,,Wejście w dorosłość '' :D - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-06-22, 23:04   #1
MoniTka95
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 38
Talking

,,Wejście w dorosłość '' :D


Witam . Miałam kiedyś podobny wątek ale proszę o nie przenoszenie tam posta . Niczym ktoś dojdzie do docelowej wiadomości ...
Mam 19 lat , piszę z prośbą o rady . Nie mam jakis wielkich kompleksów , właściwie chciałabym po prostu nie stać w miescu , poprawić to , co mozna jeszcze poprawić Ostatnio zastanawiam się nad bordem na głowie , szczerze mówiąc - boję się , mój naturalny kolor to brąz , rude refleksy . Nie wiem , czy taki kolorek pasowałby mi -jednak mam ochotę na jakieś zmiany [ nie wiem , czy ta ochota nie doprowadzi do jakiegoś zła ] Zastanawiam się też nad swoimi brwiami ... mają taki troszkę nijaki kształt , macie może jakiś pomysł na nie - może robić sobie henne albo inaczej je skubać ? Nie chcę przesadzić , przeważnie stawiam na naturalność , troszkę podkładu , tusz do rzęs , mmm bordowa pomadka [to mój taki wymysł od Liceum teraz już nie nakładam tak często ale kiedyś potrafiłam ciągle chodzić z takim bordo oczywiście zostawiając resztę twarzy w spokoju ]Ubieram się na rockowo , watpię , by w najbliższej przyszłości to się zmieniło . Wiem wiem 20-stka prawie na karku a człowiek w glanach popiernicza ale tak czuję się dobrze . Ewentualne uwagi też bardzo wskazane , wszystkie które do głów Wam wpadną Jednak prosiłabym o skupienie się na twarzy - co mozna z nią zrobić i wlosy .
Z góry bardzo dziękuję za odp
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie1816.jpg (111,6 KB, 452 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie1656.jpg (156,1 KB, 447 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie1344.jpg (97,3 KB, 350 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0025.jpg (93,5 KB, 231 załadowań)
MoniTka95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-23, 08:37   #2
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: ,,Wejście w dorosłość '' :D

Jeśli to na zdjęciach to twój naturalny kolor to jest to ciemny blond, nie brąz Szczególnie to widać na zdj. 2. jak i widać, że masz skręt , który możnaby wydobyć świadomą pielęgnacją włosów, bo teraz faktycznie sa nijakie Osobiście odradzam buraka na glowie, ale rzecz gustu.
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-23, 08:54   #3
nursii
Zadomowienie
 
Avatar nursii
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 253
Dot.: ,,Wejście w dorosłość '' :D

Absolutnie nie farbowałabym włosów na Twoim miejscu, masz ładny kolor, po co niszczyć włosy...moim zdaniem mogłabyś iść do fryzjera i jakoś ładnie je pocieniować, żeby się ładniej układały. Co do brwi- idź do kosmetyczki żeby Ci doradziła i nadała odpowiedni kształt, kup sobie też jakiś produkt do ich podkreślania- polecam paletkę do brwi z Catrice, podkreśla brwi ale w naturalny sposób. Możesz też pomyśleć nad używaniem bronzera do konturowania twarzy i ewentualnie różu. Jeśli chodzi o ubiór- rzecz gustu, jeśli lubisz styl rockowy to fajnie, ale ja bym dodała do niego więcej kobiecości Ogólnie jesteś ładną dziewczyną, niewiele zmian potrzebujesz wg mnie
nursii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-23, 09:07   #4
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: ,,Wejście w dorosłość '' :D

Cytat:
Napisane przez nursii Pokaż wiadomość
Co do brwi- idź do kosmetyczki żeby Ci doradziła i nadała odpowiedni kształt, kup sobie też jakiś produkt do ich podkreślania- polecam paletkę do brwi z Catrice, podkreśla brwi ale w naturalny sposób.
A co nie tak z ich obecnym kształtem? Przecież teraz są idealnego kształtu no i są wystarczająco ciemne, nie myślę żeby je musiała sztucznie "podkreślać".Ma sobie dziewczyna zrobić takie cienkie czarne kreski czy jak?
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-23, 09:48   #5
grazza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 64
Dot.: ,,Wejście w dorosłość '' :D

Jak dla mnie brwi masz ok Jeżeli chodzi o włosy - to jedynie bym nieco bardziej zadbała o loki.
Poza tym - nie zmieniałabym nic Jesteś ładną dziewczyną i wyglądasz super ))
grazza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-23, 11:08   #6
nursii
Zadomowienie
 
