Darmowe szkolenia finansowane przez UE - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-25, 18:09   #1
Wenila
Wtajemniczenie
 
Avatar Wenila
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: to tu to tam z północy na południe
Wiadomości: 2 927

Darmowe szkolenia finansowane przez UE


Sporo jest ogłoszeń i plakatów, które dotyczą darmowych szkoleń i kursów. Często takie okazje przechodzą nam koło nosa, gdyż nie wiedzieliśmy o naborze.

Proponuję by ten temat poświęcić na namiary na bezpłatne szkolenia oraz na dyskusję i podzielenie się opiniami dot. jakości takich szkoleń.

Czy któraś z Was brała udział w szkoleniu finansowanym za środków UE?
Wenila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-25, 18:17   #2
bablyss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 11
Dot.: Darmowe szkolenia finansowane przez UE

tak , ja brałam , biorę i zamierzam to kontynuowac, jestem bardzo zadowolona polecam niech kazdy szuka pod siebie i swoje zainteresowania, wykształcenie bądz jego brak...poziom tak sam jak i na płatnym szkoleniu, tak się sklada ze mam porownanie.W niczym nie są gorsze zachęcam
bablyss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-25, 18:46   #3
Wenila
Wtajemniczenie
 
Avatar Wenila
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: to tu to tam z północy na południe
Wiadomości: 2 927
Dot.: Darmowe szkolenia finansowane przez UE

a można wiedzieć jakie to kursy?

Ja kilka lat temu brałam udział w projekcie "Miejsca pracy w sektorze kultury", w sumie jakość średnia, ale i tak jestem zadowolona. Ostatnio zgłosiłam się na studia podyplomowe; przygotowanie pedagogiczne; niestety nie przyjęli mnie a za powód podali status zawodowy...choć w regulaminie nie widziałam przeszkód
Wenila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-25, 20:23   #4
bravvurka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 462
Dot.: Darmowe szkolenia finansowane przez UE

Ciekawy temat Gdzie najczęściej widziałyście takie oferty szkoleń?
__________________
bravvurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-25, 21:39   #5
Wenila
Wtajemniczenie
 
Avatar Wenila
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: to tu to tam z północy na południe
Wiadomości: 2 927
Dot.: Darmowe szkolenia finansowane przez UE

pierwsze w gazecie lokalnej, było bardzo kolorowe i miało charakterystyczne loga. Teraz od razu takie rzucają mi się w oczy. Często są plakaty rozwieszone na mieście, tyle, ze niestety większość kursów jest dla osób pracujących
Wenila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-25, 21:58   #6
izmonek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 591
Send a message via Skype™ to izmonek
Dot.: Darmowe szkolenia finansowane przez UE

wogule nie są organizowane
pieniądze zjadają ci posłowie
__________________
magister fizjoterapii
specjalista instruktor fitness
izmonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-26, 08:38   #7
Wenila
Wtajemniczenie
 
Avatar Wenila
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: to tu to tam z północy na południe
Wiadomości: 2 927
Dot.: Darmowe szkolenia finansowane przez UE

skąd taka wypowiedź? jest sporo szkoleń, tylko nie wszyscy wiedzą o tym...m.in. stąd ten temat
Wenila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-26, 08:47   #8
natina2
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 4 069
GG do natina2
Dot.: Darmowe szkolenia finansowane przez UE

oczywiście, ze jest sporo takich szkoleń.
Ja byłam na szkoleniu w tarnowie Nie Ignornuj Szansy. Odbyłam 3 tyg kurs stylizacji paznokci, makijażu i ABC biznesu. Było fantastycznie. Poznałam świetnych ludzi.
__________________
moja wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=838038
natina2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-26, 09:52   #9
anetka_m
Zadomowienie
 
Avatar anetka_m
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 378
Dot.: Darmowe szkolenia finansowane przez UE

A jakie są warunki dostania się na takie dofinansowane szkolenia, kursy itp? Potrzebny jest satus bezrobotnego, czy osoby czynne zawodowe tez maja szanse skorzystać z takich szkoleń?
__________________
Tam, gdzie wszyscy myślą podobnie, nikt nie myśli zbyt wiele...
anetka_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-26, 09:54   #10
Wenila
Wtajemniczenie
 
Avatar Wenila
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: to tu to tam z północy na południe
Wiadomości: 2 927
Dot.: Darmowe szkolenia finansowane przez UE

to zależy, każdy projekt jest inny i trzeba dokładnie czytać. Ostatnio większość ogłoszeń jakie widzę jest jednak do osób czynnych zawodowo i z konkretnych miejsc zamieszkania
Wenila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-26, 10:19   #11
Jik
Zadomowienie
 
