preparaty wspomagające prostowanie- wątek zbiorczy - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-04, 20:29   #721
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: preparaty wspomagające prostowanie:)

Cytat:
Napisane przez Jula84 Pokaż wiadomość
truskawkowawiosna...bardz o ładne masz włoski i rzeczywiście intensywnie błyszczą
Jak regenerowałaś włosy po rozjaśnianiu? Ja też kiedyś schodziłam z czarnego do blondu i wydaje mi się że moje włosy nigdy już chyba nie dojdą do siebie
ja tez nie wierzylam, ze jeszcze bede miec cos co mozna nazwac wlosami, bo wygladaly i mialy konsystensje waty. puch, ktory sie kruszyl i odpadal, balam sie je dotykac nawet, scinalam czesto, sama w domu, az mnie serce bolalo
codziennie maski, pod czepkiem, juz sama nie wiem ktora pomogla najbardziej, ale te drogeryjne, bo przymierzalam sie do loreala, ale jak juz bylam zdecydowana to wlosy juz odzyly i balam sie przeciazenia. wax stosuje teraz regularnie, zeby wlosy mi odrosly, moje naturalne

ale najbardziej pomogl mi szampon barwy tataro chmielowy po innych szamponach mialam zawsze siano i matowosc, on mnie uratowal

chcialam znowu kiedys rozpuscic wlosy, ale moje faluja, dopiero gdy maja odpowiednia dlugosc po wyschnieciu ok. opadajace na plecy wtedy sie fajnie ukladaja, w takie loczki, ale mam krotsze, wiec bez prostowania mam sianko, ale to juz chyba struktura wlosa, bo mam tak od zawsze

mialam kiedys efalocka ale zaczela schodzic powloka, balam sie wlosow niszczyc nia zupelnie, dlatego wybulilam na tondeo, moze ja naiwna jestem, ale ten spray chyba naprawde chroni przed temperatura bo nie mam tak bardzo wyszuszonych wlosow nastepnego dnia po umyciu, sa normalne
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-04, 23:10   #722
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: preparaty wspomagające prostowanie:)

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość
Uzywała któraś? Dobry jest? Prawdopodobnie będę miała w poniedziałek...ale mimo to jestem ciekawa.
Koniecznie daj znać jak już wypróbujesz ten olejek...ma świetne opinie na kwc ale troszkę drogi mi się wydaje...
Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-04, 23:31   #723
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: preparaty wspomagające prostowanie:)

ale ten olejek nie ma za zadanie chronic przed wysoką temperatura, on tylko wygladza, wspomaga prostowanie, ale nie chroni
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-06, 12:15   #724
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: preparaty wspomagające prostowanie:)

Cytat:
Napisane przez Jula84 Pokaż wiadomość
Koniecznie daj znać jak już wypróbujesz ten olejek...ma świetne opinie na kwc ale troszkę drogi mi się wydaje...
Listonosz własnie przyniosł paczuszkę, wieczorkiem zobaczymy.

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
ale ten olejek nie ma za zadanie chronic przed wysoką temperatura, on tylko wygladza, wspomaga prostowanie, ale nie chroni
Nie uzywam prostownicy, chodzi mi o preparat który by lekko prostował, jesli ten Liss E. sprawdzi się to bedzie fajnie, bo tak naprawdę nie chce mi się szukac ciagle preparatów, np Wella mnie zawiodła.
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-06, 14:11   #725
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: preparaty wspomagające prostowanie:)

A ja znowu mam dylemat Nie wiem czy kupic ten spray z Matrixa Jest nowa recenzja i tylko 3* a średnia tez nie wysoka 3,5*
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-08, 14:45   #726
RuthLessChatDor
Przyczajenie
 
Avatar RuthLessChatDor
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15
Dot.: Odkryłam cudowny kosmetyk do prostowania włosów

