Trądzik - Strona 114 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Zdrowie ogólnie

Notka

Zdrowie ogólnie W tym miejscu rozmawiamy o zdrowiu: od profilaktyki po sposoby leczenia. Porada uzyskana na forum nie zastępuje wizyty u lekarza, ma funkcję informacyjną!

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-11-12, 22:03   #3391
beata_1988
Zakorzenienie
 
Avatar beata_1988
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 5 373
GG do beata_1988
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez Sebek91 Pokaż wiadomość

Kupiłem sobie dziś "Antytrądzikowy tonik matujący arbuz+cynk+kwasy AHA Perfecta No Problem DAX" (link: http://www.twojecentrum.pl/product_i...oducts_id=7968 ) za jedyne (niecałe) 9 zł pachnie nieziemsko zobaczymy co to za kolejny cud, miód i pomarańcze...

ja miałam żel myjący do twarzy z tej samej serii chyba nawet z jakimis mikrogranulkami czy peelinkiem on jest ale te "nieziemnski zapach" jak go nazwałeś strasznie mnie denerwował ,a wręcz przyprawial o mdłości i z wielkim trudem udało mi sie wymęczyć opakowanie do końca żeby gi nie wywalić tak po prostu do kosza, nie wiem jak tonik bo nie miałam ale tego żelu to nie polecam wcale.

jak dla mnie z takich żelików myjących to No.1 jest Ziaja Żel myjący antybakteryjny Tin Tin.

to tak pisze do Ciebie Sebku bo wiem że lubisz produkty Ziaji.
Pozdrawiam.
__________________

Dwa serca po raz drugi :heart:
beata_1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-12, 22:05   #3392
lili88
Raczkowanie
 
Avatar lili88
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 97
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez gwendolyn Pokaż wiadomość
Lili cóż za okropna dziewucha Cię zaczepiła?! Trzeba by takich ludzi zapędzić gdzieś i zrobić im przymusowe szkolenie z empatii i szacunku dla innych oraz uświadomić im, że sami doskonali również nie są. Co z tego, że dziewusia ma ładną buźkę skoro na mózgu ma pryszcze, albo zamiast mózgu?! Nie znoszę ludzi, którzy leczą swoje kompleksy kosztem innych grrr.

Nie wiem jak inni ale ja na szczescie nie zbyt czesto spotykam sie z takimi przykrymi docinkami, jesli juz to w dobrej wierze, np. ktos z rodziny ubolewa nad moim stanem. Zazwyczaj widze ze osoby z ktorymi rozmawiam staraja sie ukrywac to ze patrza na moje krosty, odwracaja wzrok itp ale mimo wszystko wiem co sobie mysla No ale przez tyle lat mozna sie w miare przyzwyczaic.
__________________
Dorosąć?? Tylko po co...??
lili88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-12, 23:42   #3393
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Trądzik

Jeszcze tylko dwa miesiące... I jest możliwość, że Diane zadziała...
Może od Nowego Roku (2008 - kurczę! dwudziestka mi stuknie) nastąpi jakaś cudowna poprawa... mmm... marzenia są piękne.

LiLi - myślę, że wszyscy, którzy piszą coś na tym forum przeżyli dziesiątki rozczarowań. Ja na pewno. Ale od czego jest wyobraźnia i (głupia) nadzieja, że może to kolejne "coś" zadziała?!

Ale mam dobry homor. Po tej maseczce mam taką gładką buzię (i 11 wystających, bolących guzów). Ale co tam.

Pokładam wielkie nadzieje w Diane. Podobno wielu osobom pomaga. Jak się odstawi to ponoć znowu kicha, ale te parę miesięcy z jako taką cerą będzie cudne (czekam niecierpliwie na efekty...).
Jeszcze tylko dwa miesiące i... może będzie nieco z górki.

