DermaPen stamp MyM - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-03-04, 21:32   #1
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Talking

DermaPen stamp MyM


Witam forumowiczki

Zakupiłam sprzęt Derma Stamp Pen MyM ,czekam aż dojdzie z zagranicy . Ponieważ widzę ,że na all i różnych stronach chętnie jest on kupowany ,ale opinii brak na jego temat... Będzie on używany do domowego użytku z ampułkami z kwasem hialuronowym w celu nawilżenia i spłycenia drobnych zmarszczek
...Pytanie do Was czy posiadacie dermapen niekoniecznie ten co wymieniłam ?
Czy używacie?
Jakie efekty?
Wasz wiek i cel?
A może korzystacie z usług kosmetologa , opiszcie

Przeryłam na prawdę dużą część powyższego sprzętu w necie i nie zdobyłam wystarczających recenzji czy zastąpi to wizyty u kosmetologa/lekarza który wprowadzi preparaty podczas mezoterapii igłowej.

Sama miałam taki zabieg dwa lata temu, i byłam mega zadowolona przez rok Chciałam nawilżyć buźke i dokładnie tak się stało. Na rok miałam spokój ,z uciążliwym wysuszeniem-które kosmetykami i maseczkami się wspomagałam bez efektu WOW.

Obecnie przeprowadzam kuracje kwasami. Migdałowy, Azelainowy, Glikolowy. Migdał-powodował wysyp. Glikol-popalił mi ost. twarz. Azelainowy-REWELACJA
__________________


20.11.2013
Juz sa!
260cc CPG 322 anatomy mentor
Doktor M.K Poznań
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-06, 12:06   #2
Milkandcoffee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6
Dot.: DermaPen stamp MyM

Mam MyM od okolo roku i staram się używać go co dwa tygodnie w weekend. Nie stosuję go na ampułki, bo nie wiem, gdzie i jakie kupić.
Najważniejsze jest samo nakłuwanie, które poprzez stymulację gojenia powoduje produkcję nowego kolagenu. Po zabiegu twarz jest bardzo zaczerwieniona, podrażniona, czasem trochę krwawi. Stosuję cicalfate, szybko pomaga, w ciągu doby jest znaczna poprawa. Po wygojeniu buzia jest napięta, gładsza.
Myślę, że długofalowe stosowanie przynosi efekty, ja stosuję jeszcze inne kosmetyki z aktywnymi składnikami, więc trudno mi powiedzieć, ile z wyglądu mojej cery to zasługa dermapenu. U kosmetyczki jeden zabieg to koszt około 250 zł, więc chyba warto zainwestować w dermapen, z tym, że kosmetyczka ma profesjonalme ampułki.
Milkandcoffee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-06, 12:17   #3
malgmb
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 6
Dot.: DermaPen stamp MyM

Profesjonalnych ampulek do mezoterapii jest w necie pelno. Sama kupuje i robie sobie mezo tymi, za ktore w salonach kroja po 500 zl.
malgmb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-07, 13:15   #4
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: DermaPen stamp MyM

Jak dojdzie mi sprzęcior to zamówie sobie ampułke narazie na próbę tą
http://kuracjeantyaging.pl/mezoterap...talizacji.html

Miałam robioną mezoterapie w gabinecie dwa lata temu i byłam zadowolona ampułka starczy na pewno na 2-3 razy więc się opłaca.

malgmb a jakich Ty ampułek używasz i skąd zamawiasz?
__________________


20.11.2013
Juz sa!
260cc CPG 322 anatomy mentor
Doktor M.K Poznań
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-07, 18:20   #5
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez Milkandcoffee Pokaż wiadomość
Mam MyM od okolo roku i staram się używać go co dwa tygodnie w weekend. Nie stosuję go na ampułki, bo nie wiem, gdzie i jakie kupić.
Najważniejsze jest samo nakłuwanie, które poprzez stymulację gojenia powoduje produkcję nowego kolagenu. Po zabiegu twarz jest bardzo zaczerwieniona, podrażniona, czasem trochę krwawi. Stosuję cicalfate, szybko pomaga, w ciągu doby jest znaczna poprawa. Po wygojeniu buzia jest napięta, gładsza.
Myślę, że długofalowe stosowanie przynosi efekty, ja stosuję jeszcze inne kosmetyki z aktywnymi składnikami, więc trudno mi powiedzieć, ile z wyglądu mojej cery to zasługa dermapenu. U kosmetyczki jeden zabieg to koszt około 250 zł, więc chyba warto zainwestować w dermapen, z tym, że kosmetyczka ma profesjonalme ampułki.
Napisz mi proszę jakich kartridży używasz(ile igieł) i czy jednorazowo?
Jakieś problemy skórne masz? Czy może używasz do napięcia skóry? Ile masz lat?
Czytałam ,aby nie używać dermapenu częściej niż co 4-6tyg bo wtedy skóra się nie regeneruje... Ja już zrobiłam sobie kuku kwasem glikolowym na brodzie (zbyt duże stężenie ,ale nie na pierwszy raz)
Czekam na derma pen i działam

