O pierscionkach z automatu, wiezy Eiffel'a i innych sprawach... Część III - Strona 120 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-01, 16:39   #3571
meg22
Zakorzenienie
 
Avatar meg22
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 13 986
Dot.: O pierscionkach z automatu, wiezy Eiffel'a i innych sprawach... Część III

Cytat:
Napisane przez wakiki Pokaż wiadomość
ooo... jaka tania i fajna
__________________
"Zaiste, chciałoby się powiedzieć, że ludzie są diabłami na ziemi, a zwierzęta dręczonymi przez nich duszami"
meg22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 17:00   #3572
wakiki
Zakorzenienie
 
Avatar wakiki
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Zebrzydowice
Wiadomości: 3 125
Dot.: O pierscionkach z automatu, wiezy Eiffel'a i innych sprawach... Część III

Cytat:
Napisane przez meg22 Pokaż wiadomość
ooo... jaka tania i fajna
takiej właśnie potrzebuję- dużej i jasnej ciekawe jaka przyjdzie jutro powinnam mieć ją u siebie

---------- Dopisano o 18:00 ---------- Poprzedni post napisano o 17:48 ----------

znikam do mamy i na angielski, miłego wieczoru
wakiki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 17:02   #3573
meg22
Zakorzenienie
 
Avatar meg22
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 13 986
Dot.: O pierscionkach z automatu, wiezy Eiffel'a i innych sprawach... Część III

Cytat:
Napisane przez wakiki Pokaż wiadomość
takiej właśnie potrzebuję- dużej i jasnej ciekawe jaka przyjdzie jutro powinnam mieć ją u siebie

---------- Dopisano o 18:00 ---------- Poprzedni post napisano o 17:48 ----------

znikam do mamy i na angielski, miłego wieczoru
to daj znać i zrób jej zdjęcie
__________________
"Zaiste, chciałoby się powiedzieć, że ludzie są diabłami na ziemi, a zwierzęta dręczonymi przez nich duszami"
meg22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 19:06   #3574
Esti10
Zakorzenienie
 
Avatar Esti10
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12 807
Dot.: O pierscionkach z automatu, wiezy Eiffel'a i innych sprawach... Część III

Dziewczyny czy u was tez byla dzis taka straszna burza? u mnie lecial grad, takie grzmoty ze szok bylam wtedy w pracy i to tak zaraz przed wyjsciem sie zaczelo az sie normalnie balam. Na szczescie kolega podwozi nas do zakretu a potem troche musze isc i jak juz tam dojezdzalismy to powoli przestawalo padac.

Moi tescie sa rewelacyjni siedzimy sobie z mezusiem i odpoczywamy po pracy a tu tak kolo 17 ktos dzwoni do drzwi otwieramy a tu Oni z okazji dnia dziecka przyjechali z zyczeniami i prezentem dostalismy kosz ze slodyczami a w srodku byla jeszcze kasa ale bylismy w szoku fajnie z ich strony

Dzis mezus do mnie mowi, ze moze gdzies sobie pojedziemy z okazji rocznicy no i tak sobie wymyslilismy, ze kupimy sobie bilet na pociag ktory jest wazny caly weekend za 69zl i chyba pojedzimy sobie w sobote do Wroclawia nigdy nie bylam a tam jets tak ladnie a w niedziele moze do Krakowa no zobaczymy jaka bedzie pogoda ale bardzo bym chciala jechac
__________________
Jesteśmy razem od 01.06.2001
Zaręczyny były 06.06.2007
Nasz Ślub odbył się 05.06.2010
Esti10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 19:11   #3575
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: O pierscionkach z automatu, wiezy Eiffel'a i innych sprawach... Część III

Miałam zajrzeć do Was do południa, ale Piotrek wrócił wcześniej z pracy i już się nie dopchałam do kompa Teraz dopiero mam troszkę czasu, bo Piotrek się uczy do egzaminu, a ja zaglądam na forum
Mama zrobiła nam dzisiaj fajny prezent z okazji Dnia Dziecka- dała nam prezenty i popołudniu zrobiła pyszne lody z polewą truskawkową
Teściowie zadzwonili i złożyli życzenia, ale jak zwykle tylko Piotrkowi. Podjęłam decyzję, że skoro oni tak mnie traktują, to ja będe ich traktować podobnie. Na Dzień Ojca napewno już z życzeniami nie pojadę. Żałuję, że pojechałam na Dzień Matki Ale cóż, człowiek się uczy przez całe życie
Poza tym nic mi się nie chce
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 19:17   #3576
Esti10
Zakorzenienie
 
Avatar Esti10
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12 807
Dot.: O pierscionkach z automatu, wiezy Eiffel'a i innych sprawach... Część III

Cytat:
Napisane przez Forget_me Pokaż wiadomość
Miałam zajrzeć do Was do południa, ale Piotrek wrócił wcześniej z pracy i już się nie dopchałam do kompa Teraz dopiero mam troszkę czasu, bo Piotrek się uczy do egzaminu, a ja zaglądam na forum
Mama zrobiła nam dzisiaj fajny prezent z okazji Dnia Dziecka- dała nam prezenty i popołudniu zrobiła pyszne lody z polewą truskawkową
Teściowie zadzwonili i złożyli życzenia, ale jak zwykle tylko Piotrkowi. Podjęłam decyzję, że skoro oni tak mnie traktują, to ja będe ich traktować podobnie. Na Dzień Ojca napewno już z życzeniami nie pojadę. Żałuję, że pojechałam na Dzień Matki Ale cóż, człowiek się uczy przez całe życie
Poza tym nic mi się nie chce
Czesc Anulka dawno nie gadalysmy.
Fajne popoludnie wam mama zorganizowala milo z jej strony
Tescie jak zwykle sie popisali szkoda wogole to komentowac brak slow na ich zachowanie
__________________
Jesteśmy razem od 01.06.2001
Zaręczyny były 06.06.2007
Nasz Ślub odbył się 05.06.2010
Esti10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 19:42   #3577
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: O pierscionkach z automatu, wiezy Eiffel'a i innych sprawach... Część III