Daguś - co do studiów... (nie chwaląc się) zawsze dobrze się uczyłam, ale od czasu problemów z trądzikiem staram się jeszcze bardziej. Po pierwsze mniej stresu (będzie kartkówka czy nie? zapyta czy nie?), a po drugie to lepiej być wykształconym i brzydkim, niż i głupim i brzydkim. Reasumując - aby zdobyć wyższe wykształcenie musiałam wyprowadzić się z domku (tam nie miałabym możliwości) i osiąść w Warszawie (jeśli to kogoś ciekawi, to studiuję prawo). Mieszkam na stancji, tj. wynajmuję pokój w 3-pokojowym mieszkaniu u pewnej bardzo miłej pani, która do niczego się nie czepia i nie świdruje codziennie oczami mojej cery. Co do obaw - miałam ich tysiące!!! Ale nie związane z rozłąką z rodziną tylko z poznaniem nowych ludzi, ich reakcją na mój wygląd, itp. (rozumiecie) Na szczęście jest suuper... tzn. było do piątku... Jutro idę na wykład z moimi guzami - zobaczymy.

Jeszcze a propos wypowiedzi LILI - moją cerę zniszczyli głupi dermatolodzy i moja własna głupota. Jedna dermatolożka wysyłała mnie cały czas na solarkę (no comment), inny dermatolog zapisywał serie kosmatyków, które można było kupić "tylko" u niego, następny znowu zapisał mi Cyprest (tabletki hormonalne) bez ŻADNYCH badań... nie chce mi się nawet przypominać reszty tych patałachów, na których wyrzucałam kasę 4 lata! a co do kosmetyczki - też mnie tak załatwiła!!! jakiś liszajec mi się zrobił na twarzy po jej oczyszczaniach! dowiedziałam się nie dawno, że NIE WOLNO chodzić na oczyszczanie z ropnymi zmianami... trochę po fakcie niestety... a kto mi to zalecił? kolejny "inteligentny" lekarz!!! (i oni chcą podwyżek!!!)

Ktoś mi powiedział kiedyś, że trądzik może być dziedziczny... Ale jak się okazało - nie zawsze. Moi rodzice mieli i mają piękną skórę... Mój młodszy brat też. Czy mnie wspierają? Myślę, że bardzo by chcieli, ale moje zachowania, histerie i zmienne nastroje ich przerażają. Mój tata ma dość tego wszystkiego - zbywa moje ciągłe pytania o wygląd (bo co ma niby powiedzieć?!) i tylko wyciąga pieniądze na kolejne specyfiki i konowałów... Moja mama wyszukuje coraz to nowe cudowne metody dla mnie i codziennie mnie pociesza... Tak mi wstyd... Bo ja codziennie na nich krzyczę... Nawet teraz przez telefon... Winię ich za ten mój wstrętny wygląd... Nie wiem czemu, ale rozładowuję na nich moje emocje... Wydaje mi się, że u nich też widzę to obrzydzenie na mój widok... Uśwaidomiłam sobie właśnie, że jestem wstrętna... Przeproszę ich jutro za to wszystko...

Pozdrawiam wszystkich. Jutro będzie lepiej. Oj jak późno!!! Mam jutro na 8...
Może to banał, ale codziennie powtarzam sobie: "co Cię nie zabije, to Cię wzmocni". Wierzę, że jeśli dam radę temu cholerstwu na twarzy, to dam radę pokonać wszystko... I tego się trzymam! A swoją drogą - trądzik ma jedną zaletę! Wiem, którzy ludzie lubią mnie naprawdę - za to jaka jestem w srodku, a nie za zewnętrzną powłokę. I tym pozytywnym aspektem całego PROBLEMU kończę.
Cmok. Cmok.
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-13, 13:03   #3394
Sebek91
Raczkowanie
 
Avatar Sebek91
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 321
Dot.: Trądzik

julia1612 hehehe no widzisz a mi juz nikło prawie :P
__________________
Żyj tak aby życie miało słodki smak

√ıק
Sebek91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-13, 13:26   #3395
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Trądzik

Lili88 witaj wsrod nas .

