Starania o dziecko od 2020 roku - cz. 2 - Strona 136 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-07-30, 11:57   #4051
awulaz
Raczkowanie
 
Avatar awulaz
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 267
Dot.: Starania o dziecko od 2020 roku - cz. 2

Cytat:
Napisane przez Shadoww90 Pokaż wiadomość
Ja dziś miałam dziwną noc, było mi nie dobrze i śniłam o tym , że jest mi niedobrze .. wiecie to tak jak sen , że chce Ci się siku i naprawdę też Ci się chce xD pozatym dzielę się energią dla tych które nie maja ostatnio tak się wysypiam że leże i czekam na budzik
Mi się śniło w sobotę, że robiłam test i były dwie kreski. Kojarzę, że przez noc macałam się po brzuchu i byłam pewna, że jestem w ciąży i mam konkretny brzuch Sen był tak rzeczywisty, że po przebudzeniu szukałam brzucha Jakoś w tygodniu mężowi przypomniało się, że w sobotę chyba miałam koszmar, bo jęczałam przez sen i rzucałam się po całym łóżku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
awulaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-30, 12:00   #4052
Shadoww90
Zadomowienie
 
Avatar Shadoww90
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 1 781
Dot.: Starania o dziecko od 2020 roku - cz. 2

Cytat:
Napisane przez awulaz Pokaż wiadomość
Mi się śniło w sobotę, że robiłam test i były dwie kreski. Kojarzę, że przez noc macałam się po brzuchu i byłam pewna, że jestem w ciąży i mam konkretny brzuch Sen był tak rzeczywisty, że po przebudzeniu szukałam brzucha Jakoś w tygodniu mężowi przypomniało się, że w sobotę chyba miałam koszmar, bo jęczałam przez sen i rzucałam się po całym łóżku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Łoooojooo Hahahaha no to niezłe widzę wkrętki , hehe ahh te nasze organizmy śmieszne
Shadoww90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-30, 12:23   #4053
amiyaa
Zadomowienie
 
Avatar amiyaa
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 264
Dot.: Starania o dziecko od 2020 roku - cz. 2

Shadoww, a Ty jutro testujesz?

Dzień dobry, 6dc, zbieramy siły Ostatnie wyniki bardzo ładne, TSH 1.02, więc nic tylko zachodzić

Mąż pracuje, ja położyłam 2h temu młodego na drzemkę, ugotowałam obiad i teraz opalam się na balkonie Miłego dnia wszystkim!
amiyaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-30, 12:37   #4054
Shadoww90
Zadomowienie
 
Avatar Shadoww90
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 1 781
Dot.: Starania o dziecko od 2020 roku - cz. 2

Cytat:
Napisane przez amiyaa Pokaż wiadomość
Shadoww, a Ty jutro testujesz?

Dzień dobry, 6dc, zbieramy siły Ostatnie wyniki bardzo ładne, TSH 1.02, więc nic tylko zachodzić

Mąż pracuje, ja położyłam 2h temu młodego na drzemkę, ugotowałam obiad i teraz opalam się na balkonie Miłego dnia wszystkim!
Ja w sobotę z rańca tak 3 dni przed @ będzie. zazdro , ja się kiszę w biurze też bym się poopalała ale za 14 dni urlop , mam nadzieję , że będzie pogoda to się ładnie opale na ślub <3 jak Bóg da fasolusie to będziemy w 9 tyg.

Edytowane przez Shadoww90
Czas edycji: 2020-07-30 o 12:40
Shadoww90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-30, 13:05   #4055
sherlook
Zadomowienie
 
Avatar sherlook
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 766
Dot.: Starania o dziecko od 2020 roku - cz. 2

Ja też w biurze od 7 rano. Gorąco okropnie, klimy nie mamy. Jednym słowem tragedia. Ale jeszcze 1h i do domku. Do @ u mnie jeszcze bardzo długo, więc na razie staram się nie myśleć o ciąży.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sherlook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-30, 13:09   #4056
Shadoww90
Zadomowienie
 
Avatar Shadoww90
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 1 781
Dot.: Starania o dziecko od 2020 roku - cz. 2

