Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3 - Strona 128 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-02-21, 18:42   #3811
SoftClassic
Raczkowanie
 
Avatar SoftClassic
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 234
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3

[1=7b876ccefd4157b39b86852 d237c1fcdcf44b9c3_6485007 1d5e54;87604381]SoftClassic - nie wiem, czy nie będziesz musiała zmienić nicka na... Flamboyant Gamine W tych kobiecych stylizacjach widać, ile masz pierwiastka yang w sobie i dużo gaminowych cech w wyglądzie.[/QUOTE]

Powiem tak: w tej chwili przeżywam całkowite zwątpienie Kibbe'owe.

Wydaje mi się, że w zależności od dnia potrafię w jednej i tej samej rzeczy wyglądać zupełnie inaczej niż dnia poprzedniego. Ba, nawet tego samego dnia efekt bywa zupełnie inny rano niż wieczorem!

Kiedyś robiłam sobie zdjęcia rano, tuż przed pracą i zauważyłam, że jest to kontraproduktywne o tyle, że przed wypiciem kawy i ogólnym "rozruszaniem się" twarz jest jakaś taka napuchnięta i nabiera ogólnie właśnie jakiejś ciężkości i bardzo męskich rysów. Po godzinie, dwóch, ten efekt znika. Twarz nabiera lekkości, wysmukla się i odpręża.

W dniu robienia ostatnich zdjęć byłam po zarwanej nocce, miałam też fatalny dzień, dużo zmartwień i stresu, wisielczy humor, byłam przed miesiączką i to wszystko niestety bardzo na tych zdjęciach jest widoczne na twarzy. (Oczywiście wpływ na sylwetkę pozostaje ten sam, ale ocena działania na twarz to przecież jedno z istotniejszych kryteriów.)

W stylu TR czułam się jednak faktycznie niezbyt dobrze i prawdę mówiąc od samego początku mnie od niego instynktownie bardzo, bardzo odrzucało. Czułam jakiś opór przed tymi wszystkimi baskinkami, ornamentami i falbankami . Nie wiem, czy można dobrze wyglądać i promienieć w czymś, co z góry odrzucamy i czego po prostu nie znosimy ?

Co do FG - tu już prędzej, choć zupełnie nie wiem, jak się za niego zabrać i od czego wogóle zacząć...

Edytowane przez SoftClassic
Czas edycji: 2020-02-21 o 18:43
SoftClassic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-21, 19:04   #3812
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;87606617]Wszystkim Naturalom? Mnie zawsze pasują proste nogawki, a D żadnym raczej nie jestem, więc wróciłam do punktu wyjścia- SC lub SN[/QUOTE]

Wszystkim G pasują skin-thight pants i spodnie przykrótkie - wydaje mi się, że jeśli są przykrótkie, to mogą być dowolnej szerokości, od rurek, przez proste po dzwonowate.
Kupiłam w końcu te przykrótkie dzwony KLIK i dałam je krawcowej do normalnego obrębienia, bo nie lubię takich niechlujnych wykończeń i chciałam, żeby dzieki temu nogawka zrobiła się trochę sztywniejsza i trzymająca formę. I fajnie wyszło, pasują mi do wielu rzeczy. Tylko niestety tania marka, więc farbują

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;87606617]Taka bluzka mogłaby być, w opcji z paskiem? https://www.peek-cloppenburg.pl/comm...wy-1056551_10/[/QUOTE]

Może dla SG.

---------- Dopisano o 20:04 ---------- Poprzedni post napisano o 19:46 ----------

Cytat:
Napisane przez SoftClassic Pokaż wiadomość
Co do FG - tu już prędzej, choć zupełnie nie wiem, jak się za niego zabrać i od czego wogóle zacząć...
To KLIK. Tylko FG mogłaby w tym dobrze wyglądać.
Ewentualnie może to KLIK, ale kolor taki se, ja wyglądam okropnie w takich majtkowych różach na dużej powierzchni ciała.

Ogólnie FG ma fajne kiecki na różnych propozycjach, a jak przychodzi do szukania po sklepach, to nic nie ma.

Edytowane przez chimay
Czas edycji: 2020-02-21 o 19:06
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-21, 19:15   #3813
SoftClassic
Raczkowanie
 
Avatar SoftClassic
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 234
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość

To KLIK. Tylko FG mogłaby w tym dobrze wyglądać.

No to już wiem, że przygody z FG nie mam nawet po co zaczynać.

Przejrzałam wytyczne z getthelook.pl i jeśli coś w moim przypadku kategorycznie nie wchodzi w rachubę, to są to: spódniczki mini, spodnie slim i skinny oraz obcisłe (nie tylko dopasowane) stylizacje.

Jakiś tam poziom asymetrii jest dla mnie w porządku, ale aż takiego natężenia chaosu nie uniosę.
SoftClassic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-21, 19:17   #3814
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Wszystkim G pasują skin-thight pants i spodnie przykrótkie - wydaje mi się, że jeśli są przykrótkie, to mogą być dowolnej szerokości, od rurek, przez proste po dzwonowate.
Kupiłam w końcu te przykrótkie dzwony KLIK i dałam je krawcowej do normalnego obrębienia, bo nie lubię takich niechlujnych wykończeń i chciałam, żeby dzieki temu nogawka zrobiła się trochę sztywniejsza i trzymająca formę. I fajnie wyszło, pasują mi do wielu rzeczy. Tylko niestety tania marka, więc farbują



Może dla SG.
No ja uwielbiam przykrótkie- rurki lub proste, bo dzwonów przykrótkich nie miałam, ale też lubię takie podpinane paskiem do guzika po zewnętrznej stronie nogawki (jak bluzki czasem mają). Natomiast długie to tylko proste wyglądają w miarę dobrze na mnie. Ewentualnie poszerzane do dołu, ale z cienkiego materiału, jak dla SC- kiedyś hitem były u mnie takie z cienkiego dżinsu; ale szerokie typu palazzo to byłoby za wiele- nie wiem, dla kogo takie są- FN?