Olu ja tez jak mam kolorowa maseczke na buzi to lepiej wygladam niz bez . to jest porazka.

moja pierwsza czynnoscia rano tak jak u Was jest patrzenie w lustro i sprawdzenie czy te gnidy znikaja czy nie. wygladam paskudnie. ryczec mi sie chce. psychicznie siadam. wymiotowac mi sie chce jak widze ta moja cere .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-13, 13:41   #3396
Sebek91
Raczkowanie
 
Avatar Sebek91
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 321
Dot.: Trądzik

Ehh było u mnie dobrze, ale teraz cos pękło... wydaje mi się, że to te pół tabliczki czeklady które niedawno pochłonąłem ... bo przez jakies 2-3 tygodnie było dobrze... kurde ;( nałożyłem na czółko aknemycin (jak pisałem wcześniej jest neizawodny na wągry) zobaczymy...
__________________
Żyj tak aby życie miało słodki smak

√ıק
Sebek91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-13, 14:54   #3397
Pollyanna21
Raczkowanie
 
Avatar Pollyanna21
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraina Marzeń
Wiadomości: 133
Dot.: Trądzik

Cześć Kochani!!!

Widze,ze nasze grono się się "niestety" powiększa. Piszę "niestety" bo to znaczy, ze sporo osób jest dotknietych tym problemem i cierpi z tego powodu. Pozdrawiam nowe dziewczyny. To bardzo przykre co piszecie, ale też niesamowicie prawdziwe. Wszyscy tutaj przeżywamy to samo...Czasami jest nawet tak ze wszystkiego sie odechciewa. Ja w takich momentach wchodze na ten watek. CZasem cos napiszę a juz na pewno zawsze czytam wszystkie Wasze wpisy. Nie po to zeby sie pocieszac tym, ze moze ktos ma akurat gorzej niz ja, ale dlatego ze czuje sie tutaj jak u siebie i zawsze poprawia mi się humor kiedy widze znajome nicki, avatarki i buźki. Fajnie,ze jestescie...szkoda tylko ze okolicznosci nie sa przyjemniejsze.

BuźkiPozdrawiam
Pollyanna21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-13, 15:20   #3398
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Trądzik

kurka niexle dzisiaj wyglądam
nic nowego,tylko dużo przebarwień.
ale nie cieszę się,bo pisze to co druga stronę,a zaraz znowu to samo.
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-13, 16:00   #3399
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez --Olka-- Pokaż wiadomość
wpadnę jeszcze wieczorem... wiem że nic was pewnie nie obchodzą problemy jakiejś idiotki, ale proszę - napiszcie mi coś miłego... chociażby to były zwykłe kłamstwa.
Olu, niektórzy biorą jednoczesnie hormony i izotek na trądzik. Może i Tobie taka kombinacja by pomogła?


Cytat:
Napisane przez _eLeKtroda_ Pokaż wiadomość
Goniu , ale nie pomogło w sensie że nie było większej poprawy w ogóle,
Czy wyleczyło Ci,ale później wrócił?
Wiesz dużo zależy od tego ile pałeczek jest przy gronkowcu.
Pozdrawiam
Nie było prawie żadnej poprawy.


Cytat:
Napisane przez lili88 Pokaż wiadomość
Oj dziewczyny... Nie mam siły pisac o swoich uczuciach, problemach, przykrosciach zwiazanych z moim tradzikiem... Mam dzis wielkiego dola
Jestem przekonana ze moja twarz jest najbrzydsza na swiecie... A zreszta, pokaze Wam, same zobaczcie jak wielki jest mój problem, z ktorym walcze juz od 7 lat. Z marnym skutkiem....
Rozumiem Cię doskonale. Myślę, że w Twoim przypadku ratunkiem jest Izotek. Poczytaj sobie o tym leku, popytaj lekarza, musi być dobrze!

Cytat:
Napisane przez AaniaA Pokaż wiadomość
Goniu1 a Ty jak sobie poradzilas z gronkowcem?
Aniu, ja ok. 20 września zakończyłam terapię izo. Pamiętasz?
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-13, 16:14   #3400
Sebek91
Raczkowanie
 
Avatar Sebek91
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 321
Dot.: Trądzik

Hehe posłuchajcie sobie tej piosenki normalnie

Ewa Farna - Tam gdzie Ty
http://piterro1991.wrzuta.pl/audio/c9ifrixp0X/

Ona ma 14 lat <wow>
__________________
Żyj tak aby życie miało słodki smak

√ıק
Sebek91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-13, 16:28   #3401
_eLeKtroda_
Rozeznanie
 