Cytat:
Napisane przez Esti10 Pokaż wiadomość
Czesc Anulka dawno nie gadalysmy.
Fajne popoludnie wam mama zorganizowala milo z jej strony
Tescie jak zwykle sie popisali szkoda wogole to komentowac brak slow na ich zachowanie

Hej Esti
Teraz kiedy Ty chodzisz na rano, to nie mamy kiedy pogadać, bo ja wieczorami rzadko zaglądam na forum
Mama rzeczywiście nas zaskoczyła, było to bardzo miłe z jej strony, że nam dała prezenciki i do tego przyrządziła te lody.
Masz rację, zachowania moich teściów lepiej już nie komentować, ale nie ukrywam, że zrobiło mi się strasznie przykro. Życzeń urodzinowych też mi nie złożyli, teraz mnie pominęli, ale rocznicę ślubu to by chcieli z nami spędzać, żeby później po rodzinie gadać Przypuszczam, że gdyby nie to, że muszą mnie nazywać Piotrka żoną, to tą rocznicę najchętniej spędziliby tylko z nim


Dzisiaj oddaliśmy projekt do wrysowania Jutro mama ma podpytać tego pana, który nam wrysowuje, czy by też nie zaprojektował nam domku Czyli kolejna rzecz będzie do przodu

---------- Dopisano o 20:42 ---------- Poprzedni post napisano o 20:26 ----------

Esti, uciekam na serial na dwójce Uwielbiam go
Miłego wieczorka Buziale
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-01, 19:46   #3578
Esti10
Zakorzenienie
 
Avatar Esti10
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12 807
Dot.: O pierscionkach z automatu, wiezy Eiffel'a i innych sprawach... Część III

Cytat:
Napisane przez Forget_me Pokaż wiadomość
Hej Esti
Teraz kiedy Ty chodzisz na rano, to nie mamy kiedy pogadać, bo ja wieczorami rzadko zaglądam na forum
Mama rzeczywiście nas zaskoczyła, było to bardzo miłe z jej strony, że nam dała prezenciki i do tego przyrządziła te lody.
Masz rację, zachowania moich teściów lepiej już nie komentować, ale nie ukrywam, że zrobiło mi się strasznie przykro. Życzeń urodzinowych też mi nie złożyli, teraz mnie pominęli, ale rocznicę ślubu to by chcieli z nami spędzać, żeby później po rodzinie gadać Przypuszczam, że gdyby nie to, że muszą mnie nazywać Piotrka żoną, to tą rocznicę najchętniej spędziliby tylko z nim


Dzisiaj oddaliśmy projekt do wrysowania Jutro mama ma podpytać tego pana, który nam wrysowuje, czy by też nie zaprojektował nam domku Czyli kolejna rzecz będzie do przodu

---------- Dopisano o 20:42 ---------- Poprzedni post napisano o 20:26 ----------

Esti, uciekam na serial na dwójce Uwielbiam go
Miłego wieczorka Buziale
To dobranoc papa
__________________
Jesteśmy razem od 01.06.2001
Zaręczyny były 06.06.2007
Nasz Ślub odbył się 05.06.2010
Esti10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 20:13   #3579
aalegna
Wtajemniczenie
 
Avatar aalegna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 296
Dot.: O pierscionkach z automatu, wiezy Eiffel'a i innych sprawach... Część III

Esterko masz niesamowitych teściów!!! Extra niespodzianke wam przygotowali Mama Ani też się postarała, super
Ja byłam u mamy u przymiarki bo mi bolerko do sukni szyje, złożyła nam życzenia i obdarowała symbolicznie czekoladą
A teściowa tak to biadoli że synek nie zadzwoni żeby sie zapytać jak się mama czuje, a sama nawet nie zadzwoniła do synka z życzeniami!!!!! Brak słów normalnie, ona nigdy do nas nie dzwoni pierwsza! Nie wiem naprawde o co jej chodzi..... ciągle tylko powtarza że bedzie nas tak samo odwiedzała często jak my ją, tylko że Darek był u niej na Dzień Matki a jej ciężko było wybrać nawet nr tel do synka
Anka twoi teściowie też dali popis na całej linii!!!! Zachowali się baaaaardzo nieładnie, ale czego innego można się było po nich spodziewać...

---------- Dopisano o 21:09 ---------- Poprzedni post napisano o 21:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Esti10 Pokaż wiadomość
Dzis mezus do mnie mowi, ze moze gdzies sobie pojedziemy z okazji rocznicy no i tak sobie wymyslilismy, ze kupimy sobie bilet na pociag ktory jest wazny caly weekend za 69zl i chyba pojedzimy sobie w sobote do Wroclawia nigdy nie bylam a tam jets tak ladnie a w niedziele moze do Krakowa no zobaczymy jaka bedzie pogoda ale bardzo bym chciala jechac
Świetny plan!! Trzymam kciuki żeby udało się go zrealizować Ja bym chciała ten rocznicowy weekend nad morze jechać... mam nadzieję że mąż się postara i dostanie wolne już od piątku, a może i od czwartku bo to akurat ten długi weekend po Bożym Ciele będzie

---------- Dopisano o 21:13 ---------- Poprzedni post napisano o 21:09 ----------

Cytat:
Napisane przez wakiki Pokaż wiadomość

Andżela to nie dobrze a nie można przenieść gdzieś Twojego biurka?


