LISTEM ZWYKŁYM - lista osób - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Ogłoszenia > Targowisko: kosmetyki

Notka

Targowisko: kosmetyki Targowisko: kosmetyki. Tutaj oddajemy i wymieniamy kosmetyki, których już nie używamy. Nie używasz? Oddaj!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-01-15, 19:19   #31
navioe
Zakorzenienie
 
Avatar navioe
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 499
Przekupka: 11 pkt / 100% pozyt.
Dot.: LISTEM ZWYKŁYM - lista osób

Cytat:
Napisane przez Cindy28 Pokaż wiadomość
To ja przepraszam za wredny 'ton', ale po prostu krew mnie zalewa, jak ktoś mimo wcześniejszych uzgodnień nie myśli i nie pilnuje.
Dziewczyna przyznała, że to jej wina, bo scedowała wysłanie paczki na ojca. Nie wiem jak to załatwimy. Albo dostanie tylko część moich kosmetyków albo odeślę to, co dostałam.

I teraz kwestia przekupki. Nie chciałabym psuć jej opinii na samym początku, skoro nie było to zrobione z premedytacją i jeszcze jest stratna.
A pisalas PW do siarki? Myślę, że ona pomoże rozwiązać Wam ten problem, bo faktycznie ciężka sytuacja.
navioe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-15, 19:52   #32
Cindy28
Lux Mundi
 
Avatar Cindy28
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kyoto ;D
Wiadomości: 13 603
Przekupka: 72 pkt / 100% pozyt.
Dot.: LISTEM ZWYKŁYM - lista osób

Cytat:
Napisane przez navioe Pokaż wiadomość
A pisalas PW do siarki? Myślę, że ona pomoże rozwiązać Wam ten problem, bo faktycznie ciężka sytuacja.
Na razie jeszcze nie. Czekam aż Wizażanka określi się czy wysyłam tylko część czy odsyłam jej rzeczy. Jak już będę wszystko wiedzieć, wtedy napisze do siarki.
__________________
"Nie ma czasu na całowanie
niewłaściwych chłopców"...
Cindy28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-25, 10:43   #33
Cindy28
Lux Mundi
 
Avatar Cindy28
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kyoto ;D
Wiadomości: 13 603
Przekupka: 72 pkt / 100% pozyt.
Dot.: LISTEM ZWYKŁYM - lista osób

Dziewczyna nie chciała, żebym w ogóle cokolwiek jej odsyłała, bo czuje się winna, że nie dopilnowała odpowiedniej wysyłki.
Nie mogłam się na to zgodzić, więc stanęło na tym, że wzięłam część kosmetyków, które dotarły, a resztę jej odesłałam z jednym pokładem i lakierem [drugi podkład został u mnie]- myślę, że to uczciwe rozwiązanie.
Nerwy więc jak zwykle niepotrzebne .
Czekam teraz na wiadomość, że wszystko jest ok - sprawdzałam i paczka jest już u niej, ale dawno nie wchodziła na wizaż.
__________________
"Nie ma czasu na całowanie
niewłaściwych chłopców"...
Cindy28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-30, 14:44   #34
Figarro
Zakorzenienie
 
Avatar Figarro
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 18 154
Przekupka: 46 pkt / 100% pozyt.
Dot.: LISTEM ZWYKŁYM - lista osób

ZlotaJesien - w kartonie, perfumy o aktualnej wartości ok. 200,00zl wysłała do mnie zwyklym "pakietem" - listem, bez nadania, do tego, dopiero po kilku moich zapytaniach o nr nadania, przyznała się, że nadala bez nr nadania, a nawet gdyby taki miała, to by wyrzuciła jeszcze na poczcie, "bo zawsze tak wysyła" .... żądałam odmiany, bo byłam przekonana (gdyby paczka zaginęła), że odzyskanie wartości perfum, będzie niemożliwe ... ostatecznie się odmieniłam, szczęsliwie, jakimś trafem perfumy do mnie doszły, więc tego samego dnia, zostały do wizazanki odesłane.
Szkoda mi tylko nerwów, które straciłam podczas wyjaśniania sprawy, do tego dziewczę ogromnie zbulwersowane, napisało mi w wiadomości (na fragrantice, nie tutaj), że nie życzy sobie ze mną kontaktów i wszelkie wiadomości będzie kasować.
Lekki bulwers i szok

Przestrzegam ... ciągle zastanawiam się, czy mam wystawić neutrala, czy negatywa
__________________
Figarro Scent Stories - pisze się o perfumach ....troszkę www.facebook.com/FigarroScentStories
https://www.instagram.com/figarroscentstories/
Zapraszam

Wymieniam się
Figarro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-30, 15:25   #35
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Przekupka: 44 pkt / 100% pozyt.
Dot.: LISTEM ZWYKŁYM - lista osób