Avatar _eLeKtroda_
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraina marzeń
Wiadomości: 522
GG do _eLeKtroda_
Dot.: Trądzik

A widzisz Goniu.. mi to pomaga bardzo..
..lili takich dziewuch pełno... na twoim miejscu bym sie z niej zasmiała i dodała " hmm, ale z Twoimi krzywymi nogami juz nic nie da sie zrobić.." i odejsc z dumnie uniesioną głową! musisz miec w sobie taki mechanizm obronny i na chamstwo odpowiadać chamstwem
__________________
28 Czerwiec 2009 - Już tyle razem;*!
_eLeKtroda_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-13, 17:04   #3402
Sebek91
Raczkowanie
 
Avatar Sebek91
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 321
Dot.: Trądzik

a ja wyznaje filozofie nie rób drugiemu co tobie nie miłe :P na chamstwo odpowiadam ignorancją
__________________
Żyj tak aby życie miało słodki smak

√ıק
Sebek91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-13, 17:43   #3403
gwendolyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 768
Dot.: Trądzik

Jestem zła i smutna, odebrałam wyniki z badań i....... bakterie tlenowe - NIC, bakterie beztlenowe - NIC, grzyby - NIC. Miałam nadzieję, że w końcu okaże sie co produkuje te gnidy na mojej buzi, przez które mam aktualnie dziury i blizny i będę mogła zacząć to SKUTECZNIE leczyć. Dowiedziałam się jedynie że niepotrzebnie byłam faszerowana antybiotykami zewnętrznie i wewnętrznie, a co jest przyczyna moich zmian skórnych nadal nie wiadomo Mam juz dość tych lekarzy, nie wspomnę o pieniądzach wywalonych w błoto i o szkodach jakie mogły zrobić antybiotyki przepisywane bez sensu, które przecież one obojętne dla organizmu nie są.
gwendolyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-13, 17:49   #3404
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez Gonia1 Pokaż wiadomość
Aniu, ja ok. 20 września zakończyłam terapię izo. Pamiętasz?
Goniu1 pamietam . to wynika z tego, ze izotek likwiduje tez gronkowca ? i jak czujesz sie po skonczonej kuracji? jak cera? a jak wlosy?

wiecie co jest najgorsze... na inne choroby sa leki, a na tradzik nie ma , a przeciez to tez choroba.

czuje sie bardzo zle psychicznie, gdyz paskudnie wygladam. jak wracam do domu z pracy to tylko modle sie, zeby ta droga szybko minela. rany, jak moje samopoczucie jest uzaleznione od stanu cery . jakbym miala ladna cere to nawet nie narzekalabym, ze musze rano wstawac, a tak to rano nie dosc, ze jestem niewyspana to jeszcze syfy bardziej widac w takim stanie .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-13, 17:50   #3405
włoczykijka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ze wsi
Wiadomości: 1 464
Dot.: Trądzik

gwen-jestem z tobą myślami. ja mimo 15 lat nawet nie chce myślec ile moi rodzice wydają /wydali też na dermatologów.teraz aktualnie mam dobrą dermatolog.eleKtroda a u ciebie jak z cerą.Sebek, ja od 3 miechów nie zjadłam ani grama czekolady i jakoś żyję;] poza tym to macie może jakies sposoby żeby nie zamartwiać sie tak wszystkim>bo jest mi coraż ciężej,a nie ma nikogo kto by przytulił.
__________________
,,Legenda o smoku głosi,żeby nie zaspokajać głodu byle baranem."-Marek Kondrat
włoczykijka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-13, 18:08   #3406
Sebek91
Raczkowanie
 
Avatar Sebek91
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 321
Dot.: Trądzik

włóczykijko Rihanna kiedyś śpiewała - Just be happy
__________________
Żyj tak aby życie miało słodki smak

√ıק
Sebek91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-13, 18:28   #3407
dagna1
Zakorzenienie
 