No patrz, a myślałam, że to taki balans pomiędzy SC a SN będzie

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2020-02-21 o 19:19
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-21, 19:28   #3815
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3

Cytat:
Napisane przez silver_lining Pokaż wiadomość
Jak Ty sobie właściwie uświadomiłaś że jesteś FG a nie SC?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Maggie Q mnie właściwie zdiagnozowała 2 lata po tym jak wcześniej na wątku po dyskusjach i masie zdjęć padło przypuszczenie, że chyba będę SC albo C. Ja się sama na starcie uznałam za DC, bo mi moja poważna, wyniosła twarz pasowała do DC. Ale nie chciałam podkreślać tej ostrości twarzy, więc się robiłam na SC przez 2 lata i wrzucałam dalej sporo zdjęć narzekając, że mi prawie nic nie pasuje. Co jakiś czas dziewczyny mi pisały, że może jednak nie będę tym SC, skoro trudno mi coś dobrać. Testowałam w międzyczasie też inne typy, ale akurat FG odrzuciłam automatycznie i nigdy się nawet nie zgłębiłam we właściwe linie. Wydawało mi się, że ten typ jest tak ekscentryczny i wywalony w kosmos, że z moją poważną twarzą nie może mi pasować.

---------- Dopisano o 20:28 ---------- Poprzedni post napisano o 20:18 ----------

Cytat:
Napisane przez SoftClassic Pokaż wiadomość
No to już wiem, że przygody z FG nie mam nawet po co zaczynać.

Przejrzałam wytyczne z getthelook.pl i jeśli coś w moim przypadku kategorycznie nie wchodzi w rachubę, to są to: spódniczki mini, spodnie slim i skinny oraz obcisłe (nie tylko dopasowane) stylizacje.

Jakiś tam poziom asymetrii jest dla mnie w porządku, ale aż takiego natężenia chaosu nie uniosę.
A jak to u Ciebie wygląda z przykrótkimi spodniami? Nawet nie musisz kupować, tylko podwinąć dżinsy, które już masz tak żeby odsłonić kostkę i trochę ponad. Do tego na przykład konstrastowy kolorystycznie t-shirt, z grubszego materiału, żeby nie wisiał jak naturalowe, dobrze jakby miał jakiś nadruk, wsadzić z jednej strony w spodnie (bo asymetria). To taki na szybko test na gaminy.

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;87606799]No ja uwielbiam przykrótkie- rurki lub proste, bo dzwonów przykrótkich nie miałam, ale też lubię takie podpinane paskiem do guzika po zewnętrznej stronie nogawki (jak bluzki czasem mają). Natomiast długie to tylko proste wyglądają w miarę dobrze na mnie. Ewentualnie poszerzane do dołu, ale z cienkiego materiału, jak dla SC- kiedyś hitem były u mnie takie z cienkiego dżinsu; ale szerokie typu palazzo to byłoby za wiele- nie wiem, dla kogo takie są- FN?[/QUOTE]

Na pewno dla FN, nie wiem czy dla kogoś jeszcze, pewnie zalezy od materiału.

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;87606799]No patrz, a myślałam, że to taki balans pomiędzy SC a SN będzie [/QUOTE]

Wydaje mi się, że ta bluzka nie skrzywdziłaby SN.

Edytowane przez chimay
Czas edycji: 2020-02-21 o 19:30
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-21, 19:57   #3816
silver_lining
Zadomowienie
 
Avatar silver_lining
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 1 423
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Maggie Q mnie właściwie zdiagnozowała 2 lata po tym jak wcześniej na wątku po dyskusjach i masie zdjęć padło przypuszczenie, że chyba będę SC albo C. Ja się sama na starcie uznałam za DC, bo mi moja poważna, wyniosła twarz pasowała do DC. Ale nie chciałam podkreślać tej ostrości twarzy, więc się robiłam na SC przez 2 lata i wrzucałam dalej sporo zdjęć narzekając, że mi prawie nic nie pasuje. Co jakiś czas dziewczyny mi pisały, że może jednak nie będę tym SC, skoro trudno mi coś dobrać. Testowałam w międzyczasie też inne typy, ale akurat FG odrzuciłam automatycznie i nigdy się nawet nie zgłębiłam we właściwe linie. Wydawało mi się, że ten typ jest tak ekscentryczny i wywalony w kosmos, że z moją poważną twarzą nie może mi pasować.

---------- Dopisano o 20:28 ---------- Poprzedni post napisano o 20:18 ----------



A jak to u Ciebie wygląda z przykrótkimi spodniami? Nawet nie musisz kupować, tylko podwinąć dżinsy, które już masz tak żeby odsłonić kostkę i trochę ponad. Do tego na przykład konstrastowy kolorystycznie t-shirt, z grubszego materiału, żeby nie wisiał jak naturalowe, dobrze jakby miał jakiś nadruk, wsadzić z jednej strony w spodnie (bo asymetria). To taki na szybko test na gaminy.