Cytat:
Napisane przez Figarro Pokaż wiadomość
ZlotaJesien - w kartonie, perfumy o aktualnej wartości ok. 200,00zl wysłała do mnie zwyklym "pakietem" - listem, bez nadania, do tego, dopiero po kilku moich zapytaniach o nr nadania, przyznała się, że nadala bez nr nadania, a nawet gdyby taki miała, to by wyrzuciła jeszcze na poczcie, "bo zawsze tak wysyła" .... żądałam odmiany, bo byłam przekonana (gdyby paczka zaginęła), że odzyskanie wartości perfum, będzie niemożliwe ... ostatecznie się odmieniłam, szczęsliwie, jakimś trafem perfumy do mnie doszły, więc tego samego dnia, zostały do wizazanki odesłane.
Szkoda mi tylko nerwów, które straciłam podczas wyjaśniania sprawy, do tego dziewczę ogromnie zbulwersowane, napisało mi w wiadomości (na fragrantice, nie tutaj), że nie życzy sobie ze mną kontaktów i wszelkie wiadomości będzie kasować.
Lekki bulwers i szok

Przestrzegam ... ciągle zastanawiam się, czy mam wystawić neutrala, czy negatywa
Dziewczyna w takim razie "zawsze" łamie regulamin ('Istnieje zakaz wysyłki listem zwykłym.') i robi to celowo i świadomie, wydaje mi się, że powinna ponieść poważniejsze konsekwencje (tzn. przekupka negatywna albo ostrzeżenie?) - może napisz do Siarki
__________________
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-30, 16:05   #36
Figarro
Zakorzenienie
 
Avatar Figarro
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 18 154
Przekupka: 46 pkt / 100% pozyt.
Dot.: LISTEM ZWYKŁYM - lista osób

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Dziewczyna w takim razie "zawsze" łamie regulamin ('Istnieje zakaz wysyłki listem zwykłym.') i robi to celowo i świadomie, wydaje mi się, że powinna ponieść poważniejsze konsekwencje (tzn. przekupka negatywna albo ostrzeżenie?) - może napisz do Siarki
Pisałam w tej sprawie do Siarki, w dniu kiedy dziewczyna napisała mi, że wysłała bez polecenia, byłam wtedy w szpitalu i nie bardzo mogłam monitować Pocztę (wiedziała o tym, że wybieram się do szpitala i na szybkiej wymiance mi zależy ), akurat w tym dniu, chwilkę później mąż odebrał pakiet z poczty, zaraz o tym też napisałam Siarce
Napisałam dziewczynie, że taka forma wysyłki jest zabroniona regulaminem na wizazu, na co odpisała, że nie miała o tym pojęcia.
No nic, następnym razem będę ostrożniejsza i jak przeczucie mi podpowiadało, osoby z jedną, kilkoma przekupkami, jednak będę prosiła o wysyłkę pierwsze, widać trzeba nabrać pewnego doświadczenia
__________________
Figarro Scent Stories - pisze się o perfumach ....troszkę www.facebook.com/FigarroScentStories
https://www.instagram.com/figarroscentstories/
Zapraszam

Wymieniam się
Figarro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-15, 10:58   #37
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Przekupka: 68 pkt / 100% pozyt.
Dot.: LISTEM ZWYKŁYM - lista osób

megan01234
Przesyłka mimo, iż dwa razy prosiłam o wysyłkę poleconym, została prawdopodobnie wysłana listem zwykłym. Prawdopodobnie, ponieważ tak twierdzi użytkowniczka, a ja po 4 tygodniach od wysyłki rzeczy nie dostałam, wiec nie mogę być pewna czy zostały wysłane faktycznie.
Początkowo, stwierdziła, ze wysłała zwykłym listem jak prosiłam , potem że pomyliła z inną przesyłką i faktycznie wysłała poleconym jak mówiłam. Po prośbie o numer nadania, wyszło, ze jednak musiała się pomylić i wysłać zwykłym, bo żadnego numeru nie ma i nie dostała potwierdzenia nadania.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-06-10, 16:02   #38
karinkaa
Wtajemniczenie
 
Avatar karinkaa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: K.......
Wiadomości: 2 062
Przekupka: 23 pkt / 100% pozyt.
Dot.: LISTEM ZWYKŁYM - lista osób

Tak to ten czarny narciso Rodriguez for her woda toaletowa
Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC_1794.jpg
Wyświetleń: 81
Rozmiar:  84,5 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC_1796.jpg
Wyświetleń: 76
Rozmiar:  49,9 KB  
Nie widzisz zdjęć? Kliknij tutaj!
__________________
Moje zapachy http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/7148/

"One of the things i love the most about you is the fact that you don't need me for anything. And yet, you find yourself needing me."


Wymienię :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1277186
karinkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Targowisko: kosmetyki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-06-10 16:02:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:54.