Avatar dagna1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 444
Dot.: Trądzik

czesc ludzie.
wypadaloby isc do fryzjera,bo grzywke chcialabym sobie zrobic. ale z taka twarza nie pojde,bo wstydze sie :/ jeszcze pytanie,czy pomysl z grzywka jest dobry,bo moze mi wychodzic jeszcze wiecej syfow na czole :/ czytalam watek na wizazu na ten temat i to tak pol na pol jest....... chociaz grzywka przykrylaby te plamy na czole....
dagna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-13, 18:49   #3408
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez AaniaA Pokaż wiadomość
Goniu1 pamietam . to wynika z tego, ze izotek likwiduje tez gronkowca ? i jak czujesz sie po skonczonej kuracji? jak cera? a jak wlosy?
Aniu, już kiedys pisałam o tym w innym wątku. Cera zaczęła się przetłuszczac, ale nie tak szybko po umyciu jak przed kuracją, z bibułkami matującymi da się przeżyć (zmatuję się i mam spokój na jakieś 2-3 godziny), nie czuję, że mam skórę oblepioną łojem, tak jak to było kiedyś. Niemniej jednak po 8 godzinach snu cera jest rano tłusta, bo przecież nie ma w nocy jej jak odtłuścić. No i mam problem z powiekami. W czasie kuracji izo cień trzymał mi się na nich cały dzień, a teraz po kilku godzinach mam tłuste powieki.
Gorzej z włosami. Znowu muszę je myć co drugi dzień (w czasie kuracji izo co 4ty lub 5ty, jak mi się nie chciało ).

Czuję się dobrze. Jedyny skutek uboczny jaki zaobserwowałam (ale to po odstawieniu izo), to wypadające włosy. Zastanawiam się nawet, czy przypadkiem to wypadanie włosów nie jest spowodawane ich przetłuszczaniem, bo pomyślcie: podczas kuracji izo włosy nie były tłuste, gruczoły łojowe były cały czas odblokowane, więc włosy były bardziej dotlenione. Teraz wrócił łojotok, więc ujścia gruczołów szybko się zapychają i może dlatego włosy się tak osłabiły?

Najważniejsze jest to, że pryszczy brak!
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-13, 18:51   #3409
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez dagna1 Pokaż wiadomość
czesc ludzie.
wypadaloby isc do fryzjera,bo grzywke chcialabym sobie zrobic. ale z taka twarza nie pojde,bo wstydze sie :/ jeszcze pytanie,czy pomysl z grzywka jest dobry,bo moze mi wychodzic jeszcze wiecej syfow na czole :/ czytalam watek na wizazu na ten temat i to tak pol na pol jest....... chociaz grzywka przykrylaby te plamy na czole....
ja mam grzywke od paru lat a czolo mam w porownaniu z reszta twarzy idealne nie no, serio jest bez zarzutu...
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-13, 19:07   #3410
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez kochamkube Pokaż wiadomość
Miałam to samo po tych pigułkach, stosuje je od roku i cera mi sie zdecydowanie poprawiła. A Tobie? Bierzesz je jeszcze?
Juz od roku nie biore Diany. Po 10 miesiacach mialam zmienione na Cilest, a potem na Microgynon. Po zmianie na Micro znowu zaczely mi sie pojawiac wypryski ale i tak jest lepiej niz przed braniem hormonow. Od lipca nie biore zadnych pigulek. Lykam teraz od ponad miesiaca Unidox, pije bratek, robie sobie kwasy, mialam 2 mikrodermabrazje i jakos w miare wygladam... Boje sie tylko co bedzie po odstawieniu antybiotyku.
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-13, 19:09   #3411
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Trądzik

Goniu1 pamietalam, ze pisalas, iz cera Ci sie zaczela przetluszczac i wlosy takze po odstawieniu izoteku, ale moje pytanie dotyczylo tego czy teraz jest gorzej niz np. miesiac wczesniej. pewnie niejasno sie wyrazilam . najwazniejsze, ze pryszczy brak . to wielki sukces. zazdroszcze Ci Kochana. oby tak dalej.

Dagna1
u mnie to nie ma znaczenia czy mam grzywke czy nie, kropy i tak wychodza.
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-13, 20:00   #3412
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Red face Dot.: Trądzik

Hello, hello.
Mam świetny humor. Do moich nowych 11 guzków się przyzwyczaiłam, a na uczelni nikt nie zwrócił na to uwagi!!! Wręcz przeciwnie - koleżanka pochwaliła mnie, że ładnie wygląda (założyłam nowe ubranka, żeby odwrócić uwagę od twarzy - i podziałało chyba).