Na pewno dla FN, nie wiem czy dla kogoś jeszcze, pewnie zalezy od materiału.



Wydaje mi się, że ta bluzka nie skrzywdziłaby SN.


No to właściwie też łatwo z Tobą nie było

Tak oglądam pinteresty, bo mo się nudzi w pociągu strasznie i zastanawiam się dla kogo byłby taki zestaw:IMG_6946.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
silver_lining jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-21, 20:01   #3817
SoftClassic
Raczkowanie
 
Avatar SoftClassic
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 234
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość

A jak to u Ciebie wygląda z przykrótkimi spodniami? Nawet nie musisz kupować, tylko podwinąć dżinsy, które już masz tak żeby odsłonić kostkę i trochę ponad. Do tego na przykład konstrastowy kolorystycznie t-shirt, z grubszego materiału, żeby nie wisiał jak naturalowe, dobrze jakby miał jakiś nadruk, wsadzić z jednej strony w spodnie (bo asymetria). To taki na szybko test na gaminy.

W albumie na przedostatnim zdjęciu mam na sobie spodnie 3/4, ale może dziwnie się to prezentować , bo mam do nich moje domowe klapki . Nie wiem, trudno mi ocenić, ale chyba jest OK.
(Edit: choć dziś doszłam do wniosku, że w najbrzydszej sukience wyglądam lepiej, niż w najpiękniejszych spodniach i nie wiem, o czym to może świadczyć...).

Edytowane przez SoftClassic
Czas edycji: 2020-02-21 o 20:03
SoftClassic jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-02-21, 20:05   #3818
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3

Cytat:
Napisane przez SoftClassic Pokaż wiadomość
No to już wiem, że przygody z FG nie mam nawet po co zaczynać.

Przejrzałam wytyczne z getthelook.pl i jeśli coś w moim przypadku kategorycznie nie wchodzi w rachubę, to są to: spódniczki mini, spodnie slim i skinny oraz obcisłe (nie tylko dopasowane) stylizacje.

Jakiś tam poziom asymetrii jest dla mnie w porządku, ale aż takiego natężenia chaosu nie uniosę.
Na moim własnym przykładzie powiem Ci, że jednak warto przetestować, a nie bazować na uprzedzeniach i wyobrazeniach tworzonych w głowie. Tę kieckę specjalnie pokazałam Ci taką odjechaną, bo moim zdaniem tylko FG może ona pasować, ale to nie znaczy, że FG musi nosić tylko takie ciuchy. Ja bym ja chętnie przynierzyła, ale nigdy w życiu bym nie nosiła. Ciuchy FG to też nie musi być druga skóra. I moim zdaniem także FG może mieć szafę kapsułową bez jakiejś wielkiej ekstrawagancji.

Cytat:
Napisane przez silver_lining Pokaż wiadomość
No to właściwie też łatwo z Tobą nie było

Tak oglądam pinteresty, bo mo się nudzi w pociągu strasznie i zastanawiam się dla kogo byłby taki zestaw:Załącznik 7708703


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Powiedziałabym, że SD, chociaż może nie wszystkie elementy, ale to dla mnie styl diva chic.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-21, 20:16   #3819
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3

Cytat:
Napisane przez silver_lining Pokaż wiadomość
No to właściwie też łatwo z Tobą nie było

Tak oglądam pinteresty, bo mo się nudzi w pociągu strasznie i zastanawiam się dla kogo byłby taki zestaw:Załącznik 7708703


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Dla FN

Tak zerknęłam teraz na te ostatnie Twoje zdjęcia i sukienka w niebiesko- zielone kwiatki oraz zielona bluzka coś takiego robią z Twoją twarzą, że wygląda na jakby łagodnie zmiękczoną w wyrazie
A może Tobie byłoby dobrze w tej bluzce Comma z P&C, którą zalinkowałam, bo wydaje mi się, że takie nieco mniej realistyczne kwiatki byłyby lepsze, a fason też by Ci pasował (z paskiem lub bez), również na podstawie tych wcześniejszych zdjęć, tylko ten może taki w kierunku SN byłby właśnie
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-21, 20:21   #3820
silver_lining
Zadomowienie
 
Avatar silver_lining
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 1 423
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;87606928]Dla FN

Tak zerknęłam teraz na te ostatnie Twoje zdjęcia i sukienka w niebiesko- zielone kwiatki oraz zielona bluzka coś takiego robią z Twoją twarzą, że wygląda na jakby łagodnie zmiękczoną w wyrazie
A może Tobie byłoby dobrze w tej bluzce Comma z P&C, którą zalinkowałam, bo wydaje mi się, że takie nieco mniej realistyczne kwiatki byłyby lepsze, a fason też by Ci pasował (z paskiem lub bez), również na podstawie tych wcześniejszych zdjęć, tylko ten może taki w kierunku SN byłby właśnie [/QUOTE]



Patrzyłam an tą bluzkę ale muszę sprawdzić czy da się to do mnie zamowic. Generalnie to ja jestem
Chyba na etapie gdzie wzorków jakie są dobre a jakie nie zupełnie nie ogarniam. Próbowałam bardziej przetestować kroje od których do tej pory stroniłam bardzo.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
silver_lining jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-21, 20:23   #3821
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3

Cytat:
Napisane przez SoftClassic Pokaż wiadomość

Powiem tak: w tej chwili przeżywam całkowite zwątpienie Kibbe'owe.