Witam Ja osobiscie polecam balsam do wlosow w spray'u. Mialam strasznie poniszczone wlosy przez codzienne prostowanie, suszenie etc... normalnie szopa po kapieli na glowie Ale gdy zaczelam go stosowac zmiana byla ogromna, miekkie i delikatne w dotyku wloski Jest firmy Kallos na przodzie pisze Hair Repair Balsam, nie widzialam go niestety w drogeriach, kupilam za 18zl w sklepie fryzjerskim
RuthLessChatDor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-08, 15:45   #727
rechaug
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2
GG do rechaug
Dot.: tanie kosmetyki do prostowania włosów prostownicą

Witaj, ja używam CHI Farouka, jest świetny pod żelazko, ma cudny zapach - ale to nie o to chodzi, służy świetnie.
Jeden problem: NigdyNigdy od czasu jak go stosuję, nie odważyłam się nie prostować włosów po umyciu, ponieważ panicznie boję się "siana" na głowie.

uwaga: słyszałam, że ponoć jeśli nakłada się jedwab na włosy do prostowania (he he, a co innego?) to jedwab zamyka dokładnie łuski włosa (tak, dzięki temu tak pięknie błyszczą w dodatku pociągnięte prostownicą) a wtedy włosy nie oddychają i stają się martwe, sianowate...
co Wy na to?
niech któraś powie czy to prawda, bo jestem przerażona
rechaug jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-08, 16:18   #728
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: tanie kosmetyki do prostowania włosów prostownicą

Cytat:
Napisane przez rechaug Pokaż wiadomość
Witaj, ja używam CHI Farouka, jest świetny pod żelazko, ma cudny zapach - ale to nie o to chodzi, służy świetnie.
Jeden problem: NigdyNigdy od czasu jak go stosuję, nie odważyłam się nie prostować włosów po umyciu, ponieważ panicznie boję się "siana" na głowie.

uwaga: słyszałam, że ponoć jeśli nakłada się jedwab na włosy do prostowania (he he, a co innego?) to jedwab zamyka dokładnie łuski włosa (tak, dzięki temu tak pięknie błyszczą w dodatku pociągnięte prostownicą) a wtedy włosy nie oddychają i stają się martwe, sianowate...
co Wy na to?
niech któraś powie czy to prawda, bo jestem przerażona
Włosy i tak sa martwe i nie musza raczej oddychac, a dzieki domknietym łuskom sa blyszczace i lepiej wygladaja Mysle ze stosowanie jedwabiu do prostowania nie zaszkodzi a moze nawet pomoze bo z tego co wiem chroni przed temeratura. Pytalam u fryzjera o kosmetyki chroniace przed wysoka temeratura i babki polecały jedwab (zreszta nie mialy nic innego). Wiem tez ze odzywka Dove "jedwabista gladkosc"rowniez chroni przed temeratura (przynajmniej tak pisze w KWC)
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-09, 18:04   #729
rechaug
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2
GG do rechaug
Dot.: tanie kosmetyki do prostowania włosów prostownicą

Aaaa to się trochę uspokoiłam. Pozdrawiam Cię, Karla i dziękuję.
rechaug jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-11, 17:32   #730
Klementynka
Raczkowanie
 
Avatar Klementynka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: herbaciarnia
Wiadomości: 268
Dot.: preparaty wspomagające prostowanie:)

a używała może któraś z Was preparatu do prostowania- Kallos? http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=15778

lub Viki, Profi Silk ?
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=16753


dodam, że jak dla mnie zarówno profesionalny L'oreal (ten czarny) jak i różowy Hot Liss są niczym nadzwyczajnym...
więc wciąż szukam.
__________________
ciuchy do oddania:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=872916
Klementynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-12, 13:50   #731
Inez17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 59
Dot.: tanie kosmetyki do prostowania włosów prostownicą

