Love Island Polska - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-08-31, 13:54   #1
hawananana
Wtajemniczenie
 
Avatar hawananana
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 330

Love Island Polska


Nareszcie!
Od poniedzialku 2 wrzesnia startuje edycja polska!


Dwie ostatnie UK byly swietne, mam nadzieje, ze nasza tez bedzie trzymac poziom
Bedziecie ogladac?
hawananana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-31, 18:04   #2
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Love Island Polska

Ja nie znam tego formatu, wiec z ciekawosci zobaczę
Chociaż jak czytając zapowiedzi mozna sie spodziewać samych modelek i trenerów personalnych wiec jakos to mało zachęca, no ale zobaczę
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-31, 18:31   #3
hawananana
Wtajemniczenie
 
Avatar hawananana
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 330
Dot.: Love Island Polska

Ci w zagranicznych edycjach maja takie ciala ze o matko
Mnie to az zmotywowalo zeby zapisac sie na silownie :d ogolnie oni tam do wieczora chodza tylko w strojach kapielowych wiec jest na co popatrzec
hawananana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-01, 07:15   #4
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Love Island Polska

Też będę oglądać.
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-02, 12:58   #5
sokole_oko
Raczkowanie
 
Avatar sokole_oko
 
Zarejestrowany: 2019-03
Lokalizacja: Tuchola
Wiadomości: 139
Dot.: Love Island Polska

A o co dokładnie chodzi w tym programie? Wiem, ze mają się udać gdzieś tam daleko i wszyscy mają żyć w jednym domu. Widziałam dwóch uczestników i to bardzo ładnych... ale po co oni tam jadą? Szukaja miłości? Mają jakieś zadania? Nie znam formatu :<
__________________
Higher, Further, Faster,
sokole_oko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-02, 13:41   #6
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Love Island Polska

Ponoć chodzi o miłość, ale pewnie większości i tak bardziej na pozyskaniu obserwatorów na Instagramie
Już można sie dowiedzieć ze sa to osoby z innych programów , albo jakaś makijazystka gwiazd, i tancerka popularnej grupy tanecznej. takze na pewno to nie są zwykli ludzie tylko juz w jakimś tam stopniu obyci z show-biznesem, słabo sie zapowiada, ale zobacze 1 odcinek
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-02, 14:08   #7
Olerka991
Raczkowanie
 
Avatar Olerka991
 
Zarejestrowany: 2019-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 111
Dot.: Love Island Polska

Więc po prostu jadą sobie do jakiegoś wypasionego domu, dają sie kamerować i mają się zakochać? o.O Nie do końca rozumiem ideę czegoś takiego. Ale w sumie nie zdziwię sie jak ludzie będą to oglądali. Ja pozostanę wierna rolnikom jeżeli chodzi o takie show
__________________
..., chyba się spóźniłam :O
Olerka991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-09-02, 17:13   #8
hawananana
Wtajemniczenie
 
Avatar hawananana
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 330
Dot.: Love Island Polska

Ja tez nie spodziewam sie niczego ambitnego, raczej taki typowy odmozdzacz po ciezkim dniu w pracy
hawananana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-02, 17:45   #9
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Love Island Polska

Nie będę oglądać, bo na wejściu odstrasza mnie typiara prowadząca czyli Karolina Gilon.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-02, 21:37   #10
Dobranka
Wtajemniczenie
 
Avatar Dobranka
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 2 502
Dot.: Love Island Polska

Hej. Zastanawiałam się, skąd znam Adę i doszłam, że wystąpiła (nie wiem, czy oglądaliście) w Apetycie na miłość, tylko wtedy były chyba szczuplejsza, wręcz chuda, wydaje mi się.

https://www.youtube.com/watch?v=0atxGE5x6sA
__________________
"Gdy byłam małym chłopcem, myślałam, że poznam cię po kawałku chałwy."
Dobranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-02, 21:55   #11
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Love Island Polska

Ale porażka...
A za dźwięk to chyba jacyś stażyści odpowiadają, bo chyba profesjonalny dźwiękowiec aż takie chały by nie odwalił... Raz ciszej raz głosniej...
Montaż też tragedia. Chyba Polsat zaś zaliczy klapę
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-02, 23:41   #12
MusicIsMyPassion
Rozeznanie
 
Avatar MusicIsMyPassion
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 507
Dot.: Love Island Polska