Aaa!!! i na jaką głębokość się wbijałaś na samym początku i teraz? I czy używasz przed maści znieczulającej?
__________________


20.11.2013
Juz sa!
260cc CPG 322 anatomy mentor
Doktor M.K Poznań

Edytowane przez aniolek199007
Czas edycji: 2018-03-07 o 18:27
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-08, 11:45   #6
Milkandcoffee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6
Dot.: DermaPen stamp MyM

Ja działam przeciwzmarszczkowo
Kartridże kupuję po 10 szt na allegro, są 12igłowe i 36igłowe. Nie używam maści znieczulających, jakoś daję radę, głębokość ok 0,75 mm, ale nie wiem, czy ta skala na MyM jest wiarygodna, czy trochę przekłamuje. Generalnie nie katuję się specjalnie, jak zaczyna boleć, zmniejszam głębokość. Poza tym w związku z grubością skóry na różnych partiach twarzy można dostosować głębokość.
Milkandcoffee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-08, 14:11   #7
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez Milkandcoffee Pokaż wiadomość
Ja działam przeciwzmarszczkowo
Kartridże kupuję po 10 szt na allegro, są 12igłowe i 36igłowe. Nie używam maści znieczulających, jakoś daję radę, głębokość ok 0,75 mm, ale nie wiem, czy ta skala na MyM jest wiarygodna, czy trochę przekłamuje. Generalnie nie katuję się specjalnie, jak zaczyna boleć, zmniejszam głębokość. Poza tym w związku z grubością skóry na różnych partiach twarzy można dostosować głębokość.
Warto założyć konto na ebayu i tam zamawiać kartridże ,sama zakupiłam 10szt za 6$. Dlatego też zdecydowałam się na zakup derma penu zza granicy, cena sprzętu 3 razy mniejsza niż w PL. Mam nadzieje ,że mi dojdzie w ciągu miesiąca bo im cieplej/słoneczniej to chyba nie wskazane takie zabiegi co?
__________________


20.11.2013
Juz sa!
260cc CPG 322 anatomy mentor
Doktor M.K Poznań
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-03-09, 08:19   #8
Milkandcoffee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6
Dot.: DermaPen stamp MyM

Z tą częstotliwością w moim przypadku różnie bywa, najczęściej stosuję dermapen raz na 3 tyg, to zależy od weekendu, jak mam jakieś wyjścia, spotkania, to odpuszczam nakłuwanie, bo jednak następnego dnia widać.
Milkandcoffee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-11, 19:11   #9
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez Milkandcoffee Pokaż wiadomość
Z tą częstotliwością w moim przypadku różnie bywa, najczęściej stosuję dermapen raz na 3 tyg, to zależy od weekendu, jak mam jakieś wyjścia, spotkania, to odpuszczam nakłuwanie, bo jednak następnego dnia widać.
Napisz mi jeszcze proszę czy wiosna-lato jest przeciwwskazaniem do zabiegu? Wykonujesz go jak świeci słonko i można się opalić? Przebarwienia nie wychodzą po tym?
Napisze z ciekawości do kilku kosmetologów i zastosuje się do tego co stwierdzą
__________________


20.11.2013
Juz sa!
260cc CPG 322 anatomy mentor
Doktor M.K Poznań
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-12, 18:51   #10
AleksandraKosmetolog
Raczkowanie
 
Avatar AleksandraKosmetolog
 
Zarejestrowany: 2018-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 47
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez aniolek199007 Pokaż wiadomość
Witam forumowiczki

Zakupiłam sprzęt Derma Stamp Pen MyM ,czekam aż dojdzie z zagranicy . Ponieważ widzę ,że na all i różnych stronach chętnie jest on kupowany ,ale opinii brak na jego temat... Będzie on używany do domowego użytku z ampułkami z kwasem hialuronowym w celu nawilżenia i spłycenia drobnych zmarszczek
...Pytanie do Was czy posiadacie dermapen niekoniecznie ten co wymieniłam ?
Czy używacie?
Jakie efekty?
Wasz wiek i cel?
A może korzystacie z usług kosmetologa , opiszcie

Przeryłam na prawdę dużą część powyższego sprzętu w necie i nie zdobyłam wystarczających recenzji czy zastąpi to wizyty u kosmetologa/lekarza który wprowadzi preparaty podczas mezoterapii igłowej.