Avatar Jik
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 466
Dot.: Darmowe szkolenia finansowane przez UE

No, właśnie! Trzeba pracować, żeby dostać się na szkolenie finansowane z UE, bo na takie szkolenie wykłada po części pracodawca, to jest jakby inwestycja w pracownika, podnoszenie jego kwalifikacji, aby lepiej przysłużył się firmie. Dla bezrobotnych nie ma żadnych szkoleń, tylko te organizowane przez PUP, a ta takie bardzo, bardzo trudno się dostać. Ja nie dostałam się na żadne, bo mam za mały staż w bezrobociu. Nie rozumiem polityki PUP, bo przecież lepiej wydać full kasy na szkolenia i zapędzić ludzi do roboty, niz im płacić zasiłek. Ja mam mgr, ale byłabym happy jak by mi urząd zasponsorował kurs florystyczny czy groomera - zwykła, fajna praca. Nawet potem bym wystąpiła o dotacje na otwarcie firmy. Ale wydałam juz kasę na jeden kurs i po prostu nie mam więcej, by inwestować w takie kursy...
Jik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-26, 12:23   #12
natina2
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 4 069
GG do natina2
Dot.: Darmowe szkolenia finansowane przez UE

nie do końca sie zgodzę. Kurs, który odbyłam był dla osób bezrobotnych zarejestrowanych w PUP i dla tych które nie są zarejestrowane ale bezrobotne. Ja o nim nie dowiedziałam się PUPu tylko z neta i skorzystałam na tym. Spędziłam fantastyczne 3 tyg w tarnowie, sporo się nauczyłam. I to wszystko za darmo. Dziewczyny nic tylko szukać! "szansa czasami puka bardzo cicho".
__________________
moja wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=838038
natina2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-26, 12:39   #13
izmonek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 591
Send a message via Skype™ to izmonek
Dot.: Darmowe szkolenia finansowane przez UE

wiem bo się tym zaczełam interesować
i niestety aby się dostać na takie coś trzeba mieć plecy
być bezrobotnym albo wogule nie ma jak się dostać bo tylko czekają na chętnych
__________________
magister fizjoterapii
specjalista instruktor fitness
izmonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-26, 14:53   #14
bablyss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 11
Dot.: Darmowe szkolenia finansowane przez UE

Iziomek- twoja wypowiedz sklonila mnie do napisania posta BO JAK ŻYJĘ JESZCZE TAKICH GŁUPOT NIE CZYTAŁAM!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! KREW MI SIĘ W ŻYLACH GOTUJE JAK CZYTAM TAK MALOSTKOWE I OGRANICZAJĄCE WYPOWIEDZI!!!! i widać bardzo słabo się orienujesz, oj bardzo...
Przestań dziewczynom takie glupoty wciskac i wypisywac publiczne takie bzdury bo jeszcze ktos w to uwierzy i będzie sklonny z takiej ogromnej szansy nie skorzystac!!!

Dziewczyny nie wierzcie w te bzdury!!!!!!!!!!!!!!!Taki e szkolenia są finansowane z EFS-Europejski Fundusz Społeczny są organizowane dla różnych osób, z różnym statusem...bezrobotnych, nie studiujących dziennie, po 50 roku życia, dla pracujących również, dla zarejestrowanych i niezarejestrowanych...
Każdy moze skorzystac, trzeba tylko odnalezc dla siebie najodpowiedniejsze

A jak ktos nie szuka, nie interesuje się mysli ze mu z nieba spadnie, albo moze ktos do domu po niego przyjdzie, weznie królewnę za rączkę, zaprosi do taksówki-No to sory!!! trzeba samemu chciec, być aktywnym, orientowac sie i szukac!!! a jak się liczy niewiadomo na co, to tak jest
No najlepiej wejsc na forum i wypisywac durnoty, ze to po znajomosciach -koń by się uśmial:ha haha:
Jak ktoś się tym interesuje to dobrze wie ze tak nie jest
Matko no nie moge, ale się zbulwersowalam....piszeci e ze to nie jest ogłaszane nigdzie???!!! ze trudno się dowiedziec???!!! w dobie komputerów!
A urzędy pracy, strona efs, strony urzędow marszałkowskich, biura karier, gazety pracy,strony internetowe swojego miasta,nawet w anonasach znalazłam ostanio...Wszędzie się ogłaszają tylko trzeba poszukac, ale jak się siedzi non stop na wizażu no to pewnie że nie ma!