Kupiłam sobie dzisiaj etorbę tak sobie przeglądałam i stwierdziłam że nie mam żadnej beżowej a że akurat Hanne była za 39 zł to wzięłam
Niestety nie da się już mojego biurka nigdzie przemieścić.... ale klima dziś po 2 godz chłodzenia zaczęła kapać i mieliśmy małe bajorko w gabinecie, więc trzeba było wyłączyć W sumie nie wiało aż tak mocno, tylko dobijała mnie ta różnica temp jak otwieram drzwi i wywołuję pacjentów, bo na poczekalni duchota a w środku zimne powiewy.

A torebka jest świetna!!!
__________________
Nasz wielki dzień: 26.06.2010
Sebuś 20.03.2012
aalegna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 21:07   #3580
Tygrysek_aa
Zadomowienie
 
Avatar Tygrysek_aa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: K-g
Wiadomości: 1 312
Dot.: O pierscionkach z automatu, wiezy Eiffel'a i innych sprawach... Część III

Cytat:
Napisane przez Esti10 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy u was tez byla dzis taka straszna burza? u mnie lecial grad, takie grzmoty ze szok bylam wtedy w pracy i to tak zaraz przed wyjsciem sie zaczelo az sie normalnie balam. Na szczescie kolega podwozi nas do zakretu a potem troche musze isc i jak juz tam dojezdzalismy to powoli przestawalo padac.

Moi tescie sa rewelacyjni siedzimy sobie z mezusiem i odpoczywamy po pracy a tu tak kolo 17 ktos dzwoni do drzwi otwieramy a tu Oni z okazji dnia dziecka przyjechali z zyczeniami i prezentem dostalismy kosz ze slodyczami a w srodku byla jeszcze kasa ale bylismy w szoku fajnie z ich strony

Dzis mezus do mnie mowi, ze moze gdzies sobie pojedziemy z okazji rocznicy no i tak sobie wymyslilismy, ze kupimy sobie bilet na pociag ktory jest wazny caly weekend za 69zl i chyba pojedzimy sobie w sobote do Wroclawia nigdy nie bylam a tam jets tak ladnie a w niedziele moze do Krakowa no zobaczymy jaka bedzie pogoda ale bardzo bym chciala jechac
Esti-u mnie burza była wczoraj,a dziś tylko lało...
Moja Mama też nam dała słodkości i pieniążki, żebyśmy sobie coś kupili
o 17 poszłam z Mamą (R. w pracy był do 18) do mojego Brata do domu (miał być grill,ale pogoda pokrzyżowała plany)-oczywiście ja do Chrześnicy
zjadłyśmy ciacho i poszłam do domu-a tam niespodzianka-Teściowie ze Szwagrem wpadli-dostałam ładniutki lawendowy taki lakier do paznokci, a R.jakiś też drobiazg-przynieśli tez balony
zjedliśmy lody, wypiliśmy winko,a chłopaki - jak dzieci-powygłupiali się z tymi balonami i było wesolutko
bardzo miłe to popołudnie było-i z Mamą i z Teściami

---------- Dopisano o 22:05 ---------- Poprzedni post napisano o 22:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Esti10 Pokaż wiadomość
Dzis mezus do mnie mowi, ze moze gdzies sobie pojedziemy z okazji rocznicy no i tak sobie wymyslilismy, ze kupimy sobie bilet na pociag ktory jest wazny caly weekend za 69zl i chyba pojedzimy sobie w sobote do Wroclawia nigdy nie bylam a tam jets tak ladnie a w niedziele moze do Krakowa no zobaczymy jaka bedzie pogoda ale bardzo bym chciala jechac
no i super pomysł oby pogoda była sprzyjająca!

---------- Dopisano o 22:06 ---------- Poprzedni post napisano o 22:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Forget_me Pokaż wiadomość
Miałam zajrzeć do Was do południa, ale Piotrek wrócił wcześniej z pracy i już się nie dopchałam do kompa Teraz dopiero mam troszkę czasu, bo Piotrek się uczy do egzaminu, a ja zaglądam na forum
Mama zrobiła nam dzisiaj fajny prezent z okazji Dnia Dziecka- dała nam prezenty i popołudniu zrobiła pyszne lody z polewą truskawkową
Teściowie zadzwonili i złożyli życzenia, ale jak zwykle tylko Piotrkowi. Podjęłam decyzję, że skoro oni tak mnie traktują, to ja będe ich traktować podobnie. Na Dzień Ojca napewno już z życzeniami nie pojadę. Żałuję, że pojechałam na Dzień Matki Ale cóż, człowiek się uczy przez całe życie
Poza tym nic mi się nie chce
Fajną Wam mama zrobiła niespodziankę-smakowitą taką
a Teściowie-jak piszesz-brak słów.

---------- Dopisano o 22:07 ---------- Poprzedni post napisano o 22:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Forget_me Pokaż wiadomość

Dzisiaj oddaliśmy projekt do wrysowania Jutro mama ma podpytać tego pana, który nam wrysowuje, czy by też nie zaprojektował nam domku Czyli kolejna rzecz będzie do przodu

-
Super,że projekt już oddany=szybko już teraz pójdzie
__________________

"Nigdy nie można oznaczyć z pewnością, gdzie się w kobiecie anioł kończy, a diabeł zaczyna."

