Prosze o porade;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-11-21, 18:26   #1
agnes291
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 13
Dziewczyny, jutro wybieram sie do fryzjera w uk i nie wiem co zrobic na mojej glowie, lata mialam bardzo jadny blond-baleyage, jakies 4 mies temu zafarbowalam na czerwono, pozniej kolor zmyl sie z rozjasnionych wlosow, kilka razy farbowalam na rudo i teraz mam 2 cm ciemny blond-naturalny moj kolor- odrost reszta karmel a koncowi blond. Co mi poradzicie? myslalam nad karmelem z jasnymi refleksami, czy lepiej mi bedzie z grzywka czy tak jak nosze bez?chce podciac tak z 5 cm na boba lekkiego ale czy mi pasuje to nie mam pojecia. Pomożecie?

raz mialam toner ciemny na wlosach, braz i wydawalo mi sie ze dobrze wygladalam ale nie wiem;( co do makijazu to uzywam revlon colorstay 180 i tylko tusz do rzes. brwi mam naturalne i kazda ma inny ksztalt a oczy gleboko osadzone.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMAG0491.jpg (51,8 KB, 140 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 679.jpg (66,5 KB, 165 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1066.jpg (105,9 KB, 153 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2669.jpg (10,6 KB, 332 załadowań)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2012-11-22 o 10:25 Powód: post pod postem
agnes291 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-21, 20:31   #2
Hiyori
Zadomowienie
 
Avatar Hiyori
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 656
Dot.: Prosze o porade;)

Dobrze ci w tym kolorze z drugiego zdjęcia. Ja bym sobie zrobiła na twoim miejscu balejaż z ciepłych odcieni blondu i może rudości. Na bank zrobiłabym też grzywkę. A włosów nie podcinałabym zbyt krótko, a jeśli już to na takiego dłuższego boba, żeby włosy okalały twarz. Co do makijażu... to może wyraźniejszy. Brązowy tusz do rzęs kreska/tusz do kresek też w odcieniach brązu i cienie w naturalnych odcieniach nude/lekki brąz. Pomadkę bardziej wyrazistą, ale naturalną. Ja mam taką z maybelline hydra extreme czy jakoś z kolagenem, nr 633- bardzo zgaszony ciemniejszy róż. Wygląda jakby usta były tylko podkreślone, ale ja mam ciemniejszą karnację od ciebie. A ten podkład z revlonu jest bardzo ciężki... no, ale każdy lubi co innego
Hiyori jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-21, 20:45   #3
agnes291
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 13
Dot.: Prosze o porade;)

a grzywka prosta gesta czy na bok? puder ten kupilam bo niby matowi i kryje a ja mam tendencje do czerwienienia sie. a moze cos ciemniejszego na wlosy, jakis braz?
agnes291 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-21, 22:09   #4
Hiyori
Zadomowienie
 
Avatar Hiyori
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 656
Dot.: Prosze o porade;)

Grzywka taka, żeby zakryła ci ładnie czoło, fajnie ścieniowana, dopasowana do reszty włosów, ale nie typowa prosta gęsta, bo taka zabiera dużą ilość włosów i jeśli nie są bardzo gęste to nie będzie ładnie wyglądać. A w brązie ja cie nie widzę, ale to tylko moje zdanie A jak już na koniecznie chcesz sobie zrobić to bardzo jasny ciepły, może karmelowy odcień albo z ciepłymi refleksami/z jaśniejszymi pasemkami, żeby wydawało się, że włosów jest więcej.
Hiyori jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-30, 13:50   #5
rafalinka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 71
Dot.: Prosze o porade;)

ja bym postawiła na tego boba z grzywką ale tak jak mówi przedmówczyni, nie taką gęstą
rafalinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-30, 17:48   #6
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Prosze o porade;)

A ja się wyłamię ze swoją odpowiedzią, nie robiłabym na Twoim miejscu krótkiej grzywki.
I lepiej Ci w jaśniejszych włosach, w ciemnych twarz wygląda na trochę zmęczoną.
Wrzucam zdjęcie przykładowej fryzurki, która wyszczupliłaby trochę Twoją buzię.
Co do makijażu, to używaj różu, masz ładną i sympatyczną buzię, ale wyglądasz na zmęczoną, jasny kolor włosów i trochę kolorków na policzkach by Cię ożywiło
Wrzucam wizualizację modelowania buzi różem/bronzerem.
Używaj kredki/eyelinera na górną powiekę, to ładnie podkreśla i powiększa oczy, tusz bardziej klasyczny czarny niż brązowy, brązowe za to mogą być cienie, dodaję również zdjęcie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 7d130_m_950_600_0_0_0_0_0_0_0_969fedc25e03139f7a928b47bd15ecae.jpg (38,6 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg modelowanie-twarzy_medium_large.jpg (9,2 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg old+hair+%2526+make+up+2.jpg (883,9 KB, 9 załadowań)
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-05, 20:14   #7
jagienka20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 73
Dot.: Prosze o porade;)

Grzywka musi być. Najlepiej prosta prawie do brwi. A jeśli chodzi o kolor, to w blondzie Ci ładnie.
jagienka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:39.