Już trąbią, że podobno Dominik grywał w filmach dla dorosłych.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
MusicIsMyPassion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-03, 07:05   #13
hawananana
Wtajemniczenie
 
Avatar hawananana
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 330
Dot.: Love Island Polska

Masakra jak dla mnie.. tak jak bylam pozytywnie nastawiona przed emisja tak teraz nie wiem czy dam temu szanse..
Jak narazie wszystko jest na NIE, ale czego mozna sie spodziewac po produkcji Polsatu.
Jednym emotem:
hawananana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-03, 09:32   #14
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Love Island Polska

Ale i tak dźwiek przebił wszystko raz ciszej raz głosniej, serio w ogólnopolskiej TV, miałam wrazenie ze ogladam jakiś filmik początkującego youtubera a nie program w ogólnopolskiej wielkiej stacji TV
Ściszam bo nagle robi sie głośno, po czym zaczynają mówić i nic nie slychac wiec daje głosniej, chwile ok ale za chwile bucha głosno muzyka i znów trzeba ściszyć, bo za głosno, a tu znów cos ktoś mówi i nic nie słychać całkowicie. Ja pier... zabwa na maska dwoma naciskami na pilocie, no tego jeszcze nie grali...
Uczestnicy , bez komentarza, ale najlepsze ze produkcja sama mało chyba ich rozróżnia bo na końcu dziewczyny źle podpisali

@hawananana to produkcja Jake Vision tej samej firmy która robiła Agenta czy Wyspę Przetrwania
Jedynie jeszcze Milionerzy jako tako im idą

Edytowane przez annav22
Czas edycji: 2019-09-03 o 09:34
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-03, 18:51   #15
Dobranka
Wtajemniczenie
 
Avatar Dobranka
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 2 502
Dot.: Love Island Polska

Na razie wydaje mi się jakieś mdłe.
__________________
"Gdy byłam małym chłopcem, myślałam, że poznam cię po kawałku chałwy."
Dobranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-04, 11:45   #16
goldennight
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 787
Dot.: Love Island Polska

Generalnie nie oglądam takich programów ale wydaje mi się że w porównaiu do warsaw shore przynajmniej ci ludzie są bardziej normalni takie odniosłam wrażenie po dwóch odcinkach nie są nastawieni na chlanie i bzykanie z kim popadnie.
goldennight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-04, 12:54   #17
topolka01
Raczkowanie
 
Avatar topolka01
 
Zarejestrowany: 2019-05
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 55
Dot.: Love Island Polska

Wiesz, tamci też nie są nastawieni tylko na chlanie i bzykanie jak to ujęłaś tylko na fejm Podobnie jak w przypadku love island :p
topolka01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-04, 16:47   #18
hawananana
Wtajemniczenie
 
Avatar hawananana
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 330
Dot.: Love Island Polska

Jak dla mnie oni sa mega dziwni, nie wiem moze to stres przed kamera, ale te ich rozmowy sa po prostu denne i nudne. A jak ten lektor ryknie to moj pies zawsze zwrywa sie na rowne nogi.
hawananana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-06, 17:30   #19
Katerina_00
Zakorzenienie
 
Avatar Katerina_00
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 5 195
GG do Katerina_00
Dot.: Love Island Polska

Ada jest najmniej atrakcyjna z dziewczyn, jeszcze w makijażu jeszcze ale bez to tragedia.II te suche włosy.....
Monika diva nad divy

I tyle mogę powiedzieć bo może prócz Oliwii tamte dziewczyny nie dostają tyle czasu antenowego co te dwie pierwsze.



Wyznanie Dominika wymuszone i sztuczne, wzięli go do programu bo miał smaczek w zanadrzu.



Jest ten cały program tak chaotycznie zmontowany że ciężko mi czasami coś zrozumiec, zbitek randomowych sytuacji, nic się nie układa w całość
Katerina_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-07, 12:20   #20
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Love Island Polska