Studia podyplomowe również można zrobic z funduszy unijnych...tylko bardzo często jest tak ze sa dla osob zatrudnionych w jednostkach samorzadowych, ale prywatny sektor także, tylko musza zaświadczenie wystawic ze zatrudniają...wiem bo juz się dowiadywalam na temat podyplomówek...

Dziewczyny bądzcie ambitne i nie wierzcie jak ktoś wam takie bzdury mówi-tylko śmialo korzystajcie!!! bo to dla nas wszystkich!!!

Edytowane przez bablyss
Czas edycji: 2009-05-26 o 14:57
bablyss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-26, 15:52   #15
Jik
Zadomowienie
 
Avatar Jik
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 466
Dot.: Darmowe szkolenia finansowane przez UE

Dziewczyny, nie ma co krzyczeć i się denerwować.
bablyss, wystarczyło napisać to normalnie, a nie z tysiącem wykrzykników. Ja rozumiem izmonek trochę, bo sama szperam w sieci za szkoleniami i wiem, że wcale nie jest łatwo znaleźć coś ciekawego. Poza tym na bezrobociu dopada po jakimś czasie frustracja i depresja i naprawdę, może to głupio brzmi, ale człowiek traci wiarę w siebie. I czasem traci wiarę w to, że coś znajdzie, choćby szkolenie. Ale to wcale nie znaczy, ze nie szuka, bądź szukał. Nie trzeba pisać tak ostro o ludziach i wydawać sądów, nie znając czyichś możliwości. A może ktoś nie ma dostępu do internetu i tylko moze skorzystać u znajomych i w urzędzie pracy... Zresztą, wizaż, zwł. ten dział jest dobrym wsparciem i wymianą informacji, więc nie rozumiem, bablyss, Twojego oburzenia, że ktoś siedzi tylko i wyłącznie na wizazu. Przecież liczy na to, że się czegoś dowie. No!
Poza ty, zamiast się wkurzać, mogłaś podać linki do firm szkoleniowych, nazwy portali itp. Żeby nie byc gołosłowną ja podaję linki do szkoleń. Kartkę z info dostałam w urzędzie pracy.
www.inwestycjawkadry.info .pl
www.szkolenia.pl
www.szkolenia.nf.pl
www.nowoczesnafirma.wp.pl/szkolenia
www.kadry.izinfo.pl/extreme
www.szkolenia.com.pl
www.tradebizz.pl
Wyszukiwarka instytucji szkoleniowych: www.ris.praca.gov.pl
Jeszcze nie wchodziłam na niektóre z tych stron, bo część znam i oczywiście nadal obstaję, że większosć jest dla osób zatrudnionych, a nie bezrobotnych.
bablyss, znaleźć szkolenie w momencie, gdy ma się pracę, to zadna sprawa, ale spróbuj znaleźć bezpłatne szkolenie, gdy nie masz pracy, a szkolenia nie dostaniesz z urzędu pracy.
natina2, mozesz podać, gdzie wyszukałaś swoje szkolenie?
Sądzę Dziewczyny, ze ten wątek powinien być rodzajem zbioru informacji co, gdzie i jak, a niekoniecznie wymianą opinii, czy ktoś umie cos znaleźć czy nie.
Ja np. duzo szukam i naprawdę ciężko mi jest znaleźć szkolenie, które by mnie interesowało, a bardzo aktywnie szukam i pracy, i szkoleń.

Edytowane przez Jik
Czas edycji: 2009-05-26 o 15:54
Jik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-26, 16:48   #16
natina2
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 4 069
GG do natina2
Dot.: Darmowe szkolenia finansowane przez UE

http://www.peggysage.pl/index.php/szkolenia,k,30 zerknijcie może będzie jeszcze nabór w innym województwie
__________________
moja wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=838038
natina2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-27, 16:54   #17
Jik
Zadomowienie
 
Avatar Jik
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 466
Dot.: Darmowe szkolenia finansowane przez UE

natina2, fajne, fajne, ale ja nie z tej branży. Choć jakbym mieszkała w Tarnowie, to bym poszła tak dla siebie chociaż albo żeby ludzi poznać.
Jik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-29, 21:35   #18
tmk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3
Dot.: Darmowe szkolenia finansowane przez UE