Sama miałam taki zabieg dwa lata temu, i byłam mega zadowolona przez rok Chciałam nawilżyć buźke i dokładnie tak się stało. Na rok miałam spokój ,z uciążliwym wysuszeniem-które kosmetykami i maseczkami się wspomagałam bez efektu WOW.

Obecnie przeprowadzam kuracje kwasami. Migdałowy, Azelainowy, Glikolowy. Migdał-powodował wysyp. Glikol-popalił mi ost. twarz. Azelainowy-REWELACJA
Zabiegi z użyciem dermapen'u są rewelacyjne. Pomagają w walce w wieloma problemami skórnymi. Niwelują przebarwienia, poprawiają koloryt, spłycają drobne zmarszczki, redukują blizny. Optymalne odstępy - co 3 tyg, bardzo ważna jest profilaktyka przeciwsłoneczna i odpowiednia pielęgnacja pozabiegowa opierająca się na regeneracji i odbudowie.
AleksandraKosmetolog jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-08, 10:15   #11
pantofelek254
Przyczajenie
 
Avatar pantofelek254
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 8
Dot.: DermaPen stamp MyM

Samemu w domu bym się nie odważyła zrobić taki zabieg, ale byłam już 4 razy w clinica cosmetologica w Gdańsku na usuwaniu rozstępów z brzucha daemapenem i praktycznie nic nie czułam, a mój brzuch teraz wygląda jak nowy
pantofelek254 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-09-04, 19:54   #12
Sole_vita
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 3
Dot.: DermaPen stamp MyM

Witaj,

Od kilku tygodni używam dermapen i jestem bardzo zadowolona.

Mam 45 lat. Używam go 2 razy w tygodniu w środy i soboty. Używam go razem ze serum z vitaminy c, hyaluron. Po zabiegu nakładamy maskę bo świetnie działa i szybciej znika czerwień z twarzy. Po miesiącu używania zauważyłam : zwężenie por, ślicznie ujedrniona skóra, ładny jednolity kolor skóry. Skóra wchłania o wiele lepiej kremy i serum. Ogólnie poprawa dla nie nie do uwierzenia. Używam go też na szyję i dekolt. Podobnie jak na twarzy działa też i w tych miejscach.

Zaczęłam używać dermapen z ponieważ miałam bardzo wielkie pory.
Sole_vita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-14, 15:49   #13
Sole_vita
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 3
Dot.: DermaPen stamp MyM

Używam dermapen od 2 miesięcy i jestem bardzo zadowolona. Na początku raz na tydzień, teraz co dwa tygodnie. Długość Igeł od 0,5 do 1 mm.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Screenshot_20181001-075527_Collage Maker.jpg (68,2 KB, 488 załadowań)
Sole_vita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-14, 15:50   #14
Sole_vita
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 3
Dot.: DermaPen stamp MyM

Załącznik. Po 5 zabiegach
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Screenshot_20180926-090342_Collage Maker.jpg (65,4 KB, 447 załadowań)
Sole_vita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-12, 14:07   #15
Keket
Zakorzenienie
 
Avatar Keket
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 874
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez aniolek199007 Pokaż wiadomość
Witam forumowiczki

Zakupiłam sprzęt Derma Stamp Pen MyM ,czekam aż dojdzie z zagranicy . Ponieważ widzę ,że na all i różnych stronach chętnie jest on kupowany ,ale opinii brak na jego temat... Będzie on używany do domowego użytku z ampułkami z kwasem hialuronowym w celu nawilżenia i spłycenia drobnych zmarszczek
...Pytanie do Was czy posiadacie dermapen niekoniecznie ten co wymieniłam ?
Czy używacie?
Jakie efekty?
Wasz wiek i cel?
A może korzystacie z usług kosmetologa , opiszcie

Przeryłam na prawdę dużą część powyższego sprzętu w necie i nie zdobyłam wystarczających recenzji czy zastąpi to wizyty u kosmetologa/lekarza który wprowadzi preparaty podczas mezoterapii igłowej.