Oj Sebek, Sebek... To na pewno ta czekolada Ci wyskoczyła... Ja nie jjem czekolady od dawna. Tzn. staram się. Jak czasem się poddam (jednemu batonikowi) to następnego dnia wysyp jak cholera...

Gonia - muszę zapytać dermatologa o izotek... Chociaż mam nadzieję, że Diane mi niedługo pomoże (którą to z kolei?)

Gwendolyn - proponuję Ci udział w strajku przeciw GŁUPIM lekarzom, którzy doprowadzili moją cerę do obecnego stanu!!! Niech wypłacą mi to co ukradli i zwrócą 3 lata życia!!!

Włóczykijka - wiem jak to się wydaje trudne, ale spróbuj przez chwilkę nie myśleć o twarzy... Ja zawsze jak mam wyjść z domu to usilnie wyobrażam sobie, że te syfy nie istnieją. I staram się nie zwracać uwagi na to, że ktoś się na mnie gapi. A już najlepszy patent to chodzenie w towarzystwie kogoś sympatycznego (u którego nie ma tego obrzydzenia w oczach) i całkowite pochłonięcie się rozmowie. Wtedy "nie widać" spojrzeń wszystkich na około. Ja Cię przytulam i całuję. A ściskam tak mocno, że masz zgniecione żebra. Jestem z Tobą.

Daguś... Nie ma obawy przed fryzjerem. Idź i już!!! Jak myślisz, że w grzywce Ci będzie lepiej to obciapaj ją! Lepiej się poświęcić i iść, niż mieć i cerę, i fryzurę do kitu... Ja mam włosy w porządku. Myślę, że trochę odwracają uwagę od brzydkiej twarzy. A co do grzywki... Mam grzywkę od zawsze. I to taką prostą - tzn. ciągle mi leży na czole. Co najlepsze (dokładnie jak Copykat) w niczym mi ona nie przeszkadza! Nie wiem jak by było u Ciebie, ale ja czółko mam jak "pupka niemowlaka". Jak czasem zaczeszę czuprynę do góry, to wyglądam wręcz jak sklonowany mutant - czoło nieskazitelne, a reszta czerwona, pofałdowana, wystająca...

Copykat - okazało się, że mamy "wspólną" grzywkę. Ja jak bralam doustne antybiotyki to była poprawa (m.in. Unidox), a jak odstawiałam to lipa znowu... Miejmy nadzieję, że Cię to nie dopadnie.

Pozdrawiam wszystkich i całuję. Papatki
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-13, 20:04   #3413
gwendolyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 768
Dot.: Trądzik

Wiecie co mnie rozśmieszyło w ulotce unidoxu? Kiedy ja brałam go na skórę mój brat dostał go na grypę, a w ulotce piszą,że stosuje się go nawet na dżumę wszechstronne ma zastosowanie nie ma co
gwendolyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-13, 20:18   #3414
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez --Olka-- Pokaż wiadomość

Copykat - okazało się, że mamy "wspólną" grzywkę. Ja jak bralam doustne antybiotyki to była poprawa (m.in. Unidox), a jak odstawiałam to lipa znowu... Miejmy nadzieję, że Cię to nie dopadnie.

Pozdrawiam wszystkich i całuję. Papatki
a dlugo bralas Unidox?
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-13, 21:07   #3415
julia1612
Raczkowanie
 
Avatar julia1612
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 107
Dot.: Trądzik

Sebek: zazrodroszcze Ci tego izoteku sam bym z chęcią łykał bo mam tak tłustą cerę ... lol czemu tego nie mogą sprzedawać za normalną cenę i bez recepty (powiedzy były by to tabletki o 1/5 zawartości składników zwykłej tabletki izoteku, to jedynie o 5-cio krotnie mniejsza dawka więc szkód by nie narobiła a przynajmniej by działało) przecież złota do Roa nie wsadzają więc nie wiem czemu to takie drogie ...[/quote]