Wydaje mi się, że w zależności od dnia potrafię w jednej i tej samej rzeczy wyglądać zupełnie inaczej niż dnia poprzedniego. Ba, nawet tego samego dnia efekt bywa zupełnie inny rano niż wieczorem!

Kiedyś robiłam sobie zdjęcia rano, tuż przed pracą i zauważyłam, że jest to kontraproduktywne o tyle, że przed wypiciem kawy i ogólnym "rozruszaniem się" twarz jest jakaś taka napuchnięta i nabiera ogólnie właśnie jakiejś ciężkości i bardzo męskich rysów. Po godzinie, dwóch, ten efekt znika. Twarz nabiera lekkości, wysmukla się i odpręża.

W dniu robienia ostatnich zdjęć byłam po zarwanej nocce, miałam też fatalny dzień, dużo zmartwień i stresu, wisielczy humor, byłam przed miesiączką i to wszystko niestety bardzo na tych zdjęciach jest widoczne na twarzy. (Oczywiście wpływ na sylwetkę pozostaje ten sam, ale ocena działania na twarz to przecież jedno z istotniejszych kryteriów.)
No właśnie ja też wyglądam inaczej, kiedy mam pełen makijaż, a inaczej, kiedy tylko się mazne korektorem do pracy. Na zmęczona i tak wyglądam zawsze :p. Bardzo dużo zmieniają też u mnie włosy. To wszystko też pewnie wpływa na to, jak wyglądamy w danym ubraniu.

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Na moim własnym przykładzie powiem Ci, że jednak warto przetestować, a nie bazować na uprzedzeniach i wyobrazeniach tworzonych w głowie. Tę kieckę specjalnie pokazałam Ci taką odjechaną, bo moim zdaniem tylko FG może ona pasować, ale to nie znaczy, że FG musi nosić tylko takie ciuchy. Ja bym ja chętnie przynierzyła, ale nigdy w życiu bym nie nosiła.
Ja bym chętnie nosiła

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-02-21, 20:42   #3822
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3

Cytat:
Napisane przez SoftClassic Pokaż wiadomość
W albumie na przedostatnim zdjęciu mam na sobie spodnie 3/4, ale może dziwnie się to prezentować , bo mam do nich moje domowe klapki . Nie wiem, trudno mi ocenić, ale chyba jest OK.
(Edit: choć dziś doszłam do wniosku, że w najbrzydszej sukience wyglądam lepiej, niż w najpiękniejszych spodniach i nie wiem, o czym to może świadczyć...).
Nie jest Ci źle w tych spodniach capri, ale one są bardzo grzeczne, a mnie chodzi o trochę co innego.
Wrzuciłam do albumu zdjęcie z moich najpierwsiejszych przymiarek w stylu FG, gdzie nie miałam w ogóle nic w domu w tym stylu, więc podwinęłam dżinsy, zrobiłam z koszulki od piżamy cropa topa i zarzuciłam kurtkę mojego faceta. Zestaw jest okropnie niewyjściowy, ale chodziło mi tylko o spróbowanie w ogóle konceptu FG. I porównanie tego z moimi moim zdaniem dobrze dobranymi ciuchami classikowymi. To co ten niewyjściowy zestaw zrobił z moją twarzą w porównaniu z tym, co robiły ciuchy classikowe było nie do zignorowania.


silver_lining, teraz dopiero widzę tę szarą sukienkę w delikatną panterkę i podobasz mi się w niej. To byłaby kolejna wskazówka w stronę SN.

---------- Dopisano o 21:42 ---------- Poprzedni post napisano o 21:36 ----------

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;87606948]
Ja bym chętnie nosiła

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Spróbuj
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-21, 20:51   #3823
silver_lining
Zadomowienie
 
Avatar silver_lining
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 1 423
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;87606948]No właśnie ja też wyglądam inaczej, kiedy mam pełen makijaż, a inaczej, kiedy tylko się mazne korektorem do pracy. Na zmęczona i tak wyglądam zawsze :p. Bardzo dużo zmieniają też u mnie włosy. To wszystko też pewnie wpływa na to, jak wyglądamy w danym ubraniu.



Ja bym chętnie nosiła

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]



No właśnie włosy... ja bym chciała coś zmienić we fryzurze, ale obawiam się iść do fryzjera zanim nie ustalę w która stronę idę z Kibbe bo boje się wielkiego fiaska.

Nie lubię gładko zaczesanych włosów do tylu, ale w praktyce dość często tak chodzę ze względu na prace w laboratorium. Jakiś czas temu miałam krótkie które kręciłam, ale potem jak zwykle wróciłam do zapuszczania, bo nie miałam czasu ich układać.

No a teraz mnie znowu korci coś z nimi zmienić.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 21:47 ---------- Poprzedni post napisano o 21:44 ----------

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Nie jest Ci źle w tych spodniach capri, ale one są bardzo grzeczne, a mnie chodzi o trochę co innego.