Sama miałam taki zabieg dwa lata temu, i byłam mega zadowolona przez rok Chciałam nawilżyć buźke i dokładnie tak się stało. Na rok miałam spokój ,z uciążliwym wysuszeniem-które kosmetykami i maseczkami się wspomagałam bez efektu WOW.

Obecnie przeprowadzam kuracje kwasami. Migdałowy, Azelainowy, Glikolowy. Migdał-powodował wysyp. Glikol-popalił mi ost. twarz. Azelainowy-REWELACJA



I jak efekty? Stosujesz regularnie? Właśnie myślę nad kupnem dermapen tej samej firmy.
__________________

Keket jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-13, 10:34   #16
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez Keket Pokaż wiadomość
I jak efekty? Stosujesz regularnie? Właśnie myślę nad kupnem dermapen tej samej firmy.
Polecam jak najbardziej. Jestem po drugim użyciu derma penu z serum z dermahelu . Mój stan skóry nie pozwalał na wykonanie go wcześniej no i najzwyczajniej w świecie bałam się
Długości igiel jakie używam to od 1,5 a nawet 2 do 0,5 pod oczami i na brwiach-problem z wypadaniem.

Ja zaczęłam używać derma penu ze względu na pogorszony stan skóry, mieszana bardzo mieszana z wahaniami .
Podejrzewam u siebie ŁZS , nie odwiedze dermatologa(złe wspomnienia w leczeniu za nastolatki) dla niektórych pewnie to głupota, i poleciała by po izotek czy coś podobnego.
Skóra po zabiegu u mnie bardziej produkuje sebum. Łuszczy się niesamowicie więc o nakładaniu podkładu nie ma mowy.
Kremy i sera nakładane powierzchownie nie działały na mnie dobrze-tak jak obiecywał producent na opakowaniu więc dlatego zdecydowałam się na kupno i używanie derma penu. No i minimalne zmarszczki mimiczne niby normalne aaale jak jest opcja napięcia skóry za jeszcze młodu to czemu nie

Polecam sprawdzone sera przez lekarzy estetycznych, warto zainwestować w ampułkę 100zł i mieć ją na kilka użyć. Ja narazie zużyłam do dwóch zabiegów po 1ml . Także zabieg nie wychodzi wcale drogo w porównaniu z gabinetami nawet kosmetycznymi gdzie pani kosmetyczka może wyrządzić więcej szkód niż samemu z rozumem, umiarem i z zachowanie higieny w domku.

Za derma pen z kartidżami zapłaciłam łącznie ok 1oo zł
Serum 100zł z przesyłką -------> czyli tyle co jeden zabieg u kosmetyczki

Sole_vita efekty ŚWIETNE!!! Nie przestawaj bo naprawdę warto, widać po Twoich zabiegach
__________________


20.11.2013
Juz sa!
260cc CPG 322 anatomy mentor
Doktor M.K Poznań
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-25, 09:35   #17
Liloouu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 25
Dot.: DermaPen stamp MyM

Hej, przymierzam się do zakupu tego urządzenia i mam parę pytań:
1) Jeden kartridż= jeden zabieg , obojętnie czy sobie nim jeżdżę po szyi, twarzy itd?
2) czy można zaufać tym kartridżom, ze są sterylne po wyjęciu z opakowania, czy bezpieczniej je czymś odkazić?Jak odkazić to czym?
3)ilo igłowe kartridże zastosować na twarz w celu odmłodzenia skóry, lepszego napięcia, poprawy elastyczności (mam 34 lata)? i od jakiej głębokości zacząć, żeby było bezpiecznie?
4)czy może być taka kolejność: odkażenie twarzy skinoseptem, serum, zabieg, serum. Czy jakoś inaczej?
5) czy "jeździcie" tym bezpośrednio przy oku? - tego się najbardziej boję i chyba to zostawię profesjonalistom... bo nie chcę tam mieć sińców i zmarch, więcej niż mam
Trochę tego dużo, ale jestem zielona w temacie:-D. Pozdrawiam!
Liloouu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-26, 10:26   #18
Agataa_S
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 548
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez Liloouu Pokaż wiadomość
Hej, przymierzam się do zakupu tego urządzenia i mam parę pytań:
1) Jeden kartridż= jeden zabieg , obojętnie czy sobie nim jeżdżę po szyi, twarzy itd?
2) czy można zaufać tym kartridżom, ze są sterylne po wyjęciu z opakowania, czy bezpieczniej je czymś odkazić?Jak odkazić to czym?
3)ilo igłowe kartridże zastosować na twarz w celu odmłodzenia skóry, lepszego napięcia, poprawy elastyczności (mam 34 lata)? i od jakiej głębokości zacząć, żeby było bezpiecznie?
4)czy może być taka kolejność: odkażenie twarzy skinoseptem, serum, zabieg, serum. Czy jakoś inaczej?
5) czy "jeździcie" tym bezpośrednio przy oku? - tego się najbardziej boję i chyba to zostawię profesjonalistom... bo nie chcę tam mieć sińców i zmarch, więcej niż mam
Trochę tego dużo, ale jestem zielona w temacie:-D. Pozdrawiam!