Co do prostownicy, to nie zgodzę się z mitem, że droga znaczy lepsza. Moja pierwsza prostownica to Remington za którego dałam nie mało pieniędzy. Włosy wręcz paliły się na mojej głowie (a mam włosy cienkie). Więc prostownica poszła do mojej starszej siostry, bo wyrzucić nie miałam serca. Kupiłam tańszą firmy Holden (z regulacją ciepła) i muszę powiedzieć, że jestem zadowolona.
Tanie kosmetyki do prostowania jakie polecam to wymieniany już Hot Liss L'oreala (używam po umyciu włosów) i Got2b Straight On (na suche włosy, na mokre nie próbowałam). Słyszałam też co nieco o linii kosmetów Nivea do prostowania. To nowość na rynku. Czy ktoś może już to stosował?
Inez17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-12, 19:09   #732
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: tanie kosmetyki do prostowania włosów prostownicą

A ja nigdzie tego GOT2B nie mogę znaleźć... byłam już chyba w każdym Rossmanie w Krakowie i nic...
Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-12, 20:02   #733
*Sweety*
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 734
GG do *Sweety*
Dot.: tanie kosmetyki do prostowania włosów prostownicą

Cytat:
Napisane przez Justylka Pokaż wiadomość
Niedawno byłam u fryzjera i dopytywałam sie o produkty które wspomagaja prostowanie i o te po których włosy sie nie kręcą. Fryzjerka oznajmiła mi że nie ma takich płynów ,które poskromia włosy falujace sie bo i tak gdy wyjdzie sie na wilgos włosy skręca się.

Ja mam włosy puszyste i jest ich okropnie duzo. Gdy miałam włosy wycieniowane nawet gdy je prostowałam one wywijały się na wszystkie strony. Teraz mam włosy jednej długości i sa o wiele bardziej podatne do prostowania. Moje włosy sa "kręcone" tzn. nie wygladaja jak spiralki tylko na calej długości sa pofalowane. Wszyscy mi mówi za powinnam zostawic te włosy i nie katowac ich prostownica bo lepiej mi w kreconych lecz ja uwazam zupelnie inaczej. Gdy zostawie włosy pokrecone to one okropnie sie pusza i mam wielki kask na głowie. A gdy bardzo je wyprostuje to wychodza mi uszy ( czego nie nawidze bo uszy mam odstajace)

Co zrobić aby włosy prostowane u nasady i tak były puszyste??
I nie zwiazane z tematem: Czy macie moze jakies dobre odrzywki ( wyprubowane) które moga poskromic loki, aby one sie nie puszyly?? ( szukam takiego produktu i nie moge znalezc)
Włosow nie moge czesto prostowac bo mi strasznie wypadaja ( moze i na to macie rade) , a gdy przychodze z treningu to tylko myje wlosy i na wiecej nie mam sily wiec nastepnego dnia musze isc do szkoly z kaskiem lub kucykiem i opaska ( w czym wygladam srednio)

Przepraszam że tak się rozpisałam ale musicie mi pomóc...KOCHANE WIZAZANKI...Odpiszcie:cmo k:
Ja również nie lubię mieć oklapniętych włosów Po wyprostowaniu "wkładam" włosy między palce jednocześnie unosząc je do góry, spryskuje lakierem z dalszej odległości i delikatnie przeczesuję w górę, żeby sie nie skleiły... Można również robić to warstwowo, włosy dłużej będą uniesione
__________________



*Sweety* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-12, 20:47   #734
pretty_girl19892
Zakorzenienie
 
Avatar pretty_girl19892
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 784
GG do pretty_girl19892
Dot.: tanie kosmetyki do prostowania włosów prostownicą

