wczasy nad morzem - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-10-18, 09:01   #61
Olaszczepanik62
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 2
Dot.: wczasy nad morzem

Hej ja byłam w tym roku na weekend w Darłowie, polskie morze jest najpiękniejsze! W apartamencie, w którym byłam można pięknie odpocząć z dziećmi, jest tyle atrakcji, że spokojnie będziesz mogła nacieszyć się chwilami sam na sam z mężem gdybyś była zainteresowana xxx to zachęcam do sprawdzenia, jakie atrakcje oferują!

Edytowane przez moniczorek
Czas edycji: 2018-10-18 o 12:11 Powód: link
Olaszczepanik62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-20, 12:25   #62
po_prostu_kasia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 4
Dot.: wczasy nad morzem

Hej, szukam właśnie jakiegoś fajnego miejsca na zimowy urlop. Kilka dni, może 7-8 nad baltykiem. Najlepiej w hotelu, sniadania, obiadokolacje, koniecznie ze spa. Fajny hotel ze spa w klimacie morza martwego jest w mielnie. Może któraś z Was była i może coś wiecej o tym miejscu powiedzieć? albo polecić coś podobnego w zachodniopomorskim?
po_prostu_kasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-04, 15:09   #63
panjas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 1
Dot.: wczasy nad morzem

Jeśli chodzi o polskie morze do zdecydowanie najbardziej ciągnie mnie do Trójmiasta. Nie chodzi tu tylko naturalnie o sam fakt bliskości do morza. Zarówno Gdynia, Sopot, jak i Gdańsk posiadają masę atrakcji do zaoferowania. Niestety, często zdarzały mi się pomyłki, jeśli chodzi o zakwaterowanie. Ale kilka miesięcy temu znalazłem xxx i cóż, sam potrafię się zadziwić Nie dość, że optymalnie zlokalizowane (niezależnie, w jakim mieście przebywam) to jeszcze posiadające świetny standard.

Edytowane przez moniczorek
Czas edycji: 2019-03-05 o 07:52 Powód: link
panjas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-04, 13:23   #64
serfer58
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 5
Dot.: wczasy nad morzem

W Mielnie polecam bardzo klimatyczny pensjonat Morski Kwiat. Budynek nieduży, ale z indywidualnym charakterem. Przytulny, zadbany, czysty, z miłymi właścicielami i personelem. Świetna lokalizacja, blisko centrum i plaży. Sprawdzi się na spontaniczny wyjazd ze znajomymi czy coś bardziej rodzinnego, a nawet na romantyczny wyjazd we dwoje
serfer58 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-11, 16:59   #65
GrazkaGold
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 3
Dot.: wczasy nad morzem

Dla mnie Polskie morze jest ekstra, bardzo lubię spędzać wakacje na naszym wybrzeżu. Ostatnio zrobiliśmy sobie rodzinny wyjazd do Domu przy plaży w Sarbinowie i świetnie spędziliśmy tam czas. Plażowanie, spacery i pyszne jedzonko. Polecam totalnie.
GrazkaGold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-11, 18:24   #66
ninabuzi2017
Raczkowanie
 
Avatar ninabuzi2017
 
Zarejestrowany: 2018-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 227
Dot.: wczasy nad morzem

Ja polecam camping Wiking w Dziwnówku
ninabuzi2017 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-17, 09:46   #67
soffienkaa
Raczkowanie
 
Avatar soffienkaa
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 61
Dot.: wczasy nad morzem

to nad naszym morzem są jeszcze takie tanie noclegi? o.O
soffienkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-07-18, 14:44   #68
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: wczasy nad morzem

Cytat:
Napisane przez soffienkaa Pokaż wiadomość
to nad naszym morzem są jeszcze takie tanie noclegi? o.O
Może pole namiotowe
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-01, 12:56   #69
Martynaa123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 1
Dot.: wczasy nad morzem

My w tym roku odwiedziliśmy ośrodek wypoczynkowy Ustka - mają bardzo fajną ofertę dla rodzin z dziećmi, nie sposób się tutaj nudzić. Ceny przystępne, ale chyba trochę ponad Wasz budżet. xxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2019-10-01 o 14:31 Powód: reklama
Martynaa123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-04, 13:44   #70
jakals12
Przyczajenie
 
Avatar jakals12
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 15
Dot.: wczasy nad morzem

hej, ja byłam w tym roku w Pobierowie, spokojna miejscowość żeby wypocząć z rodziną. Co prawda jest mało atrakcji ale dla nas było wystarczająco, czysta woda, piękna plaża. Polecam
__________________
piękno człowieka jest w jego wnętrzu, a nie wyglądzie...
jakals12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-11, 10:10   #71
kropeczka1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 3
Dot.: wczasy nad morzem