Avatar nursii
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 253
Dot.: ,,Wejście w dorosłość '' :D

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
A co nie tak z ich obecnym kształtem? Przecież teraz są idealnego kształtu no i są wystarczająco ciemne, nie myślę żeby je musiała sztucznie "podkreślać".Ma sobie dziewczyna zrobić takie cienkie czarne kreski czy jak?
Mają byle jaki kształt moim zdaniem, nie chodzi mi o cienkie kreseczki, ale usunięcie niepotrzebnych włosków rosnących nierównomiernie. Ja sobie nie wyobrażam niepodkreślenia brwi, nadania im ładnego kształtu, to jest bardzo ważna oprawa oczu dla mnie. Ale nie każdy się musi z tym zgadzać
nursii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-23, 11:33   #7
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: ,,Wejście w dorosłość '' :D

A jaki to jest nie byle jaki kształt? takie, że od razu widać, że były robione? Tu ma bardzo ładne imo https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...5&d=1403474641
Wydaje mi się z resztą, że autorka reguluje je Brwi nie muszą "krzyczeć " , że są zrobione "patrz jaka jestem zadbana, mam brwi zrobione u kosmetyczki" - no własnie to widać, a tak nie powinno być, to częsty błąd Polek, zbyt ciemne, zbyt sztuczne brwi Dobrze zrobione brwi imo nie powinny wygladać zbyt sztucznie jak namalowane od szablonu, powinny wygladać na dzielo natury nawet jeśli tej naturze się lekko pomogło.
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-23, 12:32   #8
nursii
Zadomowienie
 
Avatar nursii
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 253
Dot.: ,,Wejście w dorosłość '' :D

http://matleenamakeup.blogspot.com/2...o-brwiach.html Dla przykładu to są ładne brwi o ładnym kształcie, wcale niczego niekrzyczące. Moim zdaniem autorka wątku ma byle jakie brwi i tyle, co zrobi z nimi to jej sprawa. Zrobienie czegokolwiek ze swoimi brwiami nie oznacza, że muszą od razu wyglądać nienaturalnie. No chyba, że dla kogoś" podkreślenie" brwi oznacza wyskubanie ich na maksa i namalowanie na nowo czarną kredką i nie zna innych sposobów.
nursii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-23, 12:54   #9
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: ,,Wejście w dorosłość '' :D

Cytat:
Napisane przez nursii Pokaż wiadomość
http://matleenamakeup.blogspot.com/2...o-brwiach.html Dla przykładu to są ładne brwi o ładnym kształcie, wcale niczego niekrzyczące. Moim zdaniem autorka wątku ma byle jakie brwi i tyle, co zrobi z nimi to jej sprawa. Zrobienie czegokolwiek ze swoimi brwiami nie oznacza, że muszą od razu wyglądać nienaturalnie. No chyba, że dla kogoś" podkreślenie" brwi oznacza wyskubanie ich na maksa i namalowanie na nowo czarną kredką i nie zna innych sposobów.
Ekhem, niby to jest ładne? Bo ja tu widzę kiczowaty makijaż oka i takie też brwi
A ta kobieta ma wygląda jakby była na jakimś dopalaczu

A u autroki są jakby nie patrzeć doskonałe proporcje, plus odpowiednio się zwężają i w 2/3 opadają, czego chcieć więcej?:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie1656.jpg (159,0 KB, 123 załadowań)
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-23, 14:29   #10
nattania
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 184
Dot.: ,,Wejście w dorosłość '' :D

Autorka jest ładna i nie powinna niczego zmieniać!
nattania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-23, 14:51   #11
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: ,,Wejście w dorosłość '' :D

Co do stylu i tych glanów, trampek... jeżeli chcesz coś zmienic to moge podsunąć Ci trochę mrocznych inspiracji, bardziej eleganckich http://www.faiiint.com/faiiint/page/2/
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-23, 21:39   #12
MoniTka95
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 38
Dot.: ,,Wejście w dorosłość '' :D

Bardzo dziękuję za wszelkie odpowiedzi Jeśli chodzi o brwi ...sama już nie wiem . Ostatnio natknęłam się na zdjęcia pewnej pani , które wygląda bardzo naturalnie ale brwi ma mocno podkreślone i efekt mi sie bardzo podoba , nie wiem jednak czy u mnie też wyglądałoby to korzystnie . Załączam fotki . Jeśli chodzi o włosy , dzisiaj umówiłam fryzjerkę , chyba skórce o te 2-3 cm [więcej nie dam !] i moze hmm wystopniuję , macie jakies pomysły na moje długie kłaki ? chciałabym by długość została ...Z kolorkiem pewnie się powstrzymam , dzisiaj siedzac przy stole przypomniałam sobie , że przecież mam przewlekłą chorobe skóry głowy ...jak zacznę farbowac może byc nieciekawie ...a już teraz ledwie co dycham przez to ...