Informacje na temat szkoleń dofinansowanych z UE można też uzyskac na stronie internetowej Urzędu Marszałkowskiego (albo innej Instytucji Zarządzającej PO KL w danym województwie). Najlepiej przejrzec listy rankingowe projektów - czyli kto dostał pieniądze na realizację projektów w danym konkursie i sprawdzic na stronie internetowej Wnioskodawcy, czy już zaczął rekrutację na szkolenie albo zadzwonic i zapytac kiedy planują rozpocząc nabór.
tmk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-05, 01:13   #19
kubusia86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 37
GG do kubusia86
Dot.: Darmowe szkolenia finansowane przez UE

a może cos wiecie o kursach dla studentów dziennych?? chetnie bym sie wybrala na jakis kurs, zawsze wiecej w cv
kubusia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-18, 13:56   #20
MiciaKicia
Zakorzenienie
 
Avatar MiciaKicia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 14 220
Dot.: Darmowe szkolenia finansowane przez UE

w urzędzie pracy w moim mieście tzn w Żorach we wrześniu będzie kurs właście ze stylizacji paznokci, przedłużania, manicure, pedicure itp itd.. I zamierzam się na niego wybrać. Wymóg był taki, że trzeba być zarejestrowaną bezrobotną. Specjalnie po to się zarejestrowałam żebym mogła ubiegać się o ten kurs tylko teraz ciekawe po jakim względem bedą ludzi wybierać.. Bo miejsc na ten kurs jest 8 a ludzi pewnie bedzie kilkadziesiat-kilkaset...
MiciaKicia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-14, 17:50   #21
akademiaps
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4
Dot.: Darmowe szkolenia finansowane przez UE

Witam,
właśnie prowadzony jest nabór na szkolenie "Nisza nie Ignoruj szansy".
Szkolenie trwa 3 tygodnie w zakresie stylizacji paznokci, makijażu i ABC Kreowania kariery.
Szkolenie skierowane jest do osób bezrobotnych lub nieaktywnych zawodowo z województwa mazowieckiego.

Poniżej umieszczam więcej szczegółów odnośnie projektu.
Udział w nim jest bezpłatny.

Pozdrawiam
Akademiaps

Weź udział w Projekcie
„NISza – Nie Ignoruj Szansy”
I uzyskaj oryginalny certyfikat firmy „Peggy Sage”

Projekt przewiduje szkolenia w zakresie:
1. Stylizacji paznokci
2. Wizażu i makijażu
3. ABC działalności gospodarczej.


Udział w projekcie jest całkowicie bezpłatny!
Szkolenie jest w pełni finansowane ze środków Unii Europejskiej.

Masz zapewniony nocleg, wyżywienie i stypendium.
Szczegółowe informacje :

Bezpłatne szkolenia w ramach projektu pozwalają zdobyć nowy zawód stylisty paznokci oraz wizażysty
Kurs skierowany jest do osób pozostających bez zatrudnienia ( w tym osoby zarejestrowane jako bezrobotne lub poszukujące pracy) zamieszkujących obszar województwa mazowieckiego ( zameldowanie stałe lub czasowe) w szczególności należących do jednej lub kilku z poniższych grup :
·Osoby pozostające bez zatrudnienia przez okres co najmniej 12 kolejnych miesięcy w ciągu ostatnich dwóch lat
·Kobiety ( w tym zwłaszcza powracające oraz wchodzące po raz pierwszy na rynek pracy po przerwie związanej z urodzeniem i wychowaniem dzieci)
·Osoby do 25 roku życia
·Osoby po 45 roku życia
·Osoby pozostające bez zatrudnienia zamieszkujące w gminach wiejskich i miejsko – wiejskich oraz mieszkańcy miast do 25 tyś. Mieszkańców zamierzające podjąć zatrudnienie w obszarach niezwiązanych z produkcją roślinną i/lub zwierzęcą
W ramach szkolenia zapewniamy
·120 godzin kursu ( 15 dni )
·Trenerów o najwyższych kwalifikacjach
·Praktykę w zakładzie kosmetycznym
·Materiały do pracy i zestawy startowe
·Pokrycie kosztów noclegu, wyżywienia i stypendiów
·Międzynarodowy dyplom „Peggy Sage”
Program obejmuje :
·Pielęgnację paznokci, dłoni i stóp
·Przedłużanie, zdobienie i rekonstrukcję paznokci
·Depilację i hennę
·Makijaż profesjonalny
·ABC Kreowania Kariery
Biuro projektu i miejsce szkoleń :
Komorów ul.Jaspisowa 5
(022) 759 – 18 – 45
0 – 692 – 553 – 748 – Iza
0 – 692 – 547 – 899 – Dorota
http://www.efs-nisza-mazowsze.pl
akademiaps jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-18, 16:03   #22
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Darmowe szkolenia finansowane przez UE