Wiele razy byłam na mezoterapii mikroigłowej więc może podpowiem

ad 1

Tak, jeden kartridż = 1 zabieg no chyba, że obszar zabiegu jest bardzo duży i igiełki się stępią wtedy dobrze wymienić kartridż na drugi, nowy.


ad 2
Kartridże są sterylne. Nie trzeba ich dezynfekować.


ad 3
Nie tylko ilość igieł ma znaczenie ale także ich grubość. Są kartridże które maja więcej igieł ale cieńszych i są takie które maja mniej a grubszych. Na początek lepiej wybrać ten kartridż który ma cieńsze igły. Jak się skóra przyzwyczai to wtedy można przejść na grubsze igły. No chyba, że skóra jest naprawdę gruba, z tendencją do przetłuszczania, z widocznymi porami to wtedy można zacząć od razu od grubszych igieł. Grube igły trochę bardziej bolą ale efekt zabiegu lepszy więc jak się ma większą tolerancje na ból to polecam grubsze igły.

Pod okiem na małej głębokości, tak samo na czole i nosie. Reszta twarzy głębiej. Oczywiście sam początek zabiegu lepiej żeby był na małej głębokości na całej twarzy, żeby przygotować twarz.


ad4

Znieczulenie twarzy kremem z lidokainą (jeśli taki mamy). Dezynfekcja twarzy np. skinseptem. Serum. Zabieg. W czasie zabiegu dodawnie serum co jakis czas. Po zabiegu dezynfekcja buzi czymś niepiękącym np. octaniseptem.


ad5
Na linię wodną bym nie wjeżdżała ale tak 1cm od niej już można pod okiem. Ruchomą powiekę też lepiej ominąć ale pod brwiami i "kurze łapki" można zrobić na płytkiej głębokości.


Myślałam kiedyś, żeby sobie kupić takie urządzenie ale zbyt się bałam robić to sama... i zostawiłam to profesjonalistom
Agataa_S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-29, 13:41   #19
Liducha33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 1
Smile Dot.: DermaPen stamp MyM

Czy do nakładanie serum przed i w czasie zabiegu używacie rękawiczek jednorazowych?
Czym najlepiej posmarować twarz zaraz po zabiegu?
Pozdrawiam Li
Liducha33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-01-29, 20:59   #20
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez Liducha33 Pokaż wiadomość
Czy do nakładanie serum przed i w czasie zabiegu używacie rękawiczek jednorazowych?
Czym najlepiej posmarować twarz zaraz po zabiegu?
Pozdrawiam Li
Rękawiczek używam przez cały czas trwania zabiegu. Serum nabieram przez strzykawkę i aplikuje po kropelce w miejsca gdzie najeżdżam derma penem.

Po samym zabiegu, przecieram płatkiem nasączonym octeniseptem a już po wszystkim tylko co jakiś czas spryskuję wodą termalną twarz. Nie nakładam kremów itd żeby mnie czasem nie zapchało lub nie szczypało.