Cytat:
Napisane przez sherlook Pokaż wiadomość
Ja też w biurze od 7 rano. Gorąco okropnie, klimy nie mamy. Jednym słowem tragedia. Ale jeszcze 1h i do domku. Do @ u mnie jeszcze bardzo długo, więc na razie staram się nie myśleć o ciąży.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To ja wychodzę do konferencyjki , latem tam jest moje stanowisko bo własnie reszcie ciągle gorąco i non stop włączona , ja jestem upalno-Lubna. O kiszeniu miałam na myśli , że muszę tu siedzieć a mnie sie nie chce szukam butów ale nic mnie się nie podoba , a zaraz przymiarka
Shadoww90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-30, 13:12   #4057
Kruszyna89
Zadomowienie
 
Avatar Kruszyna89
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 557
Dot.: Starania o dziecko od 2020 roku - cz. 2

Cytat:
Napisane przez drzewosandalowe Pokaż wiadomość
U mnie dochodzi jeszcze nerwica,więc nie jest kolorowo;(

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nerwy to okropna rzecz. Ja nie mam nerwicy, ale uszkodzony układ nerwowy i też nie potrafię sobie z tym radzić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:11 ---------- Poprzedni post napisano o 14:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Shadoww90 Pokaż wiadomość
Ja dziś miałam dziwną noc, było mi nie dobrze i śniłam o tym , że jest mi niedobrze .. wiecie to tak jak sen , że chce Ci się siku i naprawdę też Ci się chce xD pozatym dzielę się energią dla tych które nie maja ostatnio tak się wysypiam że leże i czekam na budzik
Nie zartuj. Ja się ostatnio w ogóle nie wysypiam, wstaje rano jak zombie, nieważne czy śpię 7 czy 8 godzin, oczu nie potrafię otworzyć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:12 ---------- Poprzedni post napisano o 14:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Shadoww90 Pokaż wiadomość
Ja dziś miałam dziwną noc, było mi nie dobrze i śniłam o tym , że jest mi niedobrze .. wiecie to tak jak sen , że chce Ci się siku i naprawdę też Ci się chce xD pozatym dzielę się energią dla tych które nie maja ostatnio tak się wysypiam że leże i czekam na budzik
Nudności a ty jesteś przed czy po testowaniu?!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Żadna wielka miłość nie umiera do końca. Możemy strzelać do niej z pistoletu lub zamykać w najciemniejszych zakamarkach naszych serc, ale ona jest sprytniejsza – wie, jak przeżyć"
Kruszyna89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-07-30, 13:19   #4058
Shadoww90
Zadomowienie
 
Avatar Shadoww90
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 1 781
Dot.: Starania o dziecko od 2020 roku - cz. 2

Cytat:
Napisane przez Kruszyna89 Pokaż wiadomość
Nerwy to okropna rzecz. Ja nie mam nerwicy, ale uszkodzony układ nerwowy i też nie potrafię sobie z tym radzić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:11 ---------- Poprzedni post napisano o 14:09 ----------

Nie zartuj. Ja się ostatnio w ogóle nie wysypiam, wstaje rano jak zombie, nieważne czy śpię 7 czy 8 godzin, oczu nie potrafię otworzyć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:12 ---------- Poprzedni post napisano o 14:11 ----------

Nudności a ty jesteś przed czy po testowaniu?!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
hehhe przed ne ne w ogóle nie insynuuje że one ciążowe ino , jak nasz mózg reaguje :P
Shadoww90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-30, 13:33   #4059
MoszKa88
Wtajemniczenie
 
Avatar MoszKa88
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 2 972
Dot.: Starania o dziecko od 2020 roku - cz. 2

Shadow, trzymamy kciuki mocne za sobotę 🤞

Co do klimy, też jestem ciepłolubna i mimo tego że lato to, okno mam otwarte i grzeje się farelka obok biurka bo w biurze zimno .