Cytat:
Napisane przez Jik Pokaż wiadomość
No, właśnie! Trzeba pracować, żeby dostać się na szkolenie finansowane z UE, bo na takie szkolenie wykłada po części pracodawca, to jest jakby inwestycja w pracownika, podnoszenie jego kwalifikacji, aby lepiej przysłużył się firmie. Dla bezrobotnych nie ma żadnych szkoleń, tylko te organizowane przez PUP, a ta takie bardzo, bardzo trudno się dostać. Ja nie dostałam się na żadne, bo mam za mały staż w bezrobociu. Nie rozumiem polityki PUP, bo przecież lepiej wydać full kasy na szkolenia i zapędzić ludzi do roboty, niz im płacić zasiłek. Ja mam mgr, ale byłabym happy jak by mi urząd zasponsorował kurs florystyczny czy groomera - zwykła, fajna praca. Nawet potem bym wystąpiła o dotacje na otwarcie firmy. Ale wydałam juz kasę na jeden kurs i po prostu nie mam więcej, by inwestować w takie kursy...
Nie zawsze pracodawca ponosi koszty z tego tytułu. Często są to szkolenia w 100% finansowane przez EFS i firmy, które je organizują w ramach projektów unijnych.
Sama przez rok uczyłam się za darmo angielskiego na szkoleniu EFSowskim w ramach podnoszenia kwalifikacji pracowników. Wystarczyła pieczątka pracodawcy na zgłoszeniu. Dostałam informację od kolegi, który dostał maila i rozesłał do swoich znajomych. Wydrukowałam formularz, wypełniłam, poszłam na rozmowę napisałam test kwalifikacyjny i już
Niedawno byłam tez na szkoleniu do którego pracodawca nie dopłacał nic.
W moim mieście jest teraz realizowany projekt skierowany do bezrobotnych. Szkolenie ogólne, kursy zawodowe, przedsiębiorczość itd. Po pierwszej turze sporo osób znalazło pracę, teraz szkołą się kolejne.

Cytat:
Napisane przez izmonek Pokaż wiadomość
wiem bo się tym zaczełam interesować
i niestety aby się dostać na takie coś trzeba mieć plecy
być bezrobotnym albo wogule nie ma jak się dostać bo tylko czekają na chętnych
Nie jest tak źle. Wiele instytucji organizuje kursy. Nie tylko Urzędy Pracy. Trzeba szukać informacji, czytać, chodzić kiedy jest nabór. Odejść od komputera i nie narzekać, ze jest źle, tylko pytać o możliwości szkolenia gdzie się da, nawet wśród znajomych.
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-29, 16:16   #23
Wenila
Wtajemniczenie
 
Avatar Wenila
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: to tu to tam z północy na południe
Wiadomości: 2 927
Dot.: Darmowe szkolenia finansowane przez UE

"Spedycja – logistyka odpowiedzią na niszę rynku pracy woj. podkarpackiego"

http://www.tmsaudit.pl/logistyka2/index.html
__________________
tkwiąc w depresji!!
Wenila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-26, 19:02   #24
Wenila
Wtajemniczenie
 
Avatar Wenila
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: to tu to tam z północy na południe
Wiadomości: 2 927
Dot.: Darmowe szkolenia finansowane przez UE

Niestety nie dla mnie bo nie pracuję, ale może się komuś przydać. Moim skromnym zdaniem bardzo ciekawa propozycja;

http://www.wse.krakow.pl/pl/Lider_nowej_gospodarki/

Cytat:
"Lider nowej gospodarki" to projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Poddziałanie 2.1.1. "Rozwój kapitału ludzkiego w przedsiębiorstwach". Projekt realizowany pod nadzorem Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.

* Projekt przewiduje realizację studiów podyplomowych na kierunkach:
Oferta skierowana jest do przedsiębiorców i pracowników mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z całej Polski.
--------
up; jakieś nowe propozycje?
__________________
tkwiąc w depresji!!