Hejka, my co roku z rodzicami jeździmy nad Bałtyk do miejscowości Rowy. Znajomi rodziców kupili tam mieszkanie na wynajem i co roku moi rodzice wynajmują ich apartament na kilka dni. Jeśli dobrze kojarzę, mieszkanie to zakupili za pośrednictwem lubicz apartamenty. Może warto sprawdzić
kropeczka1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-02-10, 12:55   #72
Anna1546
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 1
Dot.: wczasy nad morzem

Hej W zeszłym roku w wakacje byłam z rodzinką w Juracie, bardzo udany pobyt. Okolice półwyspu Helskiego są bardzo ciekawe i jest co tam robić, dzieci się nie nudziły - organizowaliśmy sobie wycieczki rowerowe, w gorsze dni jeździliśmy na basen, oczywiście wylegiwania i budowania zamków z pisaku na plaży też nie zabrakło Na pobyt wybraliśmy prywatne apartamenty, jeżeli szukacie noclegu to polecam xxx my u nich korzystaliśmy i nie było do czego się doczepić, choć mój mąż bywa wybredny Już nie mogę doczekać się tegorocznych wakacji, które również zaplanowaliśmy nad Bałtykiem

Edytowane przez moniczorek
Czas edycji: 2021-02-10 o 20:37 Powód: link
Anna1546 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-11, 14:14   #73
Agaciunieczka
Przyczajenie
 
Avatar Agaciunieczka
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 10
Dot.: wczasy nad morzem

Jako mieszkanka Trójmiasta wypowiem się - nie polecam Trójmiasta do wypoczynku. Owszem, można wpaść tutaj na 2 dni by zobaczyć Gdańsk, Sopot i Gdynię, ale jeśli ktoś chce odpocząć, zdecydowanie polecam wakacje nad otwartym morzem w jakichś kameralnych miejscowościach. A jeśli chodzi o kąpiele morskie - stan wody nad zatoką w Trójmieście jest kiepski. Dużo zielonych glonów, które plączą się w nogi.
Agaciunieczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-22, 10:33   #74
anka_siema
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4
Dot.: wczasy nad morzem

A ja uwielbiam Gdańsk! Jezdzimy już od kilku lat i zdecydowanie wolę 3miasto od jakichś małych mieścin jak jest brzydka pogoda to przynajmniej mamy alternatywę i zawsze jest coś do zobaczenia i zwiedzenia. Są też super restauracje, a nie tylko jakieś niekoniecznie fajne smażalnie ryb...
Ostatnio byliśmy w znalezionym przez Airbnb Apartamencie Brzeźno i było rewelacyjnie wszędzie blisko, piękna plaża, łatwo można dostać się do centrum. Mieszkanie jest nowe i bardzo bardzo czyste. Polecam z czystym sumieniem. Z tego co widzę nie tylko ja byłam zadowolona

airbnb.com/h/apartament-brzezno

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anka_siema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-29, 21:31   #75
ollusia92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 7
Dot.: wczasy nad morzem

widzę, że nikt się tu nie udziela, ale może akurat ktoś podpowie szukam miejsca na wakacje nad Polskim morzem
- po pierwsze chciałabym żeby miejscowość nie była bardzo oblegana przez turystów jak Sopot czy Międzyzdroje, ale absolutnie nie musi to być totalne odludzie
- jeśli już znasz jakąś taką miejscowość, to fajnie by było jakbyś mogła/mógł polecić ośrodek w którym cena za dobę za jedną osobę nie przekracza 100PLN, ale jest to ładny i zadbany ośrodek a nie miejsce w którym śmierdzi i wszystko się rozsypuje. Wiem, że są takie ośrodki, bo nieraz ktoś coś gdzieś polecał, ale teraz nie potrafię odszukać żadnych takich polecajek
- z rzeczy które również chciałabym to prywatna łazienka, łóżko dwuosobowe a nie zestawiane dwa pojedyncze, i jakby dało się zjeść śniadanie na miejscu to byłoby super!
Może macie jakieś sprawdzone miejsca?
ollusia92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-30, 12:16   #76
lifjaa
Raczkowanie
 
Avatar lifjaa
 
Zarejestrowany: 2021-06
Lokalizacja: Hohlstein
Wiadomości: 192
Dot.: wczasy nad morzem

Może Kąty Rybackie? Jastarnia? Sztutowo? Ustka? Stegna?
lifjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-06-30 12:16:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:48.