Więc tak fakt faktem, że jest to drogie.Ja nie jestem zbyt zamożna, ale zdecydowałam sie na to ponieważ:Wziełam pod uwage wszytskie pienieadze jakie wydaje co miesiąc na nowe:mydła,kremy,toniki,ż ele,zawiesiny,maseczki,pu dre,korektory,makepupy,ja kies cudowne tableteczki,zioła,jakies waciki do wycierania buzi i sami wiece.I podliczając to opłaca mi się kupic Izotek i bede miala spokój i ile zaoszczedze?!pomyślcie o tym.A juz nie biorąc pod uwage pilingów na ktore straciłam bardzo duze pieniądze.aha SEBEK izotek działa bo jednak na nosie nic nie wyszlo skonczylo sie tylko na strachu no i bolało mnie w tym miejscu tak jak się zawsze czuje jak jaks wulkan ma wyjsc sami wiecie(niestety)
julia1612 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-13, 21:09   #3416
Zuziku
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Prague
Wiadomości: 1 371
GG do Zuziku
Dot.: Trądzik

hm moje piekne i kochane +sebek
nie bylo mnie troche, dzisiaj wrocilam spod katowic gdzie wystawialismy musical
u mnie diacneal sie niezle spisuje, juz sie ciesze jak wykoncze tez lysanel bo teraz na reszcie tubki jade a wiadomo ze kwasy pod koniec opakowania sie slabsze robia, zdobylam z wymianki korektor dermacol... smierdzi jak plastelina, ale dobra trwalosc i kolor, konsystencja klasycznego podkladu teatralnego, wiec moze zapychac...
moj zlotowlosy aniolek mnie unika jakims dziwnym przypadkiem... chyba juz nie pije tyle w jego obecnosci, bo chyba robie sie nachalna <speszona>

sebku ewa farna jest super, we wrzesniu zdobede Ci jej podpis jak chcesz :P bo bedzie chodzic do mojej szkoly jak ja z niej znikne ;]

lily witaj miedzy nami
masz sliczne dlugie wloski, a jesli chodzi o te lachony, to tez do dagny, jak by nie mialy Ci czego zazdroscic, to by cie nie odgadywaly... ogolnie nigdy nie syczymy jadem na osobe ktora kompletnie nas nie interesuje ktorej nie mamy czego zazdroscic, a jesli dziewczyna jest gruba i brzydka to chyba nie bedzie sie dolowac patrzeniem na Twoje rysy, tylko sobie poprawi humor wlasnie w taki sposob jak pisalyscie... i co najlepsze, my tez mamy ten swoj kompleks i my tez sie tak zachowujemy-prawie wszystkie...
(jeszcze cos chcialam napisac, nvm trzymajcie sie slicznie kochane! )

EDIT: przypomnialam sobie
lily, musisz byc dobrej mysli, ze sie uda wyleczyc buzke, wiem ze trudno jest Ci teraz wierzyc, ale nie jestes jedyna osoba doktnieta ta choroba <przytul>
__________________
moja rozprawa liczy całe... 0 stron
Zuziku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-13, 21:13   #3417
włoczykijka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ze wsi
Wiadomości: 1 464
Dot.: Trądzik

julia- a moze julian, zycze powodzenia w kuracji
olu- naprawdę wielkie dzięki, jesteś bardzo miłą osobąhmm ja też tak planuje co do liceum jak pójde- zakupie nowe ciuchy,zapuszcze włosy , wymienie okulary na soczewki i mam nadzieje,ze do konca wylecze tradzik.
kochani a co powiedzie na aloesowy zel do mycia twarzy? mam avene cleance,ale kurka wodna drogie jak nie wiem,choc nie powiem dobre-ale pory rozszerzone nadal są! dzis uzylam maseczki z platkow kukurydzianych-nie wiem czy cos dala, na mnie najlepiej dzialaja glinki i aspirynka.
serdecznie pozdrawiam i zycze pozytywnych mysli!
sebek....NIE LUBEI RIHANNY choc nie powiem ladna ma figurke
zuziku a co dokladnie podlczyl ci diacneal?mam zamiar sie na nieg przerzucic.stosuje juz brevoxyl 9 tygodni i juz troche jego jakośc podupada, a wlasnie zastanawiam sie na diacnealem
__________________
,,Legenda o smoku głosi,żeby nie zaspokajać głodu byle baranem."-Marek Kondrat

Edytowane przez włoczykijka
Czas edycji: 2007-11-13 o 21:15 Powód: zuziku :D
włoczykijka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-13, 21:33   #3418
Zuziku
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Prague
Wiadomości: 1 371
GG do Zuziku
Dot.: Trądzik

wloczykijko, ja mam taki plan jak pojde na studia
zapuscic wlosy, kupic nowe okulary itp
i nie powiem, jak szlam do liceum tez taki plan byl ;]
aloes jest super dla skory, ale nie testowalam jeszcze
av. cleanance mam probke, na wyjezdzie wlasnie testowalam 1.raz i jest spox, podobny do effaclaru a rihanna jest super! "gdzie jest moj parasol-sol-sol"
a diacneal oczyscil skore i zrobila sie taka no chyba rzeczywiscie grubsza pod wplywem tych retinoidow, ale mocny okropnie jest, bo czerwienie sie duzo od niego... tak ogolnie to skora jest w b.dobrym stanie, dzieki kwasom i temu antybiotykowi, no ale ile idzie kasy na to, a wiem ze jak bym wrocila do zwyklej pielegnacji, takiej jak wszystkie nasze rowiesniczki...
__________________
moja rozprawa liczy całe... 0 stron
Zuziku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-13, 21:44   #3419
emigracja
Rozeznanie
 
Avatar emigracja
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 517
Dot.: Trądzik

!!
sluchajcie lipa:P
bylam dzis u dermatologa i powiedziala mi ze mam nie uzywac kremu nawilzajacego...
jestem po prostu w szoku, jak nei uzywam codziennie to mam cala czerwona twarz , luszczy sie, nawet nie patrzac na wyglad to ona boli wtedy!!
i co wy na to?
poza tym znalazlam w necie artykul o tym ze nawilzanie jest zle:
~Dominika_3: Bardzo długo stosowałam kosmetyki antytrądzikowe i mam teraz bardzo przesuszoną skórę!! Stosowałam jednocześnie krem nawilżający i kosmetyki antytrądzikowe i wtedy trądzik się nasilał!! - jakie kremy należy stosować aby mieć zdrową i jednocześnie dobrze nawilżoną skórę????
T_Wasylyszyn: Niestety, leczenie trądziku przeważnie wiąże się z wysuszeniem skóry. W czasie leczenia należy bardzo ograniczyć kremy nawilżające, twarz jest wówczas sucha, ale należy znosić to "z godnością".
http://www.emolienty.pl/index.php?ps=czat


Powiedzcie jak to jest z wami nawilzacie cyz nie?
emigracja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-13, 21:59   #3420
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Trądzik

To znowu ja.

Copykat - Nie napiszę Ci dokładnie, ale tak po 2 miesiące. Miałam jakieś 3 serie, tz. odstawiałam, bo już było nieźle, zaczynał się wysyp i znowu. Bralam też inne doustne i nic nie pomagało.

Muszę ten Izotek rozważyć...

Dziękuję bardzo Włóczykijko...

Co do metamorfoz w nowej szkole... Też miałam takie plany. Włosy co prawda obcięłam, a nie zapuściłam i jest lepiej. W ogóle to dbam o nie bardzo, bo autentycznie bardzo wpływają na polepszenie wyglądu. Okularów niestety nie mogę się pozbyć - moje oczy nie tolerują soczewek, gdy biorę leki hormonalne (a biorę), ale za to kupiłam sobie dwie pary zarąbistych okularków (jedne bez oprawek, a drugie z czerwonymi, grubymi oprawkami). Z ciuchów zrezygnowałam na razie - jak zrzucę te 10 kilo, które mi się wzięło z kosmosu, to zakupię sobie (mam nadzieję, że to będzie już na wakacje...). Teraz w stare się wciskam. I wyglądam jak wieloryb... Przeważnie noszę w kółko to samo. Nic nie kupuję, bo musiały by to być wielkie rozmiary (40/42). Tak to chociaż motywuje mnie do odchudzania wizja powrotu do normalnej sylwetki i kupienia w końcu czegoś nowego!
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Zdrowie ogólnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:38.