(Heinrich Heine)
Tygrysek_aa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 21:09   #3581
Tygrysek_aa
Zadomowienie
 
Avatar Tygrysek_aa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: K-g
Wiadomości: 1 312
Dot.: O pierscionkach z automatu, wiezy Eiffel'a i innych sprawach... Część III

Cytat:
Napisane przez aalegna Pokaż wiadomość
Esterko masz niesamowitych teściów!!! Extra niespodzianke wam przygotowali Mama Ani też się postarała, super
Ja byłam u mamy u przymiarki bo mi bolerko do sukni szyje, złożyła nam życzenia i obdarowała symbolicznie czekoladą
A teściowa tak to biadoli że synek nie zadzwoni żeby sie zapytać jak się mama czuje, a sama nawet nie zadzwoniła do synka z życzeniami!!!!! Brak słów normalnie, ona nigdy do nas nie dzwoni pierwsza! Nie wiem naprawde o co jej chodzi..... ciągle tylko powtarza że bedzie nas tak samo odwiedzała często jak my ją, tylko że Darek był u niej na Dzień Matki a jej ciężko było wybrać nawet nr tel do synka
Anka twoi teściowie też dali popis na całej linii!!!! Zachowali się baaaaardzo nieładnie, ale czego innego można się było po nich spodziewać...

---------- Dopisano o 21:09 ---------- Poprzedni post napisano o 21:06 ----------


Świetny plan!! Trzymam kciuki żeby udało się go zrealizować Ja bym chciała ten rocznicowy weekend nad morze jechać... mam nadzieję że mąż się postara i dostanie wolne już od piątku, a może i od czwartku bo to akurat ten długi weekend po Bożym Ciele będzie

---------- Dopisano o 21:13 ---------- Poprzedni post napisano o 21:09 ----------



Niestety nie da się już mojego biurka nigdzie przemieścić.... ale klima dziś po 2 godz chłodzenia zaczęła kapać i mieliśmy małe bajorko w gabinecie, więc trzeba było wyłączyć W sumie nie wiało aż tak mocno, tylko dobijała mnie ta różnica temp jak otwieram drzwi i wywołuję pacjentów, bo na poczekalni duchota a w środku zimne powiewy.

A torebka jest świetna!!!
To trzymam kciuki,żeby wam też plan rocznicowy wypalił

bez sensu z tą klimą, naprawdę głupota...


Dobranoc Wam wszystkim
__________________

"Nigdy nie można oznaczyć z pewnością, gdzie się w kobiecie anioł kończy, a diabeł zaczyna."

(Heinrich Heine)
Tygrysek_aa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-01, 21:42   #3582
aalegna
Wtajemniczenie
 
Avatar aalegna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 296
Dot.: O pierscionkach z automatu, wiezy Eiffel'a i innych sprawach... Część III

Aga widzę że i Ty miałaś dzień pełen niespodzianek wogóle to super pomysł z tymi balonami
__________________
Nasz wielki dzień: 26.06.2010
Sebuś 20.03.2012
aalegna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-02, 07:43   #3583
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: O pierscionkach z automatu, wiezy Eiffel'a i innych sprawach... Część III

Hej dziewczyny
Dzisiaj gdyby nie mój budzik, to Piotrek by zaspał do pracy Wczoraj tak ambitnie ściągał jakieś gry na telefon, że chyba wyłączył budzik Dobrze, że ja też mam codziennie nastawiony, bo byśmy tak sobie spali
U mnie dzisiaj pogoda do bani, ale chyba w nocy nie padało, choć się wczoraj zanosiło na deszcz.
Moja mama wczoraj się popłakała, że teściowie mnie tak traktują Strasznie mi się jej żal zrobiło A Piotrkowi było głupio na maxa, bo akurat pisałam, że gdyby nie to, że Piotrek sam ze sobą ślubu nie brał i na rocznicę musieli mnie zaprosić, kiedy podszedł i zapytał, co tam takiego piszę. Powiedziałam wprost, że opisuję jak to mnie jego rodzice wspaniale potraktowali, zresztą nie pierwszy raz. Tylko przeczytał i usiadł na kanapie. Myślałam, że będzie zły czy cosik, ale nie. A do zachowania rodziców już nie wrócił.
Na początku, jak zadzwonili i złożyli tylko jemu życzenia, to ich próbował bronić, że nie każdy jest taki jak ja i moja mama, a teściowie może po prostu uważają, że życzenia należą się tylko Piotrkowi, bo to on jest ich dzieckiem. Więc mu powiedziałam, że skoro tak, to im się ode mnie życzenia z okazji dnia matki czy ojca też nie należą, bo to nie są moi rodzice, a poza tym do rodziców to im wiele brakuje. Zawzięłam się i teraz na dzień ojca napewno już do nich nie pojadę. Tej głupiej babie się jeszcze udało, bo byliśmy tam razem na dzień matki, ale więcej moja noga tam nie postanie. Oni nie szanują mnie, to dlaczego ja mam szanować ich???
Najlepsze w tym wszystkim było to, że zapytali Piotrka czy do nich przyjedzie najlepiej pod pretekstem odebrania wypłaty Tylko chcieli, żeby przyjechał beze mnie. Nie znoszę ich
Nie wiem dlaczego, ale cały czas mi się wydaje, że dzisiaj jest piątek



Esti, macie świetne plany na tą rocznicę!!! Ja myślałam, że skoczymy na spontana nad morze, ale niestety Piotrka szkoła pokrzyżowała nam plany Nawet wspólnie rocznicowego śniadanka nie zjemy Jeszcze żeby było ciekawiej akurat w niedzielę Piotrek ma jakiś egzamin Dobre jest chociaż to, że zawsze w niedzielę miał do 18:30, a teraz ma tylko do 13:00 Więc jak wróci jedziemy gdzieś na jakiś fajny obiad Nie mamy jeszcze tylko wybranego miejsca ale wczoraj uznaliśmy, że napewno gdzieś poza miasto, bo w mieście to możemy zjeść w każdej chwili Co do reszty dnia nic nie mamy ustalone


Agula, dobrze, że z wynikami wszystko w porządku Przekonałaś mnie do tego, żeby też zrobić sobie badania Ja tabletki biorę gdzieś z cztery do pięciu lat i nigdy nie robiłam przerwy w braniu Chyba teraz zrobię.