Wrzuciłam do albumu zdjęcie z moich najpierwsiejszych przymiarek w stylu FG, gdzie nie miałam w ogóle nic w domu w tym stylu, więc podwinęłam dżinsy, zrobiłam z koszulki od piżamy cropa topa i zarzuciłam kurtkę mojego faceta. Zestaw jest okropnie niewyjściowy, ale chodziło mi tylko o spróbowanie w ogóle konceptu FG. I porównanie tego z moimi moim zdaniem dobrze dobranymi ciuchami classikowymi. To co ten niewyjściowy zestaw zrobił z moją twarzą w porównaniu z tym, co robiły ciuchy classikowe było nie do zignorowania.





silver_lining, teraz dopiero widzę tę szarą sukienkę w delikatną panterkę i podobasz mi się w niej. To byłaby kolejna wskazówka w stronę SN.

---------- Dopisano o 21:42 ---------- Poprzedni post napisano o 21:36 ----------





Spróbuj


A no właśnie to była jedyna sukienka, którą rozważałam czy nie kupić. Ale musiałam już wchodzić ze sklepu bo się spieszyłem na pociąg. Bo i kolory takie bardziej dla mnie i wzór mi dość odpowiadał i sam krój uważam za dość schlebiający sylwetce. Wydaje mi się, że wyglądam w niej zgrabnie i jakby lżej.

Te długości do pół łydki są teraz bardzo modne, ale wydaje mi się że mnie krzywdzą.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 21:51 ---------- Poprzedni post napisano o 21:47 ----------

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;87606928]Dla FN

Tak zerknęłam teraz na te ostatnie Twoje zdjęcia i sukienka w niebiesko- zielone kwiatki oraz zielona bluzka coś takiego robią z Twoją twarzą, że wygląda na jakby łagodnie zmiękczoną w wyrazie
A może Tobie byłoby dobrze w tej bluzce Comma z P&C, którą zalinkowałam, bo wydaje mi się, że takie nieco mniej realistyczne kwiatki byłyby lepsze, a fason też by Ci pasował (z paskiem lub bez), również na podstawie tych wcześniejszych zdjęć, tylko ten może taki w kierunku SN byłby właśnie [/QUOTE]



Tak sobie myśle, że w sumie chętnie bym przymierzyła ten zestaw z pinteresta, bo jak na niego patrzę to mnie bardzo pociąga.

A jeśli chodzi o wygląd twarzy, to też w tej przymierzalni było wyjątkowo łagodne światło. W pozostałych pomontowali takie ostre ze np moje uda wyglądały jakby się składały z samego celulitu a w zasadzie w dziennym świetle wyglądają naprawdę ładnie. Nie wiem gdzie jest logika w montowaniu takiego oświetlenia w przymierzalniami ze człowiek nie może patrzec na swoje odbicie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
silver_lining jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-22, 00:29   #3824
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3

Cytat:
Napisane przez silver_lining Pokaż wiadomość
Patrzyłam an tą bluzkę ale muszę sprawdzić czy da się to do mnie zamowic. Generalnie to ja jestem
Chyba na etapie gdzie wzorków jakie są dobre a jakie nie zupełnie nie ogarniam. Próbowałam bardziej przetestować kroje od których do tej pory stroniłam bardzo.
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
No właśnie ja cały czas podtrzymuję zdanie, że ta ciemna bluzka w kwiaty bez rękawów albo gładki zielony lub szary golf to było właśnie to
Cytat:
Napisane przez silver_lining Pokaż wiadomość
A jeśli chodzi o wygląd twarzy, to też w tej przymierzalni było wyjątkowo łagodne światło. W pozostałych pomontowali takie ostre ze np moje uda wyglądały jakby się składały z samego celulitu a w zasadzie w dziennym świetle wyglądają naprawdę ładnie. Nie wiem gdzie jest logika w montowaniu takiego oświetlenia w przymierzalniami ze człowiek nie może patrzec na swoje odbicie
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Przyznam, że przeszło mi to przez głowę, bo akurat chyba te dwa ciuchy są z innej przymierzalni

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Wrzuciłam do albumu zdjęcie z moich najpierwsiejszych przymiarek w stylu FG, gdzie nie miałam w ogóle nic w domu w tym stylu, więc podwinęłam dżinsy, zrobiłam z koszulki od piżamy cropa topa i zarzuciłam kurtkę mojego faceta. Zestaw jest okropnie niewyjściowy, ale chodziło mi tylko o spróbowanie w ogóle konceptu FG. I porównanie tego z moimi moim zdaniem dobrze dobranymi ciuchami classikowymi. To co ten niewyjściowy zestaw zrobił z moją twarzą w porównaniu z tym, co robiły ciuchy classikowe było nie do zignorowania.
Nooo..., na poprzednim kolażu porównującym te dwa style było wyraźnie widać różnicę w odbiorze, ale tutaj to już zupełnie jak w "teatrze jednego aktora"- jakbyś ze statecznej guwernantki przeistoczyła się w jej niesforną podopieczną

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2020-02-22 o 00:51
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-22, 07:47   #3825
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;87606948]
Ja bym chętnie nosiła
[/QUOTE]

Mnie też się bardzo podoba i pewnie bym zaryzykowała
Ale nie da się jej chyba zamówić w PL
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-22, 07:57   #3826
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Mnie też się bardzo podoba i pewnie bym zaryzykowała
Ale nie da się jej chyba zamówić w PL
Na polskim Zalando też jest, ale same resztki.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-22, 08:14   #3827
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Na polskim Zalando też jest, ale same resztki.
Faktycznie, znalazłam.
Ale zobaczyłam tył, jednak bym nie nosiła, bo nie chodzę bez stanika.
No i ja bym wolała rękawy 3/4 albo 7/8, lepiej by to moim zdaniem wyglądało
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-22, 09:59   #3828
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Na polskim Zalando też jest, ale same resztki.
Znalazlam na francuskim Zalando i to jeszcze taniej
https://www.zalando.fr/jaded-london-...1c01u-t11.html

