hej Rimmel, damy czaduuuu!!!!! - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Rimmel na każdy dzień

Notka

Rimmel na każdy dzień 30 Ambasadorek testuje on-line kosmetyki marki Rimmel i innowacyjną maskarę 1-2-3 LOOKS. Zobacz piękne makijaże, filmy, pomysłowe blogi... Oceń je lub sama przyłącz się do konkursu.

 
 
Narzędzia
Stary 2010-08-07, 19:23   #61
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: hej Rimmel, damy czaduuuu!!!!!

Cześc Kaju , właśnie przeczytałam na naszym wątki 91 o twoich makijażach
ale masz talent - każdy makijaż jest genialny
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-07, 20:29   #62
Ciemnooka_
Raczkowanie
 
Avatar Ciemnooka_
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 405
Dot.: hej Rimmel, damy czaduuuu!!!!!

Cytat:
Napisane przez caya Pokaż wiadomość
dzieki
hahaha dziekuję Łódź bardzo fajna Wszyscy znajomi przed moim wyjazdem mówili, że nie ma tam nic ciekawego, że brzydka. A wcale nie prawda! Piotrkowska wymiata
To cieszę się, że Ci się podobało. Na Piotrkowskiej są fajne outlety no i mamy Manufakturę... I parki w Łodzi są ładne.
__________________


Kobiety mają wiele wad, mężczyźni tylko dwie - wszystko co robią i mówią, robią i mówią źle...

Ciemnooka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-07, 22:45   #63
boszenka69
Zakorzenienie
 
Avatar boszenka69
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 278
Dot.: hej Rimmel, damy czaduuuu!!!!!

Cytat:
Napisane przez caya Pokaż wiadomość
#1 KATE MOSS

Witam i o zdrowie pytam Co powiecie na powrót do WIOSNY? Ja osobiście wolę lato, upały mi nie straszne. Ale może jednak, chociaż na chwilę przypomnieć sobie kwitnące drzewa, dookoła świeżą zieleń i świat obudzony po zimie. Rimmel przedstawił nieco inna koncepcję... Przeglądając serwis polki.pl znalazłam makijaż Kate Moss i postanowiłam zainspirować się jego kolorystyką i stylem.

Do makijażu użyłam kosmetyków pokazanych na zdjęciu, czyli podkładu Lasting Finish, pudru Stay Matte, tuszu 1-2-3 Looks, szminki Lasting Finish nr 122 Stylish, błyszczyku Stay Glossy w kolorze 460 Yours Forever, metalicznego cienia 102 Backstage.

W najbliższym czasie postaram się wrzucić jeszcze kilka inspiracji niezwykłymi makijażami Kate - są genialne, a ona prezentuje się w nich świetnie
Pozdrawiam


p.s. Wiem, wiem, wiem. Znów mam krzywe usta. Ale problem w tym, że w realu tego nie widać, dopiero na zdjęciach! Ja nawet nie wiem z której strony takie są
p.s.2 Zdjęcie Kate pochodzi z serwisu polki.pl.
Jesteś piękna Boski make up
boszenka69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-07, 23:09   #64
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: hej Rimmel, damy czaduuuu!!!!!

Cytat:
Napisane przez caya Pokaż wiadomość
STEP BY STEP!

O matko, jak ja dawno nie robiłam stepów. Ostatni raz chyba z pół roku temu na MM, albo na Inspiracjach... A może to już z rok...
Dzisiaj nadrabiam stracony czas Dostajecie stepa do ciemnego mejkapu. Idealny na letnią imprezę

1. JESTEM GOŁA! No cóż, nie wygląda to najlepiej. Trzeba by jakiś podkład, korektor pod oczy (oh, jakie te wakacje męczące ) Nałożyłam tym razem podkład Lasting Finish, nr 103. Bardzo podoba mi się odcień, daje idealny efekt krycia, który jednocześnie wygląda naturalnie. Trzeba się czymś zmatowić. Używam do tego pudru sypkiego transparentnego, a nadkładam go grubą gąbką którą najpierw przyciskam do odrobiny pudru, tak, żeby w nią "wszedł" (Oh ale tłumaczenie ), a później dociskam do skóry, miejsce w miejsce, żeby dobrze stopił się z podkładem. Tak przygotowana twarz jest zupełnie matowa, nie jest 'tłusta' od podkładu i jestem całkowicie pewna, że podkład wytrzyma najbardziej szaloną imprezę (16 godzin?).


2. Zaczynamy malować gałki Nakładam zwykły, bezowy cień, podkreślam linię rzęs kredką, maluję brwi (zboczenie)


3. Cienie! Zaznaczam czarnym cieniem kontur, który później rozetrę. Ojej, chyba źle zakryłam cienie pod oczami. Później się naprawi :P


4. Wypełniam połowę powieki od zewnętrznego kącika ciemnobrązowym cieniem. Rozcieram lekko z granicą czerni.


5. Wypełniam resztę powieki metalicznym brązowym cieniem Rimmel nr 102 backstage. Ten błysk


6. Kreska czarnym linerem, a na nią nakładam jeszcze trochę złotego linera. A, niech się błyszczy


7. Tusz, oczywiście 1-2-3 Looks. tym razem już poziom 3 Ojej jakieś problemy mam dzisiaj ze sobą. Zeszła kreska od zalotki. Buuu :P


I tak też wygląda gotowe oko. Teraz czas na buzię.

8. Brązer! Wybieram z drobinkami, ponieważ całkowicie zmatowiłam twarz. I błyszczyk. Rimmel Stay Glossy nr 120 non stop glamour Wybrałam ten, ponieważ jest jasny i delikatny, co jest konieczne przy mocno podkreślonych oczach, a na dodatek pasuje do całości dzięki złotemu połyskowi Więc oto dzisiejsza Kajka:


I to by było na tyle. A teraz - na imprezę!





moj ulubiony
muszę go sobie sprobowac skopiowac

aa ta twoja uroda jak można być tak piękną, wytlumacz bo ja nie wiem

ojj kompleksow sie nabawię dluzej oglądając ambasadorki rimmela
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-08, 09:20   #65
Funiak
Rozeznanie
 
Avatar Funiak
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 685
Dot.: hej Rimmel, damy czaduuuu!!!!!

podpinam sie pod kolezanka wyzej.. ten makijaz jest boski
bez przesadnego malowania sie, z klasa, stylowy aaaaaaa sexy mam nadzieje ze i mi bedzie pasowac gdyz tez jestem brunetka o ciemnych doslownie czarnych oczach bede tu zagladac w poszukiwaniu nowych inspiracji
__________________
And see the sun rises all the stars are gone...

50-49-48-47-46,5()-46-45 kg
Funiak jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Rimmel na każdy dzień


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:38.