Andżela, współczuję Ci z tą klimą!!! Moja mama też ma w pracy i tak jest powieszona, że wieje na nią. Teraz jeszcze ma nowego szefa i ona ciągle otwiera u siebie drzwi, a klimę ma ustawioną na jakąś strasznie niską temperaturę i mama ciągle wraca do domu zziębnięta, bo ten chłód leci do jej pokoju!!! Z jednej strony klima jest w upały wybawieniem, ale z drugiej ilu chorób się można od niej nabawić!!!
Jak czytam o Twojej teściowej, to jakbym czytała o mojej!!! Ona też pierwsza nigdy nie zadzwoni, ale Piotrek powinien dzwonić codziennie Ostatnio jak byliśmy u nich, to Piotrek pokazywał szwagrowi, ze ma opcję w telefonie, że na ekranie wybierze pierwszą literę wpisu w książce tel. i od razu mu wybiera numer do tej osoby. Na co teściowa walnęła tekst: "M nie wybiera". A Piotrek, że wybiera, a ona znowu że nie bo do niej Piotrek nie dzwoni Jak jej powiedział, że ona też może zadzwonić, to tylko powtórzyła, że "M nie wybiera"
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-02, 08:11   #3584
wakiki
Zakorzenienie
 
Avatar wakiki
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Zebrzydowice
Wiadomości: 3 125
Dot.: O pierscionkach z automatu, wiezy Eiffel'a i innych sprawach... Część III



Esti u mnie była taka ulewa że w Cieszynie ulice zamieniły się w rzeki a ja akurat jechałam samochodem

Wczoraj teściowa poczęstowała nas truskawkami i sałatką owocową
ja chciałam zrobić jeszcze koktajl owocowy ale Waldek chciał już iść spać (wróciłam przed 22..) więc koktajl z truskawek, banana i kiwi zrobiłam dziś rano- będzie miał jak wróci z pracy

Aniu Twoi teściowie jak zwykle przeszli samych siebie..też bym tak zrobiła na Twoim miejscu..

Esti super plan macie na rocznicę ja jeszcze nie wiem co z naszą- czy robimy grilla wieczorem dla rodziny czy nie..

Andżela to ładne jaja z tą klimatyzacją..

uciekam do pracy, pewnie popołudniu do Was zajrzę
wakiki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-02, 08:36   #3585
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: O pierscionkach z automatu, wiezy Eiffel'a i innych sprawach... Część III

Hej Monia
Ale mi narobiłaś smaka na taki koktajl Chętnie bym sobie teraz taki wypiła Moja mama chciała robić jeszcze wieczorem koktajl, ale już nie mieliśmy siły na jego wypicie, bo tak nas trzymało po obiedzie i po deserze
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-02, 09:12   #3586
aalegna
Wtajemniczenie
 
Avatar aalegna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 296
Dot.: O pierscionkach z automatu, wiezy Eiffel'a i innych sprawach... Część III

Witam,
ja sie dzis tez obudzilam z przekonaniem ze to juz piatek, widocznie nie moge sie juz weekendu doczekac
__________________
Nasz wielki dzień: 26.06.2010
Sebuś 20.03.2012
aalegna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-02, 09:18   #3587
Tygrysek_aa
Zadomowienie
 
Avatar Tygrysek_aa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: K-g
Wiadomości: 1 312
Dot.: O pierscionkach z automatu, wiezy Eiffel'a i innych sprawach... Część III

Cytat:
Napisane przez aalegna Pokaż wiadomość
Aga widzę że i Ty miałaś dzień pełen niespodzianek wogóle to super pomysł z tymi balonami
Hello
też mi się spodobał-tym bardziej,że byłam po winko,więc humorek dopisywał

ja znikam zjeść w końcu jakieś śniadanko,a że pogoda ładna, to na rower się chcę wybrać.
Zobaczymy
miłego dnia w każdym razie życzę!
__________________

"Nigdy nie można oznaczyć z pewnością, gdzie się w kobiecie anioł kończy, a diabeł zaczyna."

(Heinrich Heine)

Edytowane przez Tygrysek_aa
Czas edycji: 2011-06-02 o 09:26
Tygrysek_aa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-02, 09:20   #3588
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: O pierscionkach z automatu, wiezy Eiffel'a i innych sprawach... Część III

Hej Andżela
Widzę, że nie tylko ja tak mam Dzisiaj się już chciałam zabrać za sprzątanie, tak mi się wszystko pomieszało
Zaraz idę porobić brzuszki na tym cudownym urządzeniu Jakoś odkąd je mamy mam naprawdę ochotę do robienia brzuszków


Dziewczyny, jeśli lubicie Mango (ten sklep z ciuchami, a nie to Mango z Tv ) to możecie skorzystać ze zniżek na zakupy. 40% dają, co wydaje mi się naprawdę dużo!!! Tutaj macie link:
http://shop.mango.com/home.faces?state=she_060_IN
Trzeba kliknąć na "very exclusive people" i się zapisać. Zaraz po zapisaniu dostaje się kupon ze zniżką Ja już to zrobiłam i jak tylko będę w Poznaniu, to od razu ich odwiedzam
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-02, 12:31   #3589
wakiki
Zakorzenienie
 