---------- Dopisano o 22:39 ---------- Poprzedni post napisano o 22:36 ----------

Eh nie wiem dlaczego fotki nie weszły . W każdym bądz razie chodzi mi o Joanne Herrstedt.
MoniTka95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-23, 22:00   #13
proola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznan
Wiadomości: 18
Dot.: ,,Wejście w dorosłość '' :D

Jesteś śliczną dziewczyną ! Te fale na 3 zdj są naturalne? Jeśli tak to zazdroszczę Niczego bym w Tobie nie zmieniała, ale rozumiem, że człowiek czasem potrzebuje zmiany sam dla siebie. Może wybierz się do kosmetyczki na jakiś zabieg, żeby poczuć się bardziej kobieco,a co do brwi to mogłyby mieć bardziej jednolitą grubość. (Wyszedł kształt lekko plemniczkowaty czyli zbyt duże u nasady w stosunku do reszty długości brwi) A włosów mocno nie zmieniaj,są śliczne.
proola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-26, 08:26   #14
Kaminka24
Rozeznanie
 
Avatar Kaminka24
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 762
Dot.: ,,Wejście w dorosłość '' :D

Zetnij zniszczone końce i tyle, jeżeli chcesz żeby bardziej się kręciły to lekko pocieniuj, ale lekko
Aha, i bardzo fajnie wyglądasz w sukience i trampkach, wyrzuć spodnie ;p
Kaminka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-26, 09:51   #15
1412natasza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 27
Dot.: ,,Wejście w dorosłość '' :D

Ja może tak nie bardzo w temacie... ale piszesz że masz prawie 20 lat i masz glany, ja mam 28 0 2 synów, mąż 32 i nosimy koszulki z zespołami i glany ;-), jesteś nastolatką więc ubieraj się jak chcesz, wyglądasz bardzo ładnie, a co do włosów to ja też mam taki naturalny, zaczełam farbować 12 lat temu i nie umie skończyć, to naprawdę wciąga... także jak zaczniesz to już nie ma odwrotu ;P . Wydaje mi mi sie że masz cienkie, puszczące, kręcone lekko jak ja więc jak chcesz zmienić to skróć je do ramion, nakładaj jakieś odżywki wzmacniające, maski do cienkich włosów.

---------- Dopisano o 10:51 ---------- Poprzedni post napisano o 10:49 ----------

Napisałam przypadkiem 28 0 haha, mam 28 lat i 2 synów . Aha a kolor jak już chcesz farbować to jakiś miodowy blond, broń boże żadne czarne niby metalowe lub inne dziwne mocne kolory, masz delikatną urodę.
1412natasza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-26, 12:18   #16
rafaellcia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 35
Dot.: ,,Wejście w dorosłość '' :D

Możesz ujednolicić brwi, żeby obie wyglądały bardziej podobnie i będzie ok Jesteś śliczną dziewczyną
rafaellcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-27, 19:21   #17
kiss of night
Zakorzenienie
 
Avatar kiss of night
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 019
Dot.: ,,Wejście w dorosłość '' :D

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
Co do stylu i tych glanów, trampek... jeżeli chcesz coś zmienic to moge podsunąć Ci trochę mrocznych inspiracji, bardziej eleganckich http://www.faiiint.com/faiiint/page/2/
A ja od siebie mogę zaprosić tutaj: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=716161
kiss of night jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-27, 22:24   #18
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: ,,Wejście w dorosłość '' :D

Cytat:
Napisane przez nursii Pokaż wiadomość
http://matleenamakeup.blogspot.com/2...o-brwiach.html Dla przykładu to są ładne brwi o ładnym kształcie, wcale niczego niekrzyczące. Moim zdaniem autorka wątku ma byle jakie brwi i tyle, co zrobi z nimi to jej sprawa. Zrobienie czegokolwiek ze swoimi brwiami nie oznacza, że muszą od razu wyglądać nienaturalnie. No chyba, że dla kogoś" podkreślenie" brwi oznacza wyskubanie ich na maksa i namalowanie na nowo czarną kredką i nie zna innych sposobów.
wg mnie te brwi o ktore ci chodzi nie sa fajne...

autorka ma ładne brwi tylko fakt ja bym nieco je podkreśliła bo na końcach one giną
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-27 23:24:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:50.