Na razie nadrobiłam 3 odcinki, 4 i 5 pewnie obejrzę do jutra. Jeszcze nie wiem co mam o tym programie sądzić..
Pierwsze spostrzeżenia: w mojej opinii najmniej atrakcyjna wizualnie jest Ada. Z charakteru też mnie irytuje, tak samo Monika, chociaż nie można powiedzieć, że jest brzydka, to zachowuje się jak królowa, jest nieprzyjemna, ,,co to nie ona''. Nie podoba mi się to, że najwięcej uwagi dostają w sumie tylko trzy z nich: Oliwia, Monika i Ada, a co z Sylwią i Mariettą? powinni jakoś to wyważyć.
Na dźwięk (raz głośnie raz ciszej) też zwróciłam uwagę.
Ktoś też pisał, że same modelki i modele. Rzeczywiście rzuca się to w oczy. Kiedyś oglądałam trochę podobny program ,,Wyjdź za mnie'' i tam osoby były różne, wyższe, niższe, grubsze, chudsze, nie tylko takie idealne. Nie ustosunkowuje się gdzie jest lepiej, chciałam tylko porównać
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-07, 16:16   #21
karolinka86
Zakorzenienie
 
Avatar karolinka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 9 691
Dot.: Love Island Polska

Cytat:
Napisane przez leille Pokaż wiadomość
Na razie nadrobiłam 3 odcinki, 4 i 5 pewnie obejrzę do jutra. Jeszcze nie wiem co mam o tym programie sądzić..
Pierwsze spostrzeżenia: w mojej opinii najmniej atrakcyjna wizualnie jest Ada. Z charakteru też mnie irytuje, tak samo Monika, chociaż nie można powiedzieć, że jest brzydka, to zachowuje się jak królowa, jest nieprzyjemna, ,,co to nie ona''. Nie podoba mi się to, że najwięcej uwagi dostają w sumie tylko trzy z nich: Oliwia, Monika i Ada, a co z Sylwią i Mariettą? powinni jakoś to wyważyć.
Na dźwięk (raz głośnie raz ciszej) też zwróciłam uwagę.
Ktoś też pisał, że same modelki i modele. Rzeczywiście rzuca się to w oczy. Kiedyś oglądałam trochę podobny program ,,Wyjdź za mnie'' i tam osoby były różne, wyższe, niższe, grubsze, chudsze, nie tylko takie idealne. Nie ustosunkowuje się gdzie jest lepiej, chciałam tylko porównać
Jeśli o mnie chodzi to jak zobaczyłam zapowiedzi "Wyspy miłości" to też miałam skojarzenia z "Wyjdź za mnie". Co prawda tego drugiego nie oglądałam regularnie, widziałam jakieś urywki, ale tam bohaterowie też chyba mieszkali w jakiejś willi za granicą? Ale czym dokładnie się programy różnią to nie wiem
I również uważam, że ludzie powinni być bardziej zróżnicowani a nie sami jak z okładek. Kurcze czy inni single się nie zgłosili?
__________________

karolinka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-07, 19:01   #22
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Love Island Polska

Cytat:
Napisane przez karolinka86 Pokaż wiadomość
Jeśli o mnie chodzi to jak zobaczyłam zapowiedzi "Wyspy miłości" to też miałam skojarzenia z "Wyjdź za mnie". Co prawda tego drugiego nie oglądałam regularnie, widziałam jakieś urywki, ale tam bohaterowie też chyba mieszkali w jakiejś willi za granicą? Ale czym dokładnie się programy różnią to nie wiem
I również uważam, że ludzie powinni być bardziej zróżnicowani a nie sami jak z okładek. Kurcze czy inni single się nie zgłosili?
Ja już dokładnie nie pamiętam, ale w ,,Wyjdź za mnie'' było tak, że byli też na jakiejś wyspie, ale nie było zasad, że każdy musi mieć parę bo inaczej odpada. Po prostu zostali tam ,,wrzuceni'' i hulaj dusza, piekła nie ma a do odpadania dochodziło tak, że było spotkanie i się jakoś nawzajem uczestnicy typowali (o ile dobrze pamiętam). Z tamtego programu jest jedno małżeństwo. Blondynka Małgosia (pamiętam, że młoda, a wyglądała na sporo starszą) i Tadeusz (starszy od niej, po rozwodzie z dwójką dzieci). Są razem do tej pory (gdzieś mi mignęli na Instagramie).
Ale rzeczywiście różnica w ludziach między tymi programami jest. Tam bardziej naturalnie, tutaj modelowo.
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-07, 20:44   #23
MerryMeMary
Raczkowanie
 
Avatar MerryMeMary
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 274
Dot.: Love Island Polska