Edit: pff, to sie ucieszylam, rozmiarowka zaczyna sie od 36...
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-22, 10:31   #3829
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Faktycznie, znalazłam.
Ale zobaczyłam tył, jednak bym nie nosiła, bo nie chodzę bez stanika.
No i ja bym wolała rękawy 3/4 albo 7/8, lepiej by to moim zdaniem wyglądało
Mnie by wzorek nie odstraszył, mini też, ale gołych pleców nie lubię, rękawy też wolałabym krótsze i przede wszystkim nie podoba mi się lycra, a to chyba jest lycra. Obcisłą sukienkę mogę mieć, ale z materiału trzymającego formę.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-02-22, 13:09   #3830
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3

Dodałam zdjęcie w niebieskim sweterku i dżinsach - wydaje mi się, ze to dość gaminowy strój, i w sukience marszczonej w talii, która zastanawiam się, czy zatrzymać, ale nie wiem, jaki to styl.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-22, 14:07   #3831
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;87608311]Dodałam zdjęcie w niebieskim sweterku i dżinsach - wydaje mi się, ze to dość gaminowy strój, i w sukience marszczonej w talii, która zastanawiam się, czy zatrzymać, ale nie wiem, jaki to styl.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Byłby bardziej gaminowy z podwiniętymi nogawkami i kontrastowym paskiem do spodni. Ale poza tym jest ok. Sukienkę też bym chyba zostawiła.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-22, 16:04   #3832
Lojra
Zadomowienie
 
Avatar Lojra
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 139
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3

Wstawiłam zdjęcia w ciuchach FG (mam nadzieję ) i widzę, że pomieszała się kolejność, ale proszę o opinie według oznaczeń na zdjęciach

1) to sukienka typu flapper dress,
2) ma kolor okropny i jest mi za mała
3)biała bluzka crop top podkreślająca ramiona
4)asymetryczna bluzka w paski, ale ma marszczenia więc nie do końca FG a)buty w szpic b)ciężkie buty niby trapery
5)cieżka kurtka z asymetrycznym zapięciem plus traperki
6)golf w paski poziome jest mi zdecydowanie za długi, próbowałam go jakoś podciągnąć, ale niezbyt to wygląda
7) i 8) teraz jak patrzę na te zdjęcia to widzę, że gdybym nie zapomniałam założyć butów to byłby cały outfit sorki

Dodatkowo wstawiłam trzy zdjęcia i tu prosiłabym o radę w kwestii koloru. W przypadku niebieskiej i czerwonej bluzy chcę się tylko upewnić czy taki odcień jest ok dla DA? A co do bluzki pomarańczowo-brązowo-ceglastej Nie wiem czy monitor dobrze oddaje odcień, ale to jest taki odcień cegły tylko jaśniejszy i bardziej zgaszony. Czy to jest spoko kolor dla ciemnej jesieni czy bardziej dla ciepłej?

---------- Dopisano o 17:04 ---------- Poprzedni post napisano o 16:58 ----------

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;87608311]Dodałam zdjęcie w niebieskim sweterku i dżinsach - wydaje mi się, ze to dość gaminowy strój, i w sukience marszczonej w talii, która zastanawiam się, czy zatrzymać, ale nie wiem, jaki to styl.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]
Dobrze wyglądasz w tym zestawie ze sweterkiem, a sukienka ma fajny kolor i też dobrze w niej wyglądasz Nie ma efektu wow, ale nie krzywdzi cię i wdzięcznie wygląda
Lojra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-22, 16:25   #3833
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3

Cytat:
Napisane przez Lojra Pokaż wiadomość
Wstawiłam zdjęcia w ciuchach FG (mam nadzieję ) i widzę, że pomieszała się kolejność, ale proszę o opinie według oznaczeń na zdjęciach

1) to sukienka typu flapper dress,
jest w porządku


Cytat:
Napisane przez Lojra Pokaż wiadomość
2) ma kolor okropny i jest mi za mała
asymetria Ci tu pasuje, tylko chyba to cięcie mogłoby być trochę niżej.


Cytat:
Napisane przez Lojra Pokaż wiadomość
3)biała bluzka crop top podkreślająca ramiona
wydaje mi się, że ta długość jest w porządku


Cytat:
Napisane przez Lojra Pokaż wiadomość
4)asymetryczna bluzka w paski, ale ma marszczenia więc nie do końca FG a)buty w szpic b)ciężkie buty niby trapery
ten zestaw mi się podoba, wydłuża Cię. Buty chyba bardziej Ci pasują te w szpic.


Cytat:
Napisane przez Lojra Pokaż wiadomość
5)cieżka kurtka z asymetrycznym zapięciem plus traperki
kurtka Cię nie przytłacza, zarówno tu jak na zdjęciu nr 8 z podwiniętymi rękawami.

Cytat:
Napisane przez Lojra Pokaż wiadomość
6)golf w paski poziome jest mi zdecydowanie za długi, próbowałam go jakoś podciągnąć, ale niezbyt to wygląda.
rzeczywiście jakoś mi się ani te paski na Tobie nie podobają ani ta długość.