Co do pytania poprzedniego koleżanki Liloouu, ja aplikuje serum po jakiś 5-10 minutach nakłuwania derma penem lepiej się wchłania i skóra jest bardziej przygotowana-tak mi się wydaje.
__________________


20.11.2013
Juz sa!
260cc CPG 322 anatomy mentor
Doktor M.K Poznań
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-07, 20:36   #21
Ivonn70
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 1
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez aniolek199007 Pokaż wiadomość
Warto założyć konto na ebayu i tam zamawiać kartridże ,sama zakupiłam 10szt za 6$. Dlatego też zdecydowałam się na zakup derma penu zza granicy, cena sprzętu 3 razy mniejsza niż w PL. Mam nadzieje ,że mi dojdzie w ciągu miesiąca bo im cieplej/słoneczniej to chyba nie wskazane takie zabiegi co?
Hej, chciałabym zacząć przygodę z derma penem, czy możesz podrzucić linka skąd zamawiałas , będę bardzo wdzięczna , pozdrawiam
Ivonn70 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-11, 10:00   #22
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: DermaPen stamp MyM

nie wiem czy przejdzie link jak go wkleje ale spróbuję...
dermaPen
https://www.ebay.com/itm/Auto-Electr...53.m1438.l2649

kartidże
https://www.ebay.com/itm/10Pcs-9-12-...53.m1438.l2649
__________________


20.11.2013
Juz sa!
260cc CPG 322 anatomy mentor
Doktor M.K Poznań
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-29, 21:57   #23
Liloouu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 25
Dot.: DermaPen stamp MyM

Hej i jak są efekty?
Ja z dermapenu w efekcie zrezygnowałam, ale poszłam na serię 6 zabiegów kwasem migdałowym.Skóra jest jakby gładsza i bardziej oczyszczona, zwłaszcza bezpośrednio po zabiegu, ale bez żadnych spektakularnych efektów. Ciekawa jestem jak u Was?
Liloouu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-01, 08:24   #24
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: DermaPen stamp MyM

Napisz czego oczekujesz może po derma penie lub kwasie migdałowym?
Ja obecnie od kilku miesięcy ''lecze'' się sama ziołami na trądzik hormonalny, przez stan zapalny który się pojawia i znika nie byłam w stanie robić mezoterapii regularnie.
Stan skóry się poprawia, robiłam dwa tygodnie temu mezoterapie pistoletem (sama w domu) bardziej na dostarczenie składników odżywczych w głąb skóry niż na zwalczenie trądziku.
Na zmarszczki-poprawienie ogólne owalu twarzy jeżeli tak to mogę ująć bo w moim wieku to jest zapobiegawcze to z ręką na sercu mogę polecić masaż gua sha kamieniem jadeitowym w kształcie jakby serduszka. Codziennie po 5minut rano i przed snem i gęstość skóry po miesiącu znacznie się zwiększa rysy twarzy, kości policzkowe wyraźniejsze no i znikają zmęczone worki pod oczami a i podbródek również ----> z braku czasu zaprzestałam i był powrót hehe
Fajnie kobietka pokazuje jak wygląda jej twarz po roku robienia między innymi mezoterapii derma penem jest starsza widać
https://www.youtube.com/watch?v=XwR-vERV2hE

Napisz mi wiek i czego oczekujesz może ktoś się podłączy pod rozmowę i doradzi ze swojego doświadczenia nie czyjegoś

Mój cel na jesień-zime
-utrzymać obecny stan skóry czyli brak stanu zapalnego
-zmniejszyć blizny
-zlikwidować przebarwienia
-a na końcu pozbyć się głupiej zmarchy od uśmiechu z jednej strony

Planuję wykonywać peeling kwasem pirogronowym, azelainowym oraz mezoterapie
__________________


20.11.2013
Juz sa!
260cc CPG 322 anatomy mentor
Doktor M.K Poznań

Edytowane przez aniolek199007
Czas edycji: 2019-10-01 o 08:26
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-03, 20:31   #25
Liloouu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 25
Dot.: DermaPen stamp MyM