Cytat:
Napisane przez Inez17 Pokaż wiadomość
Co do prostownicy, to nie zgodzę się z mitem, że droga znaczy lepsza. Moja pierwsza prostownica to Remington za którego dałam nie mało pieniędzy. Włosy wręcz paliły się na mojej głowie (a mam włosy cienkie). Więc prostownica poszła do mojej starszej siostry, bo wyrzucić nie miałam serca. Kupiłam tańszą firmy Holden (z regulacją ciepła) i muszę powiedzieć, że jestem zadowolona.
Tanie kosmetyki do prostowania jakie polecam to wymieniany już Hot Liss L'oreala (używam po umyciu włosów) i Got2b Straight On (na suche włosy, na mokre nie próbowałam). Słyszałam też co nieco o linii kosmetów Nivea do prostowania. To nowość na rynku. Czy ktoś może już to stosował?
Inez17 ja widziałam tą nową NIVEĘ ale z tego co przeczytałam na opakowaniu to ona jest do stosowania bez prostownicy a to pewnie nie ma takiego efektu jak po użyciu właśnie prostownicy. pozdrawiam
pretty_girl19892 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 20:31   #735
Inez17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 59
Dot.: tanie kosmetyki do prostowania włosów prostownicą

Cytat:
Napisane przez Jula84 Pokaż wiadomość
A ja nigdzie tego GOT2B nie mogę znaleźć... byłam już chyba w każdym Rossmanie w Krakowie i nic...
Przyjedź do Kielc

Wczoraj wypróbowałam Got2b na mokre włosy i zdecydowanie mówię "Tak". Ma jednak ten minus, że podczas wilgoci (u mnie ciągle pada ) włosy po pewnym czasie zaczynają robić swoje. Hot Liss jest pod tym względem lepszy. I dlatego zostanę przy mojej starej sprawdzonej metodzie prostowania włosów
Inez17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-14, 17:16   #736
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: tanie kosmetyki do prostowania włosów prostownicą

Cytat:
Napisane przez Jula84 Pokaż wiadomość
A ja nigdzie tego GOT2B nie mogę znaleźć... byłam już chyba w każdym Rossmanie w Krakowie i nic...
Ja widzialam go wczoraj w realu Tylko strasznie mala ta butelka
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-19, 10:29   #737
invissible
Zakorzenienie
 
Avatar invissible
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 555
GG do invissible
Dot.: tanie kosmetyki do prostowania włosów prostownicą

Chyba już gdzieś pisałam w tym wątkuo tym kosmetyku, ale teraz go wypróbowałam. ;]

Wiec tak: L'Oreal Proffessionel Special FX Straight.
Używam go od paru dni,bo skończył mi się jedwab,a czymś trezba chronić włosy przed ciepłem prostownicy/suszarki. Wykopałam go z szafki, a myślę, że stoi tam już długo, dlatego nie orientuję się, gdzie można go dostać i z w jakiej cenie.

W każdym bądź razie, włosy po wyszuszeniu suszarką i delikatnym popsikaniu lakierem (ale naprawdę mało!) trzymają się proste przez dwa dni! W dzień deszczowy wyprostowałam włosy prostownicą (bo sama suszarka na moje fale nie wystarcza wtedy) i o dziwo włosy przez dwa dni były prościutkie,bez żadnych wywinięć!

Szczerze mówiąc, jestem nim pozytywnie zaskoczona. Podejrzewam, że to jakiś pierwowzór HotLiss'a sprzed kilku lat, ale w ogóle nie obciąża, co wiecej, włosy nie puszą się tak jak normalnie.

Narawdę polecam. ;]
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 7013538_1.jpg (3,5 KB, 15 załadowań)
invissible jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-21, 20:21   #738
Inez17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 59
Dot.: tanie kosmetyki do prostowania włosów prostownicą

Zgadza się, był to pierwszy "środek" firmy L'oreal do prostowania. Moja starsza siostra go stosowała przez pewien czas i bardzo go zachwalała. Wtedy, kiedy kupiłam Hot Liss, szukałam właśnie tego kosmetyku. Przed chwilą widzałam go w internecie . W normalnej drogerii chyba już go nie ma
Osobiście muszę przestać lub ograniczyć suszenie włosów suszarką, bo nie dość, że zaczęły wypadać, to jeszcze pojawił się łupież.
Inez17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-22, 00:54   #739
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: Serum do prostowania włosów-efekt pamięci Elgon

Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość
Oj wzielo mnie bo wiem ze te wszystkie spraye nie utrwalaja zbyt dobrze a mam dziadowa prostownice i dziadowe wlosy ktore jak tylko wyjde z domu zaczynaja sie puszyc i falowac i skoro juz niszcze wlosy i poswiecam im troche czasu to chcialabym zeby to nie poszlo na marne i przynajmniej miala ladna fryzurke przez caly dzien a nie 5min A skoro tak lubisz te lakiery (domyslam sie juz duzo przetestowalas) to mozesz w takim razie cos dobrego polecic co nie obciaza i dobrze utrwala? najlepiej cos taniego A jakie masz wlosy tez takie podatne na wilgoc czy nie? A i w ostatniej recenzji tego lakieru pisze ze jednak obciaza ale przypadki sie zdazaja
A czym się różnią spraye od lakierów?
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-22, 11:55   #740
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Serum do prostowania włosów-efekt pamięci Elgon

Cytat:
Napisane przez Gonia1 Pokaż wiadomość
A czym się różnią spraye od lakierów?
Chodzi o spraye do prostowania wlosow.
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-25, 10:49   #741
Maninja
Raczkowanie
 
Avatar Maninja
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 276
Dot.: preparaty wspomagające prostowanie:)

przepraszam że się wcinam, ale jak myślicie z tych tańszych kosmetków to lepszy bedzie L'Oreal Hot Liss czy może nowa seria Got2B?
Maninja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-25, 11:52   #742
imago84
Wtajemniczenie
 
Avatar imago84
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 2 473
Dot.: preparaty wspomagające prostowanie:)

Got2Be
__________________
tlumaczenia-nowysacz
imago84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-25, 12:00   #743
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: preparaty wspomagające prostowanie:)

imago mam do ciebie kilka pytań odnośnie tego sprayu z GotB.
Przede wszystkim chcialabym sie dowiedzieć, jakie masz wlosy, czy suche, normalne przetluszczające się? Oraz czy uważasz, że ten spray bedzie dobry na bardzo suche, sianiaste, puszące się wlosy? Czy spray je lekko obciąża oraz czy wlosy po jego uzyciu są nawilżone, blyszczące (czy raczej matowe)? Czy utrwala chociaż troche wyprostowane wlosy?
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-25, 12:16   #744
kasieńka_wieesz
Raczkowanie
 
Avatar kasieńka_wieesz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 279
Dot.: preparaty wspomagające prostowanie:)

hej,stosowała któraś z Was ten balsam Kallosa?

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=15778


czy chroni przed temperaturą?
kasieńka_wieesz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-25, 12:20   #745
imago84
Wtajemniczenie
 
Avatar imago84
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 2 473
Dot.: preparaty wspomagające prostowanie:)

Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
imago mam do ciebie kilka pytań odnośnie tego sprayu z GotB.
Przede wszystkim chcialabym sie dowiedzieć, jakie masz wlosy, czy suche, normalne przetluszczające się? Oraz czy uważasz, że ten spray bedzie dobry na bardzo suche, sianiaste, puszące się wlosy? Czy spray je lekko obciąża oraz czy wlosy po jego uzyciu są nawilżone, blyszczące (czy raczej matowe)? Czy utrwala chociaż troche wyprostowane wlosy?
chodzi Ci pewnie o ten nowy spray do prostowania w tej okrąglej buteleczce...
moje wlosy sa normalne z tendencja do przetluszczania (musze myc co 2-3 dni)
z tego co widze ten spray raczej nie nawilża wlosow ale wlosy sie lepiej prostują i utrwalenie pozostaje na dluzej bo ja go uzywam przed prostowaniem po juz nie
zauwazylam ze wlosy maja wiekszy blask
__________________
tlumaczenia-nowysacz
imago84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-25, 12:46   #746
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: preparaty wspomagające prostowanie:)