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MoszKa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-30, 13:58   #4060
Shadoww90
Zadomowienie
 
Avatar Shadoww90
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 1 781
Dot.: Starania o dziecko od 2020 roku - cz. 2

Cytat:
Napisane przez MoszKa88 Pokaż wiadomość
Shadow, trzymamy kciuki mocne za sobotę 🤞

Co do klimy, też jestem ciepłolubna i mimo tego że lato to, okno mam otwarte i grzeje się farelka obok biurka bo w biurze zimno .


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzięki Moszka
Hihi dobrze wiedzieć , że są ludzie jak ja
Shadoww90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-30, 14:31   #4061
sherlook
Zadomowienie
 
Avatar sherlook
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 766
Dot.: Starania o dziecko od 2020 roku - cz. 2

Cytat:
Napisane przez MoszKa88 Pokaż wiadomość
Shadow, trzymamy kciuki mocne za sobotę 🤞

Co do klimy, też jestem ciepłolubna i mimo tego że lato to, okno mam otwarte i grzeje się farelka obok biurka bo w biurze zimno .


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zazdroszczę tego chłodu u mnie z 35 stopni w biurze. Komputery i drukarki potęgują gorąco.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sherlook jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-07-30, 17:13   #4062
MoszKa88
Wtajemniczenie
 
Avatar MoszKa88
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 2 972
Dot.: Starania o dziecko od 2020 roku - cz. 2

Współczuję, za gorąco też niedobrze bo człowiek dętka się robi 🥵

Byłam na zakupach żeby coś tam sobie na wakacje kupić. Kupiłam tylko dwa t-shirty i spodenki w które ledwo zadek wcisnęłam (ale stwierdziłam że schudnę ) i popadłam w depresje nad swoim wygladem, więc poszłam poprawić siebie humor lodami w Sowie 🤦☠♀️ także tego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MoszKa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-30, 17:45   #4063
Kruszyna89
Zadomowienie
 
Avatar Kruszyna89
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 557
Dot.: Starania o dziecko od 2020 roku - cz. 2

Ja siedzę u kosmetyczki, robie stopy i widzę swoje wałki przydaloby się trochę schudnąć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Żadna wielka miłość nie umiera do końca. Możemy strzelać do niej z pistoletu lub zamykać w najciemniejszych zakamarkach naszych serc, ale ona jest sprytniejsza – wie, jak przeżyć"
Kruszyna89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-30, 18:29   #4064
MoszKa88
Wtajemniczenie
 
Avatar MoszKa88
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 2 972
Dot.: Starania o dziecko od 2020 roku - cz. 2

Kruszyna gdyby nie to, że zaczynam urlop to bym jakimś wyzwaniem zarzuciła. Ale po urlopie to już nie ma przebacz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MoszKa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-30, 19:23   #4065
Shadoww90
Zadomowienie
 
Avatar Shadoww90
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 1 781
Dot.: Starania o dziecko od 2020 roku - cz. 2

Ja zarzucę w przyszłym tygodniu sobie o ile dostanę @ . Ale 💞🙏🏻🙏🏻Powiem jak potwierdzę :P
Shadoww90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-30, 20:04   #4066
MoszKa88
Wtajemniczenie
 
Avatar MoszKa88
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 2 972
Dot.: Starania o dziecko od 2020 roku - cz. 2

Shadow, Ty tylko II kreskami zarzucić możesz nie inaczej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MoszKa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-30, 20:12   #4067
drzewosandalowe
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 1 466
Dot.: Starania o dziecko od 2020 roku - cz. 2

Cytat:
Napisane przez MoszKa88 Pokaż wiadomość
Współczuję, za gorąco też niedobrze bo człowiek dętka się robi 🥵

Byłam na zakupach żeby coś tam sobie na wakacje kupić. Kupiłam tylko dwa t-shirty i spodenki w które ledwo zadek wcisnęłam (ale stwierdziłam że schudnę ) i popadłam w depresje nad swoim wygladem, więc poszłam poprawić siebie humor lodami w Sowie 🤦♀️ także tego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hehe. A mi zepsuł humor szef. Ale nie miałam czasu nawet czegokolwiek zjeść. Czy u was też szefowie doprowadzają was do myśli 5x w miesiącu, że może warto tą pracę rzucić?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
drzewosandalowe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-30, 20:22   #4068
MoszKa88
Wtajemniczenie
 