Wydaje mi się, że FG wykluczyć nie możesz, bo całkiem Ci nieźle w niektórych zestawach.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-22, 16:44   #3834
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3

Cytat:
Napisane przez Lojra Pokaż wiadomość
Wstawiłam zdjęcia w ciuchach FG (mam nadzieję ) i widzę, że pomieszała się kolejność, ale proszę o opinie według oznaczeń na zdjęciach

1) to sukienka typu flapper dress,
2) ma kolor okropny i jest mi za mała
3)biała bluzka crop top podkreślająca ramiona
4)asymetryczna bluzka w paski, ale ma marszczenia więc nie do końca FG a)buty w szpic b)ciężkie buty niby trapery
5)cieżka kurtka z asymetrycznym zapięciem plus traperki
6)golf w paski poziome jest mi zdecydowanie za długi, próbowałam go jakoś podciągnąć, ale niezbyt to wygląda
7) i 8) teraz jak patrzę na te zdjęcia to widzę, że gdybym nie zapomniałam założyć butów to byłby cały outfit sorki
1- całkiem ok, 3 też mi się podoba. Kurtka 5 moim zdaniem troche cię przytłacza, w 8 lepiej. 6- paski i duży golf też jakieś takie ciężkie.
4 może być. 7 jakoś mi się nie podoba.
Cytat:
Napisane przez Lojra Pokaż wiadomość
Dodatkowo wstawiłam trzy zdjęcia i tu prosiłabym o radę w kwestii koloru. W przypadku niebieskiej i czerwonej bluzy chcę się tylko upewnić czy taki odcień jest ok dla DA? A co do bluzki pomarańczowo-brązowo-ceglastej Nie wiem czy monitor dobrze oddaje odcień, ale to jest taki odcień cegły tylko jaśniejszy i bardziej zgaszony. Czy to jest spoko kolor dla ciemnej jesieni czy bardziej dla ciepłej?
W tej ceglastej wyglądasz bosko. Czerwona cię trochę przytłacza. Niebieska jest ok, ale chyba trochę za chłodna.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:44 ---------- Poprzedni post napisano o 17:43 ----------

https://www.asos.fr/jagger-and-stone...uery=&cid=8799

- mam niemal identyczna sukienke, tylko brazowa, czy ona jest gaminowa?

Edytowane przez 980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Czas edycji: 2020-02-22 o 16:47
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-22, 16:56   #3835
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;87608756]
- mam niemal identyczna sukienke, tylko brazowa, czy ona jest gaminowa?[/QUOTE]

Mogłaby być albo FG albo FN, bo FN poza namiotami dobrze też w ich przeciwieństwie, wąskich, seksownych sukienkach w naturalowe motywy (a pantera jest bardzo naturalowa, chociaż gaminy też ją mogą nosić).
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-22, 17:09   #3836
Lojra
Zadomowienie
 
Avatar Lojra
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 139
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3

Dziękuję dziewczyny

Celestine_M
7 też mi się najmniej podoba, wyglądam jakbym się na ryby wybierała a co ci w tym zestawieniu najmniej gra, to podwinięcie spodni czy góra?

chimay
A jaki jeszcze typ byś brała pod uwagę, bo nie wiem zupełnie w jakim innym kierunku podążać?
Buty rzeczywiście wolę w szpic niż okrągłe i mam wrażenie, że wtedy dużo lepiej noga wygląda. Mam problem z wczuciem się w FG, bo ja na co dzień takich "ciężkich" rzeczy (jak ta kurtka czy trapery) nie noszę i nie wiem czy to, że nie "czuję" tych stylizacji na sobie jest kwestią tego, że nie jestem FG czy tego, że po prostu nie jestem do takiego stylu przyzwyczajona

W ceglastej bluzce mam pełny makijaż (podkład, puder, itd.), a na pozostałych zdjęciach mam tylko pomalowane oczy, więc ta skóra jest bardziej różowa, może to jakoś wpływa? Bo szczerze wolę siebie w tej czerwonej bluzie niż ceglastej bluzce, tego koloru zupełnie nie jestem pewna

Jak patrzę na miniaturki tych moich zdjęć to nie podoba mi się, gdy mam podwinięte nogawki, a to chyba FG bardzo pasuje? I ta szeroka kurtka też jakoś niezbyt...
Lojra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-22, 17:28   #3837
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3

Cytat:
Napisane przez Lojra Pokaż wiadomość
Dziękuję dziewczyny

Celestine_M
7 też mi się najmniej podoba, wyglądam jakbym się na ryby wybierała a co ci w tym zestawieniu najmniej gra, to podwinięcie spodni czy góra?
Zdecydowanie gora, szalu nie robi.
Cytat:
Napisane przez Lojra Pokaż wiadomość
W ceglastej bluzce mam pełny makijaż (podkład, puder, itd.), a na pozostałych zdjęciach mam tylko pomalowane oczy, więc ta skóra jest bardziej różowa, może to jakoś wpływa? Bo szczerze wolę siebie w tej czerwonej bluzie niż ceglastej bluzce, tego koloru zupełnie nie jestem pewna
Hmm, no to mozliwe, ze to dlatego, bo po prostu wydajesz mi sie w niej bardziej promienna ale wydaje mi sie, ze jakos dobrze ci w tym kolorze, bo gdyby ci nie pasowal, to nawet makijaz by tego tak bardzo nie ratowal.
Cytat:
Napisane przez Lojra Pokaż wiadomość
Jak patrzę na miniaturki tych moich zdjęć to nie podoba mi się, gdy mam podwinięte nogawki, a to chyba FG bardzo pasuje? I ta szeroka kurtka też jakoś niezbyt...
Faktycznie, podwiniete nogawki srednio, ale moze przy innych stylizacjach jakos lepiej by wygladaly?