Avatar wakiki
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Zebrzydowice
Wiadomości: 3 125
Dot.: O pierscionkach z automatu, wiezy Eiffel'a i innych sprawach... Część III

Cytat:
Napisane przez Forget_me Pokaż wiadomość
Hej Monia
Ale mi narobiłaś smaka na taki koktajl Chętnie bym sobie teraz taki wypiła Moja mama chciała robić jeszcze wieczorem koktajl, ale już nie mieliśmy siły na jego wypicie, bo tak nas trzymało po obiedzie i po deserze

Sprobuj, jest boski wieczorem też zrobię a na obiad będzie spaghetti z brokułami zastanawiam się tylko czy sos pomidorowy czy serowy.. ale serowy chyba bardziej mi pasuje do nich
mango zaraz odwiedzę

właśnie odebrałam torbę ale nie przyglądałam się jej na razie- jutro to zrobię i jutro strzelę Wam fotki


zadzwonił do mnie facet z biura nieruchomości i powiedział że takiego fajnego domu w Dębowcu już nie ma a dziś mieliśmy go oglądać na tym w sumie nam zależało bo i miejsowość ładna, łatwo z dojazdem, tanio
ale pojedziemy dziś obejrzeć inny dom (z tego z samego biura), zobaczymy co tutaj będzie..
wakiki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-02, 13:12   #3590
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: O pierscionkach z automatu, wiezy Eiffel'a i innych sprawach... Część III

Cosik mi net przestał działać, dopiero teraz dało radę go załączyć Dzięki temu zabrałam się za wypisywanie wniosku do urzędu, bo mamy kolega niby zabrał się za wrysowywanie mapek więc może jak dobrze pójdzie, to jutro uda się zanieść dokumenty do gminy A jak nie jutro, to już napewno w przyszłym tygodniu


Monia, też będę dzisiaj robiła koktajl i też z truskawek i bananów Taką mi na niego ochotę z samego rana zrobiłaś, że muszę go koniecznie zrobić Do brokuł bardziej pasuje sosik serowy Może też w jakiś dzień zrobię makaron z brokułami, bardzo dawno go nie jadłam
Bardzo współczuję, że kolejny domek Wam sprzedali Ale może ten, który dzisiaj będziecie oglądać okaże się być ładnym Trzymam za t kciuki
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-02, 15:26   #3591
Esti10
Zakorzenienie
 
Avatar Esti10
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12 807
Dot.: O pierscionkach z automatu, wiezy Eiffel'a i innych sprawach... Część III

Cytat:
Napisane przez aalegna Pokaż wiadomość
Esterko masz niesamowitych teściów!!! Extra niespodzianke wam przygotowali Mama Ani też się postarała, super
Ja byłam u mamy u przymiarki bo mi bolerko do sukni szyje, złożyła nam życzenia i obdarowała symbolicznie czekoladą
A teściowa tak to biadoli że synek nie zadzwoni żeby sie zapytać jak się mama czuje, a sama nawet nie zadzwoniła do synka z życzeniami!!!!! Brak słów normalnie, ona nigdy do nas nie dzwoni pierwsza! Nie wiem naprawde o co jej chodzi..... ciągle tylko powtarza że bedzie nas tak samo odwiedzała często jak my ją, tylko że Darek był u niej na Dzień Matki a jej ciężko było wybrać nawet nr tel do synka
Anka twoi teściowie też dali popis na całej linii!!!! Zachowali się baaaaardzo nieładnie, ale czego innego można się było po nich spodziewać...

---------- Dopisano o 21:09 ---------- Poprzedni post napisano o 21:06 ----------


Świetny plan!! Trzymam kciuki żeby udało się go zrealizować Ja bym chciała ten rocznicowy weekend nad morze jechać... mam nadzieję że mąż się postara i dostanie wolne już od piątku, a może i od czwartku bo to akurat ten długi weekend po Bożym Ciele będzie

---------- Dopisano o 21:13 ---------- Poprzedni post napisano o 21:09 ----------



Niestety nie da się już mojego biurka nigdzie przemieścić.... ale klima dziś po 2 godz chłodzenia zaczęła kapać i mieliśmy małe bajorko w gabinecie, więc trzeba było wyłączyć W sumie nie wiało aż tak mocno, tylko dobijała mnie ta różnica temp jak otwieram drzwi i wywołuję pacjentów, bo na poczekalni duchota a w środku zimne powiewy.

A torebka jest świetna!!!
Andzelka no postarali sie i nas bardzo zaskoczyli tak nam sie milo zrobilo
No ja mam tez nadzieje, ze pojedziemy teraz sie jeszcze zastanawiamy nad opcja zeby jechac tylko do Wroclawia i tam zostac na noc no ale musimy pomyslec.

Badziew z ta klima zebys tylko chora nie byla bidulko jak Cie beda tak chlodzic

Mam nadzieje, ze wam tez wypali wasz wyjazd nad morze super moj mezus do mnie wczoraj mowil ze moze pojedziemy w piatek wieczorem nad morze bedziemy cala sobote i w nocy wrocimy on chyba oszalal wybilam mu to z glowy ale wiadomo super tak nad morze chetnie bym pojechala

---------- Dopisano o 16:26 ---------- Poprzedni post napisano o 15:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Tygrysek_aa Pokaż wiadomość
Esti-u mnie burza była wczoraj,a dziś tylko lało...
Moja Mama też nam dała słodkości i pieniążki, żebyśmy sobie coś kupili
o 17 poszłam z Mamą (R. w pracy był do 18) do mojego Brata do domu (miał być grill,ale pogoda pokrzyżowała plany)-oczywiście ja do Chrześnicy
zjadłyśmy ciacho i poszłam do domu-a tam niespodzianka-Teściowie ze Szwagrem wpadli-dostałam ładniutki lawendowy taki lakier do paznokci, a R.jakiś też drobiazg-przynieśli tez balony
zjedliśmy lody, wypiliśmy winko,a chłopaki - jak dzieci-powygłupiali się z tymi balonami i było wesolutko
bardzo miłe to popołudnie było-i z Mamą i z Teściami

---------- Dopisano o 22:05 ---------- Poprzedni post napisano o 22:04 ----------


no i super pomysł oby pogoda była sprzyjająca!