Avatar MoszKa88
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 2 972
Dot.: Starania o dziecko od 2020 roku - cz. 2

Cytat:
Napisane przez drzewosandalowe Pokaż wiadomość
Hehe. A mi zepsuł humor szef. Ale nie miałam czasu nawet czegokolwiek zjeść. Czy u was też szefowie doprowadzają was do myśli 5x w miesiącu, że może warto tą pracę rzucić?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Miałam tak z poprzednim szefem. Mi się nawet śniło, że rzucam mu wypowiedzeniem na blat.
Masz jakąś perspektywę zmiany?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MoszKa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-30, 20:37   #4069
Shadoww90
Zadomowienie
 
Avatar Shadoww90
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 1 781
Dot.: Starania o dziecko od 2020 roku - cz. 2

Mój szef pokazał się od prawie roku bo przyjęliśmy nowa osobę i pewnie teraz znów za rok się pojawi ☺️ Siędzie w biurze w Katowicach i za dużo się nie wychyla jest Koreańczykiem wiec mówił ze jak była pandemia w ogóle ludzie patrzyli na niego jak na chodzący Covid wiec się nie wychylał :P czasem mnie Manager wkurza ale on to tam bardziej wkurza mnie jako człowiek a nie ze coś związanego z robota :P

---------- Dopisano o 20:31 ---------- Poprzedni post napisano o 20:30 ----------

Na robotę jak na razie od 4 lat nie narzekam , dobrze mi tam

---------- Dopisano o 20:37 ---------- Poprzedni post napisano o 20:31 ----------

Hehe Moszka Ok

Ty już wooolllneee 🥰🥰
Shadoww90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-07-30, 20:43   #4070
drzewosandalowe
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 1 466
Dot.: Starania o dziecko od 2020 roku - cz. 2

Cytat:
Napisane przez MoszKa88 Pokaż wiadomość
Miałam tak z poprzednim szefem. Mi się nawet śniło, że rzucam mu wypowiedzeniem na blat.
Masz jakąś perspektywę zmiany?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Nie rozglądałam się ostatnio, właśnie przez wzgląd na te starania. Myślałam,że się uda w miarę szybko i nie będę się musiała szarpać z szefem.


Ale ogólnie mam perspektywę zmiany. Tylko daję sobie jeszcze te 2 miesiące (2 cykle) i zaciskam zęby w obecnej robocie. Potem raczej będę się starała zmienić. Kurczę, ja zaraz dobijam do 30 i nie jestem w stanie znaleźć pracę, w której będę doceniana...
drzewosandalowe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-30, 20:46   #4071
cichazabka
...
 
Avatar cichazabka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: SBI/SK
Wiadomości: 4 320
Dot.: Starania o dziecko od 2020 roku - cz. 2

Ja jestem na etapie szukania nowej pracy, bo ta mnie wkurza. Mam dość pracy w handlu, a tu nie mam szansy na rozwój. Mam nadzieję, że w końcu się odezwą, bo wysyłam i nic :/

Też ostatnio jesteście jakieś zmęczone? Ja bym najchętniej o 21 spała, a normalnie siedzę do 1-2. Dodatkowo czuję się jak przy pms, boli mnie brzuch i wszystko drażni. Miałam ochotę na chipsy, mąż mi je nawet przywiózł, zjadłam kilka i mi niedobrze. :/ Ech, jak tu się starać :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Insta

13.10
27.11
cichazabka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-30, 20:53   #4072
drzewosandalowe
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 1 466
Dot.: Starania o dziecko od 2020 roku - cz. 2

Cytat:
Napisane przez cichazabka Pokaż wiadomość
Ja jestem na etapie szukania nowej pracy, bo ta mnie wkurza. Mam dość pracy w handlu, a tu nie mam szansy na rozwój. Mam nadzieję, że w końcu się odezwą, bo wysyłam i nic :/

Też ostatnio jesteście jakieś zmęczone? Ja bym najchętniej o 21 spała, a normalnie siedzę do 1-2. Dodatkowo czuję się jak przy pms, boli mnie brzuch i wszystko drażni. Miałam ochotę na chipsy, mąż mi je nawet przywiózł, zjadłam kilka i mi niedobrze. :/ Ech, jak tu się starać :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