W Wyjdź za mnie było naturalniej, jakoś tak te relacje było widać. A tu albo ja zgubiłam wątek, albo Marietta i Damian nagle się wykluli. Ada jest straszna- młoda dziewczyna i te wargi zrobione, wiecznie krzycząca i nie mająca niczego mądrego do powiedzenia. Marta też mi się nie podoba. Uważam, że najładniejsza jest Oliwia a z facetów jakoś żaden mi się nie spodobał, może ewentualnie Mikołaj, ale jego zachowanie go totalnie skreśla.
MerryMeMary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-08, 07:59   #24
hawananana
Wtajemniczenie
 
Avatar hawananana
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 330
Dot.: Love Island Polska

Taki jest oryginalny format Love Island, ze sa tylko piekni, mlodzi i z boskimi cialami a nie przecietni Polacy. Wejdzie sobie na insta z edycji Usa, Australii i Uk. Po prostu to jest taki program, jak chce sie zwyklych ludzi to jest Rolnik, Chlopaki do wziecia czy Big Brother
hawananana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-08, 16:25   #25
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Love Island Polska

Cytat:
Napisane przez MerryMeMary Pokaż wiadomość
W Wyjdź za mnie było naturalniej, jakoś tak te relacje było widać. A tu albo ja zgubiłam wątek, albo Marietta i Damian nagle się wykluli. Ada jest straszna- młoda dziewczyna i te wargi zrobione, wiecznie krzycząca i nie mająca niczego mądrego do powiedzenia. Marta też mi się nie podoba. Uważam, że najładniejsza jest Oliwia a z facetów jakoś żaden mi się nie spodobał, może ewentualnie Mikołaj, ale jego zachowanie go totalnie skreśla.
Wyjęłaś mi to z ust!

Nadrobiłam wszystkie odcinki, które dotychczas były i ten moment jak Monika ćwiczyła, a Dominik komentował.. myślałam, że padnę w ogóle ona się jakoś dziwnie zachowuje. Jak mimoza, o! Ada jak nadpobudliwa, a Monika jak mimoza, wiecznie skwaszona mina, królowa wszystkich. Zero luzu, naturalności i uśmiechu.

Co do Oliwii ona ma taką urodę, że jak na nią patrzę to widzę taką aktorkę z Hollywood, nie wiem czemu, ale jest ładna
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-08, 16:36   #26
szatanica1989
Zakorzenienie
 
Avatar szatanica1989
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5 184
Dot.: Love Island Polska

Odpadł Marcin, a dobrze się patrzyło na niego

Faceci mam wrażenie w programie to takie mamałygi, dużo mniej charakterni od kobiet. Z wyglądu podoba mi się Bartek, Mikołaj też ok, ale bez szału. Reszta taka sobie.

Ada jest dla mnie maksymalnie irytująca. Z dziewczyn sensowne wydają się Oliwia i Marietta, Monika to taka mimoza do podziwiania. Mam nadzieję, że ktoś interesujący jeszcze wejdzie.
__________________
Don't the sun look lonesome, oh lord lord lord, on the graveyard fence?
Don't my baby look lonesome when her head is bent?

Piszę.
szatanica1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-08, 17:12   #27
_Sliwka_6
Zadomowienie
 
Avatar _Sliwka_6
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 060
Dot.: Love Island Polska

Ojej, porażka! Okropnie się to oglądało, widziałam jeden odcinek i więcej nie zamierzam. Ci ludzie tacy puści, podobnie jak w Big Brother sami sztuczni, co przyszli do programu dla sławy. Okropność.
_Sliwka_6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-08, 17:59   #28
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Love Island Polska

Może wiecie, czy w niedziele są zbitki z całego tygodnia czy nowy odcinek? Jestem ciekawa tej nowej dziewczyny, która wejdzie i nie wiem czy to dziś czy jutro
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-08, 19:36   #29
tess_d
Zadomowienie
 
Avatar tess_d
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 1 682
Dot.: Love Island Polska

W niedzielę ma być właśnie podsumowanie tygodnia, więc można sobie darować.
W sumie dobrze. Nie jest to program, który ma się ochotę oglądać codziennie, ale z braku laku w tygodniu można rzucić okiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
tess_d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-09, 06:02   #30
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Love Island Polska

W sumie polubiłam Dominika. Stara się chłopak i mam wrażenie, że nie udaje.

Ta naburmuszona porażka. Moim zdaniem jest najładniejsza, ale charakter leży i kwiczy.
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-04-11 10:37:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:36.