---------- Dopisano o 22:06 ---------- Poprzedni post napisano o 22:05 ----------


Fajną Wam mama zrobiła niespodziankę-smakowitą taką
a Teściowie-jak piszesz-brak słów.

---------- Dopisano o 22:07 ---------- Poprzedni post napisano o 22:06 ----------


Super,że projekt już oddany=szybko już teraz pójdzie
Agusia widze was tez zaskoczyli wszyscy i mieliscie niespodzianke fajnie
Mam nadzieje, ze pojedziemy i pogoda bedzie ladna na chwile obecna w sobote ma byc 28st i slonce
__________________
Jesteśmy razem od 01.06.2001
Zaręczyny były 06.06.2007
Nasz Ślub odbył się 05.06.2010
Esti10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-02, 15:46   #3592
Esti10
Zakorzenienie
 
Avatar Esti10
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12 807
Dot.: O pierscionkach z automatu, wiezy Eiffel'a i innych sprawach... Część III

[QUOTE=Forget_me;27259113]


Esti, macie świetne plany na tą rocznicę!!! Ja myślałam, że skoczymy na spontana nad morze, ale niestety Piotrka szkoła pokrzyżowała nam plany Nawet wspólnie rocznicowego śniadanka nie zjemy Jeszcze żeby było ciekawiej akurat w niedzielę Piotrek ma jakiś egzamin Dobre jest chociaż to, że zawsze w niedzielę miał do 18:30, a teraz ma tylko do 13:00 Więc jak wróci jedziemy gdzieś na jakiś fajny obiad Nie mamy jeszcze tylko wybranego miejsca ale wczoraj uznaliśmy, że napewno gdzieś poza miasto, bo w mieście to możemy zjeść w każdej chwili Co do reszty dnia nic nie mamy ustalone


Anulka tak mi przykro, ze oni tak Cie traktuja jak mozna byc tak wrednym To co Piotrek mowi to chyba sam w to nie wierzy jak mozna jemu zlozyc a Tobie nie bo nie jestes ich dzieckiem no i co z tego? to moi tescie tez powinni dac tylko prezent mezowi a mnie olac bo nie jestem ich corka

Kapa straszna z ta szkola ale nie jest tak zle bo do 13 to troche jeszcze z dnia macie takze mozecie sobie cos zorganizowac
Jak ja Ci zazdroszcze, ze masz tak blisko nad morze i mozesz sobie tak spontanicznie tam wyskoczyc ja tez tak chce

---------- Dopisano o 16:46 ---------- Poprzedni post napisano o 16:40 ----------

Cytat:
Napisane przez wakiki Pokaż wiadomość


Esti u mnie była taka ulewa że w Cieszynie ulice zamieniły się w rzeki a ja akurat jechałam samochodem

Wczoraj teściowa poczęstowała nas truskawkami i sałatką owocową
ja chciałam zrobić jeszcze koktajl owocowy ale Waldek chciał już iść spać (wróciłam przed 22..) więc koktajl z truskawek, banana i kiwi zrobiłam dziś rano- będzie miał jak wróci z pracy

Aniu Twoi teściowie jak zwykle przeszli samych siebie..też bym tak zrobiła na Twoim miejscu..

Esti super plan macie na rocznicę ja jeszcze nie wiem co z naszą- czy robimy grilla wieczorem dla rodziny czy nie..

Andżela to ładne jaja z tą klimatyzacją..

uciekam do pracy, pewnie popołudniu do Was zajrzę
Monia to widze, ze u Ciebie tez strasznie lalo chyba nawet jeszcze gorzej
Pomysl meza bardzo mi sie spodobal zobaczymy czy nam wypali
__________________
Jesteśmy razem od 01.06.2001
Zaręczyny były 06.06.2007
Nasz Ślub odbył się 05.06.2010
Esti10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-02, 20:10   #3593
meg22
Zakorzenienie
 
Avatar meg22
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 13 986
Dot.: O pierscionkach z automatu, wiezy Eiffel'a i innych sprawach... Część III



No i mam aparacik za zębach

Jutro rano lecę do promotora dać mu pracę do sprawdzenia... mam nadzieję, że nie będzie wgłębiał się w moją pracę, bo końcówkę napisałam na odwal
__________________
"Zaiste, chciałoby się powiedzieć, że ludzie są diabłami na ziemi, a zwierzęta dręczonymi przez nich duszami"
meg22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-03, 07:36   #3594
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: O pierscionkach z automatu, wiezy Eiffel'a i innych sprawach... Część III

Hej dziewczęta
U mnie dziś jest przepięknie Ptaszki śpiewają, słoneczko świeci, a ja nawet jestem wyspana Dziś będę miała troszkę pracy, bo chcę wysprzątać możliwie jak najwięcej pokoi, żeby jutro zostało tylko pieczenie ciacha i robienie sałatki
Wieczorkiem Piotrek ma dać szanownej teściowej znać, że jej plan się nie powiedzie i nie spędzi z nami rocznicy Zapewne będzie wypytywać, co tego dnia robimy, ale muszę poprosić Piotrka, żeby jej nic nie mówił Znowu się wkurzy