U mnie odwrotnie. Siedzę do 23,bo mam tyle roboty
Dziś wróciłam do domu po 19, bo musiałam pozałatwiać milion spraw! Ale głowę odciążyłam.
drzewosandalowe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-30, 21:03   #4073
MoszKa88
Wtajemniczenie
 
Avatar MoszKa88
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 2 972
Dot.: Starania o dziecko od 2020 roku - cz. 2

Shadow, niby wolne, ale jutro muszę podskoczyć do firmy papiery ogarniać bo się dziś nie wyrobili 🤷☠♀️
No ale pozniej już wolne 🥳🥳
No i miałam robić krzywa cukrowa i insulinowa ale zrobię jednak u rodziców w przychodni przy szpitalnej bo jest o połowę taniej.

Drzewosandalowe, życzę Ci żebyś II kreski zobaczyła jak najszybciej, ale jeśli miałoby się przedłużyć to patrząc dlugoplanowo lepiej znaleźć coś co będzie Cię satysfakcjonowalo. A już zwlaszcza jak Cię szef nie docenia. Zadowolona mama to zadowolone dziecko
I nie patrz nigdy na nic przez pryzmat swojego wieku, bo tylko się frustracji nabawisz.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:03 ---------- Poprzedni post napisano o 20:57 ----------

Ja mam podobnie jak Drzewosandalowe i Shadow, tzn. duza aktywność. Wczoraj zasnęłam przed 1 w nocy a wstaje o 5:30 i nie czuje zmeczenia. Ogólnie zasypiam około 24 a wstaje 5:30. Trochę mnie to dziwi, bo pozmieniało mi się tak po pierwszej ciazy. Kiedyś byłam wielkim śpiochem i nie wstawałam w weekendy wcześniej niż po 11. Dziś maksymalnie do 8 pospie. A w tygodniu budzę się przed budzikiem, gdzie kiedyś telefon potrafił mi się rozładować a ja dalej spalam 🤦☠♀️ chyba starość już mnie dopada 🤨

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MoszKa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-30, 22:32   #4074
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Starania o dziecko od 2020 roku - cz. 2

Cytat:
Napisane przez drzewosandalowe Pokaż wiadomość
Hehe. A mi zepsuł humor szef. Ale nie miałam czasu nawet czegokolwiek zjeść. Czy u was też szefowie doprowadzają was do myśli 5x w miesiącu, że może warto tą pracę rzucić?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bezpośrednia szefowa nie, głupie wymogi firmy non-stop To jest taka ciągła huśtawka, bo pewne aspekty swojej pracy bardzo lubię, warunki zatrudnienia też są przyzwoite, ale pewne rzeczy mnie doprowadzają do szału.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
theali jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-31, 04:23   #4075
Karo991
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 609
Dot.: Starania o dziecko od 2020 roku - cz. 2

Cytat:
Napisane przez drzewosandalowe Pokaż wiadomość
Hehe. A mi zepsuł humor szef. Ale nie miałam czasu nawet czegokolwiek zjeść. Czy u was też szefowie doprowadzają was do myśli 5x w miesiącu, że może warto tą pracę rzucić?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja tak mam atmosfera jest tragiczna, na plus są godziny pracy, pensja, to że pracuję w zawodzie i wiele się uczę. Ale stres, tempo pracy i nadmiar obowiązków mnie wykańcza

W tym tygodniu byłam już taka zmęczona, że wczoraj zasnęłam przed 18, obudziłam się tylko o 23, żeby pójść się ogarnąć w łazience i znowu zasnęłam, dopiero budzik o 5 mnie obudził.