Edytowane przez Wenila
Czas edycji: 2010-02-20 o 22:17
Wenila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-23, 11:21   #25
Wenila
Wtajemniczenie
 
Avatar Wenila
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: to tu to tam z północy na południe
Wiadomości: 2 927
Dot.: Darmowe szkolenia finansowane przez UE

Szkolenie w ramach projektu "Odkryj w sobie sprzedawcę". Polecam, ja niestety nie kwalifikuję się przez mój status zawodowy, ale może komuś sie przyda.

http://odkryjwsobiesprzedawce.pl/
__________________
tkwiąc w depresji!!
Wenila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-24, 13:39   #26
margolcia2908
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5
Dot.: Darmowe szkolenia finansowane przez UE

Witam!

Podaje linki do stron, na których znajdują się szkolenia dla osób pracujących:

1. isotour.pl
2. lublin.mcs.edu.pl
3. rozwójlokalny.pl/firma
4. managerkultury.lublin.pl
5. budujlubelskie.b4ngo.pl
6. eipb.pl
7. projekt.kuria.lublin.pl
8. prymus.com.pl
9. wiedza-kwalifikacje.pl
10. fpcp.org.pl
11. lechaa.pl
12. ffi.org.pl
13. inwestycjawkadry.pl
14. kadry-lubelszczyzny.pl
15. lider24.com.pl

Mam nadzieje, że komuś się przyda.
Ja poszukuje ciągle bezpłatnego szkolenia z Kadry i Płace dla osób pracujących z woj. lubelskiego- jakby ktoś coś słyszał proszę o informacje

Pozdrawiam
margolcia2908 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-24, 21:32   #27
Wenila
Wtajemniczenie
 
Avatar Wenila
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: to tu to tam z północy na południe
Wiadomości: 2 927
Dot.: Darmowe szkolenia finansowane przez UE

dzięki wielkie, a czy jest coś dla osób bezrobotnych. Dlaczego wszystko tylko dla osób pracujacych?
__________________
tkwiąc w depresji!!
Wenila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-25, 10:16   #28
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: Darmowe szkolenia finansowane przez UE

Cytat:
Napisane przez Wenila Pokaż wiadomość
dzięki wielkie, a czy jest coś dla osób bezrobotnych. Dlaczego wszystko tylko dla osób pracujacych?
No właśnie - paranoja trochę.
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-08, 10:42   #29
dotaa
Rozeznanie
 
Avatar dotaa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 751
Dot.: Darmowe szkolenia finansowane przez UE

Dla osób bezrobotnych z dolnego śląska szkolenie:
"Zostań certyfikowanym księgowym"

Udział w szkoleniu mogą brać osoby:
- pozostające bez zatrudnienia (zarejestrowane jako bezrobotne lub poszukujące pracy),
- zamieszkałe na terenie województwa dolnośląskiego,
- posiadające co najmniej średnie wykształcenie,
- posiadające min. 2 letnią praktykę w księgowości.

Więcej informacji na stronie: http://www.ksiegowi.catman-polska.pl

Sama bardzo żałuję, że nie mogę wziąć w nim udziału z powodu braku wymaganego doświadczenia, bo poszukując pracy widzę dużo ofert dla księgowych. Może komuś z was się przyda.
__________________
"Człowiek szuka miłości, bo w głębi serca wie, że tylko miłość może uczynić go szczęśliwym"
Jan Paweł II

"Z książkami jest tak samo jak z ludźmi: tylko niewielka część odgrywa dużą rolę, reszta gubi się w wielości"




dotaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 19:32   #30
dorinda_b
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11
GG do dorinda_b
Dot.: Darmowe szkolenia finansowane przez UE

Już przynajmniej dwie dziewczyny wymieniły linka do inwestycjawkadry.info.pl Wygodna wyszukiwarka, bo można zaznaczyć te z dopłatami lub bez, i województwo...

Tam są szkolenia dla wszystkich grup: bezrobotnych, pracujących, prowadzących lub zamierzających otworzyć działalność, osób z orzeczeniem o niepełnosprawności. Dla każdego coś dobrego

Jest też cała grupa poświęcona tematyce darmowych szkoleń na GL kto szuka ten znajdzie

A najlepsze, że trzeba co jakiś czas sprawdzać bo projekty czasem nowe dochodzą.

Załapać się jest całkiem łatwo - pod warunkiem, że się wstrzeli w grupę docelową ( powiat, mama po przerwie w zatrudnieniu, 45+ itp. ).

Jakość na pewno zależy i od pracowników i od grupy, która się zbierze.

Z kilku już korzystałam i mam ochotę na więcej. Jestem zadowolona

Edytowane przez dorinda_b
Czas edycji: 2010-03-11 o 19:59
dorinda_b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-10-03 22:07:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:12.