Esti, wczoraj wszystko Piotrkowi wygarnęłam Że jeśli chodzi o dzień dziecka i urodziny, to mi się życzenia nie należą, ale jego rodzicom to owszem!!! I że skoro ja ni jestem traktowana przez nich jak dziecko, to z jakiej paki ja mam ich traktować jak rodziców Powiedziałam też, że na dzień ojca napewno z nim nie pojadę i proszę, żeby w moim imieniu życzeń nie składał. To samo się tyczy urodzin. Powiedziałam też, że mógł Piotrek też się odezwać, jak mu życzenia składali, że mi też by się należały, bo ja sama w swoim imieniu stawać nie będę i że wydaje mi się, że to mój mąż powinien stać za mną murem.
Ogólnie wyrzuciła z siebie wszystko i od razu poczułam się lepiej


Madziula, powodzenia u promotora
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-03, 09:49   #3595
wakiki
Zakorzenienie
 
Avatar wakiki
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Zebrzydowice
Wiadomości: 3 125
Dot.: O pierscionkach z automatu, wiezy Eiffel'a i innych sprawach... Część III



Madziu powodzenia
wrzucam Wam fotki torebki- co myślicie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC01480.jpg (74,3 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01481.jpg (86,7 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01482.jpg (71,9 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01483.jpg (94,3 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01484.jpg (77,0 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 001.jpg (69,8 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 002.jpg (69,2 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 005.jpg (66,0 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 006.jpg (55,2 KB, 17 załadowań)
wakiki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-03, 09:55   #3596
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: O pierscionkach z automatu, wiezy Eiffel'a i innych sprawach... Część III

Cytat:
Napisane przez wakiki Pokaż wiadomość


Madziu powodzenia
wrzucam Wam fotki torebki- co myślicie?

Monia, jaka Ty jesteś szczuplutka I jakie masz krótkie włosy
Torebka bardzo ładna, ale bardziej zachwyciły mnie baletki
Świetne są!!! Gdzie je kupiłaś?
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-03, 10:09   #3597
wakiki
Zakorzenienie
 
Avatar wakiki
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Zebrzydowice
Wiadomości: 3 125
Dot.: O pierscionkach z automatu, wiezy Eiffel'a i innych sprawach... Część III

Cytat:
Napisane przez Forget_me Pokaż wiadomość
Monia, jaka Ty jesteś szczuplutka I jakie masz krótkie włosy
Torebka bardzo ładna, ale bardziej zachwyciły mnie baletki
Świetne są!!! Gdzie je kupiłaś?

Dziękuję
a włosy to ja Wam miałam już dawno pokazać teraz już i tak sporo odrosły

a baletki kupiłam przez wizaż (https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=511478)
też mi się podobają

Edytowane przez wakiki
Czas edycji: 2011-06-03 o 10:11
wakiki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-03, 10:12   #3598
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: O pierscionkach z automatu, wiezy Eiffel'a i innych sprawach... Część III

Cytat:
Napisane przez wakiki Pokaż wiadomość
Dziękuję
a włosy to ja Wam miałam już dawno pokazać teraz już i tak sporo odrosły

a baletki kupiłam przez wizaż (https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=511478 )
też mi się podobają
Właśnie, każda z nas miała wrzucić fotki po wizycie u fryzjera, ale tylko Aga z tego co pamiętam to zrobiła Ja teraz 24 idę i przy okazji się obetnę, więc wrzucę bo teraz już odrosły i nie ma żadnego efektu
Figurki to Ci zazdroszczę
A baletki to chyba też muszę sobie kupić, bo są piękne I ten kolorek
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-03, 10:14   #3599
wakiki
Zakorzenienie
 
Avatar wakiki
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Zebrzydowice
Wiadomości: 3 125
Dot.: O pierscionkach z automatu, wiezy Eiffel'a i innych sprawach... Część III

Cytat:
Napisane przez Forget_me Pokaż wiadomość
Właśnie, każda z nas miała wrzucić fotki po wizycie u fryzjera, ale tylko Aga z tego co pamiętam to zrobiła Ja teraz 24 idę i przy okazji się obetnę, więc wrzucę bo teraz już odrosły i nie ma żadnego efektu
Figurki to Ci zazdroszczę
A baletki to chyba też muszę sobie kupić, bo są piękne I ten kolorek
Przyznaję się bez bicia że uciekło mi to to teraz czekamy na Twoje fotki
Aniu ale przecież Ty jesteś szczuplutka

a torbę myślisz zostawić czy zwrócić? bo ja się waham
wakiki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-03, 10:22   #3600
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: O pierscionkach z automatu, wiezy Eiffel'a i innych sprawach... Część III

Cytat:
Napisane przez wakiki Pokaż wiadomość
Przyznaję się bez bicia że uciekło mi to to teraz czekamy na Twoje fotki
Aniu ale przecież Ty jesteś szczuplutka

a torbę myślisz zostawić czy zwrócić? bo ja się waham

Mi też się zapomniało Ale obiecuję poprawę Pewnie od razu wrzucę Wam fotki mojego stroju weselnego
W ostatnim czasie mi się przytyło i staram się z tym walczyć Czekam, aż Piotrek będzie po sesji i będziemy mogli zacząć jeździć na rowerkach Na razie walczę z brzuchem

Powiem Ci, ze torba jest fajna, ale wydaje mi się, że bardziej by zyskała, jakby miała inny kolor Jest duża, ma fajny kolorek, ale mi on jakoś do tego modelu nie pasuje
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:55.