Ale miałam dziwny sen śniło mi się że miałam dziecko, niemowlaka. Dziwne jednak było to, że jak szłam na zakupy to nosiłam go w torebce i ten chłopiec był taki malutki a już mówił co się dzieje z moją głową to ja nie wiem

Dobrego piątku Wam życzę!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Karo991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-31, 06:01   #4076
sherlook
Zadomowienie
 
Avatar sherlook
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 766
Dot.: Starania o dziecko od 2020 roku - cz. 2

Ja pracuje w urzędzie państwowym. Też nie jest łatwo, wypłata słaba, odpowiedzialność duża bo wydaje decyzję związane z wypłatą pieniędzy, ale mimo to lubię swoją pracę Mam cudowną młodą ekipę w wydziale, zawsze można na nich liczyć. I nie ma problemu z wyjściem wcześniej lub pójściem na zwolnienie. Praca od 7 do 15 weekendy wolne. Teraz w dobie wirusa bardziej to doceniam i nie martwię się czy mnie nie wyrzucą po macierzyńskim albo wychowawczym Tylko gdyby lepiej płacili byłoby super

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sherlook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-31, 06:19   #4077
Shadoww90
Zadomowienie
 
Avatar Shadoww90
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 1 781
Dot.: Starania o dziecko od 2020 roku - cz. 2

Dzień dobry 🦋👍🏻Piąteczek 🤩🤩

Moj na popołudniówki wiec kładę aie po 21 ale zasypiam po 22 jak przychodzi z pracy , mówi Dobranoc i wtedy śpię ale i tak dziś znów prEd 6 obudzona , ślepia wielkie i czekałam na budzik żeby mierzyć tempke i wstać :P a temperatura to mi szaleje , poprzedni cykl wzrastała ciagle po owu i przed @ spadła a teraz :O

Skacze ale nadal utrzymuje się wysoko nad moja „ stała „ temp. 🤔 sama już nie wiem co myśleć na temat mierzenia temperatur



Miłego słonecznego ciepłego i szybko lecącego piątki w pracy 🍾🍾☺️☺️
Shadoww90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-31, 06:41   #4078
kaaarii
Zakorzenienie
 
Avatar kaaarii
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 21 107
Dot.: Starania o dziecko od 2020 roku - cz. 2

Ja pracuję w szkole. Obecnie mam 12/18 godzin etatu. Szansa na cały etat jest gdzieś za parę lat jak zaczną odchodzić na emeryturę nauczyciele. Ale plusy są: mało godzin w ciągu dnia, dni wolne, wakacje wolne itp

Dzień dobry

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kaaarii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-31, 06:50   #4079
MoszKa88
Wtajemniczenie
 
Avatar MoszKa88
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 2 972
Dot.: Starania o dziecko od 2020 roku - cz. 2

Dzieńdoberek Dziewczyny
Cytat:
Napisane przez Karo991 Pokaż wiadomość
Ja tak mam atmosfera jest tragiczna, na plus są godziny pracy, pensja, to że pracuję w zawodzie i wiele się uczę. Ale stres, tempo pracy i nadmiar obowiązków mnie wykańcza

W tym tygodniu byłam już taka zmęczona, że wczoraj zasnęłam przed 18, obudziłam się tylko o 23, żeby pójść się ogarnąć w łazience i znowu zasnęłam, dopiero budzik o 5 mnie obudził.

Ale miałam dziwny sen śniło mi się że miałam dziecko, niemowlaka. Dziwne jednak było to, że jak szłam na zakupy to nosiłam go w torebce i ten chłopiec był taki malutki a już mówił co się dzieje z moją głową to ja nie wiem

Dobrego piątku Wam życzę!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Karo, kurcze szkoda ze tak fatalna atmosfera panuje u Ciebie. Żebyś sie depresji czy nerwicy nie nabawila jak zajdziesz w ciążę to uciekaj dziewczyno szybko na zwolnienie żeby sie jakieś nieszczęście od tych nerwów nie stalo! A tak spytam, ciężko jest znaleźć pracę w Twoim zawodzie gdzieś indziej?
Cytat:
Napisane przez Shadoww90 Pokaż wiadomość
Dzień dobry 🦋Piąteczek 🤩🤩

Moj na popołudniówki wiec kładę aie po 21 ale zasypiam po 22 jak przychodzi z pracy , mówi Dobranoc i wtedy śpię ale i tak dziś znów prEd 6 obudzona , ślepia wielkie i czekałam na budzik żeby mierzyć tempke i wstać a temperatura to mi szaleje , poprzedni cykl wzrastała ciagle po owu i przed @ spadła a teraz :O