Ja jestem kilka lat po 30. Docelowo chciałabym utrzymać jak najlepszą kondycję skóry pod oczami, zagęścić ją, oraz dbać o owal twarzy (może się skuszę na ten masażer,gorzej u mnie z regularnością), a także zmniejszyć bruzdy nosowo wargowe.
Zabiegi jakie miałam to mikrodemabrazja i mezoterapia bezigłowa- efekty prawie żadne, poza oczyszczeniem i serię kwasem migdałowym (tu już było lepiej, ale myślę , że efekty tego najbardziej widać na jakiejś problematycznej skórze)
Zastanawiam się czy już nie czas na coś bardziej inwazyjnego...
Z domowych specyfików to stosowałam krem z retinolem Sesdermy, ale też nic nadzwyczajnego u mnie nie robił, mimo świetnych recenzji (może za krótko stosowałam). A teraz po raz kolejny sięgnę po Glyco A, bo z niego byłam bardzo zadowolona, lekko rozjaśniał, wyrównywał koloryt i mam wrażenie "zagęszczał" skórę.
Liloouu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-04, 11:43   #26
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez Liloouu Pokaż wiadomość
Ja jestem kilka lat po 30. Docelowo chciałabym utrzymać jak najlepszą kondycję skóry pod oczami, zagęścić ją, oraz dbać o owal twarzy
Wydaje mi się, że już powinnaś zacząć nawet przed 30-stką a to dlatego, że naturalnie produkowany kolagen jest do 25roku życia a co za tym idzie Nasza skóra go traci z każdym kolejnym rokiem.
Masaż kamieniem to idealny dodatek do np derma rollera lub derma pena.
Igły powodują mikro uszkodzenia skóry i skóra dostaje sygnał poprzez przerwanie jej ciągłości do tego, że musi się sama naprawić/odbudować. Nie ma co się bać, jeżeli chce się zatrzymać starzenie skóry a nawet odbudować to co już jest-jakieś minimalne zmarszczki, owal itp to kremy niestety tego nie zrobią.
Ja w ogóle nie wierze w moc kremów one działają tylko na powierzchnie.
Mocniejsze kwasy owszem ale wiadomo stopniowo można w domku zwiększać ich stężenie i obserwować skóre jak działają.
Kwas pirogronowy ponoć odbudowuje kolagen(nie wiem ile w tym prawdy ale po sobie widzę, że napina skóre używam w stężeniu do 15%- 2 minuty)
Jak patrze na kobiety starsze które mają zmarszczki i plamy pigmentacyjne to najbardziej kuje mnie w oczy pomarszczona szyja, dekolt, i ręce . Kobiety zapominają, że po tych miejscach najbardziej widoczny jest wiek Co z tego ,że twarz gładka, napięta i odżywiona jak reszte trzeba ukrywać;-) Widziałam ostatnio na you filmiki z tą znaną bardzo w Ameryce Trinny i ona wykonuje nawet na całym ciele zabiegi derma rollerem w domu sama wygląda bardzo dobrze
__________________


20.11.2013
Juz sa!
260cc CPG 322 anatomy mentor
Doktor M.K Poznań
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-12, 19:01   #27
Agus91x
Raczkowanie
 
Avatar Agus91x
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 84
Dot.: DermaPen stamp MyM

czesc, prosze o pomoc, przymierzam sie do zakupu urzadzenia dermapen, nie jestem kosmetyczka stad mam kilka pytan. Poczatkowo chce uzywac kartridzy nano pod oczy chyba nie mozna nimi zrobic sobie krzywdy? czy dermapenu mozna uzywac na usta w celu ich minimalnego powiekszenia? jesli tak to jaki uzyc kartridz? nano czy igly? jakich igiel uzyc rowniez do redukcji cellulitu? czy przy uzywaniu dermapenu na twarz nie ma przeciwwskazan do przeprowadzenia mikrodermabrazji i peelingu kawitacyjnego, jak rozlozyc w czasie te 3 zabiegi?
__________________
Agus91x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-16, 19:20   #28
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: DermaPen stamp MyM

Kartridże nano służą do usuwania zaczerwienie , odżywiania oraz wtłaczania w skórę substancji aktywnych.
Masz skórę wrażliwą, jakieś przebarwienia itp. Opisz swoją skórę,z czym się borykasz i co chcesz uzyskać.
Kartridż na cellulit będzie chyba odpowiedni ten co na zmarszczki, choć mogę się mylić, nie znalazłam nigdzie dokładnych danych-czyli 24 lub 36 igieł.
Usta mogą jedynie się nawilżyć poprzez wprowadzanie jakiś ampułek i będą wtedy pełniejsze optycznie ale nie liczyłabym na zbyt duże powiększanie.
__________________


20.11.2013
Juz sa!
260cc CPG 322 anatomy mentor
Doktor M.K Poznań
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-19, 18:44   #29
Agus91x
Raczkowanie
 
Avatar Agus91x
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 84
Dot.: DermaPen stamp MyM

Głównie chodzi mi o pozbycie się przebarwień skóry, chciałabym uzyskac jednolity odcień skóry, zmagam się też z dość dużymi cieniami pod oczami. Możecie polecić mi jakies konkretne ampułki na moje niedokonałości? rozumiem ze mozna uzywac derma penu bez zadnej ampulki tylko efekt zabiegu bedzie poprostu mniejszy?

