ptys_Mietowy
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 214
Dot.: I ja :)

Cytat:
Napisane przez Ptys_Mietowy Pokaż wiadomość
Kolor Drew Barrymore - absolutnie się zakochałam. Jest fantastyczny!!! Co ona ma na łbie? Jak to osiągnąć?

---------- Dopisano o 17:23 ---------- Poprzedni post napisano o 17:20 ----------



Problem w tym, jak już wyżej wspominałam, że to nie był "prawdziwy" kolor. Musicie mi uwierzyć na słowo, ale ja na tym zdjęciu byłam lisia i aparat w telefonie masakrycznie przekłamał kolor co wyszło na dobre, bo tylu komplementów na temat tego zdjęcia w życiu nie usłyszałam. Chętnie bym zafarbowała na coś takiego, ale czym?
Załączam zdjęcia dziś pyknięte moich kudłów. W pomieszczeniu i na dworze. Jezu, jaka tragedia.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20120705_080721.jpg (30,9 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20120706_171027.jpg (46,4 KB, 33 załadowań)
__________________
Nie dogonisz mnie jednakże bo mam płetwy wszakże.
Ptys_Mietowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-06, 16:57   #16
syklamen
Zakorzenienie
 
Avatar syklamen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Magiczna kraina Narnia, gdzieś na Latarnianym Pustkowiu...:)
Wiadomości: 6 518
Dot.: I ja :)

Cytat:
Napisane przez Ptys_Mietowy Pokaż wiadomość
Kolor Drew Barrymore - absolutnie się zakochałam. Jest fantastyczny!!! Co ona ma na łbie? Jak to osiągnąć?

Problem w tym, jak już wyżej wspominałam, że to nie był "prawdziwy" kolor. Musicie mi uwierzyć na słowo, ale ja na tym zdjęciu byłam lisia i aparat w telefonie masakrycznie przekłamał kolor co wyszło na dobre, bo tylu komplementów na temat tego zdjęcia w życiu nie usłyszałam. Chętnie bym zafarbowała na coś takiego, ale czym?
Nie mam pojęcia jaki to odcień, bo się nie znam tak jak napisałam. Proponuję żebyś wydrukowała i po prostu poszła z nim do dobrego fryzjera, który dobierze Ci taki odcień
Ok, wierzę, ale nie zmieniam zdania i pozostaję przy tych odcieniach, które są na zdjęciach, powinny pasować według mnie
__________________
47/2017 48/2016 80/2015 95/2014
syklamen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-06, 17:39   #17
malamenda2009
Zakorzenienie
 
Avatar malamenda2009
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 623
Dot.: I ja :)

Cytat:
Napisane przez syklamen Pokaż wiadomość
Nie mam pojęcia jaki to odcień, bo się nie znam tak jak napisałam. Proponuję żebyś wydrukowała i po prostu poszła z nim do dobrego fryzjera, który dobierze Ci taki odcień
Ok, wierzę, ale nie zmieniam zdania i pozostaję przy tych odcieniach, które są na zdjęciach, powinny pasować według mnie
myślę, że to świetny pomysł unikniesz niespodzianek związanych z farbami drogeryjnymi
rzeczywiście ten kolor, co syklamen doradziała, to bardzo dobry pomysł
__________________
nasz dzień
malamenda2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-06, 20:22   #18
Ptys_Mietowy
Raczkowanie
 
Avatar Ptys_Mietowy
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 214
Dot.: I ja :)

Niedźwiadki, gdyby to było TAKIE proste to bym w te pędy już dawno pognała do jakiegoś mistrza nożyczek i z bani. Problem jest natury, że tak powiem duchowej i moi dotychczasowi fryzjerzy kompletnie nie mieli ze mną wspólnej metafizyki fryzjerskiej, a ja ustawicznie wracałam z rykiem i poprawiałam w dommowym zaciszu jestestwa na łbie. Insza inszość, że od niedawna jestem w Wawie i nie wiem gdzie mogłabym iść tu do fryzjera który jest kumaty i nie liczy sobie jak za zboże. Wątek polecający takowych mało mi rozjaśnia sytuację. Zdaje się, że jest to miszyn imposibul, a mnie pozostaje przyodziać burkę na łeb.
__________________
Nie dogonisz mnie jednakże bo mam płetwy wszakże.
Ptys_Mietowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:27.