Skacze ale nadal utrzymuje się wysoko nad moja „ stała „ temp. sama już nie wiem co myśleć na temat mierzenia temperatur



Miłego słonecznego ciepłego i szybko lecącego piątki w pracy
Shadow, toż ta temp. tak obiecująca, że ja sie jutro (bądź na dniach, w zależności czy jestes testooporna) nie spodziewam nie czego innego jak II kresek
Cytat:
Napisane przez sherlook Pokaż wiadomość
Ja pracuje w urzędzie państwowym. Też nie jest łatwo, wypłata słaba, odpowiedzialność duża bo wydaje decyzję związane z wypłatą pieniędzy, ale mimo to lubię swoją pracę Mam cudowną młodą ekipę w wydziale, zawsze można na nich liczyć. I nie ma problemu z wyjściem wcześniej lub pójściem na zwolnienie. Praca od 7 do 15 weekendy wolne. Teraz w dobie wirusa bardziej to doceniam i nie martwię się czy mnie nie wyrzucą po macierzyńskim albo wychowawczym Tylko gdyby lepiej płacili byłoby super

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, praca w panstwowce ma dużo plusów, tylko te pieniądze Moja kumpela uciekla z takiej posady do nas do firmy bo sama syna wychowuje i ciężko jej było uciagnac z tej pensji :/ taka odpowiedzialna praca a takie słabe pieniądze. Szkoda bo sporo dobrych pracowników ucieka gdzieś gdzie lepiej zarobią. Może kiedyś sie to zmieni. Chociaż już krzyczą że pensje w państwowkach przez covid zamrożone...

Pięknego dnia dziewczyny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 06:50 ---------- Poprzedni post napisano o 06:46 ----------

Karo Twój sen to mistrzostwo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez MoszKa88
Czas edycji: 2020-07-31 o 06:49
MoszKa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-31, 07:14   #4080
Shadoww90
Zadomowienie
 
Avatar Shadoww90
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 1 781
Dot.: Starania o dziecko od 2020 roku - cz. 2

Cytat:
Napisane przez MoszKa88 Pokaż wiadomość
Dzieńdoberek Dziewczyny
Karo, kurcze szkoda ze tak fatalna atmosfera panuje u Ciebie. Żebyś sie depresji czy nerwicy nie nabawila jak zajdziesz w ciążę to uciekaj dziewczyno szybko na zwolnienie żeby sie jakieś nieszczęście od tych nerwów nie stalo! A tak spytam, ciężko jest znaleźć pracę w Twoim zawodzie gdzieś indziej? Shadow, toż ta temp. tak obiecująca, że ja sie jutro (bądź na dniach, w zależności czy jestes testooporna) nie spodziewam nie czego innego jak II kresek Tak, praca w panstwowce ma dużo plusów, tylko te pieniądze Moja kumpela uciekla z takiej posady do nas do firmy bo sama syna wychowuje i ciężko jej było uciagnac z tej pensji :/ taka odpowiedzialna praca a takie słabe pieniądze. Szkoda bo sporo dobrych pracowników ucieka gdzieś gdzie lepiej zarobią. Może kiedyś sie to zmieni. Chociaż już krzyczą że pensje w państwowkach przez covid zamrożone...

Pięknego dnia dziewczyny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 06:50 ---------- Poprzedni post napisano o 06:46 ----------

Karo Twój sen to mistrzostwo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No własnie Moszka , przez tą tempkę to mam wątpliwości ...ostanio w w kościele się modliłam i prosiłam o fasolkę normalnie jakby mnie Duch natchnął i powiedział ,że już jest ( nie umiem tego wytłumaczyć i nie jestem chora psychicznie
miałam tak 2 razy jeszcze w życiu , jakby nagle dostała odpowiedź na me troski w Boga wierzę , wiem , że tam do góry jest ale zobaczę czy na pewno mam aż taki dobry kontakt z Góra :P
Shadoww90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-08-20 08:48:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:49.