Czyli po wyprostowaniu wlosów prostownicą nie zauważylaś aby byly blyszczaczące? Czy są wtedy matowe?
Ile razy spryskujesz wlosy i jaką masz dlugość?
Ja do tej pory używalam serum termoochronne Pantene Pro-v i bylam bardzo zadowolona, niestety go wycofali i teraz używam odżywki proste i gladkie. Mam bardzo fajne wlosy po niej, niestety ta odżywka nie chroni przed wysoką temperaturą. Mialam również Loreal Hot Liss, który na wizażu byl bardzo zachwalany, ale miala po nim bardzo matowe i suche wlosy, dlatego boje sie ze po tym spray też mogę takie mieć.
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-25, 13:11   #747
imago84
Wtajemniczenie
 
Avatar imago84
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 2 473
Dot.: preparaty wspomagające prostowanie:)

tez uzywalam tej odzywki pantene gladkie i jest OK
co do loreala to po nim wlosy sa faktycznie matowe takie sztywne po wyprostowaniu bo ez mialam kiedys
po wyprostowaniu prostownica wlosy sa blyszczace ale z uzyciem tego spray są jeszce bardziej
porownujac te 2 loreala i got2be uwazam za lepszy ten drugi
__________________
tlumaczenia-nowysacz
imago84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-25, 13:24   #748
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: preparaty wspomagające prostowanie:)

Cytat:
Napisane przez imago84 Pokaż wiadomość
tez uzywalam tej odzywki pantene gladkie i jest OK
co do loreala to po nim wlosy sa faktycznie matowe takie sztywne po wyprostowaniu bo ez mialam kiedys
po wyprostowaniu prostownica wlosy sa blyszczace ale z uzyciem tego spray są jeszce bardziej
porownujac te 2 loreala i got2be uwazam za lepszy ten drugi
A jeśli mialabyś porównać odżywkę z Pantene Pro-v (nie biorąc pod uwagę, że nie chroni przed tempaeraturą) i spray Got2B, jakie są twoje spostrzeżenia?

Nie za bardzo rozumiem tego zdania "po wyprostowaniu prostownica wlosy sa blyszczace ale z uzyciem tego spray są jeszce bardziej" Czy mam rozumieć, że po wyprostowaniu wlosów prostownicą przy użyciu sprayu Got2b, wlosy są miękkie i blyszczące?

Powiedz mi jeszcze, jak dużo spryskujesz wlosy? Nie chcialabym przesadzić z ilością.
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-25, 13:45   #749
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: preparaty wspomagające prostowanie:)

Cytat:
Napisane przez Maninja Pokaż wiadomość
przepraszam że się wcinam, ale jak myślicie z tych tańszych kosmetków to lepszy bedzie L'Oreal Hot Liss czy może nowa seria Got2B?
Zalezy tez jakie masz wlosy Jak masz cienkie i/lub szybko przetluszczajace sie to lepiej kup spray napweno mniej obciazy niz mleczko, ale jak masz grube i nadodatek puszyste wlosy to Hot liss powinien sie sprawdzic (mam na mysli to ze nie beda przyklapniete)

Cytat:
Napisane przez imago84 Pokaż wiadomość
moje wlosy sa normalne z tendencja do przetluszczania (musze myc co 2-3 dni)
To chyba moje wlosy maja MEGA tendencje do przetluszczania skoro myje codziennie A odnosnie sprayu to uzywasz go juz wystarczajaco dlugo zeby stwierdzic czy chroni przed temeratura? I jak czesto prostujesz wlosy? Raz na jakis czas czy co kazde mycie?
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-25, 13:55   #750
imago84
Wtajemniczenie
 
Avatar imago84
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 2 473
Dot.: preparaty wspomagające prostowanie:)

karla to chyba masz wlosy nie z tendencja tylko przetluszczajace a to roznica
wstepnie moge powiedziec ze wlosy są chronione bo co innego gdybym nic nie uzywala(innych srodkow chroniących) a tak bylo wczeniej
uzywam tego produktu od... hmm miesiaca
prostuje wlosy przewaznie po umyciu czyli co 2-3 dni (czasem wogole)
__________________
tlumaczenia-nowysacz
imago84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:56.