---------- Dopisano o 19:44 ---------- Poprzedni post napisano o 19:38 ----------

Jeszcze mam jedno pytanie, jakich urządzeń uzywacie? zastanawiam sie nad dermapen A6, co o nim sadzicie? czy moze nie warto przeplacac i kupic tansze?
__________________
Agus91x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-20, 11:04   #30
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez Agus91x Pokaż wiadomość
Głównie chodzi mi o pozbycie się przebarwień skóry, chciałabym uzyskac jednolity odcień skóry, zmagam się też z dość dużymi cieniami pod oczami. Możecie polecić mi jakies konkretne ampułki na moje niedokonałości? rozumiem ze mozna uzywac derma penu bez zadnej ampulki tylko efekt zabiegu bedzie poprostu mniejszy?

---------- Dopisano o 19:44 ---------- Poprzedni post napisano o 19:38 ----------

Jeszcze mam jedno pytanie, jakich urządzeń uzywacie? zastanawiam sie nad dermapen A6, co o nim sadzicie? czy moze nie warto przeplacac i kupic tansze?
Ja mam derma pen Mym ten czerwono biały najzwyklejszy na kabelku co działa. Jestem zadowolona, nic się nie psuje . Do użytku osobistego, domowego wydaje mi się, że nie ma co przepłacać.
Lepiej zakup za reszte jaką byś wydała na droższy na jakieś ampułki jakościowo lepsze.
Ja używam preparatu do nawilżenia bo z tym mam największy problem. Polecam Dermaheal ale jeżeli chodzi o takie przebadane bardziej z certyfikatami itp to używam ostatnio do mezoterapii ampułki firmy Mesohyal Mesoestetic różne ampułki mają i tanie ale trzeba jednorazowo zużyć, piszę o tych co łepek trzeba ułamać
Używałam jak narazie z tej firmy Oligoelementy, DMAE. Nie ukrywam, że szczypało wprowadzanie ampułki ale bólu nie czułam dzięki maści znieczulającej.
Zakupiłam również ampułkę na próbę Fillmed by Filorga NCTF 135 HA akurat tu już możesz sobie pobrać strzykawką 1ml i rozprowadzać po twarzy powoli jeżdżąc derma penem na dłużej starczy a efekt bardzo ładny robi, rozświetla i nawilża(nie szczypie)
Na sińce pod oczami raczej nie ma rady, tak czytałam, choć mogę być w błędzie.

Jeżeli mogę coś Ci poradzić na przebarwienia bardzo fajnie robi kwas azelainowy ja swoje kwasy kupuje na ZSK znana w sieci stronka, aplikuje na twarz do 20% ,wymieszane mam w buteleczce więc nie musze co chwile nowej partii jednorazowej rozpuszczać.
Powiedz mi jakie to są przebarwienia po czym? Bo każde inaczej sie usuwa w sensie więcej czasu potrzeba.

Co do używania derma penu bez ampułki, raczej na sucho niewskazane można sobie krzywdę zrobić i większe rany i zarysowania. Wtedy to chyba tylko albo aż kolagen jest tworzony nowy.

Pytałam z ciekawości o jakiś tani zamiennik chłopaka co jest kosmetologiem i prowadzi swój kanał na You...i napisał mi, że do derma pena nada się nawet z firmy The Ordinary serum z kwasem hialuronowym . Sama się zastanawiam czy by nie kupić i co tydzień nie robić na głębokość do 1mm aby nawilżyć twarz

Pisałam do firmy gdzie mają taką ampułkę https://kuracjeantyaging.pl/mezotera...ka-1x20ml.html i odpisali mi, że raczej by nie rekomendowali do aplikowania głęboko strzykawką ani pistoletem. ALE ja dopatrzyłam się na koreańskich filmikach i stronkach, że dziewczyny dożylnie dostarczają daną ampułkę . Czyli lepiej jak my łykały tabletki z wit C, lepsza przyswajalność jest?
Nie wiem sama.
Jednak jak to jest taka ingerencja w skórę to ja stawiam i tak na sprawdzone preparaty takie na których pracują lekarze. Nie jest trudno znaleźć. Wystarczy wpisać mezoterapia igłowa lub derma penem i wyskoczą lekarze, wejść na cenniki na czym pracują i voilà
__________________


20.11.2013
Juz sa!
260cc CPG 322 anatomy mentor
Doktor M.K Poznań
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 3 (0 użytkowników i 3 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-26 18:07:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:43.