---------- Dopisano o 18:28 ---------- Poprzedni post napisano o 18:27 ----------

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Mogłaby być albo FG albo FN, bo FN poza namiotami dobrze też w ich przeciwieństwie, wąskich, seksownych sukienkach w naturalowe motywy (a pantera jest bardzo naturalowa, chociaż gaminy też ją mogą nosić).
Dzieki. Ta moja sukienka jest tylko brazowa bez motywu, ale z takiego samego materialu jak ta w panterke.
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-22, 17:37   #3838
Lojra
Zadomowienie
 
Avatar Lojra
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 139
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;87608893]Hmm, no to mozliwe, ze to dlatego, bo po prostu wydajesz mi sie w niej bardziej promienna ale wydaje mi sie, ze jakos dobrze ci w tym kolorze, bo gdyby ci nie pasowal, to nawet makijaz by tego tak bardzo nie ratowal.
[/QUOTE]
Masz rację, nie spojrzałam na to z tej strony, a mam nawet taką jedną bluzkę w różowo-szarym kolorze i nieważne jak się pomaluję i z czym to zestawię to i tak jest tragediai wyglądam jakbym była chora
[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;87608893]Faktycznie, podwiniete nogawki srednio, ale moze przy innych stylizacjach jakos lepiej by wygladaly?[/QUOTE]
Muszę pokombinować, a robi się coraz cieplej, więc tym bardziej popróbuję
Lojra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-22, 17:40   #3839
silver_lining
Zadomowienie
 
Avatar silver_lining
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 1 423
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3

Cytat:
Napisane przez Lojra Pokaż wiadomość
Wstawiłam zdjęcia w ciuchach FG (mam nadzieję ) i widzę, że pomieszała się kolejność, ale proszę o opinie według oznaczeń na zdjęciach



1) to sukienka typu flapper dress,

2) ma kolor okropny i jest mi za mała

3)biała bluzka crop top podkreślająca ramiona

4)asymetryczna bluzka w paski, ale ma marszczenia więc nie do końca FG a)buty w szpic b)ciężkie buty niby trapery

5)cieżka kurtka z asymetrycznym zapięciem plus traperki

6)golf w paski poziome jest mi zdecydowanie za długi, próbowałam go jakoś podciągnąć, ale niezbyt to wygląda

7) i 8) teraz jak patrzę na te zdjęcia to widzę, że gdybym nie zapomniałam założyć butów to byłby cały outfit sorki



Dodatkowo wstawiłam trzy zdjęcia i tu prosiłabym o radę w kwestii koloru. W przypadku niebieskiej i czerwonej bluzy chcę się tylko upewnić czy taki odcień jest ok dla DA? A co do bluzki pomarańczowo-brązowo-ceglastej Nie wiem czy monitor dobrze oddaje odcień, ale to jest taki odcień cegły tylko jaśniejszy i bardziej zgaszony. Czy to jest spoko kolor dla ciemnej jesieni czy bardziej dla ciepłej?


1. Mnie się w tej sukience podobasz.

2. Ale widać ze ten skośny pasek dobrze na Tobie wyglada.

3. Nie przekonuje mnie ten sweterek

4. Buty b wyglądają super!

5. Podoba mi się to jako całość, dobrze Ci w tej kurtce

6. Golf na nie, ale raczej ze względu na krój niż paski jako takie

7. Jest fajne

8. Kurtka jak już pisałam podoba mi się.

A co do kolorów to mi się podobasz właśnie w tej ceglasto-czerwonej.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
silver_lining jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-22, 17:45   #3840
silver_lining
Zadomowienie
 
Avatar silver_lining
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 1 423
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;87608311]Dodałam zdjęcie w niebieskim sweterku i dżinsach - wydaje mi się, ze to dość gaminowy strój, i w sukience marszczonej w talii, która zastanawiam się, czy zatrzymać, ale nie wiem, jaki to styl.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]



Celestine, ten sweterek ze spodniami wyglada fajnie, a myśle ze jak zastosujesz jeszcze rady Chimay to będzie to wyglądać super.

Sukienka dla mnie na tak, ale może jakiś pasek na biodra? Nie wiem czy to zgodne z wytycznymi dla Ciebie, ale wydaje mi się ze sama w sobie jest dobrym podkładem, ale potrzebuje jakiś dodatków żeby zrobić z tego outfit.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 18:45 ---------- Poprzedni post napisano o 18:45 ----------

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;87608311]Dodałam zdjęcie w niebieskim sweterku i dżinsach - wydaje mi się, ze to dość gaminowy strój, i w sukience marszczonej w talii, która zastanawiam się, czy zatrzymać, ale nie wiem, jaki to styl.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]


Celestine, ten sweterek ze spodniami wyglada fajnie, a myśle ze jak zastosujesz jeszcze rady Chimay to będzie to wyglądać super.

Sukienka dla mnie na tak, ale może jakiś pasek na biodra? Nie wiem czy to zgodne z wytycznymi dla Ciebie, ale wydaje mi się ze sama w sobie jest dobrym podkładem, ale potrzebuje jakiś dodatków żeby zrobić z tego outfit.




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
silver_lining jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